Dodaj do ulubionych

Paranoik prze na oślep.

31.03.20, 16:58
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/91758659_2991722747624029_5300323181834272768_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=TXbWPUIQt3QAX-ZtxT-&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=83e12dde4f19017f3971f0ab2d2600ec&oe=5EA9F463
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 09.04.20, 06:02
    Parlament Europejski zapowiedział, że jeśli PIS przeprowadził wybory w Maju, wyniki nie będą uznane przez międzynarodowe instytucje.

    Clara Veritas 8 kwietnia 2020

    Do Socjalistów i Zielonych dołączyli w środę Chadecy. Wspólnie krytykują rząd PIS w związku ze zmianami wprowadzanymi w prawie wyborczym i dążeniem rządzących do przeprowadzenia w maju wyborów prezydenckich mimo pandemii.

    Z wielkim zaniepokojeniem obserwujemy, jak kierowana przez PiS koalicja zmienia kodeks wyborczy w sposób niekonstytucyjny, pozbawiający Polaków ich demokratycznych praw wyborczych. Forsując te zmiany, PiS wyraźnie wchodzi na niedemokratyczną ścieżkę.

    PiS wykorzystuje walkę z pandemią koronawirusa, aby zapewnić drugą kadencję swojemu kandydatowi na prezydenta. Zamiast postępować zgodnie z prawem i przełożyć wybory, unikając ryzyka dla życia i zdrowia Polaków, PiS stosuje prawnie wątpliwe rozwiązania i zmusza do przeprowadzenia wyborów poprzez nałożenie powszechnego i obowiązkowego głosowania korespondencyjnego podkreśliła cytowana w oświadczeniu Europejskiej Partii Ludowej europosłanka tej frakcji odpowiedzialna za kwestie praworządności Roberta Metsola.

    W ten sposób zareagowano na poniedziałkowe głosowanie w Sejmie, zgodnie z którym tegoroczne wybory prezydenckie mają zostać przeprowadzone wyłącznie w drodze głosowania korespondencyjnego. Przegłosowane przez posłów przepisy stanowią też, że w stanie epidemii marszałek Sejmu może zarządzić zmianę terminu wyborów, określonego wcześniej w postanowieniu.

    Metsola oceniła, że jej zdaniem wyniki takiego głosowania raczej nie będą uznane przez międzynarodowe instytucje, a zwycięzca wyborów będzie miał bardzo słaby demokratyczny mandat. W ocenie Metsoli obowiązujące obecnie restrykcje wprowadzone ze względu na walkę z rozprzestrzenianiem się koronawirusa uniemożliwiają prowadzenie kampanii wszystkim kandydatom z wyjątkiem przedstawiciela PiS, czyli prezydenta Andrzeja Dudy.
    Planowane przez PiS środki nie gwarantują tajności głosowania, liczenie nie będzie kontrolowane przez w pełni niezależne organy, a konstytucyjny wymóg bezpośredniego głosowania zostanie zignorowany
    słuszne zauważyła.

    To zagrożenie dla obywateli i zagrożenie dla demokracji
    z kolei napisał na Twitterze wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, hiszpański europoseł Esteban Gonzalez Pons wyraził swoje zaniepokojenie.
    Wpisem tym wyraził swoje zaniepokojenie – jak to określił – niekonstytucyjnym głosowaniem, by przeforsować wybory w czasie pandemii.

    podążając śladami węgierskiego rządu, polska partia rządząca próbuje wykorzystać pandemię koronawirusa, by dalej podważać demokratyczne standardy i procedury
    w ten sposób do sytuacji odniosła się grupa Socjalistów i Demokratów (S&D) w PE .

    PiS uprawia niebezpieczną i cyniczną grę, która służy tylko jednemu celowi: zwiększeniu szans na to, że jego kandydat, Andrzej Duda, sprawujący obecnie ten urząd, pozostanie prezydentem. Doskonale wiedzą oni o tym, że nadchodzący kryzys gospodarczy i społeczny może zniweczyć szanse Dudy na pozostanie na urzędzie
    zaznaczyła rzeczniczka grupy S&D ds. wolności obywatelskich, sprawiedliwości i spraw wewnętrznych, europosłanka Birgit Sippel.

    Poprzez przyjęcie szybką ścieżką reformy wyborczej, która będzie miała zastosowanie do majowych wyborów prezydenckich, nacjonalistyczny rząd w Polsce stara się umocnić swoją pozycję w tych wyborach – zaznaczyła eurodeputowana tej frakcji Terry Reintke. – Komisja Europejska nie może milczeć, gdy podważane są podstawowe zasady demokratyczne.
    PAP.
    No strasznie się tym mafia przejmie!
   • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 11.04.20, 08:08
    2 miliony osób niewidzących i niedowidzących♿️ mają WYRAŹNIE wpisać swój PESEL imię i nazwisko na oświadczeniu, inaczej ich głos nie będzie ważny, przeczytają o tym na załączonej informacji. a nie przeczytają? no, to ich problem
    #Wybory2020NaŚlepo (Art. 5. 1.)
    Ile osób ma polineuropatię choćby po chemioterapii, ile ma schorzenia neurologiczne uniemożliwiające WYRAŹNE PISANIE, ile starszych osób będzie kaligrafowało się w pakiecie, by głos był ważny? a nie, no wnuczek wypełni, to przecież podstawa wyborów: powszechność, tajność i… wszelka dowolność.
    #PowszechneJawneZabawne2020
    A ci, co poza granicami - na własny koszt 📤wysyłają pakiety wyborcze do konsula (zaoszczędzą, gdy policzą, ile mają czasu na to, by móc głosować - swoją chęć muszą zgłosić DO 14 dnia przed dniem wyborów - do 26 kwietnia, a jeszcze Senat, Prezydent...i Dziennik Ustaw, po publikacji w którym jeszcze 14 dni, by ustawa weszła w życie, ale odkąd ktoś mi podesłał lekcje matematyki z TVP mam wrażenie, że spokojnie się wyrobią) EDIT: chcą, by od razu po ogłoszeniu weszła w życie big_grin. przewodniczący gminnej, bo teraz będą gminne, komisji wyborczej jest wybierany z urzędu. A ponieważ ludzie nie garną się na #koronaparty2020👩‍🚀, to w ustawie jest, że komisarz wyborczy uzupełnia skład o kogoś spośród... wyborców👥. i będą wyciągali te koperty, otwierali, wyjmowali karty, przeliczali je, takie przynoszone i od tych co na kwarantannie i tych, co lekko już kaszlą... 😷
    a, jest też smaczek taki, który zacytuję, bo czemu nie, otóż kiedy jest nieważna karta z Twoim głosem? GDY📥:
    5) koperta zwrotna, do której dołączono oświadczenie, o którym mowa w pkt 1, z danymi tego wyborcy, została już wcześniej wrzucona do urny.
    🤣PRZECZYTAJCIE TO NA GŁOS
    #WCZESNIEJWRZUCONYTWÓJGŁOS2020 🤣
    👉 a tu do wyboru, do koloru, chętni wiedza o co cho
    👮‍♀️Art. 18.
    1. Kto kradnie kartę do głosowania lub oświadczenie, o którym mowa w art. 3 ust. 3 pkt 5 – podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. 🃏🃏🃏🃏
    2. Tej samej karze podlega, kto umieszcza w nadawczej skrzynce pocztowej, o której mowa w art. 5 ust. 2, przerobioną lub podrobioną kartę do głosowania lub
    oświadczenie, o którym mowa w art. 3 ust. 3 pkt 5.
    Art. 19. 1. Kto bez uprawnienia otwiera pakiet wyborczy lub zaklejoną kopertę zwrotną – podlega karze grzywny.
    2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia niszczy pakiet wyborczy lub zaklejoną kopertę zwrotną🃏🃏🃏🃏

    Z netu

    A głupek z tyłkiem na brodzie zamiast złożyć Suwerenowi. Z Kolan Powstałemu życzenia świąteczne, bredziło o smoleńsku.
      • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 20.04.20, 11:13
       Duda, w poczuciu że jest nieodzowny, powiedział:
       "Wszyscy ci, którzy mówią, że wybory są groźne dla Polaków, powinni zrozumieć, jak groźny jest brak wyborów, bo jego konsekwencją będzie paraliż państwa. Będą potrzebne nowe przepisy - potrzebne do walki z epidemią czy wywołanym przez nią kryzysem gospodarczym, nowe rozwiązania pomocowe, ale nie będą mogły wejść w życie.
       "Jeśli nie wybierzemy prezydenta, to kraj pogrąży się w chaosie. Może opozycji podoba się taka perspektywa, ale dla obywateli, dla zwykłych ludzi, ona będzie dramatyczna".
       Oraz "zdecydował", że jako prezydent musi powołać sędziego SN, który będzie pełnił obowiązki pierwszego prezesa.

       z netu.

       bidne szczekutek. Wolska pogrąży się w chaosie, gdy pazurek nie będzie miał okazji notarialnych.
       Bidulę! Nie kuma w jakim chaosie pogrążyło kraj podpisując posłusznie co mu pod nochalek podsunął pan.
       • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 20.04.20, 11:29

        OKO.press

        Agata Szczęśniak
        20 kwietnia 2020
        Dziś PKW ma wydać oświadczenie ws. wyborów. „Sytuacja jest bezprecedensowa” – słyszymy w Komisji

        W poniedziałek 20 kwietnia Państwowa Komisja Wyborcza ma wydać oświadczenie, w którym odniesie się do tego, że PiS pozbawił ją części uprawnień. "Zostały wstrzymane prace, które miały zostać wykonane" - mówi OKO.press jeden z członków PKW. PiS stworzył prawną próżnię: nie może działać ani PKW, ani Jacek Sasin, który ma zorganizować majowe głosowanie pocztowe.

        „Państwowa Komisja Wyborcza powinna zająć stanowisko, bo sytuacja jest zaskakująca i bezprecedensowa” – mówi OKO.press jeden z członków PKW. Członkowie Komisji są oburzeni, bo za ich plecami PiS pozbawił PKW wpływu na organizację wyborów. To pokazuje skalę prawno-organizacyjnego chaosu przed wyborami, które PiS chce koniecznie przeprowadzić w maju. „Ustawodawca dopuścił do tego, że mamy prawną pustkę” – słyszymy.

        O tym, że Komisja wyda oświadczenie napisała w niedzielę „Gazeta Wyborcza”. PKW ma też przygotować dla Senatu negatywną opinię dotyczącą głosowania korespondencyjnego.
        PiS kastruje PKW

        O co chodzi? Państwowa Komisja Wyborcza odpowiada za organizację wyborów. Dotąd PiS-owi tak bardzo zależało na Komisji, że zmienił sposób jej powoływania i skład. Do 2020 roku członkami PKW byli sędziowie, dziś – zasiadają tam również „zwykli” prawnicy, z których większość wyznacza Sejm. Teraz jednak PiS chce ominąć PKW przy organizacji wyborów prezydenckich.

        17 kwietnia 2020 PKW została pozbawiona części uprawnień. Nie ma już wpływu na jeden z podstawowych elementów procesu wyborczego: nie może ustalać wzoru kart do głosowania i zlecać ich druku. To efekt „wrzutki” do tzw. drugiej tarczy antykryzysowej. W piątek ustawę podpisał prezydent.

        PiS chce bowiem, żeby drukiem kart zajął się minister aktywów państwowych Jacek Sasin. Ale nie ma jeszcze ustawy, która by mu na to pozwalała. Dostanie takie prawo dopiero, jeśli prezydent podpisze ustawę o głosowaniu korespondencyjnym, która teraz leży w Senacie i wokół której toczy się polityczny spór.

        Swojej „wrzutki” PiS nie konsultował z Państwową Komisją Wyborczą.

        „Tak nie można tworzyć prawa, to woła o pomstę do nieba” – komentował dla OKO.press były przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Wojciech Hermeliński.

        Kto poinformuje o wyborach? Kto zasiądzie w komisjach?

        „To zapewne kwestia rachunku ekonomicznego” – mówi OKO.press członek PKW. Przed wyborami trzeba wydrukować ok. 30 mln kart wyborczych, część pismem Braille’a. „3,5 mln zł nie zostanie rozdysponowane, ale konsekwencje są takie, że ani Państwowa Komisja Wyborcza, ani komisarze, ani gminy nie mogą realizować swoich zadań”.

        „Wrzutka” PiS-u nie dotyczy bowiem tylko PKW. Gminy nie mogą wydawać zaświadczeń o prawie do głosowania, a komisarze wyborczy – informować o terminie wyborów.

        Komisja ma w poniedziałek popołudniu odbyć telekonferencję, na której poruszy te kwestie. „PKW jest emocjonalnie zróżnicowana” – słyszymy. Nasz rozmówca zakłada jednak, że wspólne oświadczenie w tej sprawie będzie.

        To nie jedyny problem z organizacją majowych wyborów. Do poniedziałku 20 kwietnia komisarze wyborczy muszą podać skład komisji wyborczych. Jest ich w całym kraju ponad 27 tysięcy. Powinno w nich pracować 246 tys. członków, ale do tej pory zgłosiło się do pracy w komisjach 112 tys. osób – powiedział OKO.press w piątek rzecznik PKW. To zaledwie 45,5 proc.
        PKW wysyła sygnały do władz: wybory nie powinny się odbyć

        Już dwa razy Państwowa Komisja Wyborcza zajmowała stanowisko w sprawie wyborów prezydenckich.

        W oświadczeniu z 27 marca 2020 PKW wyraziła oczekiwanie, że „podjęte rozstrzygnięcia będą gwarantowały możliwość rzeczywistej realizacji konstytucyjnych praw wyborczych obywateli”.

        W kwietniu PKW pisała już bardziej zdecydowanie i jednoznacznie. Zwracała uwagę, że „wybory to nie tylko głosowanie, to skomplikowany mechanizm, w którym uczestniczą zarówno wyborcy, kandydaci, jak i organy administracji publicznej organizujące proces wyborczy.

        Proces ten, z uwagi na swoje znaczenie i złożony kształt, musi opierać się na jasnych i jednoznacznych normach wyprowadzanych wprost z Konstytucji”.

        I dalej: „Obowiązujące w państwie przepisy muszą zagwarantować, że reguły rywalizacji politycznej będą jasne i równe dla wszystkich, a wynik wyborów będzie urzeczywistniał wolę narodu. Dla realizacji tego celu prawo wyborcze musi być stabilne, w szczególności proces jego modyfikacji nie może budzić żadnych wątpliwości prawnych”.

        Komentowaliśmy w OKO.press: „W tych kilku zdaniach PKW nie wprost podzieliła wiele zarzutów pod adresem organizowanych przez PiS wyborów prezydenckich”.

        Pod komunikatem podpisał się sędzia NSA Sylwester Marciniak – przewodniczący PKW.

        oko.press

        to żydolewaka instytucja. Może se wydawać oświadczenia i niech się strzeże, bo członkami tej terrorystycznej przybudówki opozycyjnej mogą zainteresować się odpowiednie wadze.
        • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 24.04.20, 16:30
         Poczta Wolska wysyłała wyjściowo anonimowo żądanie podania danych osobowych. Anonimowo, żeby nie było kogo wziąć za dupę po zmianie władzy. Okazało się, że ten deal nie przejdzie, więc zmuszono dwóch debili do sygnowania żądania.
         Debile sygnowały, gdyż pewnie nastraszono wyrzuceniem na bruk z żoną i dwanaściorgiem małolatów.
         Czego bidulki nie skumały?
         Ano tego, że dane można pozyskać w mifisterstwie spraw wewnętrznych, ale mafia doskonale wie, iż to bezprawie i chroniła własne dupska przed przyszłymi konsekwencjami karnymi ceudjac proceder na PP i jej kierownictwo.
         Debile zmiękły i uratowały msw-owskie tyłki! Kosztem własnych, gdyż zgniją w przyszłym pierdlu.
         • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 24.04.20, 16:34
          Szanowni Państwo!

          Pewnie się sami zastanawiacie, dlaczego Jarosław Kaczyński chce za wszelką cenę przeprowadzić wybory prezydenckie w czas epidemii.

          Większość sądzi, że wyłącznym motywem jest chęć szybkiego zwycięstwa, które może być zagrożone na jesieni czy w sierpniu.

          Z pewnością jest to jedna z poważnych przyczyn, ale w moim przekonaniu jest też przyczyna poważniejsza. Kaczyński chce rządzić jeszcze przynajmniej 15 lat Polską. Sam mi kiedyś powiedział, że chce rządzić tak długo, jak Adenauer (który rządził do 87 roku życia!)

          Aby zapewnić sobie tak długie rządy musi złamać w Polsce demokrację, gdyż w normalnych demokratycznych krajach władza (szczególnie tak nieudolna) nie trwa długo. Dlatego Kaczyński wybory w czasie epidemii traktuje jako doskonałą okazję, aby wciągnąć członków PiS w demontaż demokratycznego państwa. Robi to już od 5 lat, ale teraz chce wszystkich swoich popleczników zaangażować we współudział w zamachu stanu (bo tym w swej istocie są wybory prezydenckie bez umocowania prawnego i wbrew Konstytucji).

          Udział w tym procederze będzie oznaczał spalenie mostów przez wszystkich w to zaangażowanych. Powrotu do życia w opozycji już nie będzie, gdyż każda z tych osób będzie miała sprawę karną na karku. To z tego powodu wicepremier Gowin zrezygnował ze stanowiska. Zorientował się, że dalsze jego trwanie w układzie Kaczyńskiego jest bezpowrotne.

          Konsekwencją złamania demokracji w Polsce jest oczywiście wprowadzenie twardszej lub miększej formy dyktatury. Z cenzurą, zamykaniem przeciwników w więzieniach, zabójstwami na zlecenie wścibskich dziennikarzy, z wywłaszczeniami osób spoza układu, no i z upadkiem gospodarki jak w Wenezueli.

          Działacze PiS od roku 2015 są wynagradzani stanowiskami w spółkach SP dla wszystkich swoich znajomych, rodziny etc. Myślicie, że Kaczyński Was w ten sposób przekupywał? Nic bardziej błędnego. On zbierał haki na tych, których kochacie, aby móc Was później szantażować. Sami wiecie, że za wami wszystkimi stąpa CBA, ABW i prokuratura. Nikomu nic nie robi, póki jest z PiS, ale jest to narzędzie szantażu i sposób kontrolowania was. Kaczyński chce zamienić swoją partię w mafię, aby ją łatwiej kontrolować.

          Macie teraz ostatnią okazję, aby sprzeciwić się nadchodzącej dyktaturze. Jeżeli tego nie zrobicie to będziecie tego żałować do końca życia, gdyż albo (co jest bardziej prawdopodobne) odpowiecie za to wieloletnim więzieniem, albo staniecie się do końca dni członkami nomenklatury upadającego Państwa na czele z archaicznym satrapą. Wybór należy do was.

          Roman Giertych
          List do Członków, Sympatyków i posłów Prawa i Sprawiedliwości oraz do urzędników, policjantów, prokuratorów czynnie wspierających obecną władzę. Szanowni Państwo! Pewnie się sami zastanawiacie, dlaczego Jarosław Kaczyński chce za wszelką cenę przeprowadzić wybory prezydenckie...
           • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 24.04.20, 16:47

            Jest postępowanie dyscyplinarne wobec prok. Ewy Wrzosek. Chodzi o wybory prezydenckie
            9 minut temu
            Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
            FACEBOOK | 0
            TWITTER
            E-MAIL
            KOPIUJ LINK
            Prokurator Krajowy polecił wszcząć postępowanie dyscyplinarne wobec prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów w Warszawie Ewy Wrzosek. Prokurator chciała sprawdzić, czy wybory prezydenckie w czasie pandemii koronawirusa nie stwarzają zagrożenia epidemiologicznego. Śledztwo umorzono wczoraj po trzech godzinach.
            Prokurator Krajowy polecił wszcząć postępowanie dyscyplinarne wobec prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów w Warszawie Ewy Wrzosek. Prokurator chciała sprawdzić, czy wybory prezydenckie w czasie pandemii koronawirusa nie stwarzają zagrożenia epidemiologicznego. Śledztwo umorzono wczoraj po trzech godzinach. Foto: Onet
            Jest postępowanie dyscyplinarne wobec prok. Ewy Wrzosek. Chodzi o wybory prezydenckie
            Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów wszczęła śledztwo "w sprawie sprowadzenia niebezpieczeństwa zagrażającego życiu i zdrowiu wielu osób poprzez przedsięwzięcie działań mających na celu przeprowadzenie wyborów Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w 2020 r. w okresie ogłoszonego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. Dz.U poz. 491 stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2".

            Niedługo po tym, gdy informacja o śledztwie pojawiła się w mediach, Prokuratura Okręgowa w Warszawie poinformowała, że sprawa została umorzona. Czyli około trzy godziny od jej wszczęcia.

            Jak poinformowała Onet prokurator Ewa Wrzosek, która wszczęła to śledztwo, decyzję o jego umorzeniu podjęła jej bezpośrednia przełożona, czyli zastępca Prokuratura Rejonowego Warszawa Mokotów Edyta Dudzińska.

            - Sęk w tym, że nie było jej wczoraj w pracy - informuje Onet prokurator Ewa Wrzosek. - Mogła to zrobić po godzinach urzędowania w prokuraturze. To oznacza, że śledztwo umorzono nawet szybciej niż w trzy godziny – mówi prokurator.

            "Prokurator Wrzosek wszczęła więc śledztwo w sposób nieuzasadniony i z rażącym naruszeniem art. 303 Kodeksu postępowania karnego, nie przeprowadzając prawidłowo czynności sprawdzających. Obrazę przepisów prawa i uchybienie godności urzędu stanowią także jej wypowiedzi w mediach dotyczące wspomnianego śledztwa, a udzielane bez zgody przełożonych. Dlatego Prokurator Krajowy polecił wszcząć postępowanie dyscyplinarne wobec prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów w Warszawie Ewy Wrzosek" - poinformowała dziś Onet Prokuratura Krajowa.
            Źródło: Onet

            Oto dowód, iż żyjemy w Państwie Prawa a żydolewactwo nie będzie się tu panoszyć!
            Na bruk z mężem i dwanaściorgiem dzieci tę żydolewaczkę!
            • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 24.04.20, 17:36
             Prezydent "Wciąż się uczę" Duda w ramach niezakłóconej wirusem kampanii wyborczej nagrał na początku kwietnia spot na tle niewłaściwego logo, którego stosowania zakazała podpisana przez niego samego ustawa.

             Spot miał zachęcać w dobie pandemii do kupowania polskich produktów.

             Z nieoficjalnych informacji wynika, że spot spowodował spięcie w Ministerstwie Rolnictwa - jeden z urzędników zadzwonił do Pałacu Prezydenckiego z pytaniem, skąd wzięli to logo. Jest poczucie, że ktoś wprowadził prezydenta na minę, twierdzi informator gazety ... ale to chyba nietrudne, prawda?

             PRAWDA!

             https://www.rp.pl/apps/pbcsi.dll/storyimage/RP/20200423/KRAJ/200429584/AR/0/AR-200429584.jpg?imageversion=Artykul&lastModified=

             www.rp.pl/Polityka/200429584-Duda-wystapil-na-tle-nielegalnego-logo.html?fbclid=IwAR3yB5AvHbPprO6hpw804K788ROp5xYnYHX0hhbLIezc4O1zZEUi0Yurkzs
            • llmirka Re: Paranoik prze na oślep. 26.04.20, 22:54
             WU, oto dowód, że nie godzimy się na życie w państwie bezprawia wink

             Tekst linku

             Zażalenie mailem wysłałam, a jutro odbierając odbierając awizowany list, którego listonosz nie oddał Maćkowi, zatem to coś sondowo-prokuratorskie smile wyślę zażalenie pocztą tradycyjną.
             Zapraszam Podwórkowiczów do udziału w tej akcji, bo trzeba coś robić, nie wolno tylko narzekać
                 • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 27.04.20, 17:33
                  – Podkreślam raz jeszcze: nie przekażę danych mieszkańców Sycowa Poczcie Polskiej w obecnym systemie prawnym – mówi nam Dariusz Maniak, burmistrz Sycowa, rodzinnego miasta Beaty Kempy. Europosłanka na antenie Telewizji Trwam uznała, że taka postawa samorządowców jest równoznaczna z "obstrukcją i wypowiadaniem posłuszeństwa państwu".

                  natemat.pl/306971,burmistrz-sycowa-odpowiada-beacie-kempie-ws-list-wyborcow-wywiad?fbclid=IwAR2U-uWn_iVp3SA_1wt4WSH6lGnTc-3vWVOMq56rXOLRvYp8w6J0G71j_T8
                    • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 27.04.20, 17:58
                     PESEL to rejestr ściśle chroniony – zawiera wrażliwe dane nie tylko dotyczące adresu zamieszkania, ale także urodzeń dzieci, ślubów, rozwodów, dane małżonków i wiele innych. Dostęp do nich mają służby, w tym ABW, CBA i policja, prokuratura, sądy, skarbówka, a także Poczta Polska do realizacji zadań, które wykonuje na co dzień.
                      • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 27.04.20, 18:08

                       Tajne koperty Sasina już wydrukowano w Brodnicy. Leżą w koszarach?
                       Wojciech Czuchnowski, Agnieszka Kublik
                       27 kwietnia 2020 | 16:19

                       Coraz więcej wskazuje na to, że pakiety do głosowania pocztowego wydrukowała spółka z Brodnicy w woj. kujawsko-pomorskim. Stamtąd przewieziono je w strzeżonym konwoju do Dębicy na Podkarpaciu. Teraz mogą być złożone w koszarach WOT.

                       tym, że pakiety wyborcze - zestaw składający się z trzech kopert, karty do głosowania, oświadczenia o osobistym oddaniu głosu oraz instrukcji - drukowane są w brodnickich zakładach Samindruk, jako pierwszy poinformował w ubiegły czwartek Onet. "Wyborcza" ma maila od kierowcy ciężarówki, która dzień później przewoziła wydrukowane zestawy. Mężczyzna napisał: "Karty wyborcze są transportowane z Brodnicy do Dębicy na dzień dzisiejszy wyjechało około 10 ciężarówek. Artykuł [Onetu] jest w 100% prawdą. Jestem kierowcą w firmie, która wywozi karty wyborcze. Cały towar wozimy w konwoju i eskortuje nas firma ochroniarska".

                       GW.

                       Jest jeszcze ktoś naiwny kto nie wierzy, że wybory będą?
                        • wscieklyuklad Re: Paranoik prze na oślep. 27.04.20, 18:46
                         Wielu z nas wspominało ostatnio tych, którzy zginęli w Smoleńsku. Wielu z nas zadawało sobie pytanie. Jak to możliwe, że skoro w całej kabinie przez długie minuty było słychać komunikaty Pull Up! Pull Up! Terrain ahead! Terrain ahead! nikt nie zareagował?! Wielu
                         moich znajomych wleciało w tamtą mgłę. Pamietam młodego posła Sebastiana Karpinuka, Grzegorza Dolniaka, Izabelę Jarugę Nowacką, generałów z którymi pracowałem w komisji czyli znanych mi z pracy posłów i polityków PiS. Mimo tych ostrzeżeń wlecieli we mgłę. 10 lat temu. Dziś na 12 dni przed wyborami znowu ktoś robi wszystko, żeby pogwałcić wszystkie systemy bezpieczeństwa. Nie słucha ostrzeżeń! Wybory w epidemii?! Tak. Wybory bez ustawy? Tak! Druk 30 mln kart bezprawnie? Tak!

                         I wiadomość z ostaniej chwili! Znowu nie ma testów to i nie ma chorych. Proste? Przygotowania do wyborów pełną parą. Korea Północna+.

                         Testy na koronawirusa, dane Ministerstwa Zdrowia:
                         24.04 - 14,4 tys. testów
                         25.04 - 13,7 tys. testów
                         26.04 - 11,6 tys. testów
                         27.04 - ponad 7,2 tys. testów

                         A jakie rozwiązania dla gospodarki? Żużel, lasy i parki.

                         z netu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka