Dodaj do ulubionych

A ratlerek już w żebach z dłupoPiSem aportuje!

28.03.20, 13:18
Witek zapomniała, że ma włączony mikrofon. Przypadkiem zdradziła stanowisko Dudy?
Aneta Olender
28 marca 2020, 11:54

Niewyłączone mikrofony niejednemu politykowi przysporzyły kłopotów. Tym razem chodzi o marszałek Elżbietę Witek i nocne obrady Sejmu. Posłanka Lewicy opublikowała na Twitterze nagranie, z którego może wynikać, że Witek w środku nocy konsultowała się z prezydentem Andrzejem Dudą w sprawie kontrowersyjnej poprawki w specustawie.

"Czy Andrzej Duda - nie tylko prezydent, ale i jeden z kandydatów na prezydenta - w ramach trwającej kampanii zmieni sobie Kodeks Wyborczy? Czyżby Marszałek Witek wiedziała, że tak właśnie będzie jeszcze zanim zmiany trafiły pod głosowanie Sejmu?" – napisała na Twitterze posłanka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.

Na nagraniu widać, jak marszałek Witek wraca do sali sejmowej i cicho raportuje marszałkowi Ryszardowi Terleckiemu: "Podpisze". Po chwili orientuje się, że mikrofon jest włączony. W kolejnym wpisie posłanka Lewicy wyjaśnia, że moment ten został zarejestrowany jeszcze przed głosowaniem w sprawie poprawki do tzw. tarczy antykryzysowej, dotyczącej zmian w Kodeksie wyborczym.

"To nagranie z nocnego posiedzenia Sejmu - przed głosowaniem poprawki 177 marszałek Witek wyszła. Jeśli dobrze słyszę, po powrocie wyjaśniła marsz. Terleckiemu powód wyjścia - ustalenie planu z prezydentem. A jeśli słyszę źle - chętnie poznam stanowisko PAD ws. zmian w kodeksie" – stwierdziła posłanka Lewicy.

natemat.pl/303985,zmiana-kodeksu-wyborczego-witek-konsultowala-sie-z-prezydentem-duda?fbclid=IwAR08lHFWJhLP5zEhwDU6W1Zcat1dNLKQiVXxuQfJ26jUyY2Ff5UDPP9le-8
Już powinno się opracowywać akt oskarżenia przeciw temu bydłu in gremio!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka