Dodaj do ulubionych

Opowieści popiwne Kichonora (smutne)

24.12.11, 18:17

Fulenka szła przez las bo śniegu było mało i szyszki zbierała.
Szyszki było widać bo jak śniegu mało to szyszki widać.
Wilk, który w lesie mieszkał szyszkami się nie interesował a Fulenką i owszem.
Fulenko, pójdź ze mną na chatę kupię ci dżinsy powiedział wilk do Fulenki, która
to Fulenka zbierała szyszki bo nie było śniegu
Wal się stary, powiedziała Fulenka do wilka, co ty myślisz wilku, że ja galerianka jestem
żebym za dżinsy szła do ciebie na chatę.
Nooo, powiedział wilk, ale mam najnowsze nagrana Steczkowskiej.
Wilku, odżałuję tych mych szyszek co je widać bez śniegu i oberwiesz nimi.
Zawahał się wilk na takie dictum i podwinąwszy ogon poszedł bezśnieżnym lasem niestety
sam na chatę. Jedyna pociechą były nagrania, które na chacie miał.
Obserwuj wątek
      • kicho_nor Re: Opowieści popiwne Kichonora (smutne) 25.12.11, 21:53
        Szaleństwo Majki Skowron

No więc jest tak:
        Z nadań rządowych chcąc czy nie chcąc jestem europejczykiem.
        Jako europejczyk poszedłem do pobliskiego hipermarketu i kupiłem
        europejskie piwo z górnej ceny i półki.
        Są święta i ja z tym piwem siedzę i myślę po europejsku:
        Włosi jako kraj subtropikalny nie powinni produkować piwa bo to nie ich brożka.
        Ale Włosi to najlepsi styliści w stylistyce nadwozi samochodów a napędami do tych
        samochodów powinni zająć się niemieccy konstruktorzy.
        Francuzi nie powinni brać się ani za nadwozia ani za podwozia, co najwyżej za
        kanapy tylnych siedzeń samochodów w celach udogodnień romantycznych.

Piwo co mam nie jest Włoskie, ono jest bawarskie, jak przetestuję całą górną
        półkę w hipermarkecie, nabędę europejskiej wiedzy o piwach.
          • kicho_nor Re: Opowieści popiwne Kichonora (smutne) 26.12.11, 22:51
            No tak Agusiu, dużo czasu by upłynęło zanim bym przetestował te wszystkie
            piwa co w tym markecie w z górnej półki i w cenie.
            Więc ja Agusiu chcąc nabyć wstępną wiedzę o tych piwach zapytałem o to tego pana
            co akurat dokładał piwa na półki. Pan nie miał dogłębnej wiedzy o piwach, zresztą
            skąd by taką wiedzę miał mieć skoro był trzeźwy przez co źle się marketingowo przy
            półce z piwem prezentował.
              • wscieklyuklad Re: Opowieści popiwne Kichonora (smutne) 29.12.11, 21:46
                Kichonorze,
                Wieść o Fulence powziąwszy, a tekst tenże do dna i do cna wychyliwszy, po raz kolejny ku kafejcem podążył, by onegoż po raz wtóry wchłonąć.
                A wchłonąwszy obiecuję za dni dwa jakie, kafejkę ponownie ochędożyć, coby interpretacyi tekstu wspomnianego dokonać a raz jeszcze przesłania utajone kontrapunktować.
                Także mi Smok Wawelski a i Wanda Dziewica, co Niemca ( bez niemieckiego samochodu ) nie chciała , dopomóż po wieki seculorum. Amen.
                • kicho_nor Re: Opowieści popiwne Kichonora (smutne) 29.12.11, 23:17
                  Fulenka dalej szyszki zbierała bo nie było śniegu
                  I było szyszki widać a jak nie ma śniegu to szyszki można zbierać bo szyszki widać.
                  Z każdą uzbieraną szyszką Fulenka coraz bardziej żałowała, że zbyt obcesowo
                  potraktowała wilka.
                  W końcu, pomyślała Fulenka, mogłam iść na chatę do wilka bo już
                  nie chodzi o te dżinsy ale nagrania Steczkowskiej to propozycja bardziej niż nęcąca.
                  Fulenka była fanką Steczkowskiej, podobnie jak wilk i mogliby we dwoje słuchać
                  przejść koloraturowych Steczkowskiej. Tak, tak, pomyślą Fulenka Steczkowska mogłaby
                  nawet hymn zaśpiewać dużo lepiej niż taka jedna.
                  I smutno się zrobiło Fulence bo radość zbierania szyszek gdy nie ma śniegu, bo gdy
                  nie ma śniegu to szyszki widać, to ta radość umniejszona zbyt pochopnym odrzuceniem
                  propozycji słuchania nagrań.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka