Dodaj do ulubionych

PISuarowe gowno....

14.01.20, 10:02
...mialem watpliwa przyjemnosc "TOTO" powachac.smirk
www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/senator-stanislaw-k-z-pis-zlapany-na-podsluchy-cba/q6wl370?utm_source=fb_social&utm_medium=social&utm_campaign=fb_nw&fbclid=IwAR3C7zbaGylnm5zfLpEaB1QH9SeX700Jb0E2jQsXAaVKUSluMxbpMb7oBns

--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Obserwuj wątek
  • 1zorro-bis Re: PISuarowe gowno.... 14.01.20, 10:11
   PISuarowe gowno rozlewa sie coraz bardziej.....smirk
   wiadomosci.wp.pl/afera-lapowkarska-z-bylym-senatorem-pis-pieciu-zatrzymanych-trafilo-do-aresztu-6449175894325377a
   --
   A takie sobie cusik....big_grin
   www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
                • wscieklyuklad Re: PISuarowe gowno.... 17.01.20, 17:00
                 Metropolita poznański zatrudnił pedofila. "Tego rodzaju praca nie niesie zagrożeń"

                 Na byłym księdzu Krzysztofie G. ciążą zarzuty wielokrotnego wykorzystania seksualnego i zgwałcenia ministranta. Miesiąc po usunięciu ze stanu duchownego były ksiądz dostał pracę w poznańskiej kurii - informuje "Gazeta Wyborcza". "Tego rodzaju praca (...) nie niesie ze sobą zagrożeń i jest też formą społecznej prewencji" - pisze rzecznik kurii.
                     • wscieklyuklad Re: PISuarowe gowno.... 17.01.20, 20:11
                      Aktualizacja: 17.01.2020, 11:40 Publikacja: 17.01.2020
                      Sędziowie francuscy do polskich: wasz rząd zmanipulował nagranie.
                      Nagrania wideo, przedstawiające francuskie siły porządkowe występujące naprzeciw manifestantów ubranych w togi zostały poddane manipulacji, aby widzowie uwierzyli, że chodzi o represje skierowane przeciwko manifestującym sędziom francuskim - piszą w liście otwartym sędziowie z francuskiego Union Syndicale des Magistrats.
                      "Wasz rząd próbuje posłużyć się przykładem Francji dla zmiany waszej ustawy ustrojowej twierdząc jakoby – wedle niego – »sytuacja sędziów jest mniej korzystna we Francji, niż w Polsce«. Dla wsparcia powyższego twierdzenia, aktualnie w Polsce upubliczniono dwa nagrania wideo, przedstawiające francuskie siły porządkowe występujące naprzeciw manifestantów ubranych w togi" - piszą przedstawiciel największego związku sędziów we francuskim systemie sądownictwa.
                      Chodzi o nagranie, które obiegło media społecznościowe (pokazane także przez TVP), na którym widać interwencję francuskiej żandarmerii podczas protestu prawników. Polscy europosłowie Beata Kempa i Patryk Jaki ocenili, że rząd francuski, używając siły wobec własnych obywateli i prawników, w oczywisty sposób łamie zasady, do których odwołuje się Traktat o Unii Europejskiej i Traktat Ustanawiający Wspólnotę Europejską, sporządzony w Lizbonie. Żądali reakcji Komisji Europejskiej i debaty na forum Parlamentu Europejskiego wraz z podjęciem rezolucji na temat stanu praworządności we Francji.

                      Cdn
                      • wscieklyuklad Re: PISuarowe gowno.... 17.01.20, 20:12
                       Union Syndicale des Magistrats twierdzi tymczasem, że zdjęcia zostały poddane manipulacji, aby widzowie uwierzyli, że chodzi o represje skierowane przeciwko manifestującym sędziom francuskim. Według sędziów z Francji w rzeczywistości, jeden z dwóch filmów przedstawia adwokatów podejmujących akcję blokowania wejścia głównego do Pałacu Sprawiedliwości w mieście Rouen w dniu 7 grudnia 2018 roku. Drugie wideo przedstawia zaś manifestację adwokatów próbujących dostać się do wnętrza budynku Sądu Kasacyjnego, gdzie miała miejsce, w dniu 10 stycznia bieżącego roku, publiczna prezentacja, w obecności Ministra Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Prezesa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

                       Rzeczpospolita
                       • wscieklyuklad Re: PISuarowe gowno.... 17.01.20, 20:13
                        "Nawet jeśli przemoc na tych zdjęciach może zwracać uwagę, to w żadnym razie nie mogą one mieć takiego znaczenia, jakie próbuje mu nadać polski premier" - czytamy w liście otwartym do polskich sędziów. - "Wasz rząd próbuje przedstawiać francuskie prawo jako inspirację do przygotowanej reformy ustroju sądownictwa polskiego oraz praw sędziów, która stwarza zagrożenia dla istnienia w Polsce państwa prawa. W rzeczywistości, we Francji, jak opisuje to Najwyższa Rada Sędziów, »Sędziowie, tak jak wszyscy inni obywatele, korzystają z praw i wolności objętych Konstytucją, w szczególności wolności wyrażania opinii i poglądów, wolności stowarzyszania się, a także wolności do zrzeszania się w związkach zawodowych. [...] Uczestnictwo sędziów w życiu społecznym stanowi bez żadnych wątpliwości wzbogacenie ich praktyki zawodowej i pozwala im uzyskać lepsze rozeznanie kontekstu, w którym wykonują swoje funkcje«"
                        Francuscy sędziowie przypominają, że zgodnie z zasadami wypracowanymi przez Europejski Trybunał Praw Człowieka, mają prawo do przynależności do związków zawodowych oraz do stowarzyszeń zawodowych oraz do brania udziału w organizacjach zbiorowych.
                        "Wykonujemy prawa przyznane ustawowo każdemu obywatelowi i swobodnie wyrażamy swoje opinie, bez ryzyka wszczęcia postępowania dyscyplinarnego. Jesteśmy zapraszani do Ministerstwa Sprawiedliwości i do Parlamentu dla przedstawienia naszej opinii – a często gruntownej krytyki – projektów reformy dotyczących wymiaru sprawiedliwości. Nie możemy być oskarżani z powodu treści i uzasadnienia wyroków jakie wydajemy wykonując nasze funkcje albo za pytania prejudycjalne, które uprawnieni jesteśmy wnosić do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Na pewno mamy obowiązek powściągliwego zachowania. To jednak nam nie przeszkadza w zajmowaniu publicznie stanowiska w sposób swobodny oraz braniu udziału w debacie publicznej, czyniąc to przy poszanowaniu zasady naszej bezstronności." - podkreślają sędziowie z Francji.
                        Zapewniają o swoim wsparciu dla polskich kolegów w walce o niezależność sądownictwa i o zabezpieczenie państwa prawa w Polsce.
                        • wscieklyuklad Re: PISuarowe gowno.... 17.01.20, 20:31
                         Instytut Pamięci Narodowej organizuje spotkanie z byłym posłem PiS Januszem Szewczakiem. IPN twierdzi, że poseł PiS ma stopień doktora. Problem w tym, że Janusz Szewczak (a tak naprawdę Jan), nie jest doktorem. Jest tylko magistrem prawa, jednak politycy PiS często powielają informacje, jakoby miał stopień doktora ekonomii. Ponadto IPN nie wspomina, że ów poseł PiS był skarbnikiem PZPR.

                         Wieści.pl

                         A to ostatnie to akurat zaleta. Kaźda mafia musi mieć doświadczonego skarbnika
                         • wscieklyuklad Re: PISuarowe gowno.... 18.01.20, 12:58
                          Senator Margareta Budner pobiera nienależną pensję? Miała zarobić dodatkowo 600 tys. zł
                          Margareta Budner z klubu PiS otrzymuje pensję senatora i chirurga. Podobna sytuacja wzbudziła kontrowersje w przypadku Stanisława Karczewskiego. Nie wiadomo, czy parlamentarzystka poinformowała o swojej sytuacji odpowiedni organ.

                          wiadomosci.wp.pl/senator-margareta-budner-pobiera-nienalezna-pensje-miala-zarobic-dodatkowo-600-tys-zl-6468995889694337a?fbclid=IwAR25mDtxJUFa5GKnFn_xz2bw2FadrUL0YgDG_NqRpxTzeMCTxLlts4Bkh_s
                         • wscieklyuklad Re: PISuarowe gowno.... 18.01.20, 13:27
                          Czekamy też na ogłoszenie prasowe.
                          "Centralne Biuro Antykorupcyjne zostało okradzione na 5 mln PLN, a może nawet na 10mln. Jeszcze nie ustalono dokładnie. Osoby, które dały się uwikłać w ten proceder proszone są o zgłaszanie się bezpośrednio do @CBAgovPL"
                         • wscieklyuklad Re: PISuarowe gowno.... 18.01.20, 19:34
                          wiadomosci.wp.pl/ostra-wymiana-zdan-na-facebooku-annie-morawieckiej-nie-spodobal-sie-wywiad-wladyslawa-frasyniuka-6469080038279297a?fbclid=IwAR0vDrcvyOOu4ERLldqXdoEOA5ZGTe5cV2SWWnqvtVnz1zoZ_GEGTX7UgpI

                          Geny mają moc!
                         • wscieklyuklad Re: PISuarowe gowno.... 19.01.20, 14:12
                          Mocny tekst Ewy Borguńskiej „Pas eliminatora”:
                          „Poczytałam. Bo nie byłam w stanie tego słuchać dłużej niż 20 sekund. Nie byłam w stanie patrzeć na rozedrganą i spoconą emocjami facjatę dłużej niż 3 sekundy. Mam wrażenie, że panu Andrzejowi D. przypadł do gustu styl Benito Mussoliniego i trenuje. W Zwoleniu na przykład trenuje, a telewizja partyjna służbiście rozsiewa te próby na cały kraj. Ba! Na cały świat. Ponieważ Andrzej D. ma stosunek do historii wybiórczy, nie jestem pewna czy wie, że styl Duce się nie opłaca, choć klaszczący zawsze się znajdą.
                          Pan Andrzej D. mówił w tym Zwoleniu coś o potędze polskiego przemysłu zbrojeniowego i o innych krainach Fantazji w Polsce. Ponoć dla niego najważniejsze jest bezpieczeństwo Polski. Ja jednak mam wrażenie, że zrobił niemal wszystko co można żeby Polska stała się bezbronna, w myśl doktryny obronnej proputinowskiego byłego Ministra Obrony Narodowej, a obecnie nie wiadomo kogo, Macierewicza. Ględził też o służbie zdrowia, jakby miał na nią jakikolwiek wpływ. Opowiadał o wizjach narodowego programu onkologicznego, gdy taki program został wprowadzony wiele lat temu, a przez jego formację (ups, sorry, prezydent jest apartyjny wszak) został zmasakrowany. Najwyraźniej lubi zasadę rządów autorytarnych: „tworzę kryzys, a potem pięknie z niego wychodzę” żeby naród docenił sprawność rządów, tyle że z tym wychodzeniem i jego urodą bywają w PRLPiS problemy: ludzie w Polsce po prostu za czasów rządów PiS zaczęli krócej żyć. Na zmianę tego wskaźnika wystarczyła jedna kadencja.
                          Pan Andrzej D. – pewnie nie powinnam tak pisać, bo wyprzedzam niechybny proces przed niezależnym sądem, ale jako, że nie jestem medium, a całkiem prywatną osobą to sobie pozwalam nawet zasugerować m.in. art. 127 Kodeksu karnego – w owym Zwoleniu mówił o eliminacji czarnych owiec. Nie sprecyzował, o które konkretnie chodzi. Powiedział ogólnie w kontekście sędziów. Ani wcześniej ani w Zwoleniu nie potępił nazywania części polskiego społeczeństwa zarazą”, zatem widocznie godzi się z taką narracją społeczną . To co powiedział jest ważne, że powiedział w Zwoleniu, bo ze zwoleńskiego getta wysłano do Treblinki ok. 10 tysięcy Żydów. To więcej niż Zwoleń liczy dziś WSZYSTKICH mieszkańców. To więcej niż liczył tuż przed II wojną światową (obie liczby są porównywalne - prawie 9 tys. ludzi). Żydzi stanowili jakieś 35-40% populacji tego miasta, a powiedział, że Zwoleń jest kolebką polskości. Po wojnie policzono kto został z żydowskiej społeczności tego miasta – 74 osoby. W tym Zwoleniu, młody człowiek w wieku 47 lat, opowiadał z pasją o konieczności eliminowania czarnych owiec społeczeństwa.
                          W tym Zwoleniu, ten młody człowiek wrzeszczał zapocony, że nie będzie nam tu żaden obcy, w obcych językach, mówił jak mamy się rządzić, jaki mieć ustrój. Najwyraźniej nie jest wystarczająco młody żeby pamiętać czego uczył się na Uniwersytecie Jagiellońskim na temat prawa. Zakończył naukę co prawda przed uchwaleniem Konstytucji RP w 1997 r., ale doktorat robił już w trakcie jej obowiązywania. Ona jest napisana po polsku. Określa wyraźnie jaki jest ustrój Polski, jakie są relacje między prawem międzynarodowym a polskim. I wobec całego narodu przysięgał, że będzie realizowania jej (tej, a nie innej) zapisów strzec. Ale pan Andrzej D. i tak nie rozumie i robi wszystko wbrew własnej przysiędze, z „tak mi dopomóż Bóg” w finale. Może być tak, że przysięga na Boga mniej dla niego znaczy niż poczucie, że prawa uczyli go profesorowie czasów PRL, zatem ani ich wiedza, ani autorytet, ani mądrość tego gówniarza nie obowiązują. To nie specjalnie mnie dziwi, jako, że generalnie zauważam dewaluację przysiąg na Boga oraz mnożenie zaprzysiężeń funkcjonariuszy PRL we władzach PiS.
                          Zapomniał pan p.o. Prezydenta RP nawet o wspomnianym wcześniej artykule 127 Kodeksu karnego, w którym jest mowa o zmianie ustroju przemocą. Wg mnie przemocą można nazwać tryb uchwalania ustaw w Sejmie, gdy większość parlamentarna wynika wyłącznie z systemu przeliczania oddanych głosów na mandaty, a nie z liczby głosów popierających daną formację i gdy ta większość sejmowa uchwala ustawy bez poszanowania głosów większości rzeczywistej. Dobry prawnik to udowodni.
                          Bywa, że ja również mówię zbyt głośno. Gdy jestem zirytowana, że rozmowa przebiega nie według mojej myśli, albo gdy jestem nazbyt podekscytowana własnymi projekcjami. Jednak to co wykonał ostatnio pan Andrzej D. oraz europosłowie PiS i przystawek w europarlamencie świadczy o panice. To jest wrzask, który w obliczu swoich demaskowanych co i rusz kłamstw i manipulacji, ma uwiarygodnić, że Polacy znowu są ofiarą. Tak, bywali, ale zanim stali się prawdziwymi ofiarami, sami doprowadzili do upadku naszej państwowości obojga narodów, choć było ich więcej. To krzywdzące uogólnienie oczywiście, gdyż do tego upadku doprowadzili panowie szlachta, a nie cały naród. Tacy grzmiący jak pan p.o. Prezydenta RP. Dokładnie tacy. Dokładnie tak samo całujący pierścienie biskupów i samych papieży, w interesie własnym, a nie Rzeczpospolitej. Dokładnie tak samo nienawistni jak ci, którzy spowodowali morderstwo prezydenta Narutowicza. Państwo narodowcy, tak mili sercu pana Andrzeja D. są co prawda bliżej wierzeń „pogańsko-słowiańskich”, ale czego się nie robi dla władzy. „Gott mit uns” było na klamrach pasów SS-manów mimo wszystko. Czy pan Andrzej D. ma już adekwatny pas eliminatora?
                          PS. Gdy ciężką pracą i wyrzeczeniami, wcale nie z wolna, budowaliśmy swoją pozycję w świecie, która pozwalała, wręcz umożliwiała przemiany wewnętrzne, zmierzające do równania do państw Zachodu, do opanowania balcerowiczowskiego szału XIX wiecznego kapitalizmu, przyszedł PiS z Putinem i zaczął to niszczyć. Wszystko, a nawet to czego nie zniszczył PRL. Tym razem z Bogiem na ustach, z racami w dłoniach, ku chwale Banasiów i innych Misiewiczów. Nie mam poczucia, że opozycja parlamentarna ma pojęcie z kim i czym się mierzy. Nie mam poczucia, że chce zapobiec katastrofie. Mam wrażenie, że jest wygodnie usadowiona. I nawet jeśli nie jest to prawda, to jej działania nie zmieniają mojego poczucia, zatem jest to prawda.
                          EDIT: żeby nie było wątpliwości dzień później powiedział do górników w katowickim Spodku:
                          „Proszę was o wsparcie, bo sytuacja jest trudna. Oni mają swoje możliwości oddziaływania międzynarodowego, mają kolegów, swoich ludzi w trybunałach. Opowiadają różne bzdury, zaprzeczają prawdziwym, trudnym dla nich faktom, jak te nagrania, których można wysłuchać w internecie. Twierdzą, że ktoś chce zniszczyć wymiar sprawiedliwości w Polsce, a cały czas są wśród nich ludzie, którzy orzekali w stanie wojennym. Tak jak udało się kiedyś pokonać komunę, tak samo wierzę, że uda się oczyścić do końca nasz polski dom. Żeby był czysty, porządny, piękny”
                          Ewa Borguńska
                         • wscieklyuklad Re: PISuarowe gowno.... 20.01.20, 16:30
                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/83528802_610283526455809_7220725187270934528_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_eui2=AeHoEY0hGJw4jC8WoP92ffOmvHxQ4fvVizIMh3cZWOuuKUUhfWMtKD53PfM7e8DMllsKEf7XA95XgR8lcEePdzWBnKA4pzN5owZA_qNLC5159A&_nc_ohc=G-hoIkKmiy0AX-ebD-H&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_tp=1002&oh=fc131873c5b04e807f3da731682727ab&oe=5ECD913E

                          Odpowiadam na zadane pytanie.

                          Dlatego nie poinformowano klientów banku, gdyż w tym czasie rzond budował mosty transatlantyckie, a chrzanowskie z KNF siedziało pod wariografem, który wykazał, ze ten shit łże jak bura suka w sprawie żądania łapówki od szefa Getin banku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka