Dodaj do ulubionych

Oby was wyczyściło!

22.01.20, 18:16
I to bez lewatywy!W przypadku problemów z podpisywaniem e-ZLA certyfikatem ZUS w pierwszej kolejności należy wybrać na klawiaturze skrót CTRL+R. Następnie należy zrestartować przeglądarkę i zalogować się do portalu.

Jeśli problem nadal będzie występował, należy wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki:

w przeglądarce IE należy wybrać na klawiaturze Ctrl+Shift+Delete i w oknie, które się wyświetli, wybrać przycisk „Usuń”

lub wybrać z górnego menu kolejno Narzędzia - Opcje internetowe – zakładka Ogólne – w sekcji Historia przeglądania - przycisk Usuń. W oknie, które się wyświetli, należy wybrać przycisk „Usuń”.

w przeglądarce Mozilla Firefox należy wybrać na klawiaturze Ctrl+Shift+Delete. Z pola „Okres do wyczyszczenia” wybrać opcję „wszystko” i kliknąć przycisk „Wyczyść teraz”.
w przeglądarce Google Chrome należy wybrać na klawiaturze Ctrl+Shift+Delete. Z pola „Zakres czasu” wybrać opcję „Od początku”, po czym kliknąć przycisk „Wyczyść dane”.

Kolejnym krokiem jest wyczyszczenie zawartości folderu TEMP użytkownika i cache przeglądarki. W komputerze należy wybrać menu START i opcję WYSZUKAJ lub ikonę LUPY na dolnym pasku systemowym. Aby wyszukać należy wpisać %TEMP%. Otworzy się okno z zawartością folderu o nazwie TEMP, w którym należy zaznaczyć wszystkie pliki (poprzez kombinację klawiszy CTRL+A). Następnie należy wybierać przycisk DELETE (pliki przeniosą się do kosza).

Źródło: ZUS


pisonie bydło obwieszcza kolejny suckcess.
Tym razem suckcess w linii prostej wiedzie do Uszczęśliwienia Suwerena poprzez e zwolnienie i e receptę

Eeeeeeeee! (to mój komentarz do suckcessu)

Jakiś pisoni ćwok tokowało radośnie, że w krajach zachodniej Europy takie systemy wprowadzano przez lat kilkanaście ( W Dojczland np. 12) a w Wolsce ledwie niepełny roczek (w aptekach nawet jedynie 12 tygodni).

No to fakty:

system zbierający dane od kilkudziesięciu tysięcy likozy RÓWNOCZEŚNIE MUSI SIĘ BLOKOWAĆ.
I oczywiście - co było pewnikiem - blokuje się. Średni czas braku dostępu to w skali dnia śr. TRZY GODZINY.
Co to oznacza?
Konieczność wielokrotnych prób wysłania zwolnienia, żeby jakiś matoł z ZUSiu mogło se wezwać na kontrolę zasadności druku i unieważnić decyzję likoza wystawiającego e ZLA.
Oczywiście ta urzędowa czynność dla potrzeb zusiowego bydła jest CAŁKOWICIE ZA FRICO, gdyż jak wiemy, likoz odbije to sobie na kieszeni biedaka, od którego weźmie łapówkę za dowolną medyczną czynność.
Możecie sobie wyobrazić jaka to strata czasu, nietrudno też pojąć jak konfliktogenne jest pisonie nieudacznictwo - odium gniewu spada na likoza natychmiast po wystąpieniu problemu i nawet gruba koperta nie jest w stanie złagodzić likazowego stresssssu.
Stresssssu nie jest w stanie uśmierzyć nawet wielokrotne czyszczenie na ekran kompjutera.


No dobra, nie dość, że e zwolnienie wiedzie do bezskutecznego czyszczenia, to jeszcze te e-recipy.

Każda e-recipa ma swój kod. Przeciętny pacjent w trakcie jednej wizyty otrzymuje śr. 2-3 recept. Każdą trzeba wysłać na portal zusiu, żeby jakiś matoł-urzędas pisoni miał szybki wgląd w ordynowane leki i by mógł nasłać na likoza kontrolę sprawdzającą zasadność ordynacji, odpłatnosci a w razie PEWNEGO JAK KASA W GETBACKU stwierdzenia "nadużyć" uszczuplić pękatą kopertę likoza o niemałą kwotę.
Dalej już moglibyście napisać sami (w oparciu o opis przepustowości e ZLA. Recept spływających do systemu jest kilkadziesiąt tysięcy równocześnie, więc szansa na sprawne wysłanie recepty zmierza do limes ZERO.
A wszystko to w kraju o rozbuchanym bomisiźmie, gdzie do gabinetu dziennie trafia od 35 osób wzwyż.

No dobra. Ale poza czyszczeniem jest jeszcze inna możliwość pokonania trudności - jedynie w przypadku e-recept (dla e ZLA nie ma zmiłuj - kompjuter to jedyna możliwość wysyłki)
e-recipę można bowiem zastąpić... ZWYKŁĄ RECEPTĄ PAPIEROWĄ.
Innymi słowy - ok.80% wypisywanych recept stanowią nadal dawne recepty "klasyczne".
Po co zatem było ogłaszać suckcess i doznawać medialnego orgazmu dla potrzeb mamienia Czarnej Masy, który i tak na co dzień przerabia na własnej skórze?

No dobra, jeśli myślicie, że to konic, to porzućcie nadzieję!

Zdecydowana większość interesantów yo osoby starsze. W ok.90% nie mające dostępu do komputera a w pozostałych 10 nie kumające zasad jego obsługi.
e-recepta miała zachęcać do netowego założenia Indywidualnego Konta Pacjenta, by ten mógł otrzymywać automatycznie drogą sms numer e-recipy w chwili jej wypisania.

PRAWIE WSZYSTKIE PROŚBY O WYPISANIE LEKU, KTÓREGO NAZWA PODAWANA JEST NA KARTECZCE POZOSTAWIANEJ W RECEPCJI ZAWIERA ADNOTACJĘ: PROSZĘ O WYPISANIE RECEPTY W TAKIEJ FORMIE, BYM MOŻNA JĄ BYŁO W PROSTY SPOSÓB ZREALIZOWAĆ (NIE UMIEM ODCZYTAĆ SMS-A).

Ale i tu nie koniec. Zamiast recepty papierowej (jeśli oczywiście e-recipę da się wysłać do systemu) wręczamy KARTECZKĘ Z NUMEREM RECIPY. Posiadacz recipy udaje się do okienka aptecznego i wręcza ten numerek w celu otrzymania leku.
Numer jest ZAWSZE CZTEROCYFROWY. I OBOWIĄZUJE NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. Oznacza to, iż musi być jeszcze jakiś element identyfikujący osobę, której recipa dotyczy.
Jak myślita co to za identyfikator?

Tym identyfikatorem jest PESEL (bez Peło). WŁAŚCICIEL RECEPTY BY SIĘ UWIARYGODNIĆ mui NA GŁOS TEN PESEL PODAĆ (przy opcji wydobycia dokumentu z przepastnej torebki/kieszeni z ryzykiem wypadnięcia i zagubienia jakiegoś przedmiotu).
Gdzie tu RODO tak Państwowo ważne w przypadku mafijnej kasty neoKRS?

I wciąż nie koniec. Bywa, iż ktoś odruchowo wykasuje sms identyfikujący recipę. Może zapomnieć o zakupie.
I wciąż nie koniec. Bywa, iż ktoś nie pamięta PESEL i NIE MA PRZY SOBIE DOKUEMENTU Z TYMI DANYMI.
To niech się kopsnie do chaty a na przyszłość przychodzi przygotowany.

Tak oto znakomitą kolejną ustawką dogodził wam Ciemny Ludzie pisoni skurwysyn-reformatoł.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka