Dodaj do ulubionych

Jak to na stolcu ładnie

08.05.20, 13:54
piesek już nie wie jak i komu jeszcze wejść do pupulki.

Kolejna ustawka: reklama Dudy w Washington Post za nasze pieniądze.
Czy możemy porozmawiać o tym, jak Andrzej Duda kupił całostronicową reklamę w Washington Post, aby rozpowszechnić swoją faszystowską propagandę PiS dzień po przełożeniu wyborów?” – napisała jedna z internautek.

Okazuje się, że to reklama, którą wykupiła… Polska Fundacja Narodowa. W przeciwnym razie nikt by tego nie chciał wydrukować. Reklamę analizuje też PAP, nie podając jednak czytelnikom, że to materiał sponsorowany Dudy, tylko enigmatycznie pisząc o kampanii PFN: stawia pod znakiem zapytania rzetelność tej instytucji.

Nie podaję linka zamieszczonego przez wieści, bo rzygać mi się chce na samą myśl o tym błaźnie.
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Jak to na stolcu ładnie 08.05.20, 14:36
    A to,psinka zaskamle

    Duda obiecuje miliardy, a Sasin mówi że prąd zdrożeje bo nie ma pieniędzy na rekompensaty.
    Rozważane jest wycofanie się z rekompensat lub ich obniżenie. Decyzja ma zapaść w okolicach czerwca, lipca. W tym roku prąd dla gospodarstw domowych jest droższy średnio o 12 procent. Rząd obiecywał, że na początku przyszłego roku odda nam za to pieniądze.

    Teraz Jacek Sasin zastanawia się, czy je wypłacić.

    Musimy wyważyć dwie rzeczy. Z jednej strony te ogromne potrzeby budżetu państwa na wsparcie kredytobiorców i zapobieżenie kryzysowi. Z drugiej strony mamy sytuację gospodarstw domowych – przekonuje minister.

    Nie wiadomo w końcu jak wygląda sytuacja budżetu Polski, prezes NBP mówi że górki jest w brud, prezydent obiecuje miliardy, a wicepremier mówi – W międzyczasie pojawiła się epidemia, która weryfikuje wiele naszych zamierzeń. Dobrze że ktoś zauważa że jesteśmy w trakcie światowej epidemii, ale czy to znaczy że prezydent obiecuje pieniądze których nie ma?

    Polska zamiast wspierać rozwój energii odnawialnej inwestuje w stare technologie
    Bloomberg: na podstawie danych z około 7 tysięcy projektów, że w skali globalnej średni koszt wytwarzania energii z lądowych farm wiatrowych w ujęciu LCOE spadł przeciętnie o 9 proc. w porównaniu do drugiej połowy 2019 r. – do średniego poziomu 44 USD/MWh.:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka