Dodaj do ulubionych

Jak(i) na wesoło :)

16.01.20, 12:30
big_grinbig_grinbig_grin

Roman Giertych:
List do posła Jakiego „Pana wypowiedź, że Polska nie zgadza się na przyjmowanie takiej ilość technologii, to miód na moje serce”

Szanowny Panie Pośle!

Jak dobrze, że ktoś wreszcie to powiedział! Tak, tak po trzykroć tak. Pana wypowiedź w PE, że Polska nie zgadza się na przyjmowanie takiej ilość technologii, to miód na moje serce. Dość już tego nowinkarstwa!

Czy było nam źle w latach 80-tych, gdy byle gówniarz nie mógł komórką nagrać polityka? Czy przeszkadzało nam, gdy paliliśmy w przerwach dostawy prądu, lampą naftową? Czy zresztą jesteśmy szczęśliwsi, gdy każdy rozbija się samochodem (nie w sensie dosłownym, gdyż to stanowi znak rozpoznawczy SOP), ale jeździ i kupuje samochód nawet ten, który talonu od Państwa nie dostał. I stąd tyle smogu i wypadków. Dość tego!

Pan ramię w ramię z Zandbergiem ograniczy nam latanie samolotem, używanie kont bankowych (skoro prezes go nie ma, to po co ludziom?) i inne techniczne bezeceństwa. To może być pomysł na nową markę Polski za PiS. Wprowadzacie rozwiązania społeczne z zeszłych epok (takie jak podległość sądów politykom) to dlaczego w dziedzinie technologii mamy wychylać się ku progresistom.

Wstydzę się, że korzystam przy pisaniu tego listu z iPada i dlatego oprócz tego wyślę Panu mój list tradycyjną pocztą. Zawrę tam listę niebezpiecznych technologii, które potępią moi Czytelnicy w komentarzach pod tym postem. I wspólnymi siłami pomożemy przywrócić Polskę do pięknych czasów krainy miodem i mlekiem płynącej, gdzie polska wieś i miasteczko było ciche i spokojne, gdzie bartnik miód wydobywał, drwal drewno (bez sprzeciwów ekologów) ciął, kołodziej koła tworzył, szewc pantofle z łyka plótł (och, jak pięknie pana koleżanka Beata Kempa wyglądałaby w PE w trzewikach z łyka i koralach z jarzębiny! Jak w zachwyt wpadliby przetechnologizowani eurokraci!).

Tak panie Patryku pokazać taką Polskę, to może być Wasz cel. I żeby to osiągnąć, to już dzisiaj trenujecie przemowy bez mikrofonów drąc się wniebogłosy podczas wystąpień w PE. Brawo!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka