Dodaj do ulubionych

Marszałek bez buławy

05.05.20, 13:52
No i mamy pozamiatane.
Ustawa kontrująca bezprawie mafii nie zostanie uchwalona i nie wróci w ogóle do Seymu, ale wprost na biurko psiaka, który machnie ochoczo pazurem pod pisowskim gniotem o godzinie 22.41 a więc w minutę po upływie czasu niezbędnego do ustosunkowania się do niej przez Senat.
Bydło, które procedowało w identyczny sposób już wielokrotnie i bez sprzeciwu, bydło, które akceptowało "łamanie regulaminu" gdy na horyzoncie widniało albo szybkie klepnięcie zgody dla kuleszków z Wiejskiej, teraz nagle doznało Olśnienia i wycyckało marszałka Grodzkiego zgłoszeniem kruczków.
Poprzedni" marszałek mające zbuki" lecz zawsze to jednak jaja, na takie próby w uprzedniej kadencji odesłałoby wichrzycieli na drzewo, zarządziło głosowanie nad wnioskiem formalnym a po jego naturalnym odrzuceniu w ciągu kilku minut uchwaliłoby wnioski końcowe, klepnęło ostateczną formę ustawki w wydaniu senackim i bez zbędnej zwłoki zwróciło do autorów gniotu prawnego.
Ale marszałek Grodzki to izbowa arystokracja, więc postanowił poddać wrzutkę ocenie prawnej przez biuro regulaminowe i legislacyjne Senatu.
Przerwę ogłoszono od 12.15-13.30 a teraz wydłużono do 15.00 (potem pewnie do 6 rano).
Senat zatem nie zdąży odesłać swych wniosków na Wiejską. Głosowanie 0705 będzie więc zbędne.
Mafia ogłosi Ciemnej Masie, ze ze względu na wadliwe i oparte na celowej destrukcji procedowanie przez opozycję Święto Wolskiej Demokracji trzeba będzie przesunąć - najprawdopodobniej na 23.03 i nadal w formie wyłącznie korespondencyjnej.

Arystokrata Grodzki to mój zawodowy kolega.
Niech zatem przyjmie rade.
Trzeba Psorze dobyć teraz ze stolika operacyjnego lancet i się pochlastać.
Tak teraz, jak i na przyszłość.
W taki sposób nie wygracie niczego nawet jeśli będziecie mieć 99 senatorów.
Ten jeden - jeśli będzie odpowiednio cwany załatwi was na cacy.
Senator Michał Kamiński z uśmiechem krytym skutecznie maską ogłosił, iż opozycja pokazała pisowi (czytaj mafii) jak winno się procedować w Senacie.
Pozwolę sobie nie podzielić tego radosnego obwieszczenia.
Senator musi poczekać na zaskoczenie i weryfikację tej tezy do wieczora dnia jutrzejszego.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Marszałek bez buławy 05.05.20, 13:55
   Poseł A. Bielan o marszałku Grodzkim: Złośliwie przetrzymuje ustawę o głosowaniu korespondencyjnym. Dzięki tej "złośliwości" miałam okazję posłuchać ekspertów od epdemii, zdrowia, ekonomii i prawa. TAK właśnie POWINNO wyglądać procedowanie ustaw! PiS w 3 godzin przeprowadził 3 czytania, marszłak Witek "zarządziła' w 10 minut odrzucenie HURTOWO poprawek. W Sejmie o TREŚCI ustawy i poprawek, podobnie jak wielu zaskoczonych posłów, nie dowiedziałam się NIC. Zatem wybieram "złośliwość" Senatu.

   z netu

   Autor też wkrótce zweryfikuje swoje poczucie zachwytu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka