Dodaj do ulubionych

Gejsze niech zostaną wtryniać wiśnie!

20.01.20, 20:56
Premier Mateusz Morawiecki przebywa z wizytą w Japonii. Szef rządu Prawa i Sprawiedliwości wygłosił w Tokio wykład w siedzibie Japońskiej Federacji Biznesu - Nippon Keidanren.
Wypowiedzi Morawieckiego w Japonii
"Dynamiczny rozwój i zaawansowanie technologiczne Japonii wzbudzają podziw na całym świecie. Planując strategię dla polskiej gospodarki, jej transformację, staraliśmy się patrzeć na japońskie rozwiązania, które doprowadziły do sukcesów gospodarczych".
"Od '89 wielkość polskiej gospodarki wzrosła ponad trzykrotnie. Sytuacja makroekonomiczna i polityczna odzwierciedla zdrowy stan finansów publicznych i pozwala przedsiębiorcom tworzyć i realizować długoterminowe plany".
"Stabilne gospodarki, takie jak Japonia czy Polska, dzięki odpowiedzialnemu zarządzaniu radzą sobie nawet przy niesprzyjających".
"W ostatnich latach udało się uruchomić dziesiątki udanych projektów inwestycyjnych, które sprawiają, że Polska stała się europejskim centrum niskoemisyjnego transportu".
"Polska odgrywając kluczową rolę w przemyśle mobilnej rewolucji buduje trwały fundament gospodarczy, wytwarzając pełne środowisko produkcyjne dla innowacyjnej, przyszłościowej branży oraz tworząc w niej nowe, wysokopłatne miejsca pracy".
EOtOsBeUYAEi5Uh.jpg
"Polacy wciąż chcą się uczyć i rozwijać. Nasi obywatele każdego roku zdobywają też najwyższe laury w konkursach matematycznych i informatycznych, a inżynierowie są doceniani na całym świecie".
"Zachowujemy wysoki poziom bezpieczeństwa - 98% Polaków w 2019 r. ocenia swoją dzielnicę, osiedle, czy miejscowość jako bezpieczną i spokojną".
"To Polska jest przyszłością Europy. To pierwsza odpowiedź na pytanie, gdzie szukać nowych możliwości rozwojowych w stabilnym, ale dynamicznym środowisku".
"Polska jest najszybciej rozwijającym się krajem UE, najbardziej dynamicznym, mającym dużo młodych, wykształconych pracowników. Osoby, które wyemigrowały wracają dlatego, że Polska stworzyła jedne z najlepszych warunków do pracy i inwestowania".
Komentarze internautów:
"To są prawdziwe rekordy. Polska jest krajem, gdzie ceny rosną najszybciej. Rekordy bije żywność i napoje bezalkoholowe w grudniu wzrosły o prawie 7 proc. Inflacja jest u nas prawie dwukrotnie większa niż średnia w Unii Europejskiej".
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Gejsze niech zostaną wtryniać wiśnie! 20.01.20, 21:02
    MARTA K. NOWAK20 STYCZNIA 2020
    „Rynek pracownika” po polsku. Co najmniej 1,3 miliona ludzi na śmieciówkach, najwięcej od lat

    Nadużywanie umów cywilnoprawnych, fałszywe samozatrudnienia, umowy czasowe... Dane GUS z 2018 roku pokazują, że polski rynek pracy jest coraz bardziej "uśmieciowiony". Dla pracowników to fatalna tendencja. Z czego to wynika? Kto ponosi koszty „elastycznego” zatrudnienia (i dlaczego pracownik) oraz jak ten problem rozwiązać? Czytajcie (i piszcie)
    Z danych GUS wynika, że w 2018 roku zwiększyła się liczba osób zatrudnionych wyłącznie na umowach cywilno-prawnych (umowy o dzieło i umowy zlecenie – 1,3 mln osób) oraz samozatrudnionych, czyli prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą (1,3 mln).

    Oko.press

    Weryfikacja: gejsze niech tu walą. Pracę znajdą bez trudu. I to dobrze płatną. I nie będą musiały nostryfikować cnoty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka