Dodaj do ulubionych

Ciemny, prymitywny i durny narod wszystko kupi....

21.12.19, 13:31
Niezly komentarz z GW....big_grin
"Trzeba mówić wprost: PiS dąży do władzy jednopartyjnej, a "demokracja " to pozory, Wszystko ma być niejawne, tajne, wyłącznie do wiadomości PiSu, i załatwiane po ciemku.
Wbrew pozorom wielu ludziom podobał się ustrój PRL, ówczesna "demokracja ludowa". Władzy było wszystko wolno, pod warunkiem obficie zaopatrzonych sklepów. Za to nie było żadnego cackania się z pedałami, artystami sędziami, malkontentami i organizacjami pozarządowymi. Od czasu, kiedy władza PRL przestała rozstrzeliwać wrogów, uznała że jest humanitarna i demokratyczna.
Nowe czasy dopisały do władzy jeszcze biskupów i teraz już można uznać, że jakiś Kamiński, Banaś, Kaczyński czy Suski są dani od Boga, dzięki czemu możemy mieć porządek.
A serio? Lepiej nie wdawać się w drobne szczegółowe spory. Trzeba mówić wprost, jak jest: PiS chce wyprowadzenia Polski z UE, chce brać za mordę ogół, by nakraść się "legalnie" bez obaw . W istocie jest mentalnym spadkobiercą PZPR i jednocześnie staropolskich warchołów, którzy już raz uziemili własne państwo."big_grin


--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka