Dodaj do ulubionych

witek z przygłupską budyń warzące

06.05.20, 16:08
Dwa czołowe debile mafijne - jedno co to o Katyniu czytało w przedwojennej prasie, a drugie zdyskwalifikowane z zawodu sędziowskiego przez organa nadzorcze z powodu dramatycznej niewiedzy fachowej, sięgnęły po flachę mlesia, opakowanie Winiarów i pichci budyń, by ten nie zszedł ze stolca.
Niezgodnie z żadnymi prawnymi regułami (gdyż w tym przedmiocie takich nie ma) witek skierowało zapytanie do kuchary, czy może bez przeszkód wyznaczyć nowy termin pichcenia budyniu, gdyż skurwysyny z łopozycji oraz żydolewak gowin postawili Powstały z Kolan Naród Wolski przed nie lada wyzwaniem. Nikt bowiem nie chce łazić do lokali innych, niż puby, a stopień pszerarzenia przed SARSEM - 2 codziennie wiedzie do przemocy tak wobec pracowników Sużby Zdrowia jak i cywilów pozamedycznych.
Kuchara sprawdziła, że ma w spiżarce ostatnie opakowanie czekoladowego i czym prędzej nastawiła aluminiowy gar, by jeszcze dzisiaj ogłosić Ciemnemu Motłochowi, iż nie musi się strachać. Zmiana terminu wyborów jest jak najbardziej zgodna z Konstytucją.
W związku z powyższym jeszcze dziś zostanie (oczywiście zgodnie z Konstytucją) podany nowy termin wyborów tzn. 23.05 wobec czego jutro zbbbbbbaaaffffccccaaajjjjeeeew nie nażre się wstydu, gdyby przyszło mu łykać wyższe niż zwykle dawki trankwilizerów w chwili skopania dupska w sejmowym głosowaniu.
Oby gowiniatko utrzymało kurs polityczny zapoczątkowany właśnie w tej chwili.
Jeśli uwali kilka kolejnych reżimowych ustawek i zapobiegnie całkowitej destrukcji państwa demokratycznego, to jest szansa na upadek rządu, a nawet na kolejne wybory parlamentarne w trybie citissimo,
Rolą opozycji jest teraz ostre sypanie piachu w tryby i wkładanie w tryby rabunkowo wyciętych drzew we wszystkich naszych puszczach.
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: witek z przygłupską budyń warzące 06.05.20, 17:05
    "W ustawie "tarcza 2.0" odebrano Państwowej Komisji Wyborczej uprawnienia do przeprowadzenia wyborów. A to Komisja musi organizować wybory w lokalach. Jednak to najmniejszy problem, bo Julia Przyłębska umieszczona przez PiS w Trybunale zorganizowałaby szybko uchylenie odpowiedniego przepisu i PKW odzyskałaby uprawnienia. Problemem jest nadal to, że marszałek Sejmu nie ma uprawnień do przesunięcia wyborów z 10 na 23 maja. Dlatego marszałek Elżbieta Witek wysyła pytanie do Trybunału Konstytucyjnego, czy ma prawo to zrobić. Bez żadnego trybu, ale to dla PiS nie jest żadnym problemem, bo łamanie prawa jest na porządku dziennym. Niemniej marszałek Witek robi to, licząc, że ustawa o wyborach kopertowych wejdzie w życie. "

    z netu
     • wscieklyuklad Re: witek z przygłupską budyń warzące 06.05.20, 17:13
      6 maja 2020 r. ok. godz. 12.00 wpłynęło do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich pismo sędzi Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej, zawiadamiające o wszczęciu postępowania w sprawie wniosku Marszałek Sejmu Elżbiety Witek z 6 maja 2020 r. dotyczącego niezgodności z Konstytucją art. 289 Kodeksu wyborczego (sprawa K 6/20).

      W piśmie tym wskazany został termin na zgłoszenie udziału przez Rzecznika Praw Obywatelskich w postępowaniu przed Trybunałem Konstytucyjnym i przedstawienie pisemnego stanowiska w sprawie. RPO ma na to czas do jutra, tj. do 7 maja 2020 r. do godz. 10.00.

      Zgodnie z przepisami Rzecznikowi Praw Obywatelskich przysługuje 30-dniowy termin na odpowiedź. Niemniej – kierując się w tym wypadku zasadą współdziałania organów państwa – RPO przyłączy się do postępowania i przedstawi stanowisko we wskazanym terminie. RPO będzie także wnioskował o przeprowadzenie rozprawy oraz o nierozstrzyganie sprawy na posiedzeniu niejawnym.

      Jednocześnie RPO podtrzymuje swoje stanowiska wskazujące, że:

      ze względu na stan epidemii należy ogłosić przewidziany w art. 228 Konstytucji RP (a faktycznie już mający miejsce) stan nadzwyczajny w postaci stanu klęski żywiołowej, a tym samym wybory prezydenckie powinny się odbyć nie wcześniej niż 90 dni po zakończeniu stanu nadzwyczajnego (stanowisko RPO z 24 marca 2020 r.)
      wybory prezydenckie nie mogą się odbyć 10 maja, ani w innych terminach majowych, ze względu na rażące naruszenie praw obywatelskich (opinia RPO przedstawiona Senatowi RP 22 kwietnia 2020 r.).


      Sprawa wniosku Marszałek Sejmu budzi duże zainteresowanie opinii publicznej. W związku z tym zamieszczamy tekst wniosku i korespondencji ze strony TK na stronie RPO.

      www.rpo.gov.pl/…/komunikat-biura-rpo-ws-postepowani…

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka