Dodaj do ulubionych

użyteczni idioci...

31.01.20, 12:51
Moja opinia o charakterach pisowców lub charakterach osób z ich nadania jest taka, że dzielą się na dwie grupy: pierwsza -cyników, druga - użytecznych idiotów.

Witkowski zdecydowanie pasuje do drugiej grupy.

Nie dosyć, że publicznie odwołał się wczoraj do autorytetu... youtubera Kononowicza, to jeszcze próbował "dokopać" sędziemu Iwulskiemu twierdząc, że Pan Sędzia składał przysięgę (wojskową) Związkowi Radzieckiemu. Jak to zwykle u użytecznych idiotów bywa, dowalił przy okazji swojemu pryncypałowi - Kaczyńskiemu, który w 1968 r. był w wojsku i musiał złożyć taką samą przysięgę jak Sędzia Iwulski...

Zadałam sobie trochę trudu i znalazłam w internecie "Protokoły z wysłuchań prokuratorów - kandydatów na sędziów Izby Dyscyplinarnej SN ( która na mocy orzeczenia SN nie jest sądem). Bardzo interesujący jest fragment:

cyt: "Stawiam też na sprawność bo im wcześniej sprawa się skończy tym lepiej. Wtedy wszyscy wiedzą o co chodzi w sprawie i jest możliwość odwołania się.Wiemy ile lat trwają sprawy w sądach. Te sprawy trwają długo. Obecnie mam taką sprawę, która toczy się już 10 lat i tak naprawdę nikt nie wie o co chodzi w tej sprawie."
- oświadczył Witkowski.

Stawia na sprawność, ale ma sprawę, która toczy się już 10 lat i w dodatku nikt nie wie, o co niej chodzi (?!) big_grin

lexso.org.pl/2018/09/27/protokoly-z-wysluchan-prokuratorow-kandydatow-na-sedziow-izby-dyscyplinarnej-sadu-najwyzszego/
Można też przeczytać publiczne Oświadczenie majątkowe za 2018 r., "najlepszy" jest pkt VI tego oświadczenia, z którego się dowiadujemy, że w ciągu 9 miesięcy (!) od 1.01 - do 19.09.2018 r. Witkowski uzyskał dochód - UWAGA! -
577 284,23 PLN, co daje średnią miesięczną... 64 143 PLN!!! Nie, nie! Nie w Spółce Skarbu Państwa na stanowisku prezesa!

https://images91.fotosik.pl/311/6897baed56a84987.jpg

www.sn.pl/informacjepraktyczne/SitePages/Oswiadczenia_majatkowe.aspx?ItemLSID=95-0bd66eba-ccc0-45e8-9a5c-6a5079241b18
I jak ci teraz emerycie, który dostaniesz 40 zł rewaloryzacji plus jednorazowo 980 zł 13-ki?
Dalej będziesz twierdził, że PiS dba o Ciebie?

.koduj24.pl/sedzia-zakwestionowanej-izby-dyscyplinarnej-sn-w-uzasadnieniu-powoluje-sie-na-kononowicza-pis-ma-nowy-autorytet/?fbclid=IwAR2557ma2ZeQRe_XODi9b-QrjDZreSYNCarrqpGZxHN0j0siHJs0myr9te4

https://koduj24.pl/wp-content/uploads/2020/01/Ryszard-Witkowski.jpg

Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: użyteczni idioci... 31.01.20, 17:56
      To bydło kpi sobie z nas w żywe oczy.

Nowa Krajowa Rada Sądownictwa wskazała prezydentowi przyszłych sędziów Izby Dyscyplinarnej SN. Ma nimi zostać dwóch członków Rady związanych z aferą hejterską, sędzia z resortu sprawiedliwości i prokurator z dyscyplinarkami na koncie.
          • wscieklyuklad Re: użyteczni idioci... 31.01.20, 18:03
            Karczewski już nie chce, by Senat dzielił pieniądze dla Polonii. Cztery lata robią różnicę

30.01.2020
            Wicemarszałek Senatu z PiS Stanisław Karczewski poparł poprawkę do tegorocznego budżetu, by zabrać Senatowi 110 mln zł na wsparcie Polonii i Polaków za granicą. Cztery lata temu ten sam senator Karczewski, wówczas marszałek izby, mówił, że MSZ źle rozdzielał środki na Polonię, i doprowadził do tego, że ich podziałem znów zajmował się właśnie Senat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka