Dodaj do ulubionych

Bosszzzeeee jakie to szczynście

21.04.20, 06:26
Że Prezydent Wielkich Chin to największy przyjaciel pieska. Będziemy Drugą Potęga Globu!

CHINY OSZUKAŁY CAŁY ŚWIAT ! CO PAŃSTWO ŚRODKA NAPRAWDĘ ZYSKAŁO DZIĘKI EPIDEMII KORONAWIRUSA ?
Globalna Świadomość Globalna Świadomość
3 tygodnie ago

Brawo chiny! Dla tych, którzy jeszcze nie zrozumieli, co się dzieje! Co Chiny otrzymały w ciągu ostatnich trzech miesięcy:
Chiny skutecznie przygotowały się do wojny nowej generacji – wojny bioinformacyjnej. Odbyły się ćwiczenia w kraju i pokazały światu mistrzowski warsztat! Wypowiedziały wojnę bioinformacyjną całemu światu i bez jednego strzału i okupacji pokonały wszystkie kraje. Posłały nieszkodliwy wirus na cały świat, rozprzestrzeniając horror, strach i chaos, śmierć ludzi i zniszczenie gospodarek krajowych na całym świecie!
Przeprowadziły spis powszechny ludności. Szybki i skuteczny.
Zaostrzono dyktaturę cyfrową. Kontrola sieci społecznościowych i wszelkiej komunikacji.
Stworzyły system do szybkiego ustalenia wszystkich kontaktów w sieciach społecznościowych pożądanej osoby: kto jest z nią w kontakcie, z kim się przemieszczała, gdzie była, z kim się komunikowała.
Wszyscy nielegalni imigranci zostali zidentyfikowani i wielu zostało eksmitowanych z kraju.
Wielu obcokrajowców i szpiegów zostało usuniętych z kraju w łagodny sposób. Sami dążyli do ewakuacji. Resztę zidentyfikowano i przyjęto pod kontrolę.
Opracowano mechanizm masowego i ostrego blokowania całego kraju.
Pokazano całemu światu do czego zdolne są Chiny. Umieszczenie 1,5 miliarda ludzi w pełnej kwarantannie, założenie na wszystkich masek – to jest potężny wpływ, podobnie jak budowa ogromnego szpitala w ciągu tygodnia.
Cały kraj został nauczony, jak dbać o higienę.
Przyjęto ustawę zakazującą spożywania dzikich zwierząt, co jest normą w wielu dzielnicach.
Pokazano światu, jak bardzo wszystkie kraje są zależne od Chin.
Zamrożono wiele łańcuchów produkcyjnych na całym świecie, wywołując globalny kryzys. Zatrzymano całą produkcję na całym świecie!
W służbach policyjnych i różnych służbach reagowania kryzysowego masowo wprowadza się użycie dronów i automatycznych urządzeń śledzących.
Opracowano system masowego obrazowania termicznego z automatycznym obliczaniem danych anomalii.
Zaktualizowano algorytmy działania kamer wideo z rozpoznawaniem twarzy uwzględniając osoby noszące maski, a więc teraz sposób chodzenia osoby jest również uwzględniany w rozpoznawaniu osobowości.
Masowo i szybko tworzone są systemy do automatycznej dostawy towarów.
Opracowano system elektronicznych obozów koncentracyjnych.
Protesty w Hongkongu ustały, a wpływy tamtejszego rządu wzrosły.
Najważniejsze. Podczas gdy świat wciąż pogrąża się w kryzysie, Chiny już go opuściły i za grosze wykupiły akcje wszystkich zagranicznych firm działających w Chinach. Kupują tańsze aktywa wszystkich przedsiębiorstw na całym świecie. Pomagają słabym finansowo państwom, zwiększając swój wpływ globalny. Zyskuje na niższych cenach ropy. Tworzą nowe sojusze i porozumienia. Podczas gdy cały świat zmaga się z fikcyjną pseudo-epidemią KORONAWIRUSA (COVID-19), przejęły kontrolę nad całym światem!
Z powyższych informacji wynika, że kierownictwo i parlamenty wszystkich krajów na świecie znalazły się pod całkowitą kontrolą Chin, wykorzystując najnowsze technologie, które są głównie produkowane w ich kraju i od wielu lat dostarczane na całym świecie. Póki Rosja, USA i Europa decydowały, kto zdominuje świat, Chiny zasiadły w fotelu królewskim. Smutne, ale fakty mówią same za siebie!

Z netu
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka