Dodaj do ulubionych

Obrzydliwy atak na Wartości

10.01.19, 17:28
Zdziczałe bydlę zaatakowało wiernych w kościele!
Decyzja ministra o wybiciu tego dzikiego lewactwa jest zatem jak najbardziej uzasadniona!

Dzik wpadł do kościoła i gonił wiernych podczas mszy świętej.

60W niedzielę podczas porannej mszy świętej w kościele pw. Bożego Narodzenia w Rudzie Śląskiej Halembie doszło do nietypowego wydarzenia. Do kościoła wbiegł dzik.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
Jak potwierdza Arkadiusz Ciozak, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej, policjanci zostali zawiadomieni o zdarzeniu kilka minut po godz. 8.

– Dostaliśmy informację, że do świątyni wtargnął dorosły dzik. Zwierzę wybiło szybę w drzwiach wejściowych i zaczęło biegać po kościele, ale kiedy przyjechaliśmy na miejsce, wierni zdołali wypłoszyć zwierzę ze świątyni – mówi przedstawiciel policji w Rudzie Śląskiej.

Dzik zniszczył dwa wazony i figurę Jezusa oraz pobrudził ścianę krwią. Prawdopodobnie skaleczył się, wybijając drzwi. Ludzie ustawili barykady z ławek w kościele i dzięki temu udało się wyprowadzić zwierzę na zewnątrz. Sprawą rannego dzika zajęło się centrum zarządzania kryzysowego UM Ruda Śląska.

GW Katowice

No tyle, że pisonom dużo czasu zajęło podjęcie tej jedynie susznej (pisownia obowiązująca) decyzji.
Do zdarzenia doszło bowiem w styczniu, ale ubiegłego roku.
Tak, czy inaczej, lepiej późno niż wcale.
Żywimy nadzieję, źe w przypadku kolizji ałta rzondowego lub limuzyny klechy z przedstawicielem innego gatunku dzikiego lewactwa (np. wiewiórki, ryjówki, jelonka) decyzja o wybiciu zostanie podjęta zdecydowanie szybciej.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka