Dodaj do ulubionych

Nowe wybory

06.05.20, 22:42
... za kilka miesięcy!
Wybory nie odbędą się ani 10 maja, ani w ogóle w maju. Kaczyński musiał ustąpić. Będą rozpisane nowe, czyli cała zabawa zaczyna się od nowa. Finału można się spodziewać w lecie.
Obserwuj wątek
  • sorel.lina Re: Nowe wybory 06.05.20, 22:55
   11 maja PKW orzeka, że wybory się nie odbyły i przekazują swoje orzeczenie do SN, który orzeknie nieważność głosowania, które miało się odbyć 10 maja, ale które się nie odbędzie. 😄.
   Marszałek Witek ogłosi termin wyborów, które zostaną rozpisane od nowa. Głosowanie odbędzie się najprawdopodobniej w połowie lipca.
   Ale cyrk!
    • 1zorro-bis Re: Nowe wybory 07.05.20, 08:08
     Bananowa Republika? NIE! Polska Swojska Republika Kartoflano-Buraczana.
     Burdel i cyrk na kolkach. Czegos takiego jeszcze NIGDY nie bylo.
     A ja sie jeszcze ptyam: kto zaplaci za druk 33 milionow kart do glosowania?smirk
      • 1zorro-bis Re: Nowe wybory 07.05.20, 09:59
       mnie juz sie powoli nie chce NIC. Bo zeby zrobic z europejskiego kraju, czlonka UE CYRK i BURDEL na kolkach to trzeba byc albo pozbawionym wszelkich zasad i honoru albo szalencem.
       Ale jak widac - PISuarowej holocie to sie podoba i wyja z zachwytu....smirk
       • zenit.ru Re: Nowe wybory 07.05.20, 11:40
        Muszę Cię zmartwić, kolego Zorro, to, co widać, to jedynie czubeczek góry...

        O, Podkarpacie!

        Tekst linku

        Dowodzący mundurowymi -
        " JOACHiM BRUDZiŃSKI ZŁODZIEJEM? Poseł który jest prawą ręką J. Kaczyńskiego miał być w młodości złodziejaszkiem. Miał dokonać rozboju i kradzieży przed Zespołem Szkół Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu, za co wyleciał ze szkoły na rok. Miał też w pociągu okradać mieszkańców internatu, wg. Polityki miał także brać udział w zdemolowaniu pociągu. Z tego zarzutu został uniewinniony przez sąd. Oprócz Polityki, jego barwną przeszłość opisywało NIE, oraz autorzy bloga, który ujawnia to co PiS chciałoby ukryć. Warto przy tej okazji dodać, że inny poseł PiSu - Pięta, ma w aktach policyjnych ponad 100 włamań do samochód w latach 80-siatych. Jak to było? "Cała Polska z was się śmieje: Komuniści i ZŁODZIEJE?" Ten ostatni zwrot na wiecu PiS 13 grudnia ubr. wykrzyczał... Joachim Brudziński "

        A nad wszystkim czuwa Pies


         • dunajec1 Re: Nowe wybory 07.05.20, 14:57
          A co zrobic zorro? Strajkow nie ma i nie bedzie (chyba ze gornicy) protesty nic nie daly ani nie dadza, opozycja moze se glosowac przeciw i tak nic z tego, w TV tylko propaganda sukcesu i plucie na opozycje, jedynie byc moze ze ten "zgnily zachod"pomoze jak kiedys dajac pieniadze dla rzadow tak teraz zabrac dotacje albo nalozyc wysokie kary i wtedy kaczor zostanie oskubany. Juz bylo jakies swiatelko w postaci "zdrajcy" ktory chcial sie postawic sekretarzowi, ale nie wiem czy by go nie bronic, a jak jego "siable" powiedzialy mu ze nie zaglosuja z nim? I mial zostac sam? Ot pytanie.
          • 1zorro-bis Re: Nowe wybory 07.05.20, 15:07
           ten kraj jest skonczony. Tak dlugo bedzie cisza az forsy na wszystko braknie tak jak kiedys za Gierka. Ale to moze trwac i 10-15 lat....TRAGEDIA. Glupi narod. Dali sie kupic za "pincet"...
           • dunajec1 Re: Nowe wybory 07.05.20, 15:33
            Pare dni temu rozmawialem z kolega ktory ma corke w kraju w "zaglebiu pisowskim"i ona tez dostaje 1000+ (dwojka dzieci) otoz ona juz jest przeciw tym plusom pod warunkiem ze podaki nie beda podnoszone, oooooo, czyzby zaczynali to rozumiec skad sie wziely plusy?
           • wscieklyuklad Re: Nowe wybory 07.05.20, 15:53
            Opiniotwórczość opiniotwórczością, ale w przypadku schizofreników niestety wszelkie przewidywania palą na panewce.
            To co zrobiły te dwa skurwysyny z wyborami, przejdzie zapewne do annałów europejskiej paranoi i jeszcze długo będzie wykładane na europejskich wydziałach prawa jako przykład przełożenia nieuleczalnej choroby psychicznej na rozkład państwa demokratycznego.'
            Para świrów ustala sobie jakieś punkty działania, wydaje podpisane przez siebie oświadczenie i przechodzi do ichniejszego (nie)porządku jakby nic się nie stało.
            Zwykły gnój dyrygujący podległymi mu i znakomicie wytresowanymi psami oraz himeryczny psychopata przypisali sobie rolę nadkonstytucyjną i ogłosili jaki ma być dalszy przebieg wydarzeń.
            A więc wybory mają się odbyć korespondencyjnie w dniu 10 maja choć nie mają się odbyć. Nie mają się odbyć nie z dbałości o zdrowie obywateli. Nie mają się odbyć nie dlatego, iż wydrukowano jakieś ulotki, rozrzucone na ulicach wielu miast i dostępne w necie z możliwością wydruku i sfałszowania. Nie odbędą się nie dlatego, że nie będą ani powszechne, ani tajne, ani równe a często i nie bezpośrednie, czyli w żadnym z kryteriów nie spełnią wymogów prawa. Nie odbędą się nie dlatego, że destrukcyjne organizacyjnie bydło nie byłoby w stanie zapewnić logistycznej oprawy tej szopki.
            Nie odbędą się natomiast dlatego, że w Senacie ośmielono się zasięgać opinii, dyskutować, procedować, podczas, gdy winno się klepnąć wszystko w godzinkę bez żadnych dąsów.
            Odsunięta od obsługi wyborów PKW ma teraz nagle uprawnienia do orzeczenia nie odbytych wyborów, a SN (już przez psa w znacznej liczbie wymieniony) ma orzec "anulowanie" wyborów do czego za prezesury nie przydupasa mafijnego nigdy by nie doszło, bo przecież SN orzeka o prawidłowości lub nieprawidłowości wyboru (określonej zatem osoby) a nie o ich nie odbyciu.
            A skoro tak, to winna obowiązywać cisza wyborcza.
            A skoro tak, tonie odbyte wybory są wciąż... w toku i teoretycznie winno się je przeprowadzić 23 maja jako... druga turę z uczestnictwem wszystkich uczestników.
            Dwa świry orzekły istnienie "praw nabytych" - łaskawcy - ale na jakiej podstawie? Jakim prawem dwa chujki orzekają kto ma do czego prawo w związku z wyborami - to chyba leży w gestii PKW lub innych struktur prawnych a nie dwóch uczestników zamachu stanu.
            Oczywiście SN nie mając takich plenipotencji orzeknie "nieodbycie wyborów" i da zielone światło do dalszych nadużyć - już teraz wiadomo, iż wybór prezesa SN nie odbędzie tradycyjnie w formie zgromadzenia ogółu elektorów, ale że pedał zamknie się z grupą mafijnych mużdżahedinów, a reszta żydolewactwa w innych pomieszczeniach - to kolejny element zamachu stanu.

            Kto jest winien?
            UE.
            Trzeba było skurwysynów wziąć na smycz w kagańcu na ryjach i na wiele miesięcy wstecz kategorycznie egzekwować prawo europejskie.
            TSUE spija teraz owoce swych zaniedbań i brandzlowania się z psychopatami.

            Kto jest winien?
            Prof. Gersdorf.
            Niezależnie od zasług na stolcu, popełniła NIEWYBACZALNY błąd nie doprowadzając do wyboru następcy.
            Zostawiła decyzję w mocy psiaka, które dzisiaj merdając ogonkiem (i nareszcie w masce dostosowanej do psiej mordki) zachwycało się dworcem i... porozumieniem w Zjednoczonej prawiczce.
            Prawiczce dawno już prawnie zdeflorowanej.

            Ciekawe co teraz postanowi kuchara. Bo miało dziś dać zielone światło eluni katyńskiej.
            Przed pół godziną zakończyło się kolejne spiskowanie na Nowogrodzkiej. Prawdopodobnie ustalono wytyczne dla przytępskiej.

            A moje osobiste życzenia?
            Żeby datę wyborów ustalono na 23 maja.
            gowiniątko mogłoby tego nie przeżyć.
            I oto chodzi. zbbbbbaaaffffccccaaajjjjeeewwwwoooowwwwi zwłaszcza.
            To coś nie zapomina i nie wybacza. Teraz jarusiowi prim pozostaje jedynie czekać kiedy i jak mocno dostanie na odlew w sam środek ryja.
             • sorel.lina Re: Nowe wybory 07.05.20, 17:02
              Wybory 2020 nie zostaną zrealizowane w pierwotnym terminie. Stało się to jasne dopiero w środę wieczorem. Nieoczekiwanie po debacie prezydenckiej Jarosław Kaczyński i Jarosław Gowin wydali oświadczenie. Wynika z niego, że "po 10 maja 2020 r. oraz przewidywanym stwierdzeniu przez SN nieważności wyborów, wobec ich nieodbycia, marszałek Sejmu ogłosi nowe wybory prezydenckie w pierwszym możliwym terminie".

              Co na to Helsińska Fundacja Praw Człowieka?

              W komunikacie przypomina, że
              "obecnie nie istnieje inny zgodny z prawem sposób przesunięcia terminu wyborów Prezydenta RP niż wprowadzenie stanu klęski żywiołowej". Odnosząc się do Kaczyńskiego i Gowina, podkreśla, że "porozumienie dwóch szefów partii nie stanowi źródła prawa".

              Zdaniem HFPC porozumienie dwóch polityków to "mnożenie kolejnych niezgodnych z Konstytucją rozwiązań".
              Fundacja zaznacza, że "nie może być to uzasadniane interesem ojczyzny, zwłaszcza gdy można go skutecznie chronić zgodnie z obowiązującą Konstytucją".
            • 1agfa Re: Nowe wybory 07.05.20, 17:33
             Wu napisał:
             (...)
             Kto jest winien?
             UE.
             Trzeba było skurwysynów wziąć na smycz w kagańcu na ryjach i na wiele miesięcy wstecz kategorycznie egzekwować prawo europejskie.
             TSUE spija teraz owoce swych zaniedbań i brandzlowania się z psychopatami.


             Wydawałoby się że stara Europa niejedno widziała w czasach najnowszych (z Ceausescu, spływającymi krwią Bałkanami, a ostatnio Orbanem) włącznie, ale wobec Polski kierowała się domniemaniem prawości i uczciwości, o czym świadczyły poprzednie lata niezwykle owocnej współpracy. Rzeczywiście, zapomnieli lata rządów Najważniejszych Braci Świata. Tak jest, winna jest o p i e s z a ł o ś ć. europejskich struktur. Niewiara, że a ż t a k można łamać zasady krajów cywilizowanych. Bo za taki kraj d o t y c h c z a s Polskę uważano. Dotychczas.

             Kto jest winien?
             Prof. Gersdorf.
             Niezależnie od zasług na stolcu, popełniła NIEWYBACZALNY błąd nie doprowadzając do wyboru następcy.
             Zostawiła decyzję w mocy psiaka, które dzisiaj merdając ogonkiem (i nareszcie w masce dostosowanej do psiej mordki) zachwycało się dworcem i... porozumieniem w Zjednoczonej prawiczce.
             Prawiczce dawno już prawnie zdeflorowanej.

             Tak jest, pomimo całej wdzięczności i podziękowań za działalność Pani Prof. Gersdorf w tym przypadku... może już nie wytrzymała nacisków? Były ogromne, ogromna presja, a protesty społeczne w obronie prawa (choć intensywne) wcale nie takie, jakich można by się spodziewać wśród świadomego społeczeństwa. Choćby - porównując - co pokazała Praga! A jak w dziedzinie prawa dzieje się w Polsce czasów żenujących magistrów - wiadomo. Już nikt nigdy...

             Ciekawe co teraz postanowi kuchara. Bo miało dziś dać zielone światło eluni katyńskiej.
             Przed pół godziną zakończyło się kolejne spiskowanie na Nowogrodzkiej. Prawdopodobnie ustalono wytyczne dla przytępskiej.

             A moje osobiste życzenia?
             Żeby datę wyborów ustalono na 23 maja.
             gowiniątko mogłoby tego nie przeżyć.
             I oto chodzi. zbbbbbaaaffffccccaaajjjjeeewwwwoooowwwwi zwłaszcza.
             To coś nie zapomina i nie wybacza. Teraz jarusiowi prim pozostaje jedynie czekać kiedy i jak mocno dostanie na odlew w sam środek ryja.


             Ktoś przypomniał: swego czasu Najdroższy Poseł Wszech Czasów był zmuszony okolicznościami ponownego zaangażowania p. Leppera do rządu. Bardzo szybko po tym rozpoczęła się tzw. afera gruntowa, rzekomo związana z panem Lepperem.
             Na pewno to jest w internecie.

             PS. WU, zawsze (no, prawie zawsze) musisz mieć rację? ; ) Bo tak jest.
             • 1zorro-bis Re: Nowe wybory 07.05.20, 18:11
              Polska Zachod przestaje sie juz interesowac. Coraz mniej informacji, coraz mniej komentarzy...Przepieprzonych zostalo 28 lat. 28 lat nadziei na normalne, stabilne i bogate panstwo. I to zostalo przepieprzone nie przez jakas obca sile jak kiedys "Wielki Brat",ktory kontrolowal i rozkazywal. Nie, zostalo to przepieprzone przez durnych Polakow, tych ktorzy dali sie kupic za "pincet" oraz durnych Polakow - tych z wyzszej polki, ktorym sie juz dobrze powodzilo tak, ze nie chcialo im sie isc na wybory....I teraz na placz jest za pozno. Holota bedzie rzadzic., holota bedzie sie cieszyc i ich wspierac tak dlugo az holota poczuje ze zlotowka jest gowno warta i do garnka nie ma co wlozyc. Ten scenariusz przerabiala juz Wenezuela....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka