Dodaj do ulubionych

Proof essor w mankiet szlochający

01.12.19, 10:44
Proof essor drąc szaty (i gębę), pozę Rejtana przyjęło a u stóp Ludu Ciemnego padło jako i tamten "po mym trupie" krzycząc.
Adwokat przestępcy - z afektem wobec redachtora Kittela zaległym - skrzek swój papuzi dla ran własnych, które dawno już się winny zabliźnić trwale, wykorzystało.
Oto murem za pancernym stając jakieś 3/4 bełkotu własnej Tragedyji poświęca a w czambuł sprawcę swych kłopotów potępiwszy - banasia rozgrzesza.
I cóż, że dla Wolski banaś zasłużone?
I cóż, że wraz z biednym proof essorem w podziemiu działał a gardłem własnym ryzykował dla dzisiejszego zniewolenia naszego?
I cóż, że vatu wyłudzanie ukrócić próbował (ze skutkiem przeciętnym)?

Oczywiście w swym szlochu proof essor pmija szczegół jakże ważny - ten oto, iż wymierzona przeciw niemu akcja nie była inicjatywą redachtora K., lecz znakomicie zaplanowaną akcją ówczesnych Sużb (pisowania obowiązująca) specjalnych, które w owych czasach miały się całkiem jeszcze nieźle i próbowały zdemolować struktury państwa wreszcie demokratycznego.
Kittelowi podrzucono więc znakomicie spreparowane dokumenty, których weryfikacja nie była możliwa, a które ten - zrobiony w bambuko (i potem z tego powodu ukarany sądowym wyrokiem potwierdzającym kłamstwo dziennikarskie) wykorzystał dla zawodowych (tu - niecnych) celów.

Na szczęście w swym szlochu proof essor nie stawia bezpośredniej przekładni pomiędzy tamtym faktem a obecnym zdemaskowaniem podgórskiego burdelu i innych równie ciemnych sprawek na banasiowym sumieniu.

Największym błędem tego przestępcy było to, iż nie stanął po stronie podwładnych i odciął się od domagających się podwyżek podwładnych skarbówki.
Bidulek nie nauczył się przez lat ostanich parę, iż najlepszą formą zamykania mord prostaczych i zyskanie absolutnego poparcia bez względu na wszelkie "przeciw" jest sypanie mamoną - im większą i trwalszą, tym dla "przekonywanych" (a i dobrodzieja) lepiej.
Zniesmaczeni banasiowym kutwieniem PRACOWNICY SKARBÓWKI (a nie redachtor K.), ZŁOŻYLI DONIESIE, w którym udokumentowali, iż banaś to zwykły oszust podatkowy, a jego oświadczenie majątkowe jest fałszywe o niebo bardziej, niż gówniany zegarek peowskiego ministra Nowaka, za którego pominięcie w oświadczeniu materialnym tenże beknął nie tylko politycznie ale i karnie. Zwrócili też uwagę, iż Uczciwy Kompartyjny Działacz ma dziwnie podejrzane bogactwa nie przystające nawet do zajmowanych stanowisk.

Takie są fakty!

Kamienica podgórska to fakt.
Prowadzenie w niej burdelu to fakt.
Prowadzenie burdelu przez skazanego przez sądy prawomocnym wyrokiem bandziora-mafiosa to fakt.
Telefon bandziora do banasia, u którego prymityw szuka wsparcia, a do którego zwraca się PO IMIENIU
to fakt!
Właścicelstwo kamienicy obok burdelu - to fakt.
Wywalenie z tejże mieszkańców przez banasia - to fakt!
Działki w różnych regionach kraju należące do oszusta podatkowego i przyjaciela mafiosów - to fakt!
Różne powierzchnie tych działek (różnice w kolejnych zeznaniach majątkowych różnią się DZIESIĘCIOKROTNIE) - to fakt!

I to nie są przekazy spreparowane przez Sużby specjalne i podrzucone redachtorowi K.

Zasługa redachtora jest natomiast dotarcie do krakowskiego burdelu i powiązanego z nim środowiska bedącego z banasiem po imieniu.

Jeśli proof essor i propisoni motłoch tego nie kuma i przywołuje jego brednie w necie, to znak, że prymitywy te są siebie godne, a manipulowany Ciemny Lud kupi każdy - zwłaszcza absurdalny - bełkot.

banaś było potrzebne pisonom jako pogromca vatowskiej mafii. Wizerunkowo był KRYSZTAŁOWY" i często w pisonich merdiach prezentowany jako wzorzec pro państwowca.
Redachtorowi zawdzięczamy zdemaskowanie tej taktyki dla motłochu.
Jeśli banaś jest niewinne, to z pewnością udowodni to przed sądem (za kilkanaście lat, chyba, ze sprawa ulegnie przedawnieniu, bo prokuratorskie śledztwo w sprawie przekrętów cwaniaka potrwa pewnie lat kilka)
Przypomnę jedynie, iż to zbbbbbaaaafffffccccaaajjjjeeewww zażądało dymisji bandziora.
Przypomnę jedynie, iż to CBA skierowało sprawę do proKURAtury. oczywiście są to jedynie działania pozorowane wobec zbliżających się wyborów prezydenckich, gdyż trzeba sprawę szybko wyciszyć i zwiększyć szanse ratlerka.

Redachtor zawiadomienia nie składał.

Wczoraj w tvpinfo grillowano Szanownego Pana Senatora Grodzkiego. Przez kilkanaście minut maglowano kwestię "łapówek" przyjmowanych przez senatora w związku ze świadczeniem usług zawodowych.
O banasiu nie było ni dudu.

A przecież można było zaprosić do studia proof essora, by mógł się wypłakać otwarcie przed kamerami, nie narażając klawiatury komputerowej na słoną kąpiel.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Proof essor w mankiet szlochający 03.12.19, 14:04
   natemat.pl/292543,pis-i-afera-banasia-jego-syn-jakub-banas-nie-jest-juz-dyrektorem-pekao?fbclid=IwAR2q8EcrxRyACtpE5oREfYlAcH19qK-esD7OJOthtf8cD9SRy4-3GOc2GlY

   Ojejkujejku - typowe dla pisonów i ich wyborcuf (zwłaszcza łemigracyji). Jak chcą uderzyć w kogoś to przy tej okazji starają się dotrzeć do najbliższych by im albo "otworzyć im oczy" i zmienić stosunek do wroga bydlaków, albo zaszkodzić bliskim.
   To geny!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka