Dodaj do ulubionych

Aż się kłeczki posypały z pustego łba

15.01.20, 16:37
"Teraz ja mówię. Prawdę". Grodzki dał dziennikarzowi TVP lekcję wychowania.

natemat.pl/296633,dziennikarz-tvp-milosz-kleczek-przerwal-grodzkiemu-dosadna-odpowiedz?fbclid=IwAR0FHd-_qyPCxnlSph9HdDMIqF5RrcBgQAh8T_c0HV8R7s5-3_jajlfG44w
Operator kamery, który uderzył w głowę dyr. gabinetu marszałka Grodzkiego Małgorzatę Daszczyk, to operator towarzyszący największej "reporterskiej" gwieździe TVP czyli Miłoszowi Kłeczkowi.

Ten osobnik jest w mediach Kurskiego najbardziej bezczelnym, bezpardonowym, bezwzględnym i zajadłym tropicielem szeroko rozumianej opozycji.

Przed tygodniem zarzucał marszałkowi Grodzkiemu zamach na wolne media, dziś - kontynuując na marszałka Grodzkiego polowanie z nagonką, w biegu po trupach do celu, pośrednio przyczynił się do zaistniałego wypadku ...

Dziennikarka "Newsweeka" Dominika Długosz twierdzi, że reporterów TVP obowiązują w Sejmie inne zasady niż przedstawicieli innych mediów. A przynajmniej jednego reportera.

"Ciekawostka - w Sejmie dziennikarze mogą się poruszać tylko korytarzem marszałkowskim, który prowadzi od wejścia DV (tzw. wejście dziennikarskie – przyp. red.) do stolika. Drugi korytarz, z gabinetami wicemarszałków, jest dla nas zamknięty. Ma nawet tabliczkę, że nie wolno. Nikomu poza sejmową gwiazdą TVP" – napisała na Twitterze Dominika Długosz. Chodzi właśnie o reportera Miłosza Kłeczka, który najwyraźniej może sobie pozwolić na więcej. Nawet na ryzykowne zachowania swojego operatora w pogoni za "newsem", który podbije materiał z Kurskiej szczujni.

Zapamiętajmy to "dziennikarskie" indywiduum, ta pamięć może się kiedyś przydać ..
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka