Dodaj do ulubionych

Faszystowskie bydo znów zbezcześciło

24.02.20, 14:39
pamięć ofiar wyklętych bandytów

ewkablaszczyk.eu/teksty/5e52ca65aa66395ee04349ff-pamieci-ofiar-romualda-rajsa-.html?fbclid=IwAR2WotjwrVKK2Fm66ecV92GuOxvasnoeD7cOI-FXAbLku7ecR9na0J6UKSI
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Faszystowskie bydo znów zbezcześciło 24.02.20, 14:40
   KONFEDERACJA PAKTUJE Z NIEMIECKIMI FASZYSTAMI Z AFD

   Liderzy Konfederacji spotkali się z przedstawicielami niemieckiego ugrupowania skupiającego skrajną prawicę i niemieckich neonazistów.

   To nie pierwsze takie spotkanie, przedstawiciele niemieckiej faszyzującej prawicy gościli też na wieczorze wyborczym Konfederacji.

   Kilka dni temu m.in. Grzegorz Braun i Krzysztof Tołwiński spotkali się z niemieckimi skrajnie prawicowymi sojusznikami. Dyskutowano o wspólnej polityce wobec Unii Europejskiej, której polityce oba ruchy są przeciwne oraz współpracy międzynarodowej między skrajną prawicą.

   Jak stwierdzili uczestnicy spotkanie jest krokiem w stronę budowy Europy wolnych i suwerennych narodów zamkniętych dla uchodźców i imigrantów, które potrafią współpracować bez ideologicznej UE.

   AFD jest uznawane za organizację skupiającą faszystów poprzebieranych w garnitury, Liderzy tej organizacji należeli w niedawnej przeszłości do aktywnych grup neonazistowskich.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka