Dodaj do ulubionych

Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką.

03.06.09, 19:52
Witajcie,

Jestem doradcą online w zakresie kredytów gotówkowych i hipotecznych.
Chciałbym poznać Wasze opinie na temat kredytów gotówkowych zabezpieczanych
hipoteką. Jestem tutaj również w po to, aby służyć Wam pomocą w zakresie
sposobu skorzystania z kredytu.

Zapraszam do dyskusji w tym temacie.
Jestem do Waszej dyspozycji.
Obserwuj wątek
    • najlepszymalrycy Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 10.06.09, 00:46
      posiadacie jakas nowa oferte w stosunku do pol roku temu?
      • doradca_k.hipotecznego Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 12.06.09, 15:07
        Witam,
        tak, kilkanaście dni temu wyszła na rynek nowa oferta kredytu hipotecznego, jest
        to swoistego rodzaju połączenie pożyczki hipotecznej z k.konsolidacyjnym oraz
        możliwością dobrania środków na np remont nieruchomości.
        Czy słyszał Pan cokolwiek o tej ofercie?
        Pozdrawiam,
        • najlepszymalrycy Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 15.06.09, 14:56
          tzn ze to ma niewiele wspolnego z kredytem na zakup nieruchomosci lub budowe domu?
          • doradca_k.hipotecznego Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 17.06.09, 01:25
            najlepszymalrycy napisał:

> tzn ze to ma niewiele wspolnego z kredytem na zakup nieruchomosci lub budowe do
            > mu?

Witam,
            bank jak najbardziej posiada w swojej ofercie kredyty a zakup nieruchomosci lub
            budowe domu, ale ta oferta wspomniana przeze mnie wcześniej bardziej skupia się
            na podjęciu środków pod zabezpieczenie hipoteki np na dowolny cel, czy spłacenie
            innych rat, czy remont.

Pozdrawiam,
            • najlepszymalrycy Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 17.06.09, 17:48
              a zwykly kredyt na zakup nieruchomosci do jakiego ltv posiadacie ?
              • doradca_k.hipotecznego Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 18.06.09, 15:39

> a zwykly kredyt na zakup nieruchomosci do jakiego ltv posiadacie ?
                >

Witam,
                progiem standardowym jest obecnie 70% wartości nieruchomości, Bank umożliwia
                podwyższenie kwoty udzielonego Kredytu w PLN maksymalnie do wysokości 90%
                Wartości Nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie Kredytu, pod warunkiem objęcia
                kwoty podwyższenia ochroną ubezpieczeniową. Dopuszcza się także finansowanie do
                100% wartości nieruchomości dla nieruchomości spełniających określone warunki.

Pozdrawiam,
                • najlepszymalrycy Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 20.06.09, 15:47
                  a jakie to sa przypadki kiedy mozna miesc 100% ltv ?
                  • doradca_k.hipotecznego Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 23.06.09, 01:22
                    Witam,
                    dopuszcza sie skredytowanie 100%wartości nieruchomości przy zakupie jej z rynku
                    pierwotnego lub wtórnego wybudowanej po 2000r, oraz położonej w jednym z
                    większych miast.
                    a przekroczenie maksymalnych poziomów LTV z 70 do 90% jest możliwe w przypadku
                    kredytowania składek ubezpieczeniowych, opłat
                    i prowizji bankowych

Pozdrawiam,
                    • najlepszymalrycy Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 25.06.09, 02:55
                      aha to fajnie, czyli mieszkanie od dewelopera we wrocławiu sie na to łapie?
                      • doradca_k.hipotecznego Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 25.06.09, 17:58

> aha to fajnie, czyli mieszkanie od dewelopera we wrocławiu sie na to łapie?

Witam,
                        jak najbardziej, jeśli jest to rynek pierwotny lub ew. wtórny wybudowany po
                        2000r. . a wrocław jest zaliczany przez mój bank do grona "wyróżnionych" w tym
                        zagadnieniu miast, i w takim przypadku jest możliwość skredytowania do 1000%
                        wartości nieruchomości.
                        Pozdrawiam,
    • valentino1986 Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 10.06.09, 16:07
      przede wszystkim o jakiego rzędu kredytach mowimy? czy generalnie o wszystkie?
      • doradca_k.hipotecznego Re: Kredyty gotówkowe zabezpieczone hipoteką. 12.06.09, 15:13
        valentino1986 napisał:

> przede wszystkim o jakiego rzędu kredytach mowimy? czy generalnie o wszystkie?

Witam,
        ja jestem doradcą kredytów hipotecznych, i w ramach tej tematyki mogę udzielić
        Panu informacji. Z uwagi tez na fakt, że są to całkiem inne kredyty niż produkt
        gotówkowy także i ich kwota jest znacznie wyższa. W przypadku k. mieszkaniowego
        może wynieść nawet 4 mln zł.

Pozdrawiam,

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka