Dodaj do ulubionych

zbbbaaafffcccaajjjeew ukrzyżowane!

08.04.20, 13:56
Jak przystało na Wielki Tydzień, współcześni Judasze (żydolewackie elity zrzeszone w TSUE), rękami Totalnej Opozycji (zwanej także Targowicą) pochwyciło mosznę Inkarnowanego Chrystusa i skręciło ją o 360 stopni (stąd czerwony ryj widoczny w ławach Seymowych tak okrutnie przez neoimperialistów i rewanżystów na pasku Szanownej Pani Kanclerz już nie tak Wielkich (dzięki skutecznemu torpedowaniu neokolonialnych zapędów przez wolską dyplomację, którą podziwia Cały Świat) Niemiec potraktowanego.
Skurwysyny z Izdebki Dyscyplinarnej - specjalnie w tym celu powołanej - mieli orzec prawidłowość wyborów. No i teraz moszna zbbbbaaaaffffccccaaaajjjeeewwwa (jak i ryj tegoż) sina!

Jest decyzja TSUE w sprawie Izby Dyscyplinarnej
Unia Europejska, 8 kwietnia (10:55)

Polska zostaje zobowiązana do natychmiastowego zawieszenia stosowania przepisów dotyczących Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego w sprawach dyscyplinarnych sędziów - taką decyzję w środę podjął Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej.


Czytaj więcej na fakty.interia.pl/raporty/raport-unia-europejska/polska-w-ue/news-jest-decyzja-tsue-w-sprawie-izby-dyscyplinarnej,nId,4428558,via,1?utm_source=webpush&utm_medium=push&utm_campaign=CampaignName#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka