Dodaj do ulubionych

Dali mu na pośmiewisko zgodne z naturą nazwisko

10.01.20, 14:49
czyli warchoł warcholące.
Dochtor halibutowany niejakie warchoł wydało wypierd.
Wypierd przyjął formę pisemną - choć wydaje się, iż w języku dla Komisji Weneckiej mało zrozumiałym nie tylko ze względu na zawarty w chamskim piśmie bełkot, ale język w jakim go wypierdziano (szkoda, że nie skorzystano ze wsparcia w tłumaczeniu świeżo upieczonego dochtoranta d/s więziennictwa - było wprawdzie trochę śmichu, ale zawsze coś można by skumać)

Jak na dochtora halibutowanego członek warchoł (mam na myśli także członkostwo w pracach... Komisji Weneckiej, której to coś niestety szeregi oficjalnie zasila) wiedza halibutowanego jest mierniutka.
Komisja Wenecka MA BOWIEM UPRAWNIENIA DO BADANIA STANU PRAWORZĄDNOŚCI Z WŁASNEJ INICJATYWY ZATEM NICZYJE ZAPROSZENIE NIE JEST JEJ KONIECZNE BY SIĘ NAD PROBLEMEM JĄ INTERESUJĄCYM POCHYLIĆ.
Relegowane oczywiście nie ma o tym nawet mikrona pojęcia (przekroczone z kretesem zdolności analityczne muzgu, ze o wiedzy w tej kwestii nie wspomnę).

dochtor halibutowany w typowy dla mafjjnej hołoty posłało przybyłych do naszego kraju "kontrolerów" do Mjuzejum Rzołnieży Wyklentyh - wolskich bohatyrów, których bandyckie działania są dobrze udokumentowane.
Należy obawiać się, iż poziom rozprawki halibutacyjnej jest identyczny z talentem oratorskim warchoła - czyli jest słaaaaabbbbbiiiiiuuuutttkkkki. Jeśli bowiem wyklętyh sekowano w oparciu o sędziowskie wyroki (wedle warchoła et consortes naturalnie skandalicznie nieprawne) to przecież problem tyczy lat 50-tych (góra) czyli okresu sprzed lat SIEDEMDZIESIĘCIU. ŻADEN zatem sędzia-bandyta - nie jest już dzisiaj aktywnie orzekającym, a większość zapewne przeniosła się na łono - z pewnością nie Żyda Abrahama (chyba, że korzenie zmarłego były żydolewackie).
Opowieść dyrechtora mjuzejum byłaby zatem przyatna nie dla wiizytatorów odesłanych "po nauki", lecz co najwyżej potomstwa kretyna halibutowanego.
Ale tak naprawdę to niezmiernie się cieszę, że wypierd warchoła został wypuszczony analnie.
Ma adekwatny do pochodzenia zapaszek i z pewnością zostanie wzięty pod uwagę WE WNIOSKACH POKONTROLNYCH.

Są już pierwsze efektu bełkotu debila.
Komisja Wenecka rozważy wydalenie warchoła ze swych szeregów. I to dopiero będzie właściwie potraktowany wypierdek.
Obserwuj wątek
  • 1agfa Re: Dali mu na pośmiewisko zgodne z naturą nazwis 10.01.20, 15:45
   Być może przypadkiem było, że w PRL "dygnitarze" odnajdywali się w resortach bliskich nazwisku. Był na przykład minister budownictwa Glazur, na firmamencie gospodarczych spraw zagranicznych świecił Gwiazda itp. itd.
   Przekora rządzących, dowcip historii?
   Swoją drogą nie sposób nie przyznać, że obecnie w tzw. życiu publiczno-politycznym mamy obfity wysyp nazwisk rzadko spotykanych ; )
   Jak wiadomo nie wyśmiewam nazwisk, jedynie zwracam uwagę na dziwną zbieżność.
   Sprawiedliwość warcholska a sprawiedliwość. Krzesło elektryczne a krzesło.

   --
   Róbmy tylko to, co moralnie słuszne, wtedy nigdy nie popełnimy błędu. Ronald Reagan
   Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli. Jarosław Kaczyński.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka