Dodaj do ulubionych

Boszeeee, jestem pszerarzony !

20.08.12, 15:36
Naprawdę !
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:36
      I dlatego błagam Was o pomoc !
      • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:37
        Albo przynajmniej o życzliwą radę !
        • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:37
          Przepraszam, że w sposób tak egzaltowany !
          • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:38
            A nawet patetyczny !
              (choć nie skrajnie patetyczny !)
                Ale nie mam wyjścia !
                • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:39
                  Nie, nie myślcie, że przeżyłęm forumową, zawiedzioną miłość !
                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:39
                    Moją forumową miłość będę wielbił dozgonnie !
                    • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:40
                      Nawet jak specjalistka nie wyzwoli Jej z depresji !
                      • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:41
                        I nawet, gdy mi będzie dogryzać !
                        • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:41
                          Bo ja kocham te dogryzki-ogryzki-intelektu odpryski !
                          • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:42
                            Bo ja uwielbiam się sadomasochicić
                            • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:42
                              Więc teraz pewnie spytacie :
                              • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:43
                                no to skoro nikt cię ugryźć nie może, to co cię gryzie ?
                                  ANO TO MNIE MIANOWICIE GRYZIE
                                    ŻE W SOBOTĘ MAM LECIEĆ DO MIASTECZKA MINSZEN !
                                    • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:44
                                      Nie, to nie jest w Chinach !
                                      • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:44
                                        Tylko podobno w Dojczlandzie !
                                        • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:45
                                          A podobno dokładniej - na północy Dojczlandu.
                                          • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:45
                                            czy jakoś tak.
                                            • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:46
                                              NO I JA DLATEGO WŁAŚNIE JESTEM PSZERAŻONY !
                                                Bo nie wiem, czy uda mi się wylądować !
                                                  No bo się kończą wakacje !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:47
                                                    No i ja się martwię, że
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:48
                                                    zastrajkuje personel naziemny lotniska w Minszen.
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:48
                                                    Znaczy się - polskie sprzątaczki albo polscy kurierzy.
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:49
                                                    no bo nasi wyżej w hierarchii zawodowej w Dojczland nie podskoczą chyba, co nie ?
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:49
                                                    A wtedy zachęceni ich przykładem Aryjscy Kontrolerzy Lotów
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:50
                                                    którzy bez należytego polskiego przykładu
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:50
                                                    boją się nawet myśleć o naruszeniu przepisów dowolnych
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:51
                                                    tysz zastrajkują
                                                    Gdy traktowali we Frankfurcie ludzi, jak
                                                    ZWIERZĘTA !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:52
                                                    ZAWIESZAJĄC SETKI LOTÓW NA WIELE DNI !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:53
                                                    A co, jak nam każą latać, aż się paliwo skończy ?
                                                    a ja rymsnę o glebę ?
                                                    TOŻ ŚWIAT NIE OTRZĄŚNIE SIĘ PO TAKIEJ STRACIE !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:54
                                                    No bo nie dość, że Człowiek Renesansu
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:55
                                                    To jeszcze Patetycznie i Skrajnie Egzaltowany Wybitny Poeta !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:55
                                                    Grający na Emocjach Ludzi !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:56
                                                    Czyli Charyzmatyk o Cechach Socjologicznie Przywódczych !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:56
                                                    I nie ma w tych słowach krzty zarozumiałości !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:57
                                                    Jeśli ogon - to najwyżej żyrafi !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:57
                                                    Jeśli balon - to wyłącznie rozdęty winem !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:58
                                                    Bo te opisy są zaczerpnięte wyłącznie
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:58
                                                    Z NETU !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 15:59
                                                    I pochodzą z Wiarygodnych Yntelektualnie Źródeł !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 16:09
                                                    Chwilka na taras - bo czas nagli.

Czy zatem, by ocalić ewentualnie sprowadzone do poziomu robaka- życie , mogę zabrać na pokład spadochron ?
                                                    Ile muszę wziąć kasy, żeby ewentualnie zmiękczyć Okrutne, Bezwględne Teutońskie Serca-Głazy ?
                                                    Do kogo apelować na wypadek strajku ?
                                                    Zaznaczam, że z powodu skrajnej nędzy będę podróżował - jeśli nie na skrzydle, to co najwyżej w luku bagażowym - nadany jako pies !
                                                    Czy zatem mam włożyć obrożę ? I kaganiec ? Zaszczepić się p/ko wściekliźnie ?

Na tym nie koniec zmartwień !
                                                    Pobywać mam w Hotelu 3*. Czy w Dojczland taki "hotel" jest równie obciachowy jak W Rzeczpopospoliej ?
                                                    Będzie kibel, czy lepiej zeżreć od razu opakowanie Loperamidu lub Smecty ? Żeby się zaprzeć na 5 dni ?
                                                    A jeśli będzie kibel, to czy zabrać rolkę papieru toaletowego ?
                                                    No bo mydło i ręcznik wezmę tak, czy tak - może w nocy nie złapią mnie w jakiej fontannie na obluowaniu się.
                                                    Będzie żarło ( zwyczajowa jedna bułeczka i masełko 0,5/0,5cm ? oraz socek glejflutowy ?
                                                    Puszczą mnie przez granicę z Polską Kiełbachą Wędzoną ? Czy może każą zeżreć na ZOll Strefffie ?

No i to, co mnie najbardziej martwi !
                                                    Gdzie dzwonić w razie, gdyby w wyniku serdeczngo poczęstunku doszło do nadużycia z następczą niedomogą nerek (ostrą !)?
                                                    Gdzie można se kupić i za ile nową nerę ?
                                                    Bo muszę pożyczyć na wsjakij słuczaj !
                                                    Bo poza sobą - Największym DObrem i Bogactwem Bezcennym - kasiory żadnej nie zabieram !
                                                    Proszę uprzejmie o szybką odpowiedź, bo do soboty tuż-tuż !
                                                  • kicho_nor Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 17:43
                                                    Na zatwardzenie
                                                    Przekroczenie granicy jest w cenie
                                                    Bo jak widzisz WU
                                                    Niektórzy „polacy”
                                                    Tak mają
                                                    Jak dojczland przekroczą
                                                    To na rodzinne srają

Więc gdybyś został
                                                    W dojczlandzie
                                                    Weź ze szpitala kaczkę
                                                    Bo pobyt tam zamienia się
                                                    „polakom”
                                                    W ciągłą
                                                    sraczkę

• kicho_nor Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 17:57
                                                    Gdybym se ja ślązak
                                                    Albo Żyd z kibucu
                                                    To bym se ja westchnął
                                                    Oj Zorro ty bucu
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 17:57
                                                    Wsciekły, a o Nawiedzeniu naszego grodu
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 17:57
                                                    skromnego przez Wybitną Jednostkę słyszałeś??
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 17:59
                                                    A jeśli słyszałeś to JAK MOZESZ do Minszen jak gdyby
                                                    nigdy nic sie wybierać???
                                                    Koronę Stworzenia nasza niegodna dziura gościć będzie
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:00
                                                    Może w tłumie ogromnym stojąc, ujrzałbyś choć skrawek Jego pleców
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:00
                                                    Albo i uszną małżowine i do końca
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:01
                                                    zycia mialbyś o czym opowiadać
                                                    dzieciom, wnukom i prawnukom swoim!
                                                    Ty jeszcze przemyśl ten wyjazd, z dobrego serca Ci radzę
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:02
                                                    Taką okazję ma sie tylko raz w życiu
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:02
                                                    żeby Olimp na główną ulicę w gminie zawitał ...
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:05
                                                    Kiszka, do Ciebie też to mówię ... smile
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:06
                                                    Tłumy mają być nieprzebrane, słyszałem, że ulicę na dwa kwartały z każdej strony
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:07
                                                    zamykają na głucho i nie dziwota, skoro KS i WJ przez fanów w Nim zakochanych zaatakowana być może
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:19
                                                    Doprawdy mój Drogi Ulissesie ?
                                                    W tej najwernisażownej wernisażowni łódzkiej ta wizyta zaistnieje ?
                                                    Ta do Krayu Oyczystego Pielgrzymka ?
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:20
                                                    Ten Arrasu powrót zaodrzański ?
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:20
                                                    Nie wiem - nie bywam na takich imprezach !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:21
                                                    Wernisaże traktuję jako szansę obcowania ze sztuką.
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:21
                                                    Pacykarstwo podziwiam w podblocznej piaskownicy !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:22
                                                    Wernisaż nie może być punktem wyjścia do sprzedaży dzieła znienawidzonym Rodakom !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:23
                                                    Ale - na wszelki wypadek - kilka danych odnośnie miejsca Najważniejszego Wernisażu w Gminie Łódź .
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:23
                                                    Music Hostel, Piotrkowska ilśtam
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:25
                                                    •bezpłatna kawa i herbata 24h/dobę
                                                    Stać mnie na kawę (naturalnie rozcieńczoną Inkę, więc to nie to.
                                                    Stać mnie na herbatę ( z zerwanych pod blokiem pokrzyw ) - smaczna i darmo ( wrzątek parzę se w pracy i przynoszę w termosie do domu - oszczędzam na prądzie.)
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:28
                                                    •bezpłatne wypożyczenie suszarek do włosów, żelazka, deski do prasowania

Kusząca oferta ale chodzę wyłącznie w nonajronach ( żeby być jeszcze piękniejszym ), a w te upały włosy schną same.
                                                    I ta zachęta odpada.
                                                    Choć może dla kogoś, kto nie będąc mężczyzną ma wyraźne zakola ( nadmair testosteronu ? łysienie starcze ?) - może być formą zachęty !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:30
                                                    •pralka do użytku gości

Piorę wyłącznie w uzbieranej deszczówce ( częstość pannia zależy od sumy opadów - w tym roku jest to średnio raz na 2 tygodnie. Ale jak przyjdzie susza - piorę w pracy. W mydle z pojemnika przyumywalcznego !).
                                                    To też mnie nie skusi !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:31
                                                    •możliwość wypożyczenia ręczników

Wolne żarty Ulissesie ! Nie używam ręczników !
                                                    Schnę od Wewnętrznego Żaru ! Płomienne Myśli mnie suszą !
                                                    Więc to też do bani !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:32
                                                    •szafki zamykane na klucz.

No to już przesada ! A co miałbym ukrywać przed Uczciwym Narodem ?
                                                    Może ta szafka, bo personel ma chętkę ?
                                                    Odpada Ulissesie ! Wszysko co wartościowe noszę Inside !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:35
                                                    Pokoje już od 8 osobowych !
                                                    Trochę się czuję skuszony !
                                                    Jakaś orgietka -rozmarzyłem się. No i cena - 55 PLN : 8 - daje niepełne 7 złociszów na łeba !
                                                    Tyle co 500 ml. Żywca w ogródku opodal !
                                                    Choć bo ja wiem ? A jak przylezą moherowe babcie ?
                                                    A te 500 ml Żywca też nie w kij dmuchał !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:38
                                                    Jest jedno poważne "za"!

•bezpłatny Internet (WiFi do 50 Mbit/sek).

Można zaoszczędzić co najmniej 12 eurosów za 3-dniowy pobyt ! Czyli starczyłoby na 7 półlitrowych Żywców !
                                                    Ale przy tej prędkości internetu gratis, post do Ciebie na GW słałbym jakieś 1,5 godziny !
                                                    Wolę pogadać w cztery oczy !

• wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:38
                                                    Podsumowując - unikam taniochy !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:39
                                                    Albo inaczej - na taniochę mnie nie stać !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:39
                                                    Tym bardziej, iż w Minszen, czeka mnie obwieszczanie Prawd Odkrytych !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:40
                                                    W czym nikt niestety mnie nie wyręczy !
                                                    Ani nie wynoży !
                                                    A propos...
                                                    Czy nie wie kto czasem
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:41
                                                    kogo powiadomić,
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:41
                                                    gdyby Nadludzie mnie bili ?
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:42
                                                    Wprawdzie jako Człowiekowi Renesansu
                                                    nic, co ludzkie nie jest mi obce
                                                    ale głupio jednak sać z mikrofonem w grabie
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:43
                                                    oczywiście stać nie sać ( ach ten frojdyzm !)
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:43
                                                    I podsiniaczonym okiem.
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:44
                                                    Czyli przypominać Trefnisia.
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:44
                                                    I tu, Ulissesie, koło historii ( jak i epistolografii ) - zatoczyło 360 stopni !
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:47
                                                    Czy hostel to tyle co kiedyś schronisko? Pytam, bo nie bywam, zawsze mnie było stać na własny namiot.. smile
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:51
                                                    Znalazłem ten hostel w necie, teraz wszystko można znaleźć w necie, nawet trudne wyrazy i nazwiska :
                                                    " z pewnością zainteresuje Cię oferta naszego hostelu. W związku z wakacjami każdy klient który odwiedzi nas w weekend otrzyma 10% rabatu ! Dodatkowo jeżeli planujesz spędzić u nas więcej niż dwa dni również otrzymasz rabat nawet do 30% !"

OKAZJA, można zaoszczędzić dodatkowo 30 % a pokoje całkiem sympatyczne ... z pryczami pietrowymi z litego drewna... Chic!
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:53
                                                    https://www.music-hostel.pl/pl/galeria

i drzewa za oknem - romantycznie ... smile To w hostelach teraz robi sie wernisaże?? Patrz, jaki ja jestem niegdysiejszy.. Jesteś pewny, że to tam ?
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:40
                                                    Wściekły, Wielce Szanowny Człowieku Renesansu, czy jesteś pewny, że niczego nie pomyliłeś? Wystawa w hostelu ???? It's incredible!!
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:41
                                                    Wszak w mieście naszym jest wiele galerii i muzeów , na głównej ulicy zwłaszcza ...
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:52
                                                    Nie, Ulissesie, nie mylę się !
                                                    Wiem to od Zaratustry ! W nocy słyszałem Głosy !
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:54
                                                    Rany boskie!
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:55
                                                    Tu mam linka dla ostatecznej weryfikacji :

www.music-hostel.pl/pl/galeria
                                                    No bo jeśli to tam, to hostel na bank w Michelinie się znajdzie ... smile
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:58
                                                    Że też korona Stworzenia "odwarzyła się" tam wystawiać. Ja bym się nie odważył..
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:59
                                                    Idę na głowną ulicę, na pewno wszędzie wiszą plakaty zawiadamiające o tak epokowym dla naszego miasta wydarzeniu. Jeszcze wczoraj ich nie było, ale nie upadajmy na duchu smile
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:01
                                                    Wściekły, Ty jesteś w Minszen bywały i w ogóle... czy to jakiś nowy trend, że wernisaże odbywają się w schroniskach, czyli hostelach, a nie w galeriach i muzeach??
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:05
                                                    Boszszsze , do czego to doszło, że hotelarze w obrazach zagustowali.. bywałem w wielu hotelach i obrazki zawsze tam wisiały paskudne, przełom jakiś, czy co?
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:07
                                                    Być może hostelarze mają upodobanie do paskudztwa ?
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:09
                                                    Na pewno nie są koneserami ... Chyba że nazywają się Astor smile ale o ile wiem Astorowie nie mają udziałów w Music Hostel
                                                  • k.karen Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:47
                                                    Nic nie szkodzi WU, że nie będziesz na takiej imprezie bo puparazzi na pewno zrobią fotki
                                                    to będzie można obejrzeć w jakimś gminnym brukowcu. big_grin

Aha, a z tym Mincośtam...nie chcę Cię straszyć ale czytałam coś o kanibalach w tamtych stronach, było to parę lat temu ale wiesz....może weź ze sobą nie tylko Krakowską Suchą ale i czosnek to tak na odpędzenie złych mocy, jakby co.
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 18:56
                                                    Masz rację, Karen ! Puparazzi to fotkarze uwieczniający postać od "tylca" !
                                                    Podobno to też frojdystyczna dewiacja, ale bywa też, że najatrakcyjniejsze co do pokazania w ujmowanym w obiektywie obiekcie.
                                                    Dlatego np. Prawdziwe Gwiazdy fotują od przodka.
                                                    Kicho_norze, nie rań mojej Miłości ! Winieneś co najmniej mnie zauważać. Podobno mam jakąś szpilę, cycuś !?
                                                    Bacz, bo jak moja Miłość Cię znienawidzi, to nie tylko masz przewalone, ale pogłębisz i tak już głęboką ...
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:03
                                                    Dokładnie Ulissesie !
                                                    Dla Przybywającej Doskonałości będzie podobno specjalna porcja Loperamidu !
                                                    Bo na 6 pokojów przypadają ( na korytarzu ) 4 kible.
                                                    Policzmy :
                                                    Niech to będzie 1 kwartira a 8 łeba + 1 a 6 łeba + 2 a 4 łeba+ 2 a 3 łeba to daje łącznie 8 +12 + 8 + 6 ( w wariancie optymistycznym ) czyli 34 osoboikible: 4 kible czyli jeden kibel na 8 i 1/4 osobokibla !
                                                    Ja chodzę osobiście pod krzaczek ( odcięli mi wodę w mieszkaniu z powodu nie płacenia rachunków ) ale najbliższy kibel Wydarzenia jest w Grandzie tyle że nie wiem, czy darmo !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:06
                                                    I owszem, Ulissesie !
                                                    Sztuka Prawdziwa prezenuje się znakomicie w miejscu dowolnym !
                                                    Ileż pięknych i godnych propagacji rycin (komiksów ) wyryto dajmy na to na WC-drzwiach !
                                                    Też drewno !
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:13
                                                    Tak, te drzwi kojarzą mi się z "Husarzem" Mrożka. Też był taki odważny, całkiem jak WJ i KS w jednym w czasach słusznie minionych ... Jednym słowem zapowiada się bardzo "mrożkowo" smile :
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:16
                                                    Wiesz Wściekły, uznałem , że gdyby z jakiegoś powodu w Dniach Tych Wiekopomnych było mi smutno i chandra mnie ogarnęła, udam się na rzeczoną wystawę. Jestem pewny, że przejdzie mi jak reka odjął.. smile
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:20
                                                    A w ogóle to jestem oburzony na władze miasta i właścicieli galerii tudzież dyrektorów muzeów, którzy zamiast bić sie o przywilej wystawienia owych malowideł u siebie, co unieśmiertelniłoby ich placówkę, całkowicie zignorowali swoje obowiązki i zepchnęli malunki do taniego schroniska ...
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:25
                                                    Toż to jeno Gmina Ulissesie, zwykła Gmina !
                                                    Jeszcze będą se pluć w brodę - zobaczysz !
                                                    Jeśli już se nie plują !
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:39
                                                    Z drugiej strony Wściekły, nie można ich winić przesadnie; żeby dojść bowiem do takiego wniosku (że w brodę pluć sobie będą) trzeba być wizjonerem - prorokiem albo naprawdę nieźle się napalić, żeby te wizje mieć... Natrętne ilustratorstwo dotąd nie było w cenie..
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:43
                                                    Oj tam, oj tam, Ulissesie !
                                                    Parafrazując : czy Poezja Krzysia jest ponadczasowa ?
                                                    Czy Twoja humanistyczna wiedza jest przeżytkiem ?
                                                    Czy mój Poetycki Geniusz pojmie przeciętniak ?
                                                    Tak samo bywa z Pacykarstwem !

Pitu, pitu , chlastu, chlastu,
                                                    nie mam pędzli jedenastu.
                                                    Za to mam dwa pędzle małe,
                                                    Pacykarstwo ? Doskonałe !
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:46
                                                    A w ogóle to postanowiłem przestać sie czepiać. Każdy uważający się za artystę musi od czegoś zacząć , zwłaszcza jeżeli ma około sześćdziesiątki ...
                                                  • k.karen Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:52
                                                    Hostel! Niemożliwe! Długo nie wiedziałam co to takiego ten hostel, myślałam
                                                    że to jakaś nowomowa ale dwa lata temu mogłam na własne oczy zobaczyć...
                                                    To było wtedy jak Hardy przyjechał na spotkanie do gminnego miasteczka zwanego
                                                    dawniej Breslał czy jakoś tak. No i poszliśmy zobaczyć to cudo n! gwiazdkowe ( nie wiem po czym te gwiazdki ale można się domyśleć). Pokój przepiękny, ile miejsca! Klimatyzacja korytarzowa non stop bo jak Hardy usiadł w fotelu pod oknem i wyprostował nogi, to drzwi do pokoju już nie można było zamknąć ponieważ stopy Hardego wystawały poza drzwi. Nie jestem pewna czy sam to rezerwował ale chyba nie, no w każdym razie jakoś to przeżył i żyje do dzisiaj ale nic nie opowiada w jaki sposób spał, może dogadał się z sąsiadami w pokoju naprzeciwko i dzięki otwartym drzwiom mogli się pomieścić w łóżeczkach chyba z "demobilu" przedszkolnego..... A na ścianach rzeczywiście wisiały wspaniałe dzieła! Nawet instalacje wisiały....ale czajnik za kaucją można było używać tylko na korytarzu piętro niżej.
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:53
                                                    I bardzo dobrze, bo hostelowe warunki dostarczają twórcy impulsu do dalszego tworzenia. Taki "gupi" Sasnal , co bierze za obraz 300 000 niezasłużonych euro nie musi taśmowo malować jednego obrazka za drugim, podobnych do siebie niczym odpustowe Madonny, ale jeśli Sasnalem sie nie jest, "trudna rada w tej mierze" i hostele jak najbardziej tak. Absolutnie.
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:55
                                                    Karen, nie wiesz przypadkiem, czy Hardy po pobycie w tymże hostelu napisał coś, albo namalował?? Ewentualnie inną twórczą aktywnością sie wykazał?
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 19:58
                                                    Ogólnie staram się unikać oceny czyjegoś "artyzmu".
                                                    Bo każdy orze, jak może. Z równą obojętnością przyjmuję oceny mojego pisania.
                                                    Ale patos i zatwardziała egzaltacja nie pozwalają mi przechodzić obojętnie obok nadętych balonów i rozpostartych nad miarę pawich ogonów.
                                                    Zwiedzający "wernisaż" osądzą sami.
                                                    Bo przecież ostatecznie w wałkowanym tu przypadku nie liczy się walor artystyczny, tylko szmalec, czyż nie ?
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 20:03
                                                    Rzecz jasna. Wyłącznie.
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 20:06
                                                    Fraszka "O pacykarzu"

Nie dość, że zdobi ustępy,
                                                    to jeszcze tępy !
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 20:07
                                                    ale się "odwarza" ... smile
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 20:21
                                                    Kiedy brzuszek Cię rozboli
                                                    i przypadłość złapiesz - sraczkę,
                                                    przestań wkółko wciąż biadolić,
                                                    zdaj na basen się i kaczkę !
                                                    Myśl uparta mózgi toczy ?
                                                    Z nagła się zamieniasz w płaczkę ?
                                                    Przejrzyj wreszcie znów na oczy !
                                                    Zdaj na basen się i kaczkę !
                                                    O miłości próżno marzysz ?
                                                    Misogino stoi "flaczkiem" ?
                                                    Posty obrzydliwe smażysz ?
                                                    Zniszczyć pamięć chcesz pomarłych ?
                                                    Bzdurne myśli trwalisz maczkiem ?
                                                    Lubisz, jak Ci kadzą karły ?
                                                    Inność rodzi Twój frasunek ?
                                                    Bawisz się w idei praczkę ?
                                                    Gardzisz pięknem nad fechtunek ?
                                                    Bliższe ponad ból nostalgii
                                                    są dla Ciebie cne komersy ?
                                                    Nie uleczysz tej neuralgii....
                                                    Pozostają Ci.... pampersy.
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 20:28
                                                    Ech Kochani, przyznajmy się, że potworna zawiść nas dusi. Każdy z nas chciałby wszak być na miejscu Jego Doskonałości w inkryminowanym hostelu, z "karą" na białych blachach dostojnie przed bramą zaparkowaną, chodzenie pieszo fatalnie szkodzi zdrowiu, o czym wie każdy lekarz, a i na prestiż fatalnie wpływa.. smile
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 20:41
                                                    Pozwolę sobie wyrazić zdanie nieco odrębne.
                                                    W chwili obecnej dusi mnie panujący - mimo wieczornej pory - jakże gminny zaduch .
                                                    Wprawdzie z zewnątrz dobiega zapach maciejki z balkonu sąsiada ( prawdopodobni rozbiezny z zapachem czworaków ), ale nie poprawia to oddechu ni krzynę.
                                                    Co zaś do zazdrości o jakiej piszesz Ulissesie - to powiem krótko i już na zakończenie dzisiejszego pisania.
                                                    Trzeba nie mieć za grosz honoru i godności, by w taki sposób pisać o kraju i mieście, do którego jedzie się jako artysta w dodatku zarabiać szmal.
                                                    Dlatego pozostanę przy tezie "zjawiskowości" .
                                                    Czy jest coś w "zjawiskach" godnego zazdrości ?
                                                    Jedno z tych zjawisk pomknęło dopiero "tuż tuż" , wypłakać się na wątku poetyckim pewnego forum, jak to je skrzywdzono wazeliniarstwem , gardząc Nadziemskim Talentem, który zamieciono wulgarnie pod dywan.
                                                    Cóż, Ulissesie, może zazdrość jest faktycznie czymś bardziej wartościowym, niż gorycz niebytu ?
                                                    Zazrość mimo wszystko mobiluzje.
                                                    Gorycz i mania bzdurnych myśli w świecie których zapada się, bez szansy znalezienia drogi wyjścia - zawsze prowadzą na manowce.
                                                    Dobranoc "Podwórko".
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 20:46
                                                    "Trzeba nie mieć za grosz honoru i godności, by w taki sposób pisać o kraju i mieście, do którego jedzie się jako artysta w dodatku zarabiać szmal"

Nic dodać nic ująć. Ale styl to człowiek.
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 20:49
                                                    PS Co zaś do niegodnie potraktowanego Talentu Poetyckiego, nic mi o jego istnieniu nie wiadomo. Dobranoc WU smile
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 20:44
                                                    Tymczasem wyskoczyłem sobie na główną ulicę, żeby sprawdzić, czy miasto wie, co je czeka. I wystawcie sobie, NIC, ale to dosłownie NIC nie znalazłem. Żadnego plakatu, żadnego zawiadomienia. Gdyby nie forum, gdyby nie Wściekły, nic bym o wydarzeniu owym nie wiedział! Dziękuję WU.
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 20:52
                                                    Pewne wydarzenia muszą, Ulissesie, zaskakiwać.
                                                    Stawiaj na zaskoczenie.
                                                    Reklama nie ma nic wspólnego ze sztuką.
                                                    Prawdziwa - sprzedaje się sama i na pniu.
                                                    I lepiej w tę prawidłowość nie ingerować.
                                                    Przecież i mnie moja miłość nie dostrzegła na fotce laureatów o czym natychmiast powiadomiła "zgromadzenie" .
                                                    Spójrz - jak znakomicie dowodzi to siły uczuć !
                                                    Prawdziwa miłość, to nie móc wyzwolić się z obrazu ukochanego.
                                                    Myślisz o nim stale, wszędzie. I tylko o nim.
                                                    I piszesz, mówisz, gdy tylko dane jest ci otworzyć usta, albo walnąć w klawisze klawiatury.
                                                    Choć są tacy, co nazywają to - niesłusznie - fobią natręctw.
                                                    Pa, Gminny Wielkoludzie !
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 20:59
                                                    Pośmiałem się, Wściekły, bo wiemy przecież, że niczego więcej oprócz śmiechu i wzruszenia ramion angażować w cała "sprawę" nie warto ..
                                                    I to by było na tyle.
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 21:06
                                                    Usilnie myślałem Wściekły nad tym, czego właściwie mógłbym Osobie Wiadomej zazdrościć i wystaw sobie, nie muszę juz szukać odpowiedzi, bo Talent Poetycki udzielił jej dla mnie i dla Ciebie. Uwaga: otóż zazdrościmy mu... WZROSTU ...
                                                    I to jest znakomite podsumowanie, tym cenniejsze, że nie przez któregoś z nas sformułowane... smile smile smile smile
                                                    Amen

Idę się wyśmiac... smile
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 21:15
                                                    Ja już mam to dawno za sobą.

Anglicy określają to mianem giggler.

Cóż, Ulissesie, chirurgia plastyczna eż bywa sztuką....
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 21:23
                                                    Jeszcze Ci coś podsunę do pośmiania.
                                                    To cytat z ... kobiety. Uznanej w świecie dziennikarskim Małgorzaty Daniszewskiej.

"Pojęcie "facet" istnieje dłużej niż pojęcie "futbol" a posługiwanie się tym zwrotem bardziej przystoi sprzedawczyniom rzodkiewiek niż pozującym na intelektualistki feministkom".

Kto wie, może tu własnie leży pies pogrzebany ?
                                                    No tak, ale to rzecież wypowiedź Prawdziwej Kobiety.....
                                                  • ulisses-achaj Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 20.08.12, 21:27
                                                    Wszelkie "typologie" rodem z kolorowych pisemek lub kiepskiej literaturki wywołują u mnie odruch ziewania, albo politowanie. "Tak bym chciała damą być" - śpiewała MR. Ot, niespełnione marzenia ... Selawi smile
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:13
                                                    Jesssuuuu !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:13
                                                    No już jutro jadę !
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:14
                                                    No i nie tylko nie wiem
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:14
                                                    czy będzie strajk na lotnisku w Minszen
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:15
                                                    polskiego niższego personelu naturalnie strajk
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:15
                                                    nie tylko nie wiem, czy muszę się zaszczepić p/ko wściekliźnie ( nadany jako pies )
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:16
                                                    oraz czy mam wdziać obrożę i kaganiec
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:16
                                                    ale też nie wiem,
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:17
                                                    jakz tym wyżywieniem w minszeńskim hostelu
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:17
                                                    i czy w 3*-cu jest kibel w pokoju
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:18
                                                    czy też - jak w polskim - wspólny na piętro ?
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:18
                                                    ILE I JAKIEGO MAM WZIĄĆ ŻARŁA ?
                                                  • wscieklyuklad Re: Boszeeee, jestem pszerarzony ! 23.08.12, 20:19
                                                    BO CHYBA NIE CHCECIE, ŻEBYM WYKORKOWAŁ Z GŁODU ?
                                                  • wscieklyuklad