Dodaj do ulubionych

Dwa miliardy utopione w bydle

17.02.20, 14:04
zdolnym do KAŻDEJ PODŁOŚCI!

Skandal w telewizji. Wiadomości „podrobiły” dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Onkologii

https://www.wiesci24.pl/wp-content/uploads/2020/02/tvp-wpadka.jpeg

Wiadomości TVP „podrobiły” dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Profesor Stanisław Góźdź chwalący rząd w Wiadomościach wygląda zdecydowanie inaczej niż ten prawdziwy… – ujawniła Agnieszka Pomaska.

Niezależnie od tego czy to celowe działanie czy też pomyłka, materiał został użyty w celach propagandowych, próbując ratować rząd i PiS przed totalną kompromitacją w związku z gestem Lichockiej.
Jednak telewizja przecenia swoje możliwości, w starciu z siłą internetu i gniewem ludzi, którzy drukują Lichocką i rozwieszają po całym kraju, TVP nie ma po prostu szans.

https://pbs.twimg.com/media/EQ8D58KX0AEcrsG?format=jpg&name=small

Profesor na ekranie pochwalił pisowskie zmiany. Tyle że... to ktoś zupełnie inny!

Na tym jednak nie koniec. W dzienniku zachwalano prezydenta Andrzeja Dudę i jego pomysł na "Narodową strategię onkologiczną" oraz wprowadzony przez resort zdrowia pilotażowy program "Krajowej Sieci Onkologicznej", która ma skrócić kolejki do specjalistów.
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Dwa miliardy utopione w bydle 17.02.20, 14:15
    Psychiatria ma zdecydowanie zielone światło - jeśli specjalizacja to tylko z psychiatrii!

    https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/TR8k9kuTURBXy8zNWZlNjY3Yi00NjFmLTRiMWMtOGMxYi1iNmU2ODdjNWUwMjMuanBlZ5GTBc0DFM0BvIGhMAU

    wiadomosci.dziennik.pl/artykuly/6442419,swierzynski-duda-miod-usta.html?fbclid=IwAR3hu27zydaR9GG2OD3WiaDGYLIo_hETmH4I93Bk5GbJzhM-kcRjGv8Pz8A

    kolejny świr disco-polo.
    • wscieklyuklad Re: Dwa miliardy utopione w bydle 17.02.20, 14:18
     www.odkrywamyzakryte.com/kanadyjska-spolka-przejmuje-polskie-zloza/?fbclid=IwAR3vp-Rje4cO_vuwD1vyxZpvm5bfBvQS3E6wig5mPVHFKovQeGY4QIZDkyo

     Jak to leciało na skrajnie niszowym forum?
     Że wyprzedano prawa do Polskich Nagrań (Niemen itd) czy jakoś tak, nie pamiętam bo nie obciążąm pamięci bełkotem idiotów.
       • wscieklyuklad Re: Dwa miliardy utopione w bydle 17.02.20, 14:57
        “Wiadomości TVP” wyemitowały wczoraj materiał poświęcony Kindze Rusin, w którym ostro ją skrytykowali. Popularna dziennikarka postanowiła odpowiedzieć stacji specjalnym oświadczeniem. Wy żałosne, kłamliwe kreatury! 2 miliardy zamiast na onkologię na taką bzdurną, tępą propagandę!? I to w takim dennym wykonaniu! Jak zwykle, same kłamstwa, manipulacje i szczucie! Zaczynając od chamskiego komentarza o „pseudo-elitach gardzących Polakami”, poprzez pseudo aktorstwo lektora, podkładającego rzekomo mój głos i sugestie o nietrzeźwości, a na wyssanych z palca „faktach” kończąc – pisze na wstępie.

        Nie jest prawdą, że, jak podaliście, mój wpis wywołał falę oburzenia na świecie! Opublikowanie zdjęcia z Adele (które, nota bene, ona sama wybrała spośród kilku), zrobionego poza miejscem zabawy, media na całym świecie uznały za news i za sukces, ponieważ było to pierwsze korzystne zdjęcie „odchudzonej” Adele, do którego na dodatek pozowała, a nie zostało zrobione z ukrycia. Nie jest prawdą, jak sugerujecie, że post z relacją z imprezy naruszał czyjeś prawo do prywatności! Relacja nie ujawniała intymnych szczegółów relacji osobistych oraz zasłyszanych informacji prywatnych. Relacja jest głównie opisem moich przeżyć osobistych, a nie cudzych. Nie jest prawdą, jak twierdzicie, że Chrissy Teigen skomentowała mój wpis czy zwracała się do mnie! Nie zwracała się do żadnego z dziennikarzy. Nie jest prawdą, jak podajecie, że wszystkie stacje pisały o mnie jako o rosyjskiej dziennikarce! Zrobiły tak tylko 2 portale spośród kilkuset i szybko zmieniły opisy. – kontynuuje.

        Na wspaniałą imprezę chciało się dostać wielu dziennikarzy by cokolwiek z niej zrelacjonować. W swoim poście oddałam klimat imprezy naszpikowanej gwiazdami (bez prywatnych szczegółów). W telewizji amerykańskiej świetnie zrobił to Trevor Noah, w swoim słynnym talk show, opisując własne przygody z imprezy (i podobnie jak ja określił to przeżycie jako surrealistyczne). Manipulujecie również wypowiedziami innych osób występujących w materiale. Jedna z nich przyznała to dziś i wskazała, że w wyniku tego powstało „coś obrzydliwego””. Pozwy zostaną skierowane nie tylko przeciwko TVP, ale i osobom, które ten szkalujący materiał przygotowały. A odszkodowanie przeznaczę w całości na potrzeby polskiej onkologii! – zakończyła Kinga Rusin.

        Źródło: polityczek.pl
        • wscieklyuklad Re: Dwa miliardy utopione w bydle 17.02.20, 15:13
         Tomasz Ławnicki

         Profesor na ekranie pochwalił pisowskie zmiany. Tyle że... to ktoś zupełnie inny!

         W systemie ochrony zdrowia jest świetnie. Jeśli ktoś nie wie, niech włączy TVP. W niedzielnych "Wiadomościach", tuż po informacji o rozpoczęciu kampanii Andrzeja Dudy, zaprezentowano materiał dowodzący, ile dobrych zmian wprowadziła "dobra zmiana".

         Na potwierdzenie tej tezy w materiale wystąpił prof. Stanisław Góźdź. A przynajmniej tak go podpisano.

         Nie na onkologię, lecz na media publiczne, przekazał Sejm w ubiegłym tygodniu niemal 2 mld zł. Teraz Telewizja Polska próbuje udowodnić, że system ochrony zdrowia więcej pieniędzy nie potrzebuje, bo już teraz ma ich mnóstwo.

         W "Wiadomościach" zaprezentowano zmanipulowaną grafikę, w której słupek 6 proc. był o dwa razy wyższy od słupka pokazującego 5 proc. wydatków PKB na służbę zdrowia.

         Nakłady mają wzrosnąć z 5 do 6 proc. Ale z grafiki wynika, jakby to miał być wzrost niebotyczny.

         Na tym jednak nie koniec. W dzienniku zachwalano prezydenta Andrzeja Dudę i jego pomysł na "Narodową strategię onkologiczną" oraz wprowadzony przez resort zdrowia pilotażowy program "Krajowej Sieci Onkologicznej", która ma skrócić kolejki do specjalistów.

         – Każdy pacjent ma swego koordynatora leczenia onkologicznego, czyli osobę, która potrafi przypilnować i zadbać, żeby nie zagubił się w tych zawiłościach naszych terapii – mówił do widzów ekspert podpisany jako prof. Stanisław Góźdź, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.

         Tyle że to na pewno nie on.

         Na zdjęciu pan profesor Góźdź w TVP opowiada reporterowi jak wyśmienicie ma się onkologia w Polsce. No tylko że nie. W sensie- to nie jest prof Góźdź. Na drugim zdjęciu prawdziwy profesor.

         Prof. Góźdź jest w regionie świętokrzyskim, i nie tylko, osobą bardzo znaną. Nic dziwnego, że bardzo szybko pojawiły się głosy, iż osobą, która przemówiła z ekranu, nie jest profesor z Kielc. Głosy te zauważyła opozycja.

         "Parodiowanie głosu Kingi Rusin w Wiadomościach to dopiero początek.

         Okazuje się, że Wiadomości 'podrobiły' także dyrektora Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Profesor Stanisław Góźdź chwalący rząd w Wiadomościach wygląda zdecydowanie inaczej niż ten prawdziwy..." – napisała na Twitterze posłanka PO Agnieszka Pomaska.

         Onkolog Stanisław Góźdź w 2019 r. odebrał z rąk prezydenta Andrzeja Dudy nominację profesorską. Łatwo znaleźć na stronach prezydenta, a także na stronach Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, że prof. Góźdź wygląda zupełnie inaczej niż lekarz zaprezentowany w materiale TVP.

         W informacjach podawanych przez kielczan pada wyjaśnienie, że w materiale TVP wystąpił inny lekarz kieleckiego szpitala.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka