Dodaj do ulubionych

MANEKIN! MANEKIN! MANEKIN! WON DO CHIN!

02.04.20, 16:56
Manekin dało głos. Ni dudu o blamażu mifistersta nałuki, za to kazało się troszczyć o bliskich.

Koronawirus w Polsce. Agata Duda apeluje do Polaków. "Pamiętajmy o najbliższych"

wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-agata-duda-apeluje-do-polakow-pamietajmy-o-najblizszych-6495536419203201a?fbclid=IwAR2TjrSESaJbKrOlsTQPGMnkmmiZTHYq2zrH05ls4hbFzHhn7Uk9fnHfVvg
Łu,łu,łu - beczę, bo się wzruszyłem do łesssss.
A czym się tak wzruszylem? A no manekinem się wzruszyłem tak bardzo, że łkałem łu, łu, łuuuuuuuuuu!

BO:

Nieoficjalnie: prezydent naciskał na ministra zdrowia w sprawie wyborów. Co zrobi Szumowski?

Nie tylko PiS, ale też sam prezydent Andrzej Duda (48 l.) miał wywierać presję na ministrze zdrowia, by ten poparł wybory 10 maja – wynika z ustaleń Faktu. W poniedziałek w godzinach wieczornych miało dość do spotkania dwóch polityków, w trakcie którego Duda miał domagać się od Łukasza Szumowskiego publicznego oświadczenia o tym, że wybory mogą być przeprowadzone bezpiecznie. – Oprócz ministra zdrowia i prezydenta w spotkaniu brała udział pierwsza dama, Agata Duda – mówi nasze źródło.

CZYLI TO CO TO SIĘ TAK KAŻE TROSZCZYĆ?

Bossssszzzzeeee - co za wstrętne, dwulicowe, cyniczne krówsko! Za kolejne pięć latek na stolcu zeżarliby krowi placek bez dosalania.

Poniedziałkowy wieczór. W Pałacu Prezydenckim trwa nieoficjalne spotkanie. Przeciągnie się do późnych godzin nocnych. Temat: koronawirus. Spotkanie nie jest jednak kurtuazyjną wymianą wiedzy i strategicznych pomysłów. Jest coś jeszcze.

– W czasie rozmowy prezydent miał prosić o "jasną i kategoryczną deklarację co do możliwości przeprowadzenia wyborów” – mówi Faktowi osoba znająca kulisy sprawy.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski wyjdzie z Pałacu Prezydenckiego zdenerwowany. Także prezydent Andrzej Duda nie będzie usatysfakcjonowany. O przebiegu swoich rozmów będzie miał zaraportować wysokim rangą politykom PiS.

Rzecznik prezydenta: Spotkanie było...

– Potwierdzam, że do takiego spotkania doszło – mówi Faktowi Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta. Nie chce jednak komentować samego przebiegu rozmowy prezydenta Dudy i ministra Szumowskiego, ani tematów, które poruszali. Na nasze pytania nie odpowiedziała ani Kancelaria Prezydenta, ani Ministerstwo Zdrowia.

Czy wybory prezydenckie się odbędą? Rząd jest coraz bardziej podzielony, przeciwny jest m.in. wicepremier Jarosław Gowin, szef Porozumienia. Z drugiej strony do Sejmu wpłynął już przygotowany przez PiS poselski projekt ustawy, który ma pozwolić wszystkim Polakom na głosowanie korespondencyjne. O ile wybory zostaną w ogóle przeprowadzone. Kluczowa w tej sprawie ma być rekomendacja ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

Wszyscy czekają, co powie Szumowski

Do tej pory Szumowski dystansował się względem forsowanego przez PiS pomysłu przeprowadzenia wyborów w terminie, pomimo epidemii koronawirusa. Twierdził, że swoją rekomendację będzie mógł przedstawić najwcześniej w połowie kwietnia – Za tydzień lub dwa, kiedy poznam dane na temat przebiegu krzywej zachorowań, będę mógł wydać rekomendacje ws. wyborów prezydenckich – mówił we wtorkowym wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej”.

W środę wieczorem w siedzibie PiS odbyło się spotkanie prezydium komitetu politycznego PiS, na którym – jak podaje RMF FM – ustalono, że PiS złoży w Sejmie projekt, by wybory prezydenckie 10 maja zostały przeprowadzone w całości korespondencyjnie. Jak ustaliliśmy, przed zebraniem prezydium w siedzibie PiS był także minister Łukasz Szumowski. O czym rozmawiał z Jarosławem Kaczyńskim, szefem partii, nie wiemy. Jak twierdzi nasze źródło, Szumowski wyszedł ze spotkania „w miarę usatysfakcjonowany”.

– Jest nacisk ze strony sztabu wyborczego i ze strony ludzi z Pałacu. Co kilka dni dopytują, jaka będzie jego rekomendacja. Minister Szumowski cały czas odpowiada im to samo. Że jak będzie miał dane, to wyda rekomendację – mówi nam osoba znająca kulisy sprawy.

W piątek kolejna część posiedzenia Sejmu, rozpoczętego we wtorek, 31 marca. W chwili, w której publikujemy ten tekst, projektu PiS w sprawie szczególnych zasad przeprowadzenia głosowania korespondencyjnego w wyborach na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej nie ma jeszcze w porządku obrad.

Fakt24

Nie mogę już patrzyć na tą parę drani.
Obserwuj wątek
       • wscieklyuklad Re: MANEKIN! MANEKIN! MANEKIN! WON DO CHIN! 03.04.20, 20:23
        Powiedzmy sobie wprost! Ludzie, którzy obecnie rządzą w Polsce to są ludzie chorzy psychicznie!!!
        Przykład: Niema Lady, która dla uciechy pisu zorganizowała telekonferencję z maturalną młodzieżą!
        Ona - sama i bezpieczna!
        Po drugiej stronie: wyborcze mięso armatnie zgromadzone w malej salce!!!
        Podwójnie obrzydliwy jest fakt, że to są dzieci mieszkające w internacie! Kazali im zgromadzić się w jednej sali!, żeby Niema Lady mogła im rozdać słodki ciasteczka!!! 😖

        z netu

        https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/91965586_3507696682580985_8293187974305153024_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=07e735&_nc_ohc=5iTGf--OlBIAX_6lWtU&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=5f5877d24d4b520c8431f55d0bb78cec&oe=5EAB8CAA
         • wscieklyuklad Re: MANEKIN! MANEKIN! MANEKIN! WON DO CHIN! 04.04.20, 12:55


          Lekarzom brakuje sprzętu. Duda: Przekażmy im miłe życzenia wielkanocne

          03 kwietnia 2020

          fUdostępnij

          aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpeddddddd.png

          Agata Kornhauser-Duda ożywiła się w ostatnim czasie jako Pierwsza Dama. Kilka dni temu mówiła o edukacji online, a teraz nawiązuje do zbliżających się katolickich świąt wielkanocnych.

          Duda wzięła przykład ze swojego męża i wykorzystuje słabą aktywność kandydatów w wyborach prezydenckich - ich partnerów/partnerek. Wszystko przez trwającą pandemię koronawirusa; Andrzej Duda z żoną są w uprzywilejowanej pozycji, jeśli chodzi o przekaz medialny. Pozostali kandydaci niemal wygasili swoją aktywność w przestrzeni publicznej, jeśli chodzi o majowe wybory prezydenckie.

          "Serdecznie zapraszam wszystkich i bardzo zachęcam by skorzystać z tej formy edukacji. My rodzice i nauczyciele zróbmy wszystko by nasze dzieci, uczniowie, jak najlepiej wykorzystali ten czas" - apelowała kilka dni temu Agata Duda i zachęcała do nauki online.

          Słowa te zostały skrytykowane przez Magdalenę Dobrzańską-Frasyniuk (żona Władysława Frasyniuka).

          - Może, zamiast apelować do rodziców - jakbyśmy nie wiedzieli - i do nauczycieli - jakby wszyscy mieli możliwości -, zrobiliby Państwo z mężem objazd po Polsce i rozdali nauczycielom narzędzia do pracy? Orlen z pewnością poradzi sobie z rozlewaniem płynów - zwraciła się do pary prezydenckiej Dobrzańska-Frasyniuk.

          Teraz Agata Duda przypomina o zbliżającej się Wielkanocy i zachęca do składania życzeń świątecznych m.in. pracownikom służby zdrowia, którzy walczą obecnie na pierwszej linii z koronawirusem, często bez odpowiedniej ilości środków ochrony, które powinni zapewnić im rządzący.

          - Pamiętajmy o pracownikach służby zdrowia oraz służb mundurowych, od których pracy i poświęcenia tak wiele dzisiaj zależy. Dajmy tym osobom znać, że o nich pamiętamy, że się nich troszczymy. Przekażmy im miłe życzenia wielkanocne - mówi Duda na nagraniu umieszczonym przez Kancelarię Prezydenta.

          - Polacy martwią się o pracę i swoje firmy, a ta jajeczka maluje. Totalne oderwanie od realu - komentuje zachowanie Dudy dziennikarka Aneta Mościcka.

          polityczek.pl

          POCAŁUJ MNIE W DUPĘ MANEKINIE!
          WYŁĄCZNIE PRZEZ ASEPTYCZNĄ MASECZKĘ!
          I powiedz jak mam przyjmować bez środków ochrony osobistej niemowo co to nagle przy okazji wyborów psiny na stolec se przypomniało, że jednak ma ozór w pysku.
            • wscieklyuklad Re: MANEKIN! MANEKIN! MANEKIN! WON DO CHIN! 05.04.20, 12:33
             No,no widzę, że dobrze się bawicie. Wizja rzędów trumien po których wejdziecie do pałacu już na was działa, adrenalina jak cholera prawda? Słuchaj Agata, kandydatko na pierwszą damę (ciężko przechodzi przez klawiaturę ale takie są fakty) pogadajmy jak kobieta z kobietą, żona z żoną i matka z matką, chociaż uwierz, nie będzie to rozmowa przyjemna. Bo jak rozmawiać z kukłą, która pozwala mężowi planować mord zbiorowy?
             Mam też pytanie czy oprócz objazdów sterylnych jako kampania wyborcza byliście może w szpitalu gdzie pod respiratorami leżą chorzy?
             Od razu mówię nie, jeszcze byście się zarazili, a wiecie kurka uważam, że to powinien być wasz obowiązek,
             za szmaty i do szpitala na oddział, na własne uszy słyszeć charczący oddech chorych i widzieć umęczonych walczących lekarzy, widzieć łzy rodzin skazanych na powolną agonię bo wy chcecie luksusów i zabawy.zamiast pomocy przedsiębiorcom
             Brzydzę się wami a tobą szczególnie bo jestem kobietą,żoną i matką
             W sierpniu stuknie nam z mężem 35 lat pożycia małżeńskiego ale wiesz co gdyby odwalił mi taki numer najpierw strzeliłabym w pysk tak że rodzona matka by go nie poznała, potem spakowała walizki i wypieprzyła z domu na zbity pysk i oczywiście rozwód zakończony powrotem do panieńskiego nazwiska bo nie chciałbym mieć nic wspólnego z bydlakiem bo inaczej ująć się nie da planującym dojść do celu po trupach dosłownie. Mówisz zawsze, że nie chciałaś być prezydentową a kogo to obchodzi, trzeba było się rozwieść albo zabronić kandydować mężulkowi, tylko, że ty jesteś jak widać nikim w tym małżeństwie, jak tresowana małpa przytakujesz i milczysz dobrze bawiąc się za naszą kasę. Odstawiasz szopki, nawet kultury ci brak bo jak jedziesz w gości starasz się przebić żony gospodarzy, czyżbyś z domu nie wyniosła dobrego wychowania i zasad Savoir-vivre ??? Z tego co widzę na pewno nie. Teraz bez mrugnięcia okiem zgadzasz się być wspólniczką dyktatora planującego zagładę obywateli kosztem dalszej zabawy przy korycie. Gardzę tobą jako człowiekiem, kobietą i matką, bo jaka matka znając trudy ciąży (która dla was jest podobno święta) porodu i wychowania zgadza się na masowe ludobójstwo dzieci, ich rodziców i dziadków. Tak każdy wyborca jest czyimś dzieckiem, rodzicem lub dziadkiem czy babcią, ty dajesz zielone światło do zarażenia ich koronawirusem i uśmiercenia przez brak respiratorów bo twój dziad wolał kasę dać tubie propagandowej mając w zadku chorych. Patrząc na was przychodzi mi jedno porównanie,była taka para, powinnaś pamiętać ona Elena on Nicolae, też bawili się ludźmi, przypomnij sobie jednak jak skończyli może wtedy otworzą ci się oczy i gęba. Jeszcze jest czas by powstrzymać masowe ludobójstwo skorzystaj albo bądź "przeklęta na wieki" jako kobieta, żona i matka. Amen
             * Post nie zwiera lokowania produktu, post nie reklamą towarów ani usług, post zawiera moje przemyślenia, nie narusza standardów Fb przejrzałam parę razy regulamin.
             Ilekroć usuniecie ja napiszę znów i tak do 10 maja

             z netu.
              • wscieklyuklad Re: MANEKIN! MANEKIN! MANEKIN! WON DO CHIN! 05.04.20, 19:19

               OKO.press

               Ewa Łętowska
               5 kwietnia 2020
               Prof. Łętowska: To blef, że grożą gigantyczne odszkodowania za wprowadzenie stanu klęski żywiołowej

               oko.press/prof-letowska-to-blef-ze-groza-gigantyczne-odszkodowania/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR1_AreV6tqB8I73vFWfRfWgqj6jb6cj4uWVNPOmSwEqZTjiJ53PNqg3XJM#Echobox=1586105792
               • wscieklyuklad Re: MANEKIN! MANEKIN! MANEKIN! WON DO CHIN! 08.04.20, 17:25
                Bo do wód pojechało zmęczone ostatnim krótkim tokowaniem.

                Agata Duda wyjechała na Wielkanoc do Krakowa. Niedawno apelowała do rodaków o zrezygnowanie ze świątecznych podróży.
                W obliczu epidemii koronawirusa uwaga Polaków w szczególności zwrócona jest na przedstawicieli sceny politycznej. Od kilkunastu dni władze regularnie wprowadzają kolejne ograniczenia względem obywateli, jak również właścicieli sklepów i lokali usługowych. Aby zminimalizować rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, rząd wielokrotnie apelował do obywateli o unikanie opuszczania domów oraz zachowanie szczególnej ostrożności. Szczyt zachorowań wciąż jeszcze przed nami.

                Do przestrzegania zasad kwarantanny publicznie nawoływała również Agata Duda. Niedawno pierwsza dama opublikowała w mediach społecznościowych specjalne nagranie, w którym apelowała do Polaków, aby podczas tegorocznych Świąt Wielkanocnych zrezygnowali z rodzinnych odwiedzin i spędzili czas w domowym zaciszu.
                Niestety, w tym roku nie będzie to pora spotkań i odwiedzin. Musimy przebywać w naszych domach, tylko wśród najbliższych - mówiła Duda.
                W obliczu internetowego apelu małżonki Andrzeja Dudy można by się spodziewać, że ona sama również nie planuje w tym roku świątecznych wyjazdów. Jak jednak twierdzi nasz informator, pierwsza dama właśnie wybrała się w podróż do rodzinnego Krakowa, gdzie rozpoczęła już ponoć przygotowania do Wielkanocy.
                Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją podczas opuszczania pałacu prezydenckiego w towarzystwie specjalnie oddelegowanego kierowcy. Według naszego źródła wyjazd Agaty Dudy w towarzystwie funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa był wynikiem decyzji jej męża.
                Prezydent Andrzej Duda, zajęty obowiązkami państwowymi i licznymi spotkaniami, postanowił odizolować się od najbliższej rodziny - twierdzi informator Pudelka.
                Zobacz również: Minister kultury chce załatwić Andrzejowi Dudzie KRÓLEWSKIE KLEJNOTY warte miliony złotych! "Ludzie chorują, a PiS rozmawia o złotych łańcuchach"
                Zaledwie kilka dni temu małżonka prezydenta została przez internautów oskarżona o łamanie zasad kwarantanny. Agata Duda w ostatnim czasie odbyła także internetową pogadankę z grupą warszawskich licealistów. Spotkanie pierwszej damy z młodzieżą zdążyło już wzbudzić w sieci spore kontrowersje. Podczas rozmowy wszyscy uczniowie zgromadzeni byli w jednym pomieszczeniu, nie zachowując między sobą wymaganej odległości.

                Z netu

                Nigdy więcej psiaków i manekinów na stolcu!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka