Dodaj do ulubionych

Skrotum zbbbbaaafffcccy skręcanie bolesne

16.10.19, 20:03
Od lat kilku ostrzegałem zbbbbaaaaffffcccę przed rozbijaczem laptopa - niedoszłym interesantem Trybunału Stanu zbysieZeroZ.
Wróżyłem nożysko wbite w zbbbbaaafffffcccczzzzze pleczyska gdy te tylko na moment zwrócą się zadem do śmiertelnie nienawidzącego wroga, które nigdy (podobnie jak sama ofiara tegoż) nie zapomina zniewag - czytaj wywałki na zbity pysk z sugestią intensywnej nauki języka angielskiego).
Powróciwszy na łono partii (wyłącznie w celu nabicia głosów wyborców) przyczaiło się przez minione cztery lata - zapewne niejednokrotnie walone obuchem i przywoływane do pionu, cierpliwie czekało na najbliższą nadarzającą się okazję. I wreszcie się doczekało.
Zebrawszy sporą teczkę dossier na kandydata na krzyże (a następnie oczywiście na ołtarze), upokorzywszy świra koniecznością udania się na mifisterialne pokoje w celu błagania o litość w sprawie austriackiego biznesmena, poklepało psychopatę zapewne ze złośliwym uśmieszkiem, uspokajając, że na dzień dzisiejszy akta sprawy spoczną na dnie przepastnego sejfu czekając na lepsze czasy.
zbafffffcccaaa musiało przełknąć tę gorzką pigułę, gdyż jakikolwiek krok antyzbysiowy musiałby doprowadzić do podwójnej tragedii - straty władzy powyborczej i ujawnienia całej prawdy o przestępczych metodach działania z konsekwencjami prawnymi.
Sekowanie zbysia - nawet po wygranych wyborach było wykluczone z w/w względów, jednak zbbbbbbaaaffffcccca liczyło, iż uda się temu wprowadzić do Seymu (i naturalnie do Senatu) wystarczającą liczbę pisonów, którzy będą trzymać zbysia na smyczy zaciśniętej tuż koło kagańca na ryju z pozostawieniem wszakże przestrzeni na oddanie siusiu i wykupkanie przy najbliższym spacerniakowym krzewku, gdyż przewaga zapobiegnie zbyt swobodnemu hasaniu
faktycznie śmiertelnego wroga (partyjka gowiniątka jest tu bez znaczenia, gdyż ten śmieć nie ma kręgosłupa moralnego ni żyłki władcy zatem zadowoli się wiernopoddańczym podnoszeniem łapska przy okazji głosowania - można przypuścić ,iż teraz nawet będzie głosowało ciesząc się - lata niewolniczego wykonywania rozkazów stepiła bowiem uczuciowość wyższą skutecznie)
Wewnątrzkoalicyjne nawalanki zbbbaafffcccy ze zbysiem okraszone ostrzegawczym pogrożeniem paluszkiem przez negocjatora podkupienia posłanki Beger niejakiego lipińskie, które zagroziło wyrzuceniem za burtę potencjalnych kontrrewolucjonistów, mnie akurat bawią.

Warto jednak zastanowić się czy jedynie mocne papiery na świra tak ośmieliły zbysia, czy też za buntem kryje się coś znacznie istotniejszego.
zbbbbaaaafffccca obwieściło bowiem Ciemnemu Ludowi, iz liczy na pełnienie funkcji premiera przez matołuszka przez okres dłuższy niż pełnił ją niedościgły wzorzec obecnych mafiokomunistów Josif Cyrankiewicz.
Ta treść z pewnością zatrzęsła zbysiem, który nie po to dał się upokorzyć, by pozostawać na łasce i niełasce min hałsena, na którego istnieją nie mniej pękate teczuszki jak w przypadku samego dyktatorka, lecz wyłącznie w przekonaniu o przejęciu schedy po oprawcy.

Co zatem może oznaczać ów bunt?
Ano to, ze jarosław "kolano" może cierpieć na znacznie istotniejsze schorzenie, niż tylko
zdarcie powierzchni stawowej - dolegliwość, która może uniemożliwić zdolność do sprawowania dyktatury i to w nieodległej przyszłości.
zbbbbaaafffcccca znało wyniki wyborów na kilkanaście godzin przed ich oficjalnym ogłoszeniem
o czym świadczy mem zamieszczony przez jakiegoś pisoniego debila na forum społecznościowym, a skoro tak znało także rozkład sił w mafijnej koalicji rodzin - pojmowało zatem, iż traci niepodważalną pozycję capa di tutti capów co przełożyło się na smutną konstatację w sztabie wyborczym w postaci "zasużyliśmy na więcej". Było to nie odreagowanie stresu w skali globalnej (Ciemny Lud nie oddał na pisony oczekiwanej liczby głosów) ale wewnątrzkoalicyjnej - Ciemny Lud skupiony nad bezrozumnym zakreślaniu krzyżyka przy kandydacie z listy numer 2 by zachować przywileje socjalne przyznane z podatków Ludu Pracującego Miast i Wsi, nie zachował czujności i nie głosował na rasę czysto pisonią a nie jakieś tam porozumienia czy solidarne wolski.
Zachłanność przyćmiła prostaczkom ostrość spojrzenia i doprowadziła do dramatu zbbbbaaaffffcccy, które pojęło, iż oto wynik wyborów przesunął dupsko tegoż w kierunku tyłu i w dodatku wprost pod zbysiowy glan.
Prawdopodobnie ze stanem zdrowia jest gorzej, niż myślimy i zbbbaaaafffccccy trudno będzie postawić ostry opór, gdyż chciałoby nacieszyć się do woli dyktatorka a pewnie i jakąś jeszcze zemstą na kimkolwiek.
12 listopada okaże się jaki będzie wynik skakania sobie do oczu i walki o ster wadzy.
Dzisiejsze odcięcie się od chronionego przez lata i nadal pod parasolem ochronnym banasia przez dresiarza z Opola, a następnie radosne utożsamienie się z sytuacją innego solidarnościowca wolskiego niejakie cymańskie dowodzi, iż zbbbbaaafffffcccca już może czuć sie ukrzyżowane.

Pomodlę się, by JPII przysiadł na jakkimś obłoczku i zaciskał z całęj siły kciuki, by moje przewidywania ciałem się stały.
A potem - gdy się już stanie - może spokojnie udać się na Ciemną Stronę Muna i skrzętnie skrywać liczko zawstydzone aferą pedofilską w kościele, którą przez lata zamiatał pod dywan.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Już nie tylko wór mosznowy, ale i kuper! 17.10.19, 16:48
   Trwa zmasowany atak solidarnej wolski na zbbbbbaaaaffffccccę.
   Pod znakiem zapytania staje planowana operacja genusa w/w gdyż rosną obawy anestezjologów o konsekwencje znieczulenia ogólnego, gdyż nadmiar stresu z pewnością dewastuje resztki dotkniętego paranoją czaszkowego gleju, a przecież zabieg musi być udany bez ryzyka, iż pacjent po tak znakomicie przeprowadzonym zabiegu zmarł.
   Można rozważyć znieczulenie zewnątrzoponowe i nie usypiać świra unikając ryzyka niewybudzenia ale do tego typu zabiegu potrzebny jest kręgosłup, a tego - jak wiemy - zbbbbaaafffcccca nie posiada, ryzyku bólu śródoperacyjnego byłoby więc zbyt wysokie a przyszłą zemsta czekająca lekarzy -niechybna.

   zbyśZeroZ ze swoją zgrają wymierzyło dziś niewyobrażalnie buńczucznego kopala w dupsko zbbbbbaaaaffffccccy zachęcając niejakie banaś, by to zawiesiło przydługi już i dotkliwy (wobec bezpłatności) urlop i powróciło na stanowisko, by znów Sużyć Wolsce zgonie w dodatku z zasadami Konstytucyji.
   Akurat ten deal przewidziałem w scenariuszach przedwyborczych odpowiadając na pytanie Dunajca "i co dalej?" - co nie dziwi, gdyż Podwórko jest już jedynym opiniotwórczym forum na portalu GW.

   Stolec pali się pod zbbbaaaffffcccy dupskiem gdyż nietrudno nakreślić otoczkę wydarzenia.
   zbyśZeroZ jest niestety krakowianinem zatem atak na lokalne środowisko gangsterskie musiałby zostać odebrany z - nazwijmy to delikatnie - dezaprobatą. Uderzenie w banasia byłoby wypowiedzeniem wojny zdolnym do wszystkiego bandziorom a przecież nikt nie będzie się narażał na atak piłą mechaniczną, zwłaszcza, iż lokalne środowisko lekarskie (tu chirurgiczne) nie będzie się palić by zszywać na wyścigi posekowanego kutasa pod groźbą spędzenia kolejnych lat kilku(nastu) na sądowych ławach.
   zbyś postanowiło zatem miłosiernie przebaczyć banasiowi i zapewniło, iż ze strony proKURAtury nie zostaną podjęte żadne kroki prawne i może sobie spokojnie sprawować stanowisko.
   To kop z utkwieniem szpica lakierka w dupsku abnegata, gdyż tenze - wedle medialnych przekazów - naciskało, by banaś udało się do jakiejś dobrze płatnej spółki Skarbu Państwa i zwolniło nikowski stolec.
   Kontra banasia (z pewnością wspieranego, gdyż taki śmieć nigdy w życiu nie pozwoliłby sobie na sprzeciw, jeśli nie byłby pewien, iż stoi za nim ktoś mocniejszy od unikającego uporczywie litery "ł"). I faktycznie - zbyś pokazało kto tu teraz porządzi.
   Jedyne pytanie, które się obecnie pojawia jest takie: ille zbbbbbaaaafffffccccca jest w stanie znieść zniewag ze strony zbysia?

   Sądzę, że znacznie, znacznie więcej. W dodatku bez szansy na rewanż!
   Ma bowiem tyle gówna za płetwami, że wkurwiony ewentualnym kontratakiem zbyś zgniótłby psychopatę jedna decyzją. A było nie drażnić publicznie jeszcze większego od siebie psychopaty!
   I tu nasza niebywała nadzieja.
   Mafia skoczyła sobie do gardeł.
   A to musi skutkować ofiarami.
   Na szczęście nie ludzkimi, bo przecież to wyłącznie bydło.
   • wscieklyuklad Re: Już nie tylko wór mosznowy, ale i kuper! 17.10.19, 16:57
    zbbbbaaaafffcccca zdecydowało, iż ustawka o karaniu za edukację seksualną zostanie przekazana pod obrady nowego Seymu.
    Najprawdopodobniej nie chciało pierwszej próby sił w razie ewentualnego głosowania, zwłaszcza, że gowiniątko zaczęło nad innymi ustawkami potupywać (zresztą zgodnie z oczekiwaniem stojących wobec perspektywy ruiny przedsiębiorców).
    Teraz ni chybi obmyślać jak się wywinąć z inkwizycyjnego zgniatacza jąder jakie onemu zafundowano.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka