Dodaj do ulubionych

doradcy kredytowi

IP: *.nitka.net.pl 08.07.14, 13:35
Witam, mam pytanie czy doradcy kredytowi odpowiadają za swoje słowa. Czy mogę ich pociągnąć do jakieś odpowiedzialności, gdy obiecują kredyt na dobrych warunkach i że bez problemu dostanę, a później okazuje się że nie dostałam w ogóle. Tak było w moim przypadku. Wszytko bez problemu, wszystko się uda, a później okazało się, że bank jeden i drugi nie udzielił kredytu. Teraz mam problem, bo nie mam kredytu i mogę stracić zadatek na dom. Czy mogę dochodzić jakichkolwiek roszczeń od doradcy kredytowego???
Obserwuj wątek
    • tomczyk30 Re: doradcy kredytowi 08.07.14, 13:43
      Niestety, generalnie nie możesz dochodzić. Musiałabyś udowodnić, że przez doradce straciłaś pieniądze. A tak przy okazji, nigdy nie należy wierzyć, jak doradca kredytowy obiecuje, bo on nie przyznaje kredytu. A przy okazji polecam tekst, który oddaje sedno sprawy, święte słowa blog.polecanidoradcy.pl/jezeli-twoj-doradca-obiecuje-kredyt-zmien-doradce/
      Nic dodać nic ująć, a to zdjęcie na dole niech daje wszystkim do myślenia, jak usłyszycie obietnice od doradcy finansowego :)
      • kosmotynka Re: doradcy kredytowi 21.11.14, 10:14
        Swoich praw możesz dochodzić tylko wtedy gdy masz udokumentowane, że doradca świadomie wprowadził Cię w błąd. Wydaję mi się, że czasami lepiej jest przeglądać oferty na takich stronach jak uwagafinanse.pl a potem pytać o opinię na forach kredytowych, gdzie nikt nie zyskuje na tym, że Ci doradza. Choć oczywiście należy zachować też dystans do takich podpowiedzi.
    • geminipolska Re: doradcy kredytowi 12.11.14, 10:16
      Myślę, że nie ich to wina, bo sam doradca nie decyduje o udzieleniu kredytu, tylko poszukuje najlepszej oferty i komunikuje się z bankiem. A czy ktoś dostanie kredyt czy nie to już dopiero będzie jasne po długim procesie weryfikacji. Nawet doradca bankowy nie może zapewnić czy dostanie Pani kredyt. Myślę,że nie wygra Pani sprawy w sądzie. Myślę,że Pani musi się skonsultować z inną firmą. Osobiście ani ja ani moi znajomi nie możemy nic zarzucić, gdyż mi pomogła oferta przygotowana przez doradcę z Gemini i poleciłam znajomym i też nie mieli żadnego problemu.
    • biurokredytoweca Re: doradcy kredytowi 30.04.15, 11:45
      Dzień dobry,

W tej branży najważniejsze jest aby zatrzymać klienta przy sobie. Często młodzi doradcy (nie wszyscy) przekładają to ponad miarę, mówiąc po prostu rzeczy nie związane z rzeczywistością. Po cichu myśląc jaką prowizję mogą otrzymać z takiego "tematu", a oczywiście przy tym pragną zatrzymać klienta wyłącznie dla siebie. Niestety jeżeli informacje uzyskane od danego doradcy nie są w jakiś sposób zarejestrowane to nie stanowią żadnego dokumentu silnego prawnie. Najlepiej wystrzegać się podobnych sytuacji, po prostu pytając kilku doradców oraz nie zatajać żadnych istotnych informacji. Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka