Dodaj do ulubionych

ginekolog dr Andrzej Wróbel

09.02.06, 13:40
szukam jakich kolwiek informacji na temat dr Wróbla. Gdzie przyjmuje ile
kosztuje u niego wizyta i wykonanie badań?? I najważniejsze czy można
powierzyć mu prowadzenie ciąży??
Obserwuj wątek
    • Gość: pipi Re: ginekolog dr Andrzej Wróbel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.06, 14:14
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=62&w=21534152 to już było....
      • dzidka1342 Re: ginekolog dr Andrzej Wróbel 10.02.06, 10:18
        owszem pipi było ,ale nie czytasz dokładnie akurat na temat tego lekarza nic
        nie ma ,a chetnie sama cos bym sie dowiedziała bo umowiłam sie na wizyte
        • Gość: ginekolog-amator Re: ginekolog dr Andrzej Wróbel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.06, 16:00
          Jak się umówiłaś na wizytę to idź.Sama się więc przekonasz w trakcie wizyty.
          • ewcik22 Re: ginekolog dr Andrzej Wróbel 22.02.06, 17:25
            Jestem pacjentką dr Wróbla. Prowadził moją ciążę, a była to ciąża
            mnoga.Sympatyczny lekarz z profesjonalnym i "ludzkim" podejściem do
            pacjętki.Polecam!!!
            • Gość: ulaula Re: ginekolog dr Andrzej Wróbel IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.07.14, 20:41
              Potwierdzam to co mówi ewcik. Jaki niby amator? Komu jak komu ale jemu można bez problemu zaufać. I to nie jest tylko i wyłącznie moja opinia. Zresztą najlepiej pójść i się samemu przekonac...
              • Gość: dunia Re: ginekolog dr Andrzej Wróbel IP: *.static.ip.netia.com.pl 24.07.14, 12:11
                Pan Andrzej to lekarz jak mało który. Prowadzi już drugą moją ciązę a wczoraj rodziła u Niego moja koleżanka (przez nią poszłam do niego). Jedyny lekarz który w ogóle potrafił do mnie przemówić i któremu zaufałam. Byle komu bym swojej ciąży nie oddała pod opiekę
    • Gość: Julka Re: ginekolog dr Andrzej Wróbel IP: *.static.ip.netia.com.pl 11.08.14, 11:18
      Niestety nie wiem ile kosztuje u niego wykonanie badania i wizyta ponieważ chodzę do niego na nfz w poliklinice na jaczewskiego. wiem tez że przyjmuje na spokojnej w łukowie- stamtad pochodze. Zdecydowanie można mu powierzyć ciąże. Jak zaczniesz planować ciąże to najlepiej od razu iść do niego- powie Ci co i jak oraz poza Ciebie oraz stan Twojego zdrowia. Ja rodziłam u niego i nie miałam na co narzekać :)
    • Gość: marlenia999 Re: ginekolog dr Andrzej Wróbel IP: *.static.ip.netia.com.pl 13.08.14, 15:43
      Cześć dziewczyny. Postanowiłam napisać na forum ponieważ sama sie kiedyś zastanawiałam kogo by tu wybrać na lekarza prowadzacego i do żadnego nie miałam zaufania. Wiec ułatwiam Wam sprawę: Andrzej Wróbel to człwoiek na odpowiednim miejscu. Sprawdźcie same.
    • Gość: betibeatrycze Re: ginekolog dr Andrzej Wróbel IP: *.static.ip.netia.com.pl 01.09.14, 14:59
      A doktor Wróbel to świetny człowiek. Co najważniejsze- DOBRY i zdecydowanie trzyma sie etyki lekarskiej. Polecam serdecznie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka