Dodaj do ulubionych

Odwracanie kota ogonem, wyższa szkoła jazdy Pis

22.08.19, 18:31
wiadomosci.wp.pl/nalot-cba-w-inowroclawiu-krzysztof-brejza-bije-na-alarm-6415936174499969a
"...Śledztwo CBA w Inowrocławiu trwa od października 2017 r. Chodzi o nieprawidłowości w wydziale kultury, promocji i komunikacji społecznej ratusza. W latach 2015-17 pracownicy inowrocławskiego magistratu na podstawie lewych faktur mieli wypłacić sobie ok. 250 tys. zł. Najwięcej zarzutów usłyszała szefowa wydziału kultury i promocji Agnieszka Ch.

Agnieszka Ch. to była działaczka PiS, w wyborach samorządowych 8 lat temu startowała z list tej partii. A w kolejnych latach, jej przełożonym był wiceburmistrz Kruszwicy Mikołaj Bogdanowicz, obecny wojewoda kujawsko – pomorski z PiS. Z partii miała odejść 5 lata temu.

Zawiadomienie do prokuratury złożył sam prezydent Ryszard Brejza.
..."
TVPis dławi się od wczoraj pokracznymi teoriami, "paskami grozy", skierowanymi pośrednio przeciw jednemu z najlepszych, najskuteczniejszych posłów, Panu Krzysztofowi Brejzie.
Jego ojciec, prezydent miasta, zrobił bez wątpienia błąd, zatrudniając (lub utrzymując zatrudnienie) aferzystek oczywiście związanych z Pis (nie ma zaskoczenia!) : )
Prezydent Inowrocławia zawiadomił prokuraturę.
Co od tamtej pory uczyniła w sprawie prokuratura, poza wyciągnięciem jej teraz w publicznej TVpis, jako ewentualną przeciwwagę dla "przykrycia" gnoju dziejącego w MS?!
Ciemny lud nadal kupuje? Nie do wiary...tylko kota żal! : D
Obserwuj wątek
  • 1agfa Re: Odwracanie kota ogonem, wyższa szkoła jazdy P 22.08.19, 18:45
   wiadomosci.wp.pl/kontrowersyjny-bloger-pis-nadal-pracuje-dla-resortu-sprawiedliwosci-6415893981275777a
   (...)
   "... Ministerstwo Sprawiedliwości zawarło z Dariuszem Mateckim umowę cywilno-prawną na okres od 10 czerwca do 9 stycznia 2020 r. Dotyczy ona usługi polegającej na wykonywaniu czynności wspomagających obsługę mediów w zakresie problematyki dotyczącej działalności resortu. Miesięczna kwota przewidziana do wypłaty zgodnie z ww. umową wynosi 3000,26 zł. Umowę zawarto 7 czerwca br. – informuje Wirtualną Polskę biuro prasowe resortu sprawiedliwości. Podana kwota jest kwotą netto. ..."
   (...)
  • 1agfa Re: Odwracanie kota ogonem, wyższa szkoła jazdy P 23.08.19, 21:56
   Na pewno daleko mi do szczególnej sympatii wobec PSL. Jednakże warto przypomnieć, jak w sprawie Waldemara Pawlaka, od chwili kiedy PSL stało się koalicjantem PO, niesłusznie obmawiano go przypisując nieistniejącą winę, czyli nielitościwie odwracano kota ogonem.
   Przez całe lata aparatczycy i gorliwi wyznawcy Pis, licząc na krótką pamięć i niewiedzę Polaków (jakże niestety trafnie), wmawiali "ciemnemu ludowi" winę Pawlaka w sprawie tzw. umowy gazowej, nie widząc belki we własnym oku - ale w cudzym dostrzegając słomkę!
   Rzeczywiście jest wyższą szkołą jazdy przypisywanie uczynku dokonanego przez "swojego" iksa - niemiłemu igrekowi. Czyż nie jest to prawdziwym sukcesem? ; )
   Oto list samego zainteresowanego, gdzie oprócz oceny podłości dziejącej się wśród nominatów ministra-magistra trzy w jednym, przypomina sprawę głośną sprawę umowy gazowej:
   "...

   Waldemar Pawlak
   10 godz. ·

   Kilka miesięcy temu spotkałem się z próbą szantażu i wyłudzania pieniędzy. Działania polegały na próbie osobistego kontaktu oraz rozsyłaniu szkalujących informacji do znajomych i instytucji (skąd my to znamy?). Zwróciłem się do prawników i znajomych z dużym doświadczeniem z prośbą o radę. Zdecydowana większość poradziła mi nie podejmować działań prawnych czy medialnych, oceniano, że sprawa może stanowić pretekst do ataku politycznego i medialnego. Piszę o tym teraz ponieważ kilka dni temu szantażysta uaktywnił się ponownie.
   Obserwuję z uwagą informacje o działaniach wobec sędziów przez hejterów wspomaganych przez niektórych urzędników. Potwierdzają się obawy wyrażane przez prawników i znajomych. Kiedy czytam jak rzecznik dyscyplinarny zamierza sprawdzać nie tylko tych co rozpowszechniali hejt ale także prowadzić działania sprawdzające w kierunku "zarzutów" rozsyłanych przez hejterów to oznacza, że najbardziej wredne oskarżenia są sankcjonowane przez urzędników państwowych.
   Czeka nas pewnie bardzo brudna i brutalna kampania gdzie najpierw od anonimowych czy pozornych użytkowników mediów społecznościowych pojawią się sensacyjne informacje a potem zostaną nagłośnione z rozmachem przez propagandę.
   Na marginesie przypomnę sprawę gazowych kłamstw. Decyzję o kapitulacji i zgodzie na podwyższenie cen gazu pod presją rosyjską zaakceptował Minister Skarbu Wojciech Jasiński (PiS) w 2006 roku. Potem długotrwałą kampanią oczerniania próbowano i ciągle próbuje się przypisać to moim działaniom w 2010 r. (ostatnio TVP Wiadomości 18 sierpnia 2019 r.).
   Do tej sprawy wrócę podając nowe sensacyjne fakty o imporcie gazu z Rosji przez rząd PiS. ..."
  • 1agfa Re: Odwracanie kota ogonem, wyższa szkoła jazdy P 27.08.19, 00:29
   Będzie o podatku Vat. Znowu od jakiegoś czasu Pis obraca kotu ogon!
   Jest wiadome na 100%, że to poprzedni rząd wprowadził Jednolity Plik Kontrolny (JPK), usprawniający ściąganie Vat. Instrument zaczął natychmiast działać, ograniczając straty w tej dziedzinie. Co najlepsze, Pis głosowało przeciw jego wprowadzeniu!!
   Ogłaszany wszem i wobec "sukces" obecnie rządzących w tej dziedzinie jako własny, jest sukcesem mniemanym. Jako że mało kto spośród zwykłych zjadaczy misek ryżu "wyznaje się" na tym, nie rozumiejąc problemów ekonomicznych, propaganda Pis to wykorzystuje, wielkim krzykiem przypisując sobie cudowne efekty.
   Jednak są ludzie, którzy pamiętają jak było! Nawiasem, jeszcze nigdy w żadnym kraju nie udało się całkowicie uszczelnić tego systemu.
   : )
   https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69572032_2537358676393774_3851044982433513472_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQlj5B4NYgsUkDc6dZX5JwXgkHRDs5VFkw_VDKbdfWWzON0vxwVsRc2azu4cid-hsDw&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=963761e9b710013718b3e240eb4de138&oe=5DD48EF6
    • 1agfa Re: Odwracanie kota ogonem, wyższa szkoła jazdy P 28.08.19, 12:33
     memnews.pl/img/61613/donald-tusk-obnazyl-na-komisjavat-hipokryzje-pis-i-obalil-mit-o-grabiezy-miliardow/
     Fimik z tzw. komisji Vat, która miała z góry (przez górę ; )) określony cel: udowodnić wyimaginowaną winę poprzedników.
     Wskazać wroga, to oczywista potrzeba obecnie (nieudolnie) rządzących, aby miernoty poczuły się lepiej.
     Mnóstwo komisji, zakończonych zwykłą klapą. Ale dla biorących w nich udział - o! to nie klapa, to dodatkowe pieniądze. Właśnie za sam udział.
     Kiedy się nie uda, bo udać się nie może wobec niezbitych faktów, będą podgryzać z innej strony : )
     "mają rozmach, sk... " - cytat z klasyka).
  • 1agfa Re: Odwracanie kota ogonem, wyższa szkoła jazdy P 30.08.19, 12:17
   Ostatni państwowy organ kontrolujący władzę - wzięty! Pis i Najdroższy Poseł Wszech Czasów ma już swojego człowieka w NIK. Kadencja trwa sześć lat, zatem cały okres działalności obecnej władzy raczej nie będzie, jak sądzę, obiektywnie skontrolowany. A jeśli będzie, to nie wiadomo kiedy, po latach. Jak wiadomo dokumenty i nośniki maja dziwną tendencje do znikania...

   next.gazeta.pl/next/7,151003,25041639,pancerny-marian-szefem-nik-zaufany-czlowiek-kaczynskiego-jest.html#s=BoxOpImg8#BoxWOpImg1
   Opinia z netu:
   "...Pancerny marian, jak rzekomo go nazywają kolesie to kolejna krzywda wyrządzana Polakom przez PIS. Facet nie ma ŻADNYCH kompetencji zawodowych ani managerskich. To religijny oszołom, którego kiedyś, jak wielu młodych skrzywdziła komuna. Wpakowali młodego faceta w stanie wojennym, i tym wyrządzili mu krzywdę, która stała się spirytus movens jego życia. MIał życiorys nekanego i bardzo religijnego człowieka. Pałętał się więc przy politykach będąc gotowym na każde zadanie. I tak wciągnął go Lech K do NIK, więc miał z czego żyć. Okrzyknięto go skutecznym wojownikiem z luką VAT, a luka VAT została zlikwidowana w wyniku wprowadzenia JPK, to pomysł PO. Pozostałe pomysły, których jest multum: od split payment, po białe księgi, a zwłaszcza STIRR i algorytmy STIRR to idiotyzmy, w których KAŻDY PRZEDSIĘBIORCA jest oszustem z założenia. KAŻDY POLAK jest też oszustem bo może kiedyś coś zaniżyć. Prywatna przedsiębiorczość dogorywa. Olbrzymie struktury gospodarcze wykorzystują narzędzia administracyjne i wypychają polskich średnich i małych przedsiębiorców, chwaląc się, że płacą efektywniej podatki. Płacą owszem rzetelnie VAT. Polski mały przedsiębiorca często płacił VAT z opóźnienem, bo zaległości w zaplatach zwyczajnie uniemożliwiały mu zapłatę VAT w terminie. Płacił więc kosztem pracowników i swoim. A duże struktury wspomagane budżetem właścicielskim płacą VAT w terminie, więc pancerny Marian ich wspiera. Gdy przyjdzie pogorszenie koniunktury na zachodzie, to duże struktury zwiną albo ograniczą interes w Polsce. Wpływy z VAT spadną, a wpływy ze składek ZUS i PIT spadną również, bo zatrudnienie zleci na łeb. Miernik bezrobocia stosowany w Polsce zamiast miernika zatrudnienia faktycznie zatrudnionych wobec wszystkich w grupach wiekowych, to kolejny pomysł dobrej zmiany, którego pancerny marian jest oddanym żołnierzem. Zwraca też uwagę, iż wybór na szefa NIK człowieka w wieku 64 lat, na kadencję 6 letnią to zaprzeczenie wszelkich zmian, to przecież emeryt w rozumieniu PIS. PO co ten dziadek na szefa NIK? Bo kościół potrzebuje jeszcze kilku lat na łupienie Polaków. W tej chwili kościół gromadzi pieniądze na lata chude czyli dożycie w luksusach ostatnich polskich księży, czyli na jakieś 30 lat, potem ksiądz w Polsce będzie tak powszechny jak orzeł bielik, a pancerny marian jest do tego potrzebny ..."
   : (
   Faktem jest, że masowo padają małe przedsiębiorstwa, te które miały być rzekomo pod ochroną!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka