Dodaj do ulubionych

27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu...

27.11.10, 06:32
odpoczynku i uśmiechu... Jak się chodzi spać z "kurami" to się bladym świtem wstaje wink big_grin
Dzień dobry Wszystkim smile
Hardy, jajka pić nie będę, ale, zrobię sobie, jajecznicę z pieczarkami na śniadanie. O! big_grin Cudownego dnia Wszystkim życzę smile

Besame Mucho - A. B. smile
Obserwuj wątek
    • al-szamanka Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 07:57
      Dzień dobry Zuzanko, dzień dobry WKN smile
      Za sekundę wybiegnę z domu, aby samochód odśnieżyć i do pracy zdążyć. Przysypało...heeeeeej......
      • 1zorro-bis Hardy..... 27.11.10, 08:09
        narzekasz na zbyt duzo muzyki?
        To masz tutaj "temacik", ktory na pewno ciebie zainteresuje. To byl (i jest) kiedys moj "konik" :

www.youtube.com/watch?v=C4R2w6ccbMU
        big_grin
        • 1zorro-bis Re: Hardy..... 27.11.10, 08:20
          i jeszcze:

www.youtube.com/watch?v=56YmSzjdATo&NR=1
          big_grin
          • 1zorro-bis Re: Hardy..... 27.11.10, 12:06
            mylsalem Hardy, ze Cie ten temat interesuje....Pomylilem sie?
            • hardy1 Re: Hardy..... 27.11.10, 15:49
              Interesuje smile Tyle że dzisiaj "z powodów rodinnych" jestem na forum wyjątkowo "z doskoków" i nie mam czasu oglądać linków. Tyle co szybko przeczytam i coś dopiszę. Oglądnę dopiero jutro smile
              • 1zorro-bis Re: Hardy..... 27.11.10, 15:51
                O.K!
                Mam tego cala mase, bo kiedys czytalem na ten temat, ze hej!cool
    • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 07:59
      witaj Podworeczko! Czesc Zuzka!
      A to na dzien dobry w ten listopadowy ranek....:

www.youtube.com/watch?v=A7F2X3rSSCU
      big_grin
      • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 08:18
        Cześć AL, Zorrku smile AL, biegnij, biegnij, tylko, patrz pod nóżki... wink
        Spokojnej pracy AL smile
        Zorrku, nie drażnij Lwa z samego rańca... wink big_grin
        • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 08:29
          eeee...mysle, ze on to lubi! II wojna to jego super temat....big_grin
          • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 08:43
            Ja wiem, że Hardy, jest niespotykanie spokojny Człek, ale... wink big_grin
            On też był wink
            • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 09:00
              to to lepsze?

www.youtube.com/watch?v=eRr8g9YtU6U
              big_grin
              • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 09:07
                masowe szalenstwo...:

www.youtube.com/watch?v=R_zlRQNeiXE&feature=related
                big_grinbig_grinbig_grin
    • hardy1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 09:21
      Witam Wszystkich smile
      Dziękuję Zuzko za "Besame Mucho" big_grin To jeden z moich najwspanialszych wykonań, mam go w Ulubionych smile
      Czasem jak mam nastrój to potrafię przez godzinę słuchać go w kółko smile
      Zorro - jak już Zuzka zaznaczyła - jestem niesamowicie spokojny...ale to nie znaczy że nie mam własnego horyzontu zdarzeń...wszystkim można się przesycić...i tak otworzę tylko najwyżej jeden...ten który mnie zainteresuje wink
      • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 09:53
        Hardy, ja też, mam w ulubionych, a dziś, słuchałam już klika razy smile W ogóle, lubię
        słuchać A. Bocelli. Może i to Ci się spodoba smile Miłego dnia smile
    • k.karen Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 09:56
      Dzień dobry, Podwórkowicze smile
      Czytając wcześniejsze sprawozdania o pogodzie u Was trochę zazdrościłam
      bo prawie u Wszystkich jest już biało.
      To u mnie dzisiaj też już jest biało. Nie lubię zimy przede wszystkim z tego powodu,
      że są trudne warunki do jazdy samochodem ale nie mogę oprzeć się zimowemu
      urokowi. Drzewa i krzewy wyglądają tak pięknie w tej białej szacie a najcudniej
      zima ubrała tamaryszki - wyglądają jak w koronkowych ślubnych sukniach. Nareszcie nie jest szaro-buro i z błotem. Biel jest wspaniała!
      Niech więc pada śnieg bo wraz z adwentem, który rozpoczyna się już w poniedziałek
      zapowiada nadchodzące Święta. A po Świętach, na Nowy Rok, będzie przybywać dnia "na barani skok"...czyli już niedługo...wiosna smile))

Dobrego dnia Wszystkim smile
      • zuza_anna 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 10:12
        Cześć Karen smile

PS. Nikt nie zwrócił mi uwagi, że strzeliłam byka, chyba, że chcieliście być dla mnie Mili, wink dziękuję big_grin
        • hardy1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 11:06
          Cześć Karen smile Ja NIGDY nie liczę jesienią dni do świąt. Ja ZAWSZE liczę dni do wiosny big_grin

Zuzko - a po co mieliśmy zwracać? Każdy czasem strzela, nie sparwdziwszy przed wysłaniem smile Natomiast teraz czekamy na pieczyste z tego byka...pamiętaj o majeranku big_grin
          • ulisses-achaj Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 11:46
            Cześć Wszystkim smile Hardy masz CAŁKOWITĄ rację,: WIOSNA juz niedaleko - i tego należy sie trzymać! smile
            • hardy1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 12:36
              No! I tak trzymaj Uli big_grin

Aha - nie zwalnia to Ciebie z założenia "zimówek"...do wiosny trzeba jeszcze dotrwać wink Tylko w jednym jedynym przypadku możesz nie zdejmować letnich...sam się domyśl w jakim...big_grin
              • ulisses-achaj Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 12:43

Hardy, a jeśli uznam, żę JUZ jest wiosna? smile Może to będzie jakieś rozwiązanie; nie chce mi sie wytaszczać z piwnicy zimowego kompletu opon i felg, ale jeżeli ugną sie przed nachalna rzeczywistością i mają - zima to projekcja umysłu smile - wtedy pewnie jednak to zrobię.. smile
                • hardy1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:02
                  Dobrze myślisz, Uli big_grin Tyle że samo "własne uznanie" niezbyt wpływa na naturę...chyba że jednocześnie UZNASZ że musisz się TERAZ przenieść na pół roku na półkulę południową wink

Na chole...trzymasz felgi z oponami u siebie? Ja trzymam w warsztacie - tam gdzie mi opony wymieniają. Płacę kilka dziesiątek zeta za rok i nic mnie nie martwi wink
        • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 12:03
          DZIEŃ DOBRY PODWÓRKO

Zuza - oczywiscie, ze zwrocilam uwage na to, ze strzelials byka i to jakiego jeszcze, i oczywscie, ze chcialabym byc mila i bede udawac ze go nie ma... umowmy sie... ale zeby mi to bylo po raz ostatni, Ty, Ty, Ty - natychmiast go zauwazylam - kiedy mi na niego zwrocilas uwage oczywiscie...tzn. nie tak natychmiast, poszlam szukac i znalazlam... wink

A wiosna? lece do Turcji, do moich obiecanych Pamukkale - nareszcie - ale jeszcze niech trwa to co jest... nie spiesze sie. Czas to takie dziwne zwierze i ja wcale nie chce by zbyt szybko mijal. Z kazda mijajaca sekunda traci sie cos bezpowrotnie, odkrywa sie czasami rzeczy o ktorych wcale sie wiedziec nie chcialo, zyskuje sie i traci i zawsze czegos szkoda a przede wszystkim tego mijajacego czasu.

On po prostu plynie... nieublaganie...

https://www.gw.schule.ulm.de/wisswert/hausaufgaben/dali_zeit.jpg
          • milky_way_1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 12:29
            U mnie śnieg i to mnie fajniusio nastraja. Zatęskniło się za świętami. Wczoraj wieczorem na spacerze było genialnie. Zima swe uroki ma.smile Nie sposób wszystkiego słuchać, jest tego przesyt. Niektóre słucha się jednak stale, wracają miłe wspomnienia.Tekst linka smile
            Miłego spokojnego dnia.smile
          • hardy1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 12:44
            Wiosną w Turcji już pewnie będzie gorąco, Masko smile Masz dobrze z tymi wycieczkami do ciepłych krajów w chłodnych porach naszego roku .

Może na starość, gdzieś za ...dziesiąt lat uda mi się przeprowadzić gdzieś nad Morze Śródziemne? Echhh, marzenia smile
            • 1agfa Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 15:58
              A zapomniałes, Hardy, kiedy pisałem, że wybieram sie w daleką i długą podróż? No ja też! Jak Maska - tyle że nie do Turcji, dalej, ho-ho, jak daleko...
              To i biegałem teraz: wszelkie mozliwe i niemożliwe zaświadczenia białych fartuchów, które to fartuchy przycupiają człowieka na kilka dni do przeglądu, niczym jakiś mechanizm, ubezpieczenia od wszelkich możliwych i niemożliwych zdarzeń, międzynarodowe prawo jazdy - reaktywacja, kupa zdjęć, kupa papiórów...I wyciąganie schowanych niedawno letnich rzeczy.
              Tak tak, na zimę bedę mieć upalne lato! big_grin
              • hardy1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:05
                Nooo...to pewnie antypody się kłaniają, Agfo big_grin
                Życzę pięknych widoków...bo spotkania i ciepło masz zagwarantowane pewnie big_grin
              • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 00:04
                Eeeh Agfo - ja to dopiero w marcu i to tylko na dni 8 - urlop, niestety - nie mam go w ilosci nieograniczonej, nie w tym okresie.... smile

Aaaa jednak, w koncu dales sie skusic...a tak sie zapierales... no to wspanialych wrazen zycze... a uwazaj na to co tam jadowite pelza - bo tam tego jest najwiecej na naszym globie smile
                • 1agfa Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 00:49
                  Wcale nie dałem sie skusić Masko na to, na co byłem kuszony! Ja tylko najwyżej na ca trzy miesiące zimowe - (jeśli wytrzymam); raczej nieco krócej? Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie, o nie, na pewno NIE!! wink wink (marny ten żart, ale jestem wściekły, bo kombinuję i kombinuję z tym kompem aż do tej pory, zasnąć nie mogąc; efekty mizerne, niestety sad
                  Wlazłem na zaśnieżone Podwórko, ale dalej pada i pada, obficie, ślady zasypie. Szczodrze i szeroko śniegiem sypie Pani Zima, niczym siewca zamaszyście smile
                  No i naprawdę - dobrej nocy Wszystkim.
                  • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 04:10
                    Ach Agfo i bedzie ciepla woda? i goracy piasek? i zielono wokol?... a potem obejrzymy tylko czubek glowy nad tafla spokojnej wody?... smile a my tutaj bedziemy odsniezac, i zgarniac i skrobac... eeeh... niektorym to zawsze wiatr w oczy wink a jak sie nie uda to i snieg byc moze....tylko po co Ci te zimowe opony w takim razie... smile

Trzy miesiace...szmat czasu - ale ogrodek czeka i kotka i Żuki rosna w oczach... bedziesz sie spieszyl z powrotem...a kto bedzie dokarmial bazanty? i to cale ogrodowe ptactwo?

No tak podreptalam znowu, sladow narobilam... dobranoc smile
                  • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 29.11.10, 03:33
                    Odcieli mi net... konserwacja... a tak chcialam Ci odpowiedziec...
                    I tak Cie za dlugo nie bylo... Nas tutaj Nikt odciac nie moze a juz pozbywac sie...hmm..Ciebie? a kto nam bedzie pisal poezje proza?...

No dobra... trzy miesiace mowisz? ale swiat sie skurczył i przeciez tam na antypodach jest tez internet...bywala u Nas w dawnych czasach i Koala. Wiesz, tak sobie mysle, ze po pierwszych uniesieniach, spotkaniach, przegadanych nocach i dniach i tak zajrzysz i moze opowiesz na goraco wrazenia...takie wprost ze spotkania z jakims torbaczem na przyklad.
                    A na razie to jeszcze przed Nami Swieta i cos mi mowi, ze przed Swietami Cie nie wywieje w cieple regiony... smile
          • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 13:09
            Witajcie! Maseczko i Ulissesie smile
            Hardy, majeranek ?, nie zapomniałam, właśnie dodałam do gulaszu big_grin
            Maseczko, no może nie ostatni raz, ale na pewno przedprzedprzedostatni raz,
            obiecuję Ci wink big_grin

Marzenia nie są karane, więc sobie marzę...i może coś wymarzę wink smile
            Czerpmy z życia ile się da...dziś jesteśmy, a jutro może już nas nie być...
            • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 13:18
              I... wiesz Zuza - zyjmy tak, by nikt nie musial przez nas plakac - tak to bylo? kiedys czytalam u Ciebie wlasnie taki cytat... smile
              Starajmy sie o usmiech na twarzach ludzi z ktorymi sie spotykamy... smile
              • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 13:38
                Ten cytat Maseczko, mam w mail'u i - Żyj tak, żeby nikt prze Ciebie nie płakał...
                i bardzo się staram, żeby tak żyć...może nie zawsze mi wychodzi, ale nikt z nas nie jest idealny. Każdy może popełnić błąd, tylko trzeba umieć się do niego przyznać. Przeprosić jak trzeba, i wybaczyć smile
                • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 13:50
                  to wiem...big_grinbig_grinbig_grin
                  • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 14:07
                    wlasnie wrocielem z Weihnachtsmarktu...rozgrzany Glühweien z "wkladka"...piwo
                    Lubien te "klimaty" ! cool big_grin
                    • 1agfa Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 14:42
                      Cześć-cześć, Zorro smile Potowarzyszę Ci, jesli można. Ziąb dzisiaj niemożliwy, (co poniektórzy, jak czytam, o śniegu białym rozprawiają, pozazdrościć widoczków), przyda się rozgrzewka. Chociaż ja koniaczek wolę, jak zwykle smile Pozdrowienia pozakupowe, czego i ja "dokonywałem". Duuużo noszenia. Heeej!
                      • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 14:52
                        u mnie jest minus trzy ale pogoda za to pieeeekna! big_grin
                        • 1agfa Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 15:00
                          Gdzieniegdzie małe spłachetki bieli, na trawnikach, u podnóża krzewów. Gdzie nie rozjechane, nie rozdeptane. Szaro - buro i tyle, w moim mieście. Minusowo, owszem, zależy gdzie, na otwartych placach "wietier dujet", sprawiając wrażenie wiekszego chłodu. Na normalnych ulicach nie jest źle, ale przyzwyczajenia do zimy mi brakuje. Zaskoczyła mnie zima suspicious, ot co!
                    • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 15:24
                      Hej Zorro - widze, ze w koncu udalo sie z tymi emotikonami wink
                      • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 15:36
                        o Jezusienku! Dzieki, dzieki!!! Nareszcie sobie to wydrukowalem i skapowalem jak to dziala! Ja jestem jak stary "Diesel" trzeba najpierw dluuuugo podgrzac, zanim zaskoczy.....piwo ! big_grin
                        • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:09
                          to poszerzyles swoje mozliwosci wyrazania emocji... smile
                          • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:31
                            o....TAK! Teraz jestem SUPER bogaty w srodki wyrazu! I do tego muzyka jeszcze.....piwo.big_grinbig_grinbig_grin
                            • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:38
                              chyba najbardziej brakowalo Ci jednak tego piwa - ja wybieram jednak Glühwein(grzaniec)
                              • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:53
                                nieeee, piwa to ja w ogole nie pijam! Tylko jak jestem w Bayern i to tez w malych ilosciach. Jestem "czlowiek wina"....smile
                                • 1zorro-bis No, to teraz troche "swiatecznie..... 27.11.10, 16:57
                                  www.youtube.com/watch?v=7Dw7GE_BYjI
                                  big_grinbig_grinbig_grin
                        • hardy1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:09
                          ...taaa...ja sobie dzisiaj wieczorem mojej wileńskiej kminkówki popiję a nie jakieś tam zachodnie wynalazki big_grin Już świeżutki zapasik mam big_grin
                          • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:23
                            juz sie przegryzla?
                            • hardy1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:48
                              Dokładnie tyle ile trzeba - tydzień "przegryzania" big_grin

Na razie Wszystkim - pukają do drzwi smile Miłego wieczoru wink
                          • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:33
                            z kminkiem to dzisiaj mam kapuche, "Serviettenknödel" i...karminadle! big_grin
                  • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:42
                    big_grinbig_grinbig_grin wiem, że Ty wiesz, Maseczko, inni też niby wiedzą, ale...... wink smile
        • 1agfa Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 14:49
          Witaj, Zuzanno smile. Dziękuję za pozdrowienia. Czytam i czytam, szukam - no gdzie Ty strzeliłaś byka?! Wszyscy widzą - ja nie widzę. To i lepiej! smile
          Ja też pozdrawiam sedecznie, zdrowia i jeszcze raz zdrowia życzę. Pogodę ducha już masz, w obfitości smile
          • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 16:54
            Witaj Agfo, taki mały byczek, ryczek, tryczek, dlatego nie zauważyłeś wink big_grin Pozdrawiam smile
            • 1agfa Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 17:24
              smile kwiat
              ...byczek-tryczek"?!
              i ja nie zauważyłem? Takiego zwierzęcia?! big_grin wink
              Może zasłoniło mi inne zwierzę - Żuk II stoi!
              big_grin
              • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 27.11.10, 20:05
                Twój Żuczek Agfo, to takie małe kochane zwierzątko smile Śliczne, dwa małe Żuczki smile
    • 1agfa Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 15:08
      A tak w ogóle, to się kajam i przepraszam, ale nie przywitałem Wszystkich, nie pozdrowiłem Tych, Którzy Są, Którzy Nadejdą, Którzy Wcześniej Zajrzeli. A zatem poprawiam się: Dobrego, miłego dnia Wszystkim, Podwórkowicze. Czy to w pracy, czy to w domu, czy to w zagrodzie/ogrodzie wink
      • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 15:25
        a u mnie juz ciagle to graja....:

www.youtube.com/watch?v=pD4i6D-W0pw
        wink
        • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 16:35
          Zorrku, u Ciebie już święta ? big_grin Shakin' Stevens, ale on tańczyyyyy big_grin Jest boski... wink big_grin
          • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 16:45
            Wiesz Zuza, bo tutaj to jutro pierwsza niedziela Adventu i zaczynaja sie te Bozonarodzeniowe jarmarki.
            Najbardziej znany w Niemczech to jarmark w Norymberdze - nie bylam, ale bylam w Strassburgu - Boooooosz... tlumy ludzi i masa roznego badziewia - tyle ze grzaniec dobry smile i Strassburg ladny o tej porze... w swietle latarni....i caly ten jarmark odbywa sie na placu przed Katedra - zreszta bardzo piekna.
          • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 16:50
            u nas to juz "swiruja" ze Swietami od poniedzialku! W radio leca "swiateczne kawalki", zona na drzwiach domu juz "Kranz" - czyli "swiateczny wieniec" powiesila a na miscie pachnie Swietami...big_grin
            • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 17:04
              To macie już wesoło, u mnie nic się nie dzieje...smile
        • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 16:36
          No prosze Zorro - a u mnie zmieniono nieco wystroj miasteczka... przesunieto miejsce ustawienia choinki, ktora zwykle stala na malym placu o jakies 30m - ustawiono ja teraz tuz przed ratuszem a na tym placu, znajdujaca sie tam fontanne zamieniono w ogromny wianek adwentowy i jutro w pierwsza niedziele Adwentu zablysnie na nim pierwsza swieczka - podoba mi sie teraz... tym bardziej ze wszystko przysypane czysta biela...no i w niektorych oknach juz "weihnachtet sehr"(tlum. jest bardzo Bozonarodzeniowo) tzn. swieci, blyska, polyskuje, a tutejsza elektrownia zaciera rece.

Jeszcze kilka lat temu na sasiedniej ulicy mieszkala amerykanska rodzina i kazdego roku ich dom byl oblegany przez ogladajacych. Od dachu po piwnice i ogrodek migotalo to wszystko bardziej niz w lunaparku. Dzieci chodzily tam na wycieczki, ogladaly, zwierzatka w ogrodzie kiwaly glowkami, reniferki, mikolajki, jakis Mikolaj powozacy sanie wisial na dachu, drugi przedostawal sie do komina... kiedys bedac tam z Juniorem widzialam jak drzwi sie otworzyly i we wnetrzu tez wszystko skrzylo, iskrzylo i migotalo... i to mozna wsrod takich migoczacych lampeczek zyc i mieszkac? to to sie w oczach nie miga?...pewnie mozna, do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic....smile
          • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 16:52
            no, u mnie na srodku miasteczka lodowisko dla dzieciarni zrobili a dla rodzicow dookola budy, budki i budeczki z zarciem, winem i czyms mocniejszym. Pachnie....SUPER! Ja to uwielbiam: big_grin
            • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 17:00
              No to dzieci piruety na lodzie kręcą, a dla rodziców żeby się nudzili wyżerka i piwko? wink big_grin
              • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 17:53
                dokladnie tak jest, Zuzka! big_grin
            • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 17:01
              hahaha... i to pasuje do Ciebie... wink a co najbardziej Ci podchodzi? zapachy czy ta wysokokaloryczna konsumpcja?
              • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 17:55
                niestety ...tylko zapachy! Nie dla mnie sznur goloneczek , nioe dlam bratwurszty, adio fryteczki, adio, goloneczki....devil
                • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 18:04
                  Zorro - zasob srodkow wyrazu masz juz coraz wiekszy i widze, ze korzystasz z niego... smile
                  • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 18:28
                    a jak....Pewnie! kwiat..........!......cool..big_grin
                    • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 18:32
                      Zorrek, zawsze umiał, On się tylko z lekka droczył wink big_grin
                      • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 18:51
                        NIE! Za tepy komputerowo jestem!...Teraz powoli, powoli..nadrabiam. cool
                      • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 18:53
                        Bo to taka przerwotna bestia - pamietasz, jak to on jakoby nie mogl sie dostac pod szpilke? bo mu watek byl za dlugi... i robil Wszystkich w balona przez dzien caly?... ale niech tam Zuza i to wlasnie Twoja instrukcja, ktora sobie tam wydrukowal smile no to juz ma to piwo chociaz wolalby wino... moze kiedys i z winem sie uda...https://www.emoticons.gr/albums/uploads/skype/emoticon-0168-drink.gif
                        • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 18:55
                          big_grin mialo byc przewrotna... zeby ktos nie pomyslal, ze pierwotna.... big_grin
                        • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 20:00
                          O! nie wiedziałam, Maseczko smile
                          : brawo : bez spacji, zzzz brawo Zorrku big_grin
    • al-szamanka Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 22:21
      Czy możecie sobie wyobrazić, że godzinę temu skończyłam jeść śniadanie? Zostało nietknięte od rana, cały dzień nie miałam na nic czasu oprócz kawy, dopiero po powrocie z pracy zabrałam się za spóźnione dożywianie.
      A tu czas na spanie, eeech, wszystko jakieś takie powywracanewink
      • 1agfa Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 23:25
        Powywracane AL smile, jak to na maratonach pracowych niektórzy (nie pokazując palcem wink ) miewają. U mnie śniegiem zasypane, pierwszy raz tego roku, iskrzy się za oknami, w dole, nad ulicą, nad podwórkiem studniowym. Podświetlone drobiny śniegu ciągle jeszcze lecą, w ciszy - bo wszystko jakoś przycichło.
        Śniegu opadanie taką ciszę robi, nawet w mieście, na powitanie Zimy. Dobranoc.
      • 1agfa Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 23:33
        Komputer mi coś nawala, zawiesza się co chwila, rozłącza - albo to jakieś inne - nie-wiadomo-jakieś-coś, ze śniegiem, wiatrem przyleciało? Zatem dobrej nocy Wszystkim, Podwórkowicze , cichej i spokojnej smile
      • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 27.11.10, 23:45
        Podworko przyproszone biala kolderka juz przysnelo... nawet na palcach chodzic nie wypada - bo slady zostana...
        Hahaha... a pewnie na Boze Narodzenie to bedzie 10° na plusie....i nawet marnego sladu po tej bieli....
        Ale jutro, obiecuje...zmobilizuje sie i pojde zrobic fotke tego adwentowego wianka na moim placyku...bo wygladal wyjatkowo odswietnie... smile

Dobranoc Podwórko.... smile
        • zuza_anna 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 07:19
          Ja Tobie również Maseczko smile Ty zawsze o wszystkich i o wszystkim pamiętasz...
          Dzięki Dobra Kobieto kiss

Dzień dobry Wszystkim w mrożny, lekko śniegiem oprószony niedzielny poranek smile
          No to dzisiaj świętujemy na Podwórku, Nasz Hardy o rok starszy. Jeszcze raz Wszystkiego Naj...naj...naj... HARDY .smile Cudownej niedzieli Moi Mili smile
          • 1zorro-bis Dziendoberek! To juz 28 Listopada....niestety. 28.11.10, 08:18
            to troche na ten mrozny, niedzielny poranek:

www.youtube.com/watch?v=IFYOHrwi-W8
            big_grin
            • 1zorro-bis Re: Dziendoberek! To juz 28 Listopada....niestety 28.11.10, 08:23
              a to dla "podworkowych chlopakow"....cool

www.youtube.com/watch?v=HMsvL3nSKdU&feature=related
              big_grin
              • zuza_anna 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 09:01
                Cześć Zorrku smile

Słoneczno, wiedziało kiedy ma ostro świecić, w Hardego urodziny wink
                Słoneczna pogoda ma być w całym kraju smile

https://img541.imageshack.us/img541/2984/dzis.jpg
                • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 09:05
                  Czesc!
                  To sloneczko?! Jak UFO wyglada...big_grin
                  • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 09:21
                    Może i to Ufo, Zorrku, zawitało do najstarszego miasta w Polsce. Cuda, niby się zdarzają wink big_grin
                    • hardy1 Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 10:58
                      Jakie UFO, jakie UFO...to KOLUMNA ŚWIATŁA smile
                    • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 11:06
                      Hmmmm...niech zgadne - do Gniezna?
                      • hardy1 Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 11:32
                        Zorro. Zorro - czytaj uważnie wink Zuzka nie napisała że to najstarsze miasto polskie tylko w Polsce wink
                        • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 11:51
                          hardy1 napisał:
                          > Zorro. Zorro - czytaj uważnie wink Zuzka nie napisała że to najstarsze
                          > miasto polskie
                          tylko w Polsce wink
                          Hardy, Zorrek, szybko myśli, szybko czyta...po prostu, błyskawica wink big_grin

https://img600.imageshack.us/img600/2780/kalisz.jpg
                          • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 12:07
                            Kalisz??! Cholera, nie wiedzialem... to .....Calisia?big_grin
                            • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 12:10
                              no, tak...Znowu ci paskudni...Germanowie. Zalozyli Calisie 150 lat po Chrystusie....
                              I tak dotrwala Claisia az ja Mieszko I "capnal2. Ale to nie Kalisz. bo Kalisz powstal w poblizu..., a ze jest teraz uwazany za najstarsze miasto Polskie to ....cool
                              • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 12:42
                                Ciągle sobie obiecuję, że pójdę obejrzeć Fabrykę Fortepianów Calisia, ale jakoś nie mogę
                                się wybrać, a niedaleko gdzie mieszkam. Calisia, Hotel, Kluby, itd, itd, itd...
                                Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie poznałam wszystkich zakamarków Kalisza, a mieszkam
                                już ponad dwa lata smile Jam rodowita Wrocławianka big_grin

https://img818.imageshack.us/img818/5955/williacalisia.jpg
                                • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 12:46
                                  a ja w zyciu w Kaliszu nie bylem....Co Ciebie tam z wroclawia "zapedzilo ?
                                  • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 12:54
                                    Mieszkania tańsze, o koło 50%, iiiii uciekłam żeby ktoś mnie nachodził...
                                    Ja wiem, że starych drzew się nie przesadza, ale do odważnych świat należy wink big_grin
                                    • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 13:09
                                      hmmmm...Starych drzew?? Ja sie moge wszedzie "przesadzac"...Korzenie juz dawno "wycialem"...big_grin
                        • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 12:06
                          a jaka roznica?
                          • hardy1 Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 17:36
                            Różnica? To ten problem - najstarsze miasto polskie czy w Polsce...
                            To tak jak z uznawanym za najstarsze (odkryte) miasto - Catal Hüyük, datowanym na 9.200 lat. Leży obecnie na terenie Turcji ale przecież nie jest tureckie wink

I to są te problemy z semantyką:
                            1/Calisię zbudowała inna społeczność, nie polskie plemię. Teraz jest tu Polska - to jest TERAZ miasto polskie ale czy jest najstarszym polskim miastem? smile
                            2/Czy w czasie powstawania państwa Polan było jeszcze grodem? Miastem? Zostało przejęte przez Polan czy też Kalisz powstał na gruzach poprzedniego? Od jakiego czasu wtedy liczyć nowe miasto? smile

Podobnie z Bizancjum-Konstantynopolem-Stambułem...nie wspomnę o Troi-Ilionie, gdzie doliczono się aż dziewięciu kolejnych cywilizacji miejskich...suspicious

PS.Podobno nazwa Kalisz pochodzi od słowa kał big_grin
                            PS.PS. Słowo kał oznaczało - bagno, mokradło...big_grin
                • 1agfa Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 29.11.10, 00:00
                  Niesamowite to zdjecie, niezwykłe, Zuzanno.
                  Czy to mgła, drobiny wody tak rozproszyły światło? Nie wiem, ale ilustrator opowiesci fantastycznych by się nie powstydził. Bo niezwykłe, i udało Ci sie złapać taki rzadki widok!
                  Podziwiam smile
              • 1zorro-bis Re: Dziendoberek! To juz 28 Listopada....niestety 28.11.10, 09:07
                troche "cieplejszych" klimatow...

www.youtube.com/watch?v=o-chH7BMgVI
                cool
                • al-szamanka Re: Dziendoberek! To juz 28 Listopada....niestety 28.11.10, 09:19
                  Łeeeee, a ja świętować urodzinoimienin nie będę, całą niedzielę w pracy spędzić muszę i to dzisiaj, gdy taka połamana jestem. No tak, do dziwacznych ruchów nie jestem przyzwyczajona - wczorajsze odśnieżanie i drapanie samochodu przypłacam dokuczliwym bólem nadgarstka, okropne...czy wiecie jak ciężko mi uskutecznić makijaż, a przecież bez tego z domu nie wyjdę, bo wyglądam zbyt dziecinnie, jak młodociana krasnoludka.
                  Bawcie się dobrze, rozrabiajcie smile
                  Wesolego dnia wszystkimsmile smile
                  • hardy1 Re: Dziendoberek! To juz 28 Listopada....niestety 28.11.10, 09:55
                    Łeee...ale cóż, praca to praca...zatrzymam jednak dla Ciebie kilka naparstków kminkówki AL...jak wrócisz to wypijesz za moje zdrowie...nie będę patrzył na Twój zmęczony makijaż, nie obawiaj się. Nie makijaż się liczy tylko całkiem co innego big_grin
                  • zuza_anna Re: Dziendoberek! To juz 28 Listopada....niestety 28.11.10, 09:55
                    Cześć AL ! Oj, biedna Ty, biedna. Spokojnej pracy AL! smile
                    Odwykłam już, od pracy w niedziele i święta, i nigdy, nie zapomnę Wigilii w 1987 r,
                    po czterech nockach po 12 g. nie miałam zmiany, a zejść z posterunku nie mogłam.
                    Po 16 godzinach padnięta wróciłam do domu, tak zmęczona, że nawet nie mogłam usnąć.
                    Wigilię, mieliśmy spędzić u Mamy, a spędziliśmy w domu, bo ja do pracy w pierwszy dzień Świąt, a ex, był chory. W nagrodę dostałam od Z. wolny, Sylwester i Nowy Rok. Mimo wszystko, lubiłam tą pracę. smile
                    • 1zorro-bis Re: Dziendoberek! To juz 28 Listopada....niestety 28.11.10, 11:17
                      a pogoda u mnie przepiekna! Az sie serce raduje...big_grin
          • hardy1 Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 10:55
            zuza_anna napisała:
            No to dzisiaj świętujemy na Podwórku, Nasz Hardy o rok starszy.

Jeszcze nie, Zuzko big_grin Dopiero póóóóźno w niedzielę wieczorem...wiem z najbardziej wiarygodnego "źródła" big_grin
            Do tego wypraszam sobie! Nie będę "o rok starszy" tylko "rok wcześniej urodzony". No! big_grin
            • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 11:00
              big_grin Tak czy siak, ale o de mnie i tak starszy, oooooooo! big_grin
              • hardy1 Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 11:29
                ...a skąd wiesz, Zuzko? Ja nie wiem o Tobie, Ty nie wiesz o mnie...wink
                Po drugie u mnie nie ma kompatybilności wieku metrykalnego z biologicznym big_grin
                • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 11:53
                  Wiem, tyle co przeczytam, a staram się uważnie czytać, Hardy, . Myślisz, że jaskółki mi nie doniosły ? wink big_grin
                  • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 11:55
                    UPS! miało być...Myślisz, że jaskółki mi doniosły ? big_grin
                    • hardy1 Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 17:59
                      Taaa...pierwsze słowo się liczy...podświadomie pewnie prawdę wyjawiłaś big_grin
                      Zastanawiam się, jakie to jaskółki były...hmm...nikogo nie upoważniałem...wink
                      • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 18:44
                        big_grin Ty mnie Hardy, pod włos nie bierz...NO! big_grin
                        • hardy1 Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 19:25
                          Pod jaki włos? To są przecież TWOJE słowa suspicious
                          • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 19:36
                            Nie da się ukryć, moje słowa big_grin A Jaskółki nie donosiły, bo odleciały i powrócą wiosną wink big_grin

https://www.pijarzy.pl/thumb/phpThumb.php?src=../images/Bysvaleccc_1.jpg&h=150&w=150&f=jpg
                            • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 19:57
                              PS. Fajną masz wizytówkę, Dardy. Nie za zimno Ci ?. wink big_grin
                              • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 19:58
                                PS>PS>PS! przepraszam, miało być Hardy big_grin
                                • hardy1 Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 20:55
                                  ...już jest ciepło big_grin
                                  • zuza_anna Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 21:06
                                    Aha, rozumiem, rozgrzałeś się Kminkóweczką wink big_grin
                                    • hardy1 Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 21:14
                                      Tym też wink Ale przede wszystkim przeniosłem się w cieplejszy rejon...przynajmniej wirtualnie big_grin
    • hardy1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 09:52
      Ufff...dzień dobry z rańca...jeszcze rańca big_grin Śnieg za oknem...spokojnego dnia niedzielnego Wszystkim big_grin
      Odpocząłem i wyspałem się w nocy...jestem jak świeżo narodozony big_grin Dzisiaj powinienem mieć już więcej wolnego...jaka to przyjemość...wiecie? Pewnie wiecie... big_grin
    • m.maska Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 13:13
      DZIEŃ DOBRY PODWÓRKO

Obudzilam sie... smile
      Wlasnie otworzylam okno... gdzies tam jakies male luki w chmurach pozwalaja na przebicie sie pojedynczych czystych promieni slonca... oczywiscie nedzne resztki tego bialego co lezalo w ogrodzie miejscami sie uchowalo. Ale ja nie o tym.
      To nie do wiary, ale slychac bylo takie szczebioty i swiergoty ptaszat, jakby im sie pory roku pomylily... tylko nie wiedzialam skad dochodza - byly podejrzanie blisko, wiec nie z pobliskich drzew. Spojrzalam w gore, usadowily sie na drutach wysokiego napiecia jak czarne perelki zawieszone na lancuszku. Kiedys, kiedy "okupowalam" pokoj od ulicy, myslalam, ze w ogole nie opuszczaja pobliskiego lasu, ktory jest takze rezerwatem ptactwa - tego odwaznego ma sie rozumiec, ktore nie opuscilo tych rejonow ucikajac przed tymi wiekszymi, metalowymi ptaszyskami.

Zorro - no to masz ten swoj Weihnachtsmarkt...a u mnie w nastepny weekend "Zimt und Waffelmarkt"(Jarmark Wafli i cynamonu)... smile
      • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 13:39
        wlasnie wybierammy sie znowu wieczorem...Glühwein mit Schuß juz czeka...cool
        • m.maska Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 14:35
          Mam, mam, mam slonce - rozswietlilo mi pokoj, jak juz dawno nie.... big_grin https://www.emoticons.gr/albums/uploads/skype/emoticon-0157-sun.gif
          • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 14:54
            a to "sloneczko" to skad! Kolejny...."spam" ?! big_grin
            • m.maska Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 15:04
              A nie, to sloneczko to wykradzione ze skype'a... smile podesle Ci ... smile
              • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 15:17
                O.K! piwo
                • m.maska Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 15:24
                  https://www.emoticons.gr/albums/uploads/skype/emoticon-0140-rofl.gif
                  • m.maska Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 15:27
                    no to ja...https://www.emoticons.gr/albums/uploads/Nomicon%20Spring/Drive.gif
                    • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 15:30
                      zaraz dostaniesz "OPR" za....SPAM! ....devil
                  • 1zorro-bis Re: 28.11.2010. Weekendowe drzewko relaksu... 28.11.10, 15:30
                    no, tak moze potem byc jak tego "Glühwein" za duzo bedzie....big_grin
    • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 18:38
      No wiec, skoro obiecalam to sie tez wybralam...zrobilam fotki - za tydzien bedzie to niemozliwe, bo stana tam budy jarmarczne i zaslonia Nasz adwentowy wianek...i oczywiscie tlumy wylegna. Poniewaz te jarmarki odbywaja sie co tydzien w innym miescie/miasteczku a jest to nie byle jaka frajda dla dzieci a i dla doroslych okazja do roznych niespodziewanych spotkan - wiec kreci sie to przed Bozym Narodzeniem w zawrotnym tempie...
      W przyszlym tygodniu, nawet jesli bedzie rownie zimno jak dzisiaj - to juz atmosfera, nastroj, grzane wino, gorace pieczone kasztany... bedzie nieporownanie cieplej niz dzisiaj....

https://i53.tinypic.com/5nt4qd.jpg
      • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 18:54
        Hej Maseczko, ładnie się prezentuje ten wianek smile Czy moje oczy dobrze widzą, tam u góry, to najeżony czarny kot ? smile Miłego wieczoru smile
        • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 19:14
          Dobrze widzisz Zuza, bo zwykle jest to fontanna - teraz zaadoptowana na potrzeby Adventu a ten czarny kot jest symbolem stowarzyszenia zajmujacego sie przygotowywaniem karnawalowych parad...
        • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 19:47
          A tutaj jeszcze jeden element tej fontanny... big_grin

https://www.seelenfarben.de/kalender09/kale10021801.jpg

cytat w tlum. Mysz jest zwierzeciem, ktorego droga jest przepelniona mdlejacymi kobietami...
          • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 19:55
            cytat w tlum. Mysz jest zwierzeciem, ktorego droga jest przepelniona mdlejacymi kobietami...

big_grin kto mdleje to mdleje...ja nie uciekam na stół przed nimi big_grin
            • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 20:17
              Hahaha... pamietam czasy, dawne, bardzo dawne - wyjazdy na wykopki... wielka sala, pietrowe lozka - mieszkalysmy w poblizu pola - nie wiem czy to byl jakis PGR czy co to bylo - pietrowe lozka, myszy maszerowaly bardzo pewnie po podlodze i... Przewrotna Karolina.. Ona niemal mdlala na widok myszy, bala sie spac - bo powiedziano Jej ze na pietrze tez przed nimi pewna nie jest.... stol, stol to bylo rozwiazanie, ale po nogach od stolu tez moga wejsc...spala wiec na tym stole a kazda noga stolowa zostala wstawiona do miednicy z woda - a ja sie dzisiaj zastanawiam, czy one nie potrafia plywac? tak jak plywaja szczury....
              • przewrotna_karolina Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 20:21
                tamte myszy nie potrafiły pływać smile to był prawdziwy koszmar smile
                • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 20:25
                  https://www.emoticons.gr/albums/uploads/skype/emoticon-0140-rofl.gif tak, wiedzialam, ze tego zapomniec nie zdolasz...taaaakie wspomnienia, wciaz zywe - chociaz tamtych myszy juz dawno nie ma...
                  • 1zorro-bis Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 20:51
                    no....wrocilem rzzzzzgrzaaaany po "Glühwein" i...teraz Wam cossss zagram:

www.youtube.com/watch?v=cubgWvBfs24
                    cool......piwo...big_grin
                    • 1zorro-bis A rano poprosze o...... 28.11.10, 20:54
                      nowe drzewko!!!big_grin

www.youtube.com/watch?v=3t8MeE8Ik4Y
                      ........big_grinbig_grinbig_grin
                      • hardy1 Re: A rano poprosze o...... 28.11.10, 21:15
                        gdzie? Nie widzę... wink
                      • 1agfa Re: A rano poprosze o...... 29.11.10, 00:52
                        Cześć, Zorro - nie zdążę wszystkiego odsłuchać, niestety. Chociaż spróbuję.
                        Sam się nie znam na tak wielu tytułach, nazwiskach piosenkarzy (oczywiście niektórych znam i cenię smile; dzieki Tobie poznaję nowe lub odkrywam znane-nieznane.
                        A lubię muzykę. Dzięki smile, dobranoc.
                • hardy1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 20:54
                  ...tamte myszy nie potrafiły pływać?! To naprawdę był prawdziwy koszmar dla tych myszy...nie mogły się dostać na stół suspicious
                  • zuza_anna Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 21:20
                    Cześć Karolino smile
                    Czerwone Gitary - Ty się bardzo boisz myszy?... wink
                    Nie powinno to nikogo dziwić,
                    Każdy przecież ma swoją słabą stronę.
                    I choć ta zabawną jest -
                    Ciebie jednak przeraża mysz !
                    • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 22:13
                      Wiesz Zuza ona chyba po dzien dzisiejszy ma w oczach obled na tamto wspomnienie.... smile
    • al-szamanka Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 21:07
      JA ze zmęczenia tez chyba myszki zacznę widzieć. Jechałam przez ścianę śniegu, wycieraczki nie nadążały, ja prawie żółwim tempem, a za mną, jak się okazało...plug śnieżny. Za mną!!! Kurcze, dlaczego nie przede mną????
      Ale jakoś dojechałam, a teraz gorącą herbatą się raczę. Chyba skocze na watek urodzinowy na łyk tej sławetnej kminkówki...o ile jeszcze coś zostałowink
      • hardy1 Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 21:18
        Cześć AL smile Obiecałem to jest...już z nowej "robótki" big_grin

Nie narzekaj - byłaś po prostu wolontariackim pilotem pługu śnieżnego wink

Takie opady śniegu zapowiadają w całej Polsce od jutra...i mrozy po kilkanaście minusu...uncertain
        • al-szamanka Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 21:35
          No to Twoje zdrowie, Hardy, stu puk tym łyczkiem...i spać biegnę, bo to jeszcze nawet nie polowa mojego maratonu pracnego .
          • m.maska Re: 27.11.2010. Weekendowe drzewko ralaksu... 28.11.10, 22:12
            Dobranoc AL.... smile