Dodaj do ulubionych

Nie wybaczę.

28.04.20, 15:55
Nigdy Kaczyńskiemu i jego partii nie wybaczę!

Tego, że "posegregowali Polaków" na "sorty", podzielili ich na tych na "prawdziwych" i "nieprawdziwych", przekupili "plusami", skorumpowali, wprowadzili między rodaków nienawiść.

Nie wybaczę im, że wykopali między nami doły, jakie bardzo trudno - jeśli w ogóle! - da się zakopać.

Nie wybaczę im arogancji, pogardy dla prawa, bezczelnego łamania zasad, kłamstw wypowiadanych bez mrugnięcia okiem, obłudy ubieranej w szatki umiłowania prawdy, wartości chrześcijańskich i poszanowania dla rodzimej tradycji.

Nie wybaczę im zrobienia z Sejmu maszynki do głosowania, a właściwie do natychmiastowego przyklepywania wszystkich - nawet najgłupszych - pomysłów naczelnika.

Nie wybaczę im niszczenia praworządności, naginania prawa według woli "zbawcy narodu".
Nie wybaczę im deptania Konstytucji.

Nie wybaczę im, że skłócili nas ze sobą i z innymi (prawie ze wszystkimi) w Europie, ośmieszyli w opinii międzynarodowej, skazali na osamotnienie, a tych Polaków, którzy ośmielili się wyrazić swój sprzeciw, tych, którzy się z nimi nie zgadzają, nazwali komuchami, złodziejami, kanaliami, sprzedawczykami i zdrajcami narodu.

Tego wszystkiego im nie wybaczę. Nie potrafię.
Obserwuj wątek
  • 1zorro-bis Re: Nie wybaczę. 28.04.20, 17:12
   a ja im ich skurwysynstwa nie wybacze. Po 1918 roku bylo bardzo ciezko Polakow z trzech zaborow zjednoczyc, zcalic w jedna spolecznosc, w jedno panstwo. Nie udalo sie potem ani Hitlerowi ani Stalinowi ten w sumie mlody narod rozpieprzyc. Udalo sie to w ciagu 5 lat lat temu sukinsynowi z Zoliborza.....

   --
   A takie sobie cusik....big_grin
   www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka