Dodaj do ulubionych

Ciemnej Masy mamienie

14.01.20, 19:26
Sasin w akcji, proszę Państwa !!!

Wersja 1: Nie będzie podwyżek cen prądu dla odbiorców prywatnych. My dbamy o ludzi.
Wersja 2: Podwyżki będą, ale bardzo niskie. Wiemy, że to przykre, ale taką mamy sytuację. Wina Tuska.
Wersja 3: Proszę się nie martwić. Wszyscy odbiorcy prywatni otrzymają rekompensaty, więc nie odczują podwyżek.
Wersja 4: Wszyscy odbiorcy prywatni otrzymają rekompensaty, ale dopiero w roku 2021, po złożeniu i rozpatrzeniu odpowiednich wniosków.
Wersja 5: Najmniej zamożni odbiorcy prywatni (w pierwszym progu podatkowym) otrzymają rekompensaty od roku 2021. Co do strony technicznej, czyli gdzie trzeba będzie złożyć wniosek, jak on będzie obsłużony, mamy jeszcze kilka wariantów...
Wersja 6: ...

I co totalsi?
TAK SIĘ WYGRYWA WYBORY. I TAK SIĘ WYGRA TE MAJOWE!

A wy kłóćcie się o schedę po Sche(dynie) i forsę na kampanię.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Ciemnej Masy mamienie 14.01.20, 19:31
   Głos w tej sprawie zdecydował się zabrać szef TAI Jarosław Olechowski. "Z nagrania zarejestrowanego przez kamerę TVP Info wynika jednoznacznie, że dyrektor Daszczyk zderzyła się z operatorem, ponieważ chciała po raz kolejny uniemożliwić zadanie pytania marszałkowi Grodzkiemu. Ekipa TVP Info nie jest winna tego przykrego zdarzenia. Pani Dyrektor życzę szybkiego powrotu do pełni sił" – napisał Olechowski na Twitterze.

   Co innego widać na nagraniu z kamery. Daszczyk szła do samochodu, a idący za nią kamerzysta schodząc ze schodów przyśpieszył i wpadł na dyrektor. Tłumaczenie Jarosława Olechowskiego niczego zatem nie tłumaczy, tym bardziej, że Miłosz Kłeczek szedł akurat między nią a marszałkiem Grodzkim i nie był przez nią w żaden sposób powstrzymywany.

   W poniedziałkowym wydaniu "Wiadomości" zdarzenie to nazwano kuriozalnie – "przypadkowym kontaktem fizycznym dyrektor Daszczyk z operatorem kamery".

   O culwa! Przypadkowy kontakt fizyczny? Ani gwałt, ani molestowanie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka