Dodaj do ulubionych

O curwa, ktoś spalił maskę!

02.04.19, 17:04
czyli Harry co nie znalazł pary!

Harry Garncarz nie znalazł oczywiście pary jedynie w mniemaniu wyspiarskich i tym podobnych debili - nie czytało toto ani jednej powieści tej, którą (naturalnie po zgubieniu "L" w nazwisku) zbesztano, że hoho! Zapewne nie oglądało toto także żadnego z kinowych (a i telewizyjnych) hitów opartych na powieści zbesztanej (po "l' ubytku) a całą swa wiedzę czerpie z plotek lub omówień krytyków (oczywiście nie literackich czy filmowych, lecz czarnosukienkowych - ubiór ten - jakże biseksualny przecież wyspiarze naturalnie nie wadzi).
Można oczywiście bronić decyzji o unicestwieniu Harry'ego jako symbolu Ciemnych Mocy (wyspiara to sztandarowy wzorzec Ciemnej Masy), gdyby np. prześledzić losy odtwórcy głównej roli. W Krawcu z Panamy zagrał ów rolę wysoce kontrowersyjną (śmiało można określić postać jaką odgrywał mianem czarnego (ale nie sutannowego tym razem) charakteru.
Taki przebieg kariery dyskwalifikuje tak powieść, jak i ucieleśnioną postać głównego bohatera.
No dobra, załóżmy, że bogobojny to mało na palenie publiczne książek poświęconych Garncarzowi. Sam zawód to zbyt mało - rzemieślników w tym fachu jest już pewnie niewielu, ale przecież mało też jest orzących sochą i walących cepem (po łbie kretyna matołuszka w ramach tradycji rodzimej cepologii, bo przecież w gumnie czasów tego idioty cepy już miejsca nie miały) a jednak to proste narzędzie rolnika stało się dziś symbolem wolskiej wiochy.
No dobra - ale śledząc biografię Dawidka R. natrafiamy oto na decydujący o całopaleniu szczegół!
Oto chłopczyna urodziła się w rodzinie irlandzko-ŻYDOWSKIEJ, co już wystarczająco dyskwalifikuje jakąkolwiek szansę wielbienia aktora - zatem i cyklu powieści. I nic to, iż w swym drzewie genealogicznym ma Dawid także i POLSKIE korzenie! Dla Wolaka (także z wysp) ma to zupełnie drugorzędne znaczenie - żydostwo to żydostwo a Prawdziwa Sztuka z nacją tą nie może mieć punktów stycznych!
Nie dość tego - casting dla dotkniętego dyspraksją (a przecież przyszłego czarownika, dla którego fizyczna sprawność zwłaszcza w fazie latania na pogańskiej miotle czy w bojach z lordem co to jego imienia wymieniać i mnie nie wolno) nie wypadł zbyt dobrze. W ocenie krytyków rolę Harryego winien odgrywać ów Zły Blondas (ten ostatni zagrał pewnie autentycznie swą nienawiść do Dawidka, nie mogąc znieść goryczy eliminacji).
Kto zadecydował o angażu Dawidka? Ano sama zbesztana! A dlaczego - spyta kto dociekliwy?
ANO NI CHYBI PANI R. TO ŻYDOFILKA - i to jest argument przemawiający ostatecznie i LOGICZNIE ZA OBOWIĄZKIEM unicestwienia powieści. Panoszącemu się wszędy Żydostwu trza wreszcie skutecznie (publicznie znaczy się) stawić odpór!
I nic to, że publikatorżnictwo wyje od morza, po morze, od oceanu, przez ocean tak, że nawet El nino zapłakało z rozpaczy - wiadomo przecież, iż WSZYSTKIE LEWACKIE MEDIA (z wyjątkiem wychodzących w kraju zarządzanym przez Szanownego Pana Prezydenta Dablju Dablju P.) są opłacane przez ŻYDA Sorosa, więc wobec takiego wydarzenia nie mogły one pozostać obojętne.

Trochę gorzej z uzasadnieniem palenia innych symboli - w tym rekwizytów związanych z innymi religiami. Wydarzenie miało oczywiście charakter rekolekcyjny, ale przecież w ramach nauk przedwielkanocnych równie dobrze można było wyjawić dzieciakom, iż buddyści czy islamiści raczej pedofilami nie są (a palenie książek o Harrym było niewątpliwą zemstą za to, że chłopczyk ów nie dał się wciągnąć czarnuchowi do wyra) i już uzyskano by dowód na wyższość wiary chrześcijańskiej nad dowolnie pogańską.

Palenia maski natomiast nie pojmuję.
Być może to zemsta za idiotyzmy wypisywane na forum, którym kieruje.
Tym bardziej, iż była to - co widać na foci - maska szamańska.
Obserwuj wątek
    • sorel.lina Re: O curwa, ktoś spalił maskę! 02.04.19, 17:33
     Głośno o nas w świecie

     https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/56410021_10157005497489318_3939195569821450240_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=78d29355873293738a3d64698388feac&oe=5D4C8A2E

     https://external.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQAygJ0g3_skI-Nl&w=540&h=282&url=http%3A%2F%2Fs1.lprs1.fr%2Fimages%2F2019%2F04%2F01%2F8044383_4f5b20e8-549e-11e9-b0d3-9f2f71d63c8e-1.jpg&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_hash=AQCuLjXTsLi-iE8v

     Pologne : des prêtres brûlent des livres de la saga Harry Potter
     Culture & Loisirs|Le Parisien avec AFP| 01 avril 2019, 19h37 |


     Un autodafé a été organisé dimanche, après la messe de dix heures, par la paroisse de Notre-Dame-Mère-de-l’Eglise à Gdansk.

     A les écouter, l’ordre serait de nature divine. Des prêtres catholiques ont brûlé en public ce week-end en Pologne des livres des célèbres sagas Harry Potter et Fascination (Twilight) qu’ils jugent sacrilèges, l’évêché se bornant à reconnaître l’existence des faits.
      • sorel.lina Ludzie, co wam odbiło? 02.04.19, 18:20
       - Mam do czcigodnej fundacji i do ks. Rafała jeden apel: przestańcie nas kompromitować- prosi katolicki publicysta Szymon Hołownia.

       - Nie róbcie z Jezusa scenarzysty Waszych eventów- zaapelował Hołownia.

       Przestrzegał przed hodowaniem pogańskich zwyczajów, czy wręcz - jak to nazwał - herezji, opartych na przekonaniu, że "na świecie walczą dwie siły, Dobry Bóg walczy ze złym bogiem". - Ten zły porywa temu Dobremu ludzi, "obsikuje" przedmioty, zastawia niewidzialne pułapki, w które wpada każdy, kto wejdzie do chińskiej restauracji albo dotknie czwartego tomu "Harry'ego Pottera". My zaś jesteśmy czymś w skrzyżowaniu "Ghost Busters" z komandosami Pana Boga - kpił Szymon Hołownia.

       - W Ewangelii stoi jak wół, że nic, co wchodzi w człowieka nie czyni go nieczystym, a to co z niego wychodzi. Książka, kawałek drewna, plastiku nie może być zła czy zły. Złe mogą być decyzje człowieka - zwrócił uwagę.

       Publicysta pisał też z zaniepokojeniem o kryzysie polskiego Kościoła. Odnosił się już nie tylko do palenia książek, lecz także problemu pedofilii wśród księży, czy obecności narodowców na Jasnej Górze:
       -"pokrzyczeli tam te swoje zwyczajowe przedpotopowe bzdury o "Wielkiej Polsce Katolickiej, Wielkiej Polsce Narodowej" i ponarzekali na terror UE"

       - Nie mam już żadnych wątpliwości, że nasz Kościół wszedł właśnie w najgłębszy kryzys, jaki ja za swojego życia widziałem.


       Liczni biskupi, na własną prośbę, co najdotkliwiej widać przy kwestii rozliczenia przypadków pedofilii - utracili autorytet i kompetencje przywódcze, abdykowali z nich, wymieniając je na partyjne, ideologiczne czy koroporacyjne interesy - uważa Hołownia.
       Jego zdaniem w takiej sytuacji wyjściem nie jest "uciekanie z Kościoła", a wręcz przeciwnie - wspieranie tego, co w nim dobre.

       - Dla mnie ta śmierć polskiego Kościoła, którą właśnie na żywo zacząłem oglądać, jest jednocześnie początkiem opowieści o jego - naprawdę w to wierzę - nowym, bardziej ewangelicznym odrodzeniu. Właśnie dlatego moje miejsce jest dziś przy moich braciach, a nie na odpływającej od naszego nabierającego wody statku szalupie - konstatuje Szymon Hołownia w swoim wpisie na Facebooku, zakończonym pytaniem
       "Ludzie, co Wam odbiło?".

  • 1zorro-bis Re: O curwa, ktoś spalił maskę! 02.04.19, 22:22
   big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin !!!big_grin
   wscieklyuklad napisał:

   > czyli Harry co nie znalazł pary!
   >
   > Harry Garncarz nie znalazł oczywiście pary jedynie w mniemaniu wyspiarskich i t
   > ym podobnych debili - nie czytało toto ani jednej powieści tej, którą (naturaln
   > ie po zgubieniu "L" w nazwisku) zbesztano, że hoho! Zapewne nie oglądało toto t
   > akże żadnego z kinowych (a i telewizyjnych) hitów opartych na powieści zbesztan
   > ej (po "l' ubytku) a całą swa wiedzę czerpie z plotek lub omówień krytyków (ocz
   > ywiście nie literackich czy filmowych, lecz czarnosukienkowych - ubiór ten - ja
   > kże biseksualny przecież wyspiarze naturalnie nie wadzi).
   > Można oczywiście bronić decyzji o unicestwieniu Harry'ego jako symbolu Ciemnych
   > Mocy (wyspiara to sztandarowy wzorzec Ciemnej Masy), gdyby np. prześledzić los
   > y odtwórcy głównej roli. W Krawcu z Panamy zagrał ów rolę wysoce kontrowersyjną
   > (śmiało można określić postać jaką odgrywał mianem czarnego (ale nie sutannowe

   > Oto chłopczyna urodziła się w rodzinie irlandzko-ŻYDOWSKIEJ, co już wystarczają
   > co dyskwalifikuje jakąkolwiek szansę wielbienia aktora - zatem i cyklu powieści
   > . I nic to, iż w swym drzewie genealogicznym ma Dawid także i POLSKIE korzenie!
   > Dla Wolaka (także z wysp) ma to zupełnie drugorzędne znaczenie - żydostwo to ż
   > ydostwo a Prawdziwa Sztuka z nacją tą nie może mieć punktów stycznych!
   > Nie dość tego - casting dla dotkniętego dyspraksją (a przecież przyszłego czaro
   > wnika, dla którego fizyczna sprawność zwłaszcza w fazie latania na pogańskiej m
   > iotle czy w bojach z lordem co to jego imienia wymieniać i mnie nie wolno) nie
   > wypadł zbyt dobrze. W ocenie krytyków rolę Harryego winien odgrywać ów Zły Blon
   > das (ten ostatni zagrał pewnie autentycznie swą nienawiść do Dawidka, nie mogąc
   > znieść goryczy eliminacji).
   > Kto zadecydował o angażu Dawidka? Ano sama zbesztana! A dlaczego - spyta kto do
   > ciekliwy?
   > ANO NI CHYBI PANI R. TO ŻYDOFILKA - i to jest argument przemawiający ostateczni
   > e i LOGICZNIE ZA OBOWIĄZKIEM unicestwienia powieści. Panoszącemu się wszędy Żyd
   > ostwu trza wreszcie skutecznie (publicznie znaczy się) stawić odpór!
   > I nic to, że publikatorżnictwo wyje od morza, po morze, od oceanu, przez ocean
   > tak, że nawet El nino zapłakało z rozpaczy - wiadomo przecież, iż WSZYSTKIE LEW
   > ACKIE MEDIA (z wyjątkiem wychodzących w kraju zarządzanym przez Szanownego Pana
   > Prezydenta Dablju Dablju P.) są opłacane przez ŻYDA Sorosa, więc wobec takiego
   > wydarzenia nie mogły one pozostać obojętne.
   >
   > Trochę gorzej z uzasadnieniem palenia innych symboli - w tym rekwizytów związan
   > ych z innymi religiami. Wydarzenie miało oczywiście charakter rekolekcyjny, ale
   > przecież w ramach nauk przedwielkanocnych równie dobrze można było wyjawić dzi
   > eciakom, iż buddyści czy islamiści raczej pedofilami nie są (a palenie książek
   > o Harrym było niewątpliwą zemstą za to, że chłopczyk ów nie dał się wciągnąć cz
   > arnuchowi do wyra) i już uzyskano by dowód na wyższość wiary chrześcijańskiej n
   > ad dowolnie pogańską.
   >
   > Palenia maski natomiast nie pojmuję.
   > Być może to zemsta za idiotyzmy wypisywane na forum, którym kieruje.
   > Tym bardziej, iż była to - co widać na foci - maska szamańska.
    • wscieklyuklad Re: O curwa, ktoś spalił maskę! 03.04.19, 17:25
     Uwielbiam czytać stęskniona za gajant fjutem (globish) z wyspy na north od Kanału La M. (globish). Uwielbiam zwłaszcza jak ten zakompleksiony mutant natury kontruje posługując się przykładem, którego po prostu nie kuma (jak wszystkiego co wykracza poza świat garów, ogrodu, pubu i żarcia).
     Tym razem ten geniusz kontry walnął z grubej rury! Watykan w 2008 roku w artykule zamieszczonym w Najwybitniejszym Njuspejperze (globish) "Ob-ser-wa-tore jakiegoś Romana" zbeształ autorkę Hajnrisia Garncarza (eliminując "l" z jej nazwiska).

     Tuman ów z pewnością nie kuma, iż w historii Kościoła jest multum czarnych dla ludzkości wydarzeń, wśród których (obok pedofilii - nie karanej tak przez władze kościelne jak i świeckie) było cenzurowanie wszystkiego co postępowe oraz demolka dowolnej kultury odmiennej od chrześcijańskiej. Demolka ta miała jednak charakter wyłącznie zewnętrzny. Gwałcone dzieci same bowiem były sobie winne prowokując świątobliwych do czynów niegodnych. Ciężarne kochanki zmuszane do aborcji same sobie były winne bo albo nie miały pojęcia o matmie (fizyka akurat była tu zbędna) i nie potrafiły prawidłowo zinterpretować kalendarzyka płodności albo - co przestępstwem było jeszcze większym - nie przyjmowały antykoncepcji.
     Zakonnice - ofiary molestowania - uznawały się zaś za takie po prostu i wyłącznie dlatego, iż niewłaściwie interpretowały Słowo Boże (tu katabasie), iż "ofiara ciała" jest droga ku doskonałości i zbawieniu, a ślub posłuszeństwa wobec sutannowego winien być przestrzegany bez szemrania i wyłącznie wsobnie.
     DO rechotu doprowadza przywoływanie takiej więc instytucji jako absolutu gdy chodzi o moralne wytyczne - czarne bydło nie ma ŻADNEGO PRAWA wytyczać nieprzekraczalnych linii zachowań póki samo nie rozlicz się z własnego bandytyzmu, nie zostanie odpowiednio osądzone, a przede wszystkim póki nie zadośćuczyni pokrzywdzonym
     Debil z wyspy uznaje kazdy pierd wypuszczony zza Spiżowej Bramy za woń kwiatu lotosu, która odbiorcę winna odurzyć i na kolana obalić.
     Wolnoć Tomku w swoim domku - masz bidulo taką ochotę - nic trudnego, padaj, bij czołem choć osobiście doradzam nie zaczepiać Państwa, bo jesteś po prostu zbyt prostacka i głupia, a wiedze posiadasz szczątkową (poza naturalnie akcentami wymienionymi powyżej).
     Znane i wielokrotnie na Podwórku przyoływane powiedzenie zachęca do milczenia tych, których otwarcie ryja stawia w kręgu kretynów - a tak jest dokładnie w twoim przypadku.

     cdn.
     • wscieklyuklad Re: O curwa, ktoś spalił maskę! 03.04.19, 17:53
      http://i67.tinypic.com/s4np14.jpg

      Oto okrojona lista autorów literatury, która znalazła się na liście ksiąg zakazanych.
      Kojarzysz kogokolwiek z nich bidulko?
      Pewnie w kilku przypadkach potrafiłabyś wymienić (choć z trudem) jeden tytuł.
      Przeczytaj powolutku nazwiska. Kumasz Biernata z Lublina? Wiesz za co umieszczono go na tej liście? Nie? Wiedziałem!
      Kumasz Mickiewicza Adasia? Sądzisz, że wylądował na liście za Pana Tadeusza?
      Nie jesteś w stanie wymienić bodaj jednego tytułu, który nie znalazł uznania w oczach twych idoli w sukienkach.
      Pomogę - nie wszyscy wylądowali na indeksie z powodu określonego utworu, ale to dla ciebie wiedza nieosiągalna, więc skończ się podniecać (poza chwilami marzeń o samo wiesz czym)

      Jedyne co kumasz z tej listy to Nikus Kopernik i jego teoria (kumasz jaka?). A wiesz jakiego fortelu użył Nikuś by nie beknąć za te teorię i nie skończyć jak inny ASTRONOM (tak, tak już kilkaset lat wstecz byli tacy co nie tylko przyswajali sobie astronomiczną wiedzę nie wylatując z uczelni za brak postępów) Galileusz, czyli przed Inkwizycją?
      A wiesz jak wyglądał spór Galileusza z Nieomylnymi?
      Wiesz w jaki sposób sam sobie nafajdał w kalendarz?
      Pomogę. Galileusz wydał "Dialog", w którym przedstawił teorię ptolemeuszową i kopernikańską.
      Jednym z "bohaterów" utworu był Simplicio, w usta którego Galileo włożył wypowiedzi... papieża Urbana VIII. Ponieważ nie masz bladego pojęcia co znaczy Simplicio więc przetłumaczę: to nic innego jak MATOŁEK moje ty wyspiarskie simplicio.

      cdn.
      • wscieklyuklad gdy koko bredzi a matoł się cieszy 03.04.19, 18:22
       Skonstruowane wyłącznie z narcyzmu, megalomanii i nienawiści koko wydaliło kolejny blogerski shit. Tak bywa, gdy nienawiść przesłoni problem - skupianie się wyłącznie na znienawidzonym Jurku Owsiaku i bredzenie tylko by temuż dokopać w prostej linii wiedzie do omamów lub halucynozy ( bełkot ma bowiem w wykonaniu koko charakter uporczywie przewlekły co pozwala na konkretne nazwanie jednostki chorobowej, na którą tenże cierpi).
       A skutek halucynozy. Koko wykokało nazwisko księdza, który - czerpiąc oczywiście wzorce z satanistycznej imprezy Jerzego O. - postanowił dokonać spalenia ksiąg niekoniecznie jeszcze zakazanych. Czytelnik ( naturalnie wyłącznie bezkrytyczny i niezdolny do refleksji prowadzącej np. do weryfikacji przekazu podobny koko idiota) natychmiast wciska prawy klawisz myszy, podświetla, zaznacza kopiuj i wkleja na swym niszowym i dramatycznie beztreściowym forumiku zaśmiecając i tak już przeciążony na maksa serwer.

       Koko zidentyfikowało podpalacza podając jego nazwisko.
       Tyle, że książki podpalił rafał jarosiewicz, jak wynika z podpisu przeprosin, jakimi podzielił się on z nautami.
       Dla koko obojętne czy to był kucharski czy jarosiewicz.
       Bo zachwycone sobą koko ma na celu jedynie oplucie Owsiaka a cel uświęca przecież środki co nie simplicito, źe tak?

       Biedne matołki - koko i fani koko. Nienawiść to jedyne co kumają.

       Cdn ale już raczej nie dzisiaj bo eleven wzywa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka