Dodaj do ulubionych

21 listopada 2010. Oczko w dniach...

21.11.10, 08:50
Oczko?Oczkową liczbę dni miesiąca mamy...znaczy że jeszcze tylko 1/3 dni i już grudzień smile A po grudniu...nowy rok i bliżej wiosny big_grin
Niedziela od rana...może będzie mniej wreszcie padać...a może promocyjnie i przestanie? big_grin Czego i Wam Wszystkim życzę wink
Obserwuj wątek
              • 1zorro-bis Karen..... 23.11.10, 10:56
                Karen,
                pozwolisz, ze Ci tutaj odpowiem a nie na LOZY.
                1). Ciesze sie, ze zauwazylas ze jestem juz dorosly. Poniewaz ja to rowniez "zauwazylem" wiem co moge a co nie. I rowniez jako dorosly odpowiadam WYLACZNIE jako ja, za to co robie i pisze. nie potruzebuje wiec zadnych nauczycieli. Zawodowke juz (z trudem wprawdzie) skonczylem. NIGDY nie bylem wobec kogokolwiek na forum chamski. Bo chamstwem sie z zasady brzydze.
                2). Nie ja sie wstawilem do kata i nie ja sie kasowalem. Bedac rowniez ADMINEM nigdy nie kasowalem NIKOGO, nawet Czarka bo uznaje dalej zasade, ze kazdy odpowiqda za to co mysli i pisze. Forum to nie Plenum KCPZPR. Czasy klakierow sie juz chyba skonczyly. Nie uwazasz?
                3). Masz prawo byc przeciwna temu co mi odebrano zanim zdazylem "kropke nad i "postawic. Jest demokracja. Jezeli Twoj glos bedzie przewazajacy - to jest chyba jasne, ze na LOZY oisac wiecej nie bede.
                4). Jezeli masz rowniez zasady to dlaczego chcesz zebym ja ich nie przestrzegal?
                To tyle jesli chodzi o odpowiedz na twoje/moje 4 punkty.
                A to, ze moje "popisy" jak to nazywasz sa dla Ciebie i moze paru innych wkurzajace....no coz - taki jestem i sie na pewno nie bede zmienial, zeby Tobie lub paru innym osobom zrobic przyjemnosc. Nie ma ludzi idelanych. Mnie tez wiele rzeczy oraz osob na forum wkurza ale nikogo nie skreslam. Jednych lubie bardziej innych mniej - ale tak jest w zyciu. Masz samych znajomych , ktorych uwielbiasz? Ja nie.

To tyle.
                Zorro, lubię Cię ale Twoje "popisy" są wkurzające.
                Od razu zastrzeżenie, to będzie tylko i wyłącznie moja opinia
                i Inni nie muszą się ze mną zgadzać.
                Odpowiem pierwsza na Twoje...hmm..warunki:

1zorro-bis napisał:

> ...z mila checia, ale....:
                > 1). Jesli przestane byc instruowany jak niegrzeczny uczen co mi wolno a co nie
                > 2). Jezeli przestane byc wstawiany "do kata" za kare (czytaj -kasowany)
                > 3). Jezeli przywrocone mi (o co nigdy nie prosilem) to co od was otrzymalem
                > 4). Chodzi po prostu o pewne zasady...

Ad1 - jesteś już bardzo dorosły więc powinieneś wiedzieć co Ci wolno a co nie, co wypada a co nie, którymi słowami sprawiasz innym przykrość (bez pouczania)
                Ad2 - sam się wstawiłeś "do kąta"
                Ad3 - jestem przeciwna przywracaniu Ci tego co otrzymałeś - patrz Ad1
                Ad4 - zgadzam się całkowicie! chodzi o pewne zasady - również patrz Ad1
                • m.maska Re: Karen..... 23.11.10, 11:48
                  Zorro.... ja do Twojej odpowiedzi
                  ... bardzo suuuuuuuuuuuuuuusznie, kazdy powinien odpowiadac za siebie - wyroslismy z przedszkola i upominania i wysylania innych do kata....https://i52.tinypic.com/2h7m5he.gif
                  A tak wlasciwie to o co tam poszlo? o to ze nie piszesz pelnymi zdaniami?
                  W zamierzchlych czasach kiedy to jeszcze bywales tylko na Lozy wyrazilam opinie na temat Twoich wpisow... krotkie i bardzo celne - moze czasami nie trzeba az tak wielu slow? nadmiaru slow? kazdy pisze tyle ile moze, kiedy moze i tyle i tylko tyle na ile ma ochote i mu sie chce.... a moze to jest inna demokracja a my za dlugo "w tej lepszej bo zagranicznej rzeczywistosci" mieszkamy i ta zgnila demokracja przesiaklismy? to trzeba przemyslec....
                  • 1zorro-bis Re: Karen..... 23.11.10, 11:57
                    chyba tak niestety jest. Mnie czasem jesli jestem ze znajommymi i rozmawiamy to dyskretny usmiech wystarczy lub mrugniecie okiem i...wiemy o co chodzi. Widac w Polsce demokracja (nawet na forum) jest jeszcze w pieluszkach.
                    A konkretnie posszlo o to, ze jokker mi zagrozil kasowaniem wszystkich moich postow, jesli nie przestane wklejac "emotionek" i muzyki zamiast slow.....
                    Sam niestety nie kasuje. Co mu nawet slownie wytknalem. I tez zostalem skasowany...
                    Widac, inaczej rozumiemy zabawae na forum i pojecie demokracji.
                    Jawohl, Ordung muß sein! Jak ktos kiedys powiedzial, he, he, he...big_grinbig_grinbig_grin
                    • jokker39 Re: Karen..... 23.11.10, 12:51
                      Odpowiem tu i już więcej nie będę o tym pisać.
                      Zorro, zaczęło się od komentowania postów Czarka na Podwórku. Sam ściągnąłeś go na Lożę, a gdy zaczęliście pisać o polityce, tutaj, na Podwórku komentowałeś jego słowa (czyt. śmiałeś się z nich), wiedząc, że tutaj Ci nie odpisze.

Pożegnałeś się z Lożą : forum.gazeta.pl/forum/w,89738,118184934,118184934,Zegnam_Loze_.html

od tego czasu przychodzisz i wklejasz puste posty, bez treści posty typu: "big_grin big_grin big_grin", " ...? ... D". Nie zauważałem ich ponad 2 tygodnie. Później poprosiłem Cię, byś pisał, a nie wklejał emot. Nigdy nie pisałem o Twoim stylu pisania, o tym czy piszesz skrótowo, czy nie. Każdy pisze tak jak chce, dopóki jest rozmowa.
                      Co do pouczania, sam mnie pouczasz jak należy traktować i pisać na forum, a jak nie. Nie będę Ci przytaczać Twoich słów, bo na pewno je pamiętasz. Przytoczę natomiast inne: "Jednej tylko rzeczy nie cierpie : mentorstwa i ....debilstwa". Przypomnę Ci jeszcze i ten wpis: forum.gazeta.pl/forum/w,92813,118965165,118978276,_Terror_zapanowal_tu_i_owdzie_.html

Zastanawiam się dlaczego pozwalasz sobie na tak lekceważący ton w stosunku do innych ludzi.
                      • 1zorro-bis Re: Karen..... 23.11.10, 13:35
                        no to ja Ci Jokkerku tez odpowiem bo na Lozy albo nie wypada albo zaraz wylece. big_grinbig_grin
                        Pod jednym WARUNKIEM - ze nie potraktujesz tego jako osobista wycieczke lub obraze. No, chyba ze jestes...big_grinbig_grinbig_grinbig_grin nie nie powiem bo juz moglbys sie poczuc urazony.
                        Tak w ogole - to dziwie sie Tobie, ze tutaj piszesz, bo ja Ci kilkakrotnie PRYWATNIE i bez swiadkow wyjasnialem dlaczego i co mi sie nie podoba. Myslalem, ze zrozumiesz. Niestety.big_grin Moj styl pisania jest taki jest i na stare lata nie mam zamiarau sie zmieniac. Jezeli ja pisze "nie znosze mentorstwa" to znaczy dokladnie okreslam czego nie lubie i nie uznaje wsrod znajomych na forum. Pisze - znajomych" bo za takich po tylu miesiacach wszystkich uczestnikow LOZY uwazam.big_grinbig_grinbig_grin Nie uzanaje chamstwa - i to dla mnie jest JEDYNY powod - kogo mozna z LOZY (i nie tylko z LOZY) wykluczyc. Natomiast okreslenia "debilstwa", "kretynstwa","idiotyzmy" - to sa moje emocjonalne okreslenia odnoszace sie do ZDAZEN ale na pewno nie do konkretnych osob z ktorymi akurat na forum koresponduje.big_grin Masz racje, to ja Czarka na LOZE "sprowadzilem", bo mialem juz dosyc jego prywatnej wymiany maili do mnie i uzalania sie na roznych...big_grinbig_grinbig_grin
                        Zaproponowalem mu zeby sprobowal na LOZY. Nie sadzilem, ze zrobi "powtorke z rozrywki" jaka robil na Podworku. Nie sluchalem rad Podworkowiczow (bo poglady o innych ja sam sobie wyrabiam a nie na podstawie "podszeptow") i uwazam, ze kazdemu trzeba dac szanse. Uprzedzilem go zreszta prywatnie, zeby innych nie obrazal bo wyleci. Teksty jego (chyba dwa) skopiowalem i umiescilem na Podworku (bez komentarza i na pewno bez wysmiewania sie - wiec nie manipuluj, prosze) zeby pokazac, ze - mea culpa - nie posluchalem i teraz wprowadzilem na LOZE Konia Trojanskiego big_grinbig_grinbig_grin - bo Czarek sie ani nie zmienil tylko jeszcze bardziej rozkrecil. Ty stales sie (o dziwo!) jego obronca - na krotko wprawdzie i zaczales bawic sie w MENTORA. Podkreslam celowo MENTORA, zeby Ci uswiadomic, ze nie masz prawa pouczac, gasic, wykreslac, instruowac DOROSLYCH ludzi piszacych na forum. No, chyba ze na wstepie forum umiescisz instrukcje - "Forum moje, prywatne i dostepne tylko dla tych, ktorzy beda tanczyc tak jak ja zagram" - "Wszelkie przejawy niesubordynacji beda z cala surowoscia tepione".....I wtedy, przyznam ci racje, ze masz prawo. Ale wtedy ja bym takiego forum nawet nie powachal.big_grin
                        Nie lekcewaze ludzi na forum bo sa to w wieksziosci ludzie anonimowi. Lekcewaze POLITYKOW i to tez nie wszystkich tylko, tych ktorych znam i wiem co soba reprezentuja. Nie lekcewaze ludzi z mojej branzy, moge tylko sie wypowiadac, ze "laska panska na pstrym koniu jezdzi".
                        Wiec, prosze Cie nie sugeruj, nie stawiaj oskarzen i zarzutow bo konkretnych powodow nie masz. Dodatkowo na Twoj MINUS przemawia FAKT, ze Ty wiesz, kim ja jestem, co robie, gdzie mieszkam a Ciebie znam TYLKO z imienia. I tez sie zaczynam zastanawiac czy jest ono prawdziwe. Wiec pomysl jeszcze raz i nie przyjmuj tego jako krytyke TWOJEJ osoby tylko jako moja i tylko wylacznie moja, subiektywna opinie na temat prowadzenia forum, jakim jest LOZA. I odpisalem na LOZY Wichry, ze moge znowu pisac ale pod czterema punktami, ktore wymienilem.big_grinbig_grinbig_grin
                  • 1zorro-bis Re: Karen.....korekta literowek. 23.11.10, 11:59
                    chyba tak niestety jest.
                    Mnie czasem jesli jestem ze znajomymi i rozmawiamy, to dyskretny usmiech wystarczy lub mrugniecie okiem i...wiemy wszyscy o co chodzi. Widac w Polsce demokracja (nawet na forum) jest jeszcze w pieluszkach.
                    A konkretnie poszlo o to, ze Jokker mi zagrozil kasowaniem wszystkich moich postow, jesli nie przestane wklejac "emotionek" i muzyki zamiast slow.....
                    Sam siebie niestety nie kasuje. Co mu nawet slownie wytknalem. I tez zostalem skasowany...
                    Widac, inaczej rozumiemy zabawe na forum i pojecie demokracji.
                    Jawohl, Ordung muß sein! Jak ktos kiedys powiedzial, he, he, he...big_grinbig_grinbig_grin
                    • m.maska Re: Karen.....korekta literowek. 23.11.10, 12:35
                      Jokker mi zagrozil kasowaniem wszystkich moich postow, jesli nie przestane wklejac "emotionek" i muzyki zamiast slow....

Nie Zorro - uszczypnij mnie i powiedz, ze to nie prawda.... czy jest jakis limit znakow w dol tzn. minimum od jakiego mozna juz startowac, a znaki przestankowe beda tez wliczane? to ja sie musze zastanowic, czy jako wirtualna i realna gadula, nie zaczne dzielic swoich postow... hm...https://i51.tinypic.com/10cp02f.gif
                  • m.maska Re: Karen..... 23.11.10, 14:03
                    A ja tu widze jawna sprzecznosc... to jak jest: mozna czy nie mozna?

Punkt widzenia, jak zwykle zalezy od punktu siedzenia...

Re: Książki, filmy, reportaże
                    vizjonerka 22.11.10, 18:33 Odpowiedz
                    Eeeeeeee tam....można i w jednowyrazowej wypowiedzi ogrom wyrazić.... zwłaszcza stawiając na końcu wykrzyknik, lub uśmieszek smile

PS. pada....! sad

*
                    Re: Książki, filmy, reportaże
                    k.karen 22.11.10, 19:14 Odpowiedz
                    Racja! Można big_grin
            • m.maska Re: Hardy...to 23 Liistopada! 23.11.10, 11:31
              Witajcie... Podworko... to nie lista obecnosci, zeby sprawdzac...ale bezczelnie zapytam: gdzie jest Zuza?

AL - za granice....no to jest wlasnie tak, ze kiedy jade za granice, to nie wiem czy to jeszcze tutaj, czy juz tam... ostatni raz granice miedzy Niemcami i Francja przekraczalam swiadomie, ze to wlasnie tu, kiedy panowala jakas swinska grypa i poukladano na (dawnym) przejsciu jakies scierki i po tym trzeba bylo jechac... teraz to juz tylko kwestia szyldow.
              Tez wybiore sie niedlugo do Francuzow, jakies zabie udka kupic... w okresie przedswiatecznym maja interesujacy asortyment... a moze wcale nie interesujacy tylko inny frrrrancuski(akcent prosze na j).
              Czy wiecie np. ze ten sam proszek do prania w Polsce, Niemczech i we Francji inaczej pierze i inaczej pachnie - oczywiscie tez inaczej kosztuje... ale niech tam, ten francuski jest najlepszy...
              No to Wszystkim dnia Milego zycze.... smile
        • hardy1 Re: 21 listopada 2010. Oczko w dniach... 23.11.10, 16:37
          al-szamanka napisała:
          > A Tobie co, Hardy, nie pamiętam, abyśmy zamienili się pracą wink

Mnie, AL? Mnie...pracowo wink Musiałem się w gang wbić (wiesz jak ja to uwielbiam uncertain) i raaaniutko jechać, w deszczu i ciemności, do innego miasta. Ale cóż...nie zawsze praca jest przyjemnością siedzenia w ciepełku na miejscu big_grin
      • m.maska Re: 21 listopada 2010. Oczko w dniach... 23.11.10, 12:00
        W koncu, ufffffffff... moje zimowe w koncu sa... co to za paranoja jest? mialam termin na 4.11... jak sie okazalo nie na wymiane opon tylko na przeglad ktorego nie zrobiono, bo to jeszcze nie czas, wtedy tez powiedziano mi, ze zimowe opony owszem, ale musza je sprowadzic, tzn. w sumie juz bylo ok. 3 tygodnie... akurat w czwartek minelo 2 tygodnie, a wiec w sumie 5(zle sie dzieje na zachodzie)... i juz mialam tam dzisiaj stukac i pukac, wtedy zadzwonili, ze sa.. no... tyle ze ja wczesniej nie moge - wiec piatek.... aaa i jeszcze jedno, ja nigdy dotad na zimowych nie jezdzilam , zawsze byly te uniwersalne, zima lato bez zmian... i AL mnie postraszyla ze sie inaczej jezdzi... hmmm... a tam nie ma zadnego pola manewrowego, zwykly salon samochodowy...nic to, jakos to bedzie...byc musi...
      • k.karen Re: 21 listopada 2010. Oczko w dniach... 23.11.10, 12:05
        Dzień dobry, Podwórko smile

Oj,Hardy ja musiałam dzisiaj wcześnie wstać ale dlatego, żeby przygotować
        dla mojego baaaardzo miłego Gościa te kołacze wink
        Teraz korzystam z wolnej chwili bo Gość zdrzemnął się chwilę po podróży
        i zaraz przygotuję Mu piersi z kurczaka na ryżu, których jest smakoszem big_grin

Miłego dnia Wszystkim smile))
    • hardy1 Re: 21 listopada 2010. Oczko w dniach... 23.11.10, 16:28
      Dzień dobry/dobry wieczór Wszystkim smile

Teraz sobie wypocznę i nie interesują mnie żadne dociekania ani razhawory - kto, co , po co , na co , dlaczego i na co. Chcę sobie poczytać i właśnie odpocząć. Czy to zrozumiałe dla Wszystkich?! No to świetnie smile

Widzę mnóóóóstwo Podwórkowiczów big_grin i wszystkim też życzę wypoczynku bez rozszczepiania zapałek na czworo smile
      Widzę że nawet zaglądnął...cześć Uli smile - wyróżnię Cię jako Wielkiego Prawie Nieobecnego smile.

Wcześnie rano musiałem wyjechać służbowo do innego miasta...droga w ciemności, deszczu, oślepiających światłach TIR-ów z naprzeciwka, odbiciach świateł od mokrego asfaltu i...prawie niewidocznych ludziach idących poboczem. Znacie to? Znacie...więc nie będe rozwijał tematu smile
      Ważne że z powrotem było spokojniej bo zdążyłem jeszcze przed zmierzchem smile