Dodaj do ulubionych

Polityka prorodzinna pisoniego bydła

28.03.20, 17:53
pisonia mafia znalazła sposób pozyskania kadr medycznych w związku z rosną cą LAWINOWO liczbą personelu poddanego kwarantannie (SETKI NIE WYKAZANE NATURALNIE W OFICJALNYCH DANYCH).
Likoze w kamasze!

Oto fragment zaczerpnięty z "tarczy" matołuszka i rudobrodego buca.

Kto nie wykonuje decyzji o skierowaniu do pracy przy zapobieganiu oraz zwalczaniu epidemii, podlega karze grzywny do 5000 zł. Nie stosuje się stawek dziennych. Wymierzając grzywnę, bierze się pod uwagę dochody sprawcy, jego warunki osobiste i rodzinne, stosunki majątkowe i możliwości zarobkowe.

W projekcie zmian, jakie rząd przedstawił w czwartek w kilkunastu ustawach związanych z ochroną zdrowia, m.in. o zwalczaniu chorób zakaźnych, jest istotna zmiana dotycząca wyłączenia rodziców dzieci do lat 18. Jeśli Sejm przyjmie rządową wersję ustawy, będą oni mogli być kierowani do prac przy zwalczaniu epidemii na takich samych zasadach jak ogół pracowników medycznych. Wyjątkiem mają być kobiety w ciąży oraz rodzice samotnie wychowujący dziecko – ale tylko do lat 14.. Wymyślili też, że nakaz może otrzymać OBOJE RODZICÓW.

Innymi słowy pisoni skurwiele uważają, iż nastolatek może samotnie dbać o siebie, gdyż oddelegowany rodzic może świadczyć usługi także... W INNYM WOJEWÓDZTWIE!
To absolutny dowód z jak dramatyczną faktycznie sytuacją mamy do czynienia. Pytanie co jeszcze bydło wymyśli, gdy i ci lekarze poumierają z powodu infekcji lub także zostaną poddani kwarantannie.

A co na to rozmodlona łemigracja zatroskana wywalonym językiem na obrazku? (żeby była jasność - nie popieram takich "konkretów" także w ramach sztuki)
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka