Dodaj do ulubionych

Dzie je Junia?

13.03.20, 14:25
No dzie?

Pracuję w SOR Sosnowiec,gdzie pojawił się w sobotę pacjent, u którego dopiero w środę wykryto wirus. Zarażał przez 5 dni personel SOR-u i Internę, gdzie przebywał do wczoraj. Ja miałam kontakt z pacjentem od soboty, i byłam na dyżurze, kiedy potwierdzone zostało zachorowanie. Od wczoraj, od godz. 19 jestem na zamkniętym oddz. SOR, wraz z 15 współpracownikami i jedną pacjentką. Do tej pory, jest godz.13.30, nikt z dyrekcji z nami nie rozmawiał, nie wykonano nam wymazów, sanepid, marszałek i inne władze zostawili nas sobie samopas - pisze pracownica SOR w szpitalu im. św. Barbary.

z netu.

A te pojeby junijne debatują tera o łogórkach i inszych warzywkach i owockach, zamiast przysłac do Sosnowca bodaj jednego likoza albo jaki sprzent.

Jakim trzeba być kretynem, by oburzać się (za równym yntelektem publikatorznikiem), że Junia wypięła się na Włochy, że o Sosnowcu nie wspomnę (a przecież to ukryta opcja niemiecka!)

A wszystko to naturalnie na najbardziej niszowym forum portalu GW.
Tam żadne nie wie, iż Junia nie ma prawnych podstaw do wsparcia, o którym pisze italski żydolewak a nad brakiem którego bezmuzgowość chlipie..
Koordynacją opieki zdrowotnej zajmuje się WUho a nie Urszulka et consortes.
Ona wydaje dyrektywy, ona sprawuje kontrolę i podejmuje stosowne działania praktyczne (w Wuhan koordynatorem był także delegowany lekarz WHO.
Junia wspiera kraje dotknięte epidemią wyłącznie w zakresie GOSPODARCZYM i na to przeznacza stosowne środki finansowe. Junia nijak się ma do decyzji zakazu eksportu masek czy innego niezbędnego w opiece nad chorym sprzętu.
Bałwanki (choć bezśnieżne) bredzą o tęsknocie za środkami transportu wiozącymi do Wolski wsio co niezbędne bomisiowi.
A co niby mieliby tu przywozić? Przecież cały świat czerpie z unikalnych osiągnięć wolskich w walce z pandemią.
Dam sobie głowę uciąć, że sam trampek dzwoniło dziś do matołuszka, by to zdradziło temu źródła Niewyobrażalnego Suckcesssu na Skalę Globalną aby móc to implementować w toczonej po równi pochyłej potędze jankeskiej.
matołuszek z pewnością nie zdradziło przy tej okazji, iż w lutym (gdy jeszcze Wolska była wolna od koronacji) inflacja osiągnęła magiczne PIĘĆ PROCENT a więc poziom najwyższy do kilkunastu lat.
Tak właśnie rządzi nami mafijne bydło. Na własną rękę, bez europejskiej ingerencji.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka