Dodaj do ulubionych

Piekuńię znów w shocku utkwione

16.02.20, 14:57
opiekunię w kolejnym przypływie egzaltacji wywołanej skrajnym brakiem kumania i zerowym zaangażowaniem w zgłębienie treści, na których temat jak zwykle bredzi mając przy tym zerowe pojęcie co do faktów, uległo moralnemu wzmożeniu.
I oto opiekunię a wraz z opiekuniem kuleszanka nie wysłuchało treści uwiecznionej na krążącym w necie filmiku żydolewaka a znalazłszy w necie stosowny do oczekiwań mem wkleiło na najbardziej niszowym forum ze stosownym i świadczącym o absolutnym braku zawodowych kwalifikacji zgodnych z dyplomem zdobytym wiele dekad wstecz.

Otóż bidulko, ten mężczyzna a zarazem ojciec dziewczyny, podkreśl, iż jego córka ma dostęp do szczątkowej rehabilitacji (w związku z następstwami wypadku i pobytem w klinice budzik) nazwa wprawdzie nie pada, ale gdybyś na moment przerwało sesję nieuprawnionego samozachwytu przed lustrem i wysłuchało, wiedziałobyś, i opisywany problem nie dotyczy opieki nad chorą z nowotworem, lecz jakości opieki szpitalnej.
Daj se spokój z komentarzami i nie ośmielaj się ju nigdy bredzić jak to wielbisz upośledzonych przez los i jak to byś skoczyło za nimi w ogień czy dało się pokroić.
Wcinaj witaminę Be dwanaście a może uratujesz skrawki muzgu i poprawisz o promil stopień kumania.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka