Dodaj do ulubionych

Ałaj! jolka, nie gryź!

22.02.20, 10:03
Szefowa kampanii Andrzeja Dudy pogryzła mieszkańca Milanówka. "Musiałam bronić siebie i syna"
Kacper Sulowski
22 lutego 2020 | 06:49

https://bi.im-g.pl/im/46/86/18/z25718086V,Wybory-prezydenckie-2020--Andrzej-Duda-podczas-spo.jpg

Przy tak końskim uzębieniu kąs może sięgnąć okostnej!

Mieszkaniec Milanówka twierdzi, że podczas ciszy wyborczej przed drugą turą wyborów samorządowych w 2018 r. Jolanta Turczynowicz-Kieryłło roznosiła plakaty ośmieszające jednego z kandydatów. Kiedy próbował ją zatrzymać, ugryzła go w rękę.

– Jaka będzie ta kampania? – zapytała w środę po głównym wydaniu „Wiadomości” prowadząca Edyta Lewandowska. Naprzeciwko niej siedziała szefowa kampanii Andrzeja Dudy, była radna i prawniczka Jolanta Turczynowicz-Kieryłło.

– Na pewno będzie pełna energii i aktywności. To będzie kampania pełna słońca i życzliwości – odpowiedziała z czarującym uśmiechem.
„Z całej siły gryzła mi rękę”
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Ałaj! jolka, nie gryź! 22.02.20, 10:08
   Konflikt z szefową sztabu Dudy coraz poważniejszy? „To wysłanniczka Gowina!”

   „To wysłanniczka Gowina! Może on ją tam zainstalował, szantażując Kaczyńskiego rozbiciem większości w parlamencie, teraz ona bruździ w kampanii, a Gowin jak już upewni się, że Duda nie wygra, zacznie uśmiechać się do opozycji i obieca koniec PiS za wicepremiera w nowym rządzie?” – napisał jeden z internautów komentując fatalną sytuację, która ma panować w sztabie Andrzeja Dudy.

   Źle ma reagować na nią Beata Szydło i Joachim Brudziński.

   „Mam wrażenie graniczące z pewnością, że ta pani, która miała być wielkim atutem kampanii PAD, będzie wielkim ciężarem. Kobieta nie panuje nad tym co mówi, a potem tłumaczy co rzekomo miała na myśli” – to kolejny z komentarzy.

   Wieści24
    • wscieklyuklad Re: Ałaj! jolka, nie gryź! 22.02.20, 14:51
     gazetaplus.pl/z-calej-sily-gryzla-mi-reke-szefowa-kampanii-prezydenta-andrzeja-dudy-gryzie-wyborcow-konkurencji/13323/?fbclid=IwAR2K0PQeRQk0-3AC7jpeaTedv6k1wJCwKsocddXraW-H4cGhtgVTcy5O8ug

     A! I jeszcze notka dla łemigracyjnego motłochu.
     Prawiczka potwierdziło incydent kąsania w audycji "Babilon" na tvn24
     Miał to być odruch samoobrony w chwili gdy prawiczka było duszone.

     Hahahahahaha.

     Przećwiczyliśmy z Sorell. Nawet przy końskiej długości siekaczy nie da się sięgnąć przedramienia duszącego. A nadto któż dusi wpychając przedramię do ryja prawiczki?
     • wscieklyuklad Re: Ałaj! jolka, nie gryź! 22.02.20, 15:15
      Prawdopodobny przebieg zdarzenia.
      Naruszające ciszę wyborcza prawiczka z synalkiem zostało przyłapane na gorącym uczynku i próbowało odegrać rolę gwałconej dziewicy co skutkowało próbą szybkiego oddalenia się z miejsca przestępstwa.
      Kierujący się literą prawa Obywatel, na widok popełniających przestępstwo złamania ciszy wyborczej postanowił ująć bandytów i oddać ich w ręce Policji. Ze względu na agresję przestępców, prawy Obywatel zastosował chwyt unieruchamiający polegający na objęciu od tyłu szyi bandziorów co skutkowało zarówno powierzchownymi urazami doznanym przez wyrywające się gwałtownie indywiduum, jak stworzyło jedyną możliwość pogryzienia prawego Obywatela w przedramię, które w pozycji od dupy bandytki strony znajdowało się akurat na poziomie tego końskich siekaczy.
      Ponieważ prawiczka naruszyło prawo więc śledztwo w tej sprawie zostało umorzone, a ratlerek zgodnie z pisonią tradycją powołało przestępcę do swego sztabu wyborczego, gdyź wierchuszka pisonia składa się przewaźnie z tworów na bakier z prawem.

      Podsumowując- nie moźe być mowy o żadnym duszeniu a jedynie o chwycie skutecznie osądzającym bandytów w miejscu popełnienia przestępstwa. Udokumentowana na slitfoci głęboka rana od końskich siekaczy na przedramieniu prawego Obywatela stanowi zaś naruszenie zdrowia na okres powyźej siedmiu dni, więc zgodnie z zasadami medycyny sądowej przestępca winien być ścigany rzeź prokuraturę z urzędu!
      Śledztwo winno wyjaśnić takźe jakiej rasy były wyprowadzane pieseczki ( zwłaszcza, czy nie były to przypadkiem ratlerki)
      • wscieklyuklad Re: Ałaj! jolka, nie gryź! 22.02.20, 15:22
       Z netu

       Oto: Wampirzyca z Milanówka. Gryzie i kłamie. Manipuluje i szkaluje. Zacznę od pytania rodzajowego:- Kto spaceruje z dzieckiem o 2 w nocy, w czasie ciszy wyborczej roznosząc szkalujące przeciwnika politycznego ulotki?
       Pytam bo ujrzała światło dzienne skandaliczna sprawa, który od czasów kampanii wyborczej do samorządów w 2018 roku żyła sobie w utajeniu. Aż do teraz. Teraz wypłynął fakt pogryzienia na ulicy człowieka, który zauważył przestępstwo łamania ciszy wyborczej. Bohaterką skandalu jest szefowa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, Jolanta Turczynowicz-Kieryłło.
       Nie dość, że złamała ciszę wyborczą przed wyborami samorządowymi w XI.2018 - Prawniczka na usługach sekty PiS!! - wplątała dziecko do roznoszenia ulotek- w noc ciszy wyborczej. Jolanta Turczynowicz-Kieryłło została przyłapana na gorącym uczynku łamania prawa. Świadek przestępstwa wezwał zaraz patrol służb porządkowych. A wtedy Jolanta Turczynowicz-Kieryłło pogryzła człowieka, który ją zatrzymał do przyjazdu patrolu. Obecnie Jolanta Turczynowicz-Kieryłło w mediach społecznościowych kreuje się na ofiarę hejtu i przemocy!
       Granice żenady znowu zostały przekroczone.
       Ciekawe które to było dziecko na patrolu z nielegalnie roznoszonymi ulotkami⁉️🤣
       Wdowa czy kolejna pisia rozwódka?
       Jolanta Turczynowicz-Kieryłło; „Jest matką trójki dzieci: Michała, Anny (z 1. małżeństwa) oraz syna Adriana (z 2.małżeństwa) Obecny mąż – Andrzej Kieryłło – jest projektantem".
       Teraz twarz kampanii Andrzeja Dudy, Jolanta Turczynowicz-Kieryłło wrzeszczy;
       — Koniec Gazety Wyborczej. Stanęła po stronie przemocy przeciwko kobiecie.
       Ale dlaczego nie pozwie Gazety Wyborczej do sądu?
       Oczywiście, że nie pozwie. Tak samo jak nie pozwała dotąd człowieka, którego pogryzła na ulicy. Bo mówił prawdę.
       Teraz szefowa sztabu wyborczego urzędującego prezydenta udostępniła na swoim Twitterze zdjęcia dokumentów. Jest to opinia biegłego z zakresu chirurgii ogólnej, z której wynika, że Jolanta Turczynowicz-Kieryłło była zaatakowana podczas spaceru ze swoim synem. We wpisie kobieta apeluje o powstrzymanie mowy nienawiści i hejtu.
       — Proszę odpowiedzieć na proste pytanie: Czy roznosiła Pani wtedy te ulotki czy nie?
       Bo z tego, co teraz robi Jolanta Turczynowicz-Kieryłło wynika, że roznosi wściekliznę.
         • sorel.lina Re: Ałaj! jolka, nie gryź! 22.02.20, 17:22
          "W związku z burzą medialną w prasie ogólnopolskiej dotyczącą pogryzienia mnie przez znaną, warszawską adwokat, a obecnie Szefową Kampanii Prezydenckiej, zamieszczam link do opisu zdarzenia z 2018 r.
          Przypominam, że prokuratura umorzyła śledztwo nie powołując dowodów jakie zabezpieczyłem na miejscu zdarzenia.
          Prokuratura , odmówiła również przyjęcia dowodów do zawiadomienia !
          Dowody to roznoszone ulotki szkalujące kandydata z odciskami palców , dysk z zapisu monitoringu oraz materiał do prób zapachowych.
          Dowody do dnia dzisiejszego zdeponowane są w bezpiecznym miejscu, a sposób przechowywania umożliwia ich wykorzystanie do celów śledczych.
          Prokuratura nie przesłuchała świadka zdarzenia.
          Wnioskowałem również o przeprowadzenie badania na wykrywaczu kłamstw mnie oraz panią mecenas , która złożyła zawiadomienie o nie popełnionym przestępstwie odwracając bieg zdarzeń.

          Pani mecenas jest wezwana do stawiennictwa przez Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim na sprawę w dniu 31 marca 2020 r. , zainteresowane media mogą przyjrzeć się sprawie.

          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/45267285_2795395060486221_7381021140648460288_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=110474&_nc_ohc=9qdudrQKJXgAX-vMHPK&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_tp=6&oh=a72e7730eb5f6b03efc7f3dc8d135365&oe=5EBE8514

            • sorel.lina Re: Ałaj! jolka, nie gryź! 22.02.20, 23:19
             https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/87030201_2909753879154250_7935561307586035712_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=a61e81&_nc_ohc=zMh2pQZtj2cAX8kt4qt&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=09ef53a4e7a6eb390f29bc672893c98c&oe=5EB4A353

             Sławomir M. Stasiak ✌🏼:

             „Oto: Wampirzyca z Milanówka. Gryzie i kłamie. Manipuluje i szkaluje.

             Zacznę od pytania rodzajowego: - Kto spaceruje z dzieckiem o 2 w nocy, w czasie ciszy wyborczej roznosząc szkalujące przeciwnika politycznego ulotki?
             Pytam bo ujrzała światło dzienne skandaliczna sprawa, który od czasów kampanii wyborczej do samorządów w 2018 roku żyła sobie w utajeniu. Aż do teraz.
             Teraz wypłynął fakt pogryzienia na ulicy człowieka, który zauważył przestępstwo łamania ciszy wyborczej. Bohaterką skandalu jest szefowa sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, Jolanta Turczynowicz-Kieryłło.

             Nie dość, że złamała ciszę wyborczą przed wyborami samorządowymi w XI.2018 - Prawniczka na usługach sekty PiS!! - wplątała dziecko do roznoszenia ulotek- w noc ciszy wyborczej.
             Jolanta Turczynowicz-Kieryłło została przyłapana na gorącym uczynku łamania prawa. Świadek przestępstwa wezwał zaraz patrol służb porządkowych. A wtedy Jolanta Turczynowicz-Kieryłło pogryzła człowieka, który ją zatrzymał do przyjazdu patrolu. Obecnie Jolanta Turczynowicz-Kieryłło w mediach społecznościowych kreuje się na ofiarę hejtu i przemocy!
             Granice żenady znowu zostały przekroczone.
             Ciekawe które to było dziecko na patrolu z nielegalnie roznoszonymi ulotkami⁉️🤣

             Turczynowicz-Kieryłło wrzeszczy;
             — Koniec Gazety Wyborczej. Stanęła po stronie przemocy przeciwko kobiecie.
             Ale dlaczego nie pozwie Gazety Wyborczej do sądu?
             Oczywiście, że nie pozwie. Tak samo jak nie pozwała dotąd człowieka, którego pogryzła na ulicy. Bo mówił prawdę.

             Teraz szefowa sztabu wyborczego urzędującego prezydenta udostępniła na swoim Twitterze zdjęcia dokumentów. Jest to opinia biegłego z zakresu chirurgii ogólnej, z której wynika, że Jolanta Turczynowicz-Kieryłło była zaatakowana podczas spaceru ze swoim synem. We wpisie kobieta apeluje o powstrzymanie mowy nienawiści i hejtu.
             — Proszę odpowiedzieć na proste pytanie: Czy roznosiła Pani wtedy te ulotki czy nie?
             Bo z tego, co teraz robi Jolanta Turczynowicz-Kieryłło wynika, że roznosi wściekliznę.”
               • wscieklyuklad Re: Ałaj! jolka, nie gryź! 23.02.20, 10:36
                Podsumujmy. Szefowa sztabu PAD:
                -chce cenzury
                -próbowała zakazać publikacji GW o kosmicznych zarobkach w NBP
                -łamała ciszę wyborczą i rozpowszechniała fałszywe informacje o kontrkandydacie
                -pogryzła człowieka, który ją na tym przyłapał
                -złożyła fałszywe doniesienie o przestępstwie któego nie było
                -uniknęła jakiejkolwie odpowiedziałlności za to wszystko dzięki prokuratorom Ziobry

                Ma kompetencje by awansować w #PaństwoMafijnePiS
                i #GangNOwogrodzka

                #PADisBAD
                #WyPAD2020
                • wscieklyuklad Re: Ałaj! jolka, nie gryź! 23.02.20, 10:50
                 Przecież ten świr końskozęby łże w sposób dla mafii pisoniej typowy!
                 Miejmy nadzieje, iż sąd w trakcie rozprawy dopuści dowody, których nie uwzględniła celowo ZOMOPiS a proKURAtura miała wyjściowo w dupsku.

                 Miałem to przemilczeć, ale skoro Strażnicy Miejscy stracili pamięć i twierdzili, że żadnych ulotek nie było, to znaczy , że złożyli falszywe zeznania chroniąc swojego pracodawcę Panią burmistrz i wspierajacą ją w kampanii Panią mecenas.
                 Pani mecenas teraz mnie oczernia, a ja mam dowody.
                 Spokojnie dobrze ukryte gdzieś w woj.mazowieckim i tortury nie pomogą.
                 To może na początek przywrócę Panom strażnikom pamięć !
                 Co jeden trzyma w ręku, a drugi dokumentuje aparatem podczas zatrzymania ?

                 Bardzo proszę Panią mecenas , żeby mnie nie hejtowała i nie kłamała w ogólnopolskich mediach, po co iść dalej w zaparte, to co się w tej sprawie skłamie już się nie odkręci.
                 Nie lepiej się przyznać i chociaż mnie przeprosić ?

                 https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/84028478_4134707213221659_3362253184180420608_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=A8moj1qmCo4AX8whCGT&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_tp=6&oh=24794aafdd7afc5acf50b1933ffbd616&oe=5EF011CE

                 W tle przestępczyni z synusiem. Oboje zakapturzeni.
                 Oby kiedyś w przyszłości zapuszkowani.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka