Dodaj do ulubionych

Łelkam in mafia (za brochą)

08.05.20, 14:21
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/95738853_2358405424456503_306685287981907968_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=110474&_nc_ohc=I-OQJp9Hy7IAX8D4nFy&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=f491a888f4beba252c5b7fb0acbae32f&oe=5ED910F2
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 11.05.20, 16:50
    Rząd pięciokrotnie przepłacił za zakup bezużytecznych maseczek firmie powiązanej z doradcą Prezydenta Dudy
    Stanisław Janowski

    11 Maja 2020

    Kolos na glinianych nogach

    Transportem sprzętów medycznych i środków ochrony osobistej za pomocą największego samolotu transportowego, partia rządząca chwaliła się niemal tydzień. Po wielu protestach opozycji, rozmowy na temat kolejnych lotów Antonowa do Polski zostały zerwane. Od tego czasu media obiegła informacja o zawrotnych sumach, które przeznaczono na ten jeden lot. Teraz Gazeta Wyborcza informuje o tym, że materiały, które zostały do nas wysłane w tym transporcie są niskiej jakości, a do tego mocno za nie przepłaciliśmy.
    Kto kupił, kto przepłacił

    Za cały projekt ściągania materiałów ochrony osobistej do Polski z Chin odpowiadał KGHM. Z dokumentacji, do której dotarła GW wynika jednak, że maski kupiła polska spółka Quantron S.A. ze wsi Łazy pod Warszawą. Co więcej w poświadczeniu celnym napisane jest, że za 1,35 mln maseczek KGHM zapłacił Quantromowi prawie 2,65 mln dolarów, czyli 1,96 za sztukę (ok. 8 zł). Jednorazowe maseczki dostępne są w sklepach za 1,62 zł za sztukę.

    Podejrzana współpraca

    Jak wyjaśnia KGHM, w czasach globalnej pandemii oczywistym jest, że tego typu zakupy przeprowadza się przez pośredników. W odpowiedzi na dalsze pytania GW, Lidia Marcinkowska, dyrektor naczelna ds. komunikacji KGHM, zasłania się jednak tajemnicą handlową. Firma Quantron, który zrealizowała zamówienie KGHM prowadzona jest przez byłego oficera Wojskowej Służby Informacyjnej, Andrzeja Mikołajczyka.


    z netu

    To wstrętne, żydolewackie pomówienie zazdrośników i nienawistników postesbeckich i postzomowskich, krótko mówiąc postczerwonych.
           • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 12.05.20, 10:29
            Rząd PiS chciał przejąć mBank, ale Niemcy zrezygnowali ze sprzedaży.

            – Oczywiste jest, że sprzedamy tak wartościową część naszych aktywów jak mBank, tylko jeśli warunki będą odpowiednie. Obecne otoczenie rynkowe naznaczone kryzysem koronawirusa nie pozwala na atrakcyjną wycenę – napisała w komunikacie Bettina Orlopp, członek zarządu Commerzbanku.

            Do Commerzbanku należą akcje stanowiące prawie 70 proc. na głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy mBanku.

            Rząd PiS chciał przejąć mBank za pośrednictwem kontrolowanego przez skarb państwa PEKAO S.A (za pośrednictwem PZU i Polskiego Funduszu Rozwoju).

            W 2017 r. rząd PiS ogłosił wielki sukces odkupując PEKAO S.A. Transakcja miała zapoczątkować proces repolonizacji gospodarki. Tak naprawdę zapoczątkowała proces jej renacjonalizacji i tworzenia synekur dla politycznych nominantów PiS.

            Źródło: Commerzbank, własne

            I tak trzymać! Bydłu nic nie odsprzedawać, bo puści z dymem!
            • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 12.05.20, 11:17
             Stadnina Janów Podlaski na dnie.

             Prokuratura, zamiast zająć się obecnymi kłopotami hodowli, wciąż bada rzekome nieprawidłowości z przeszłości - podaje we wtorek dziennika "Rzeczpospolita".
             Gazeta podkreśla, że prokuratura właśnie po raz kolejny przedłużyła śledztwo w sprawie rzekomych nieprawidłowości w legendarnej stadninie koni arabskich w czasie, gdy kierował nią Marek Trela. - To jedno z najbardziej upolitycznionych śledztw. Jak w lustrze odbija się w nim sposób działania naszego aparatu rządzącego, który wykorzystuje prokuraturę do swoich celów – powiedział cytowany przez dziennik Marek Szewczyk, były redaktor naczelny "Konia Polskiego" i autor bloga Hipo-Logika.pl.

             "Rzeczpospolita" zwraca też uwagę, że śledztwo zostało przedłużone po raz kolejny, tym razem do 9 sierpnia. Jak czytamy w dzienniku, "powodem przedłużenia postępowania "jest to, że prokuratura czeka na opinię biegłego dotyczącą współpracy stadniny z organizującą aukcje Pride of Poland firmą Polturf".
             Z informacji dziennika wynika, że opinia ta ma wpłynąć do końca miesiąca, miała być jednak gotowa do 31 marca. - Jestem przekonany, że 9 sierpnia prokuratura znajdzie kolejny pretekst. Chodzi o to, żeby przedłużać śledztwo w nieskończoność. Bo jeśli je umorzą, przyznają, że minister Jurgiel kłamał – podkreśla Marek Szewczyk. Dodał, że "prokuratura powinna raczej zająć się obecną sytuacją w stadninie".

             Jak informuje "Rz" w efekcie ciągłych zmian i błędów w zarządzaniu stadnina zaczęła notować straty, np. 3,3 mln w 2018 roku. Z rozmów dziennika ze specjalistami od hodowli koni wynika, że jest "coraz gorzej". "Nie ma pełnowartościowej paszy. To, czym karmią konie, woła o pomstę do nieba. Zważono worek owsa i okazało się, że zamiast 50 kg ma wagę około 30 kg, bo to są plewy, a nie owies" - czytamy w dzienniku.

             Źródło gazety, prosząc o zachowanie anonimowości podkreśliło, że sytuacja finansowa stadniny jest trudna. - Brakuje opieki weterynaryjnej i kowala, więc konie mają nieprzycinane kopyta. Trudna jest sytuacja ekonomiczna. Klacze wylicytowane na zimowej aukcji się wyźrebiły i nie wiadomo, czy klienci za nie zapłacą – dodaje w rozmowie z dziennikiem źródło.


             Żydolewackie skurywysyny giry precz od Wolskiej ProKURAtury! Niezależnej i stojącej na "strarzy" demochracji.
                      • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 13.05.20, 19:53
                       www.onet.pl/?utm_source=www.facebook.com_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=4e63cd56-0e7e-4f9d-b449-bc51defa1aac&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2

                       psyjaciel ratlerka - kolejny wandal jak przystało na Rasę Panuf!
                        • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 14.05.20, 17:51
                         To już oficjalnie potwierdzone. Polskę uznano najbardziej homofobicznym krajem w UE.
                         Polska uplasowała się na ostatnim miejscu wśród krajów Unii Europejskiej w prestiżowym rankingu ILGA Europe, oceniającym równouprawnienie w państwach Europy. Oznacza to, że jesteśmy najbardziej homofobicznym członkiem unijnej wspólnoty.

                         Ranking ILGA Europe bada poziom równouprawnienia społeczności LGBTI (lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i interpłciowych) we wszystkich krajach Europy. Bierze on pod uwagę sześć kluczowych kategorii: 1. równość i zakaz dyskryminacji, 2. rodzina, 3. wolność zgromadzeń, zrzeszania i ekspresji, 4. przestępstwa z nienawiści i mowa nienawiści, 5. uzgadnianie płci i integralność cielesna oraz 6. prawo do azylu.
                         Na czele tegorocznego rankingu znalazła się po raz czwarty katolicka Malta (89 proc.). Za nią uplasowały się: Belgia i Luksemburg (73 proc.) oraz Dania i Norwegia (68 proc.). Polska, która przez ostatnie trzy lata zajmowała jeszcze przedostatnie miejsce wśród krajów należących do Unii Europejskiej, teraz – z wynikiem 16 proc. – uplasowała się na ostatniej pozycji w UE. Za nią znalazły się jedynie: Białoruś (13 proc.), Monako (11 proc.), Rosja (10 proc.), Armenia (8 proc.), Turcja (4 proc.) i Azerbejdżan (2 proc.).
                         Po zsumowaniu punktów, które zdobyliśmy w każdej z sześciu kategorii, okazuje się, że Polska ma zaledwie 16%. Analizując wydarzenia ostatniego roku ILGA Europe odjęła nam punkty w trzech podkategoriach w ramach kategorii “Wolność zgromadzeń, zrzeszania się i ekspresji”. W podkategorii “Zgromadzenia publiczne odbywają się bez przeszkód ze strony organów państwa” odjęto nam punkt za pojawiające się jak grzyby po deszczu zakazy marszów równości wydawane przez lokalne władze.

                         O ile w 2018 roku mieliśmy jeden zakaz i można było to potraktować jako wyjątek od reguły, o tyle w 2019 roku zakaz marszu równości stał się stałą praktyką prezydentów miast, którzy – z pełną świadomością, że nie mają racji i przegrają w sądzie – zakazywali ich ze względów politycznych – wyjaśnia adwokatka Karolina Gierdal z KPH, która reprezentowała przed sądem m.in. Marsz Równości w Rzeszowie.
                         Do utraty punktów w podkategorii “Organizacje działają bez przeszkód ze strony państwa” doprowadziły przyjmowane przez samorządy dyskryminujące Samorządowe Karty Praw Rodzin i znajdujący się w tym dokumencie punkt dotyczący selekcji organizacji społecznych, z którymi winny współpracować samorządy. W podkategorii “Obrońcy/czynie praw osób LGBTI nie są zagrożeni/e” ILGA Europe odjęła Polsce punkt z uwagi na panującą w kraju sytuację zagrożenia dla bezpieczeństwa aktywistek i aktywistów działających na rzecz społeczności LGBTI. O tym, że osoby zaangażowane w walkę o równouprawnienie są zagrożone świadczyć może m.in.: wniesienie pozwów przeciwko autorom Atlasu Nienawiści monitorującego proces wdrażania w samorządach tzw. uchwał anty-LGBT i Samorządowej Karty Praw Rodzin, emisję demonizującego osoby LGBT programu Inwazja w telewizji publicznej, nasłanie przez TVP na stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii kobiety, która miała szpiegować organizację, zatrzymanie Elżbiety Podleśnej w związku z naklejkami z wizerunkiem Tęczowej Maryi oraz spisywanie uczestników marszów równości niosących flagę z tęczowym orłem.                         RPO ratuje wynik Polski

                         Wyniki Polski mógł być jeszcze gorszy, gdyby nie Rzecznik Praw Obywatelskich i wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie. ILGA Europe postanowiła przyznać nam punkty za: aktywność RPO Adama Bodnara, który razem ze swoim zespołem podejmuje liczne działania w zakresie praw osób transpłciowych i niebinarnych oraz w związku z wyrokiem Sądu Okręgowego w Warszawie, który uznał, że nieposiadająca polskiego obywatelstwa uchodźczyni mieszkająca w Polsce może przejść przez procedurę uzgodnienia płci.

                         Niedługo dobiegnie końca kadencja aktualnego Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara. Biuro RPO i sam Rzecznik otwarcie angażują się aktywnie w\ ochronę praw osób LGBTI. Nie wiemy co wydarzy się po upływie tej kadencji – kto zostanie nowym Rzecznikiem i czy osoba wybrana przez obecną większość będzie z równym zaangażowaniem występować przeciwko dyskryminacji – wskazuje adwokatka KPH, Karolina Gierdal.

                         Na temat

                         TO POTWARZ! A nominacja ZADadkiewicza?
                         • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 15.05.20, 14:26
                          – „Dziękujemy za cudownie jałową nie współpracę. Jesteśmy wdzięczni jako środowisko medyczne za uczciwe i niebanalne utrudnianie nam pracy oraz brak potencjału naprawy ochrony zdrowia. Z rozrzewnieniem wspominamy deprecjonowanie rezydentów, arogancję w stosunku do lekarzy i zamiatanie pod senatorski dywan problemów Pana kolegów i koleżanek po fachu” – napisali do Stanisława Karczewskiego lekarze ze Stowarzyszenia Chirurgów „Skalpel”.

                          – „Życzymy milionów idei na koncie i wielu misek ryżu” – kpili z Karczewskiego członkowie Stowarzyszenia Chirurgów. To oczywiście nawiązanie do wypowiedzi z 2017 r. ówczesnego marszałka Senatu. – „Myślenie o pieniądzach nie jest najważniejsze w życiu, zapewniam kolegów lekarzy, młodych lekarzy, którzy rozpoczynają pracę, że pieniądze naprawdę nie są najważniejsze w życiu. Naprawdę warto pracować dla jakiejś idei, a nie tylko myśleć o pieniądzach” – tak Karczewski pouczał strajkujących wtedy lekarzy rezydentów.

                          Amen i won już z tym shitem
                         • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 15.05.20, 16:29
                          Suski o opozycji: Po przejęciu władzy wprowadzi dyktaturę. Będzie wsadzać PiS do więzienia
                          12 maja 2020 Zuzanna Stańczyk

                          shareinfo.pl/suski-o-opozycji-po-przejeciu-wladzy-wprowadzi-dyktature-bedzie-wsadzac-pis-do-wiezienia/?fbclid=IwAR0edDPmmp_gT369WTc3hqbMp63QxphZs_VsxO_Qev24WKh9grN15Lo7j9I

                          Jedyny na świecie bezmuzgowy profetyk!
                         • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 15.05.20, 19:32
                          Polityk PIS zatrzymany za posiadanie kokainy.
                          george 15 maja 2020

                          29 kwietnia 2020 roku. Warszawa. Na specjalny obiad z prezesem Jarosławem Kaczyńskim mogło wejść jedynie pięciu kandydatów na posła. Wśród nich był W. – Siedzieliśmy przy stole w piątkę i w pewnym momencie konsternacja. Prezesowi wpadł krawat do zupy. Obok mnie Paweł S., Bartłomiej W.. Wszyscy zamilkli i patrzą na prezesa, na krawat i na prezesa. Przecież prezesowi nie wolno przerywać. Wszyscy się bali, a ja mówię: Oj przepraszam prezesie, krawat w zupie. Kaczyński błyskawicznie: Oj, jaki pan spostrzegawczy. I podziękował. Później jeszcze przeglądał moje kampanijne materiały – opowiada Filip W. podczas wstępnego przesłuchania.
                          W latach 2013-2019 W. kupił w sumie dwa i pół kilograma kokainy. – Byłem uzależniony. Kiedy zaczynałem brać, to kupowałem, bo chciałem. Później kupowałem, bo musiałem – mówi podczas przesłuchania poseł PIS.

                          Nasuwa się pytanie, co dalej z posłem? Czy poniesie odpowiedzialność karną za swój czyn? Czy może wymiga się od odpowiedzialności?…

                          Z netu

                          Co za pytanie! Miałby zostać skazany? Chyba na wybitną karierę w mafijnej strukturze!
                         • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 15.05.20, 19:35
                          Doniosła na nastolatkę w niechcianej ciąży, teraz odebrała medal od ministra. O co chodzi?

                          Ministerstwo Sprawiedliwości odznaczyło antyaborcyjną aktywistkę. Jej zasługą było szantażowanie młodej kobiety, która znajdowała się w niechcianej ciąży. Kiedy chciała ją przerwać konserwatystka doniosła na nią do jej rodziny oraz partnera. Teraz płód stanowi zagrożenie dla jej życia i zdrowia.
                          W siedzibie resortu Zbigniewa Ziobry doszło do skandalicznego zdarzenia. Brązowy medal za zasługi dla polskiego wymiaru sprawiedliwości otrzymała osoba, która nękała ciężarną nastolatkę. Po poinformowaniu rodziny szukająca pomocy kobieta nie mogła liczyć na legalny zabieg przerwania ciąży. Pod groźbą wyrzucenia z domu musiała zrezygnować z próby spędzenia płodu. Jak informuje strona Seksizmu Naszego Powszedniego, 17-latka próbowała wykonać aborcję domowymi metodami. Skutki tego działania były poruszające.

                          Z netu

                          Do Trybunału w Strasznym Burgu tych bydlaków. A kapusia niech płaci odszkodowanie.
                         • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 19.05.20, 15:27
                          Kurski ogłasza: Koronka do Miłosierdzia Bożego liderem pasma TVP. Skrytykował go ksiądz
                          kn 19.05.2020 12:20
                          Kurski poinformował, że w związku z sukcesem Koronki do Miłosierdzia Bożego spod obrazu w Łagiewnikach, będzie ona transmitowana na antenie codziennie. Pochwalił się też wykresem oglądalności. "TVP3 1. raz w historii liderem pasma. Dziękuję" - napisał. Kurskiemu odpowiedział jeden z księży, któremu nie spodobał się wpis byłego szefa TVP.
                          Jak poinformował Kurski, w poniedziałek 18 maja oglądało ją 1,1 mln widzów. "'Debiut' Koronki 18.05 g.15 w TVP3 - 1,1 mln! TVP3 1. raz w historii liderem pasma. Dziękuję" - napisał. Jego wypowiedź skrytykował ksiądz Mateusz Markiewicz. "Bardzo bym prosił, by modlitwy nie sprowadzać do ekstazy nad kolejnym pikiem" - napisał.

                          www.facebook.com/
                         • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 19.05.20, 16:35
                          Wiecie kim się czuję oglądając telewizje? Czuje się jak zaszczany bachor w przedszkolu, który swojej pani zadał bardzo trudne pytanie. A ona patrzy na mnie z góry i myśli sobie: taki jesteś malutki, taki głupiutki i taki zaszczany, że i tak nic nie zrozumiesz, więc opowiem Ci znowu jakąś bajeczkę. A ja już kurwa mam dość bajek!
                          Premier Morawicki powinien mieć na czole napisane” Polacy nic się nie stało”. Krew mnie zalewa i drobne mi się w kieszeni nie zgadzają, kiedy oglądam każdego dnia tego zachwyconego sobą radosnego pajaca. Sprzedali nam chujowe maseczki, świetnie!, jacy jesteśmy wspaniali! Zapłaciliśmy gruba kasę za transport, to nic, to w końcu tylko państwowe pieniądze. Minister zdrowia zarabia na boku na trefnych maseczkach, cieszcie się, że w ogóle coś żeście dostali. Straciliście pracę, nic nie szkodzi, przecież dostajecie 500+, a jeszcze dołożymy wam na wakacje. A przecież i tak dostaliście, a raczej chuj wie kiedy dostaniecie, aż trzy najlepsze na świecie tarcze.
                          Patrze na tego głupka i cały czas się zastanawiam, na czym polega ta jego przyklejona, szczęśliwa mina, bo minister Szumowski, to chociaż adekwatnie do sytuacji ma minę ( i słusznie) jakby zaraz miał dostać wpierdol, ale Morawiecki nadal udaje premiera najbogatszego kraju świata.
                          Z czego się kurwa pajacu tak cieszysz???
                          Opowiedzieć Ci te bajeczkę, którą usiłujecie nam sprzedać?, bo może musisz to usłyszeć z cudzych ust, uświadomisz sobie, jak bardzo żałosna jest to opowieść.
                          Przypominasz sobie?, to wasz obecny prezydent, lecz co ważniejsze także kandydat, powołując się na przyjaźń i zażyłość z chińskim prezydentem i w imię tej zażyłości wydzwaniając do niego po nocach jak do jakiegoś „ruchadła leśnego”, załatwił Polsce te maseczki. Nie będę się czepiać, że ten chiński prezydent jest przywódcą nadal komunistycznego reżimu, który rozjeżdżał czołgami swych obywateli. I czy w ogóle pan Duda zapytał pana Trumpa, czy wolno mu się przyjaźnić z największym wrogiem Ameryki.
                          Jak to z komuchami bywa, transport maseczek został „załatwiony” i to nasz wybitny przyjaciel chińczyków to uczynił.
                          A może ciebie kłamliwy pajacu bawi to, że chiński towar przyjechał najdroższym samolotem świata, gdyż nasza oczekująca na każdy grosz państwowa flota nie była wystarczająco dobra dla takiego lansu. Jak już się fotografować, to na tle czegoś naprawdę dużego. I nie ma to znaczenia, że to duże coś, przywiozło do Polski tony chińskiego gówna! Ważne, żeby wyjść na konferencję i z tym przyklejonym uśmieszkiem i machając wymownie łapkami mamić ludzi, że to my! my pierwsi, my kurwa najlepsi i nasz pan prezydent to załatwił.
                          Minister Szumowski powiedział dziś, że na te fałszywe maseczki nabrała się cała Europa i wiele innych krajów. Ale pokaz mi człowieku chociaż jednego debilnego premiera innego kraju, który wynajął by najdroższy samolot na świecie, by ten towar, nie ważne dobry czy zły, przywieść. Pokaz mi drugiego premiera, który by się błaźnił osobiście witając ten transport na lotnisku i pokaż mi drugiego prezydenta, który by się publicznie przyznał, że się płaszczył przed jakimś komuchem.
                          Minister Szumowski powiedział także, że to były tak trudne momenty, a zakup sprzętu tak pilny, że kupiłby go nawet od diabła. No to tam w piekle musiała ta informacja wywołać prawdziwa rozpacz, że żaden diabeł nie jest znajomym pana ministra Szumowskiego, bo chętnie też by 5 dużych baniek zarobił.
                          Jeśli można napisać jakąś bardziej śmiesznie-tragiczną historie, niż ostatnie 5 lat z życia jednego kraju nad Wisła, to chyba potrzeba by wynająć jakiegoś prawdziwego mistrza pióra. A to życie za czasów PISu tak wygląda.. Do tego wszystkiego, patrząc nie na głównych aktorów ( chociaż też trochę), ale także na statystów, czyli obywateli, ma się poczucie totalnej beznadziei i rozdwojenia jaźni społecznej. Wydaje się, że wszelkie informacje, które w końcu docierają do ludzkich mózgów, są całkowicie bezużyteczne, bo osiadają gdzieś na dnie i nie są w stanie zmienić myślenia. W sobotę wszyscy wyją ze zgorszenia po filmie Sekielskich, a na drugi dzień wyją z zachwytu nad setna rocznicą urodzin Wojtyły-papieża!, nazywając go największym Polakiem w historii. Papieża, biskupa Rzymu, władcy małego państewka Watykanu, krainy rozpusty. Lawendowa mafia, homoseksualizm mieszkańców tej krainy.., ależ to naprawdę jest nic złego. Niestety w porównaniu z życiem w Watykanie, nasi księża i biskupi są tylko małymi, biednymi i skromnie żyjącymi myszkami. Mieszkańcy Watykanu, mówię o tych żyjących w sukienkach, rozpasani, zaślepieni pychą i całkowicie bezkarni, żyją w przepychu, którego nie znają królowie, żrą złotymi sztućcami i srają do złotych kibli, nawet majtki i koronkowe piżamki zamawiają sobie u najdroższych włoskich projektantów mody, a na ścianach ich salonów wiszą obrazy przedstawiające ich samych w purpurowych strojach przyozdobionych futrami dzikich zwierząt siedzących na złotych tronach. A jeśli im się nudzi, mają do dyspozycji coroczny kalendarz wydawany w jakiejś papieskiej drukarni, przyozdobiony zdjęciami nagich kleryków, będący swoistym katalogiem chłopców do wynajęcia.
                          Myślę, że to co dzieje się w tak zwanej stolicy apostolskiej, dla wielu z nas jest niewyobrażalne. A wiara w to, że jakiś papież o tym nie wie, jest najwyższą naiwnością.
                          Smutny to kraj, który ma za premiera roześmianego klauna. Smutny to kraj, którego prezydent musi dopuszczać się oszustwa, bo nie jest w stanie wygrać w normalnych wyborach. Smutny to kraj, który nie nazywa największymi Polakami wybitnych naukowców o światowej sławie, Kopernika Marii Curie, ani muzyka Chopina, ani noblistów takich, jak Olga Tokarczuk, ani nawet rewolucjonistów, jak Lecz Wałęsa, czy przywódców, jak Kościuszko. Smutny to kraj, którego najwybitniejszą postacią jest szaman burdelu.

                          Z netu
                         • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 19.05.20, 17:07
                          Przylebska wynajmuje willę z basenem na koszt TK?
                          19 maja 2020 afery

                          Krzysztof Brejza spytał TK czy prawdą jest, że ten wynajmuje willę z basenem i siłownią przy al. Szucha w Warszawie. TK odmówił odpowiedzi.

                          Senator wystąpił do sądu że skargą na TK. Wygrał.

                          Czy dostaniemy informacje ile kosztuje gotowanie dla Kaczyńskiego?

                          Z netu

                          No chyba musi się wykąpać upichceniem pizzy zbbbaafffcccaaajjjeeewwwwooowwi!
                         • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 20.05.20, 17:05

                          48 milionów na podwyżki dla swoich ludzi. Tak działa władza w dobie kryzysu!

                          Trwa narodowe zaciskanie pasa. Epidemia pustoszy budżety prywatnych firm i państwową kasę. Część z nich nie przetrwa trudnego dla gospodarki czasu i mówią o tym nawet członkowie rządu Mateusza Morawieckiego (52 l.). Okazuje się, że są jednak miejsca, gdzie kryzys nikomu niestraszny, a miliony na podwyżki płyną szerokim strumieniem. Gdzie takie rzeczy? Oczywiście w sektorze państwowym!

                          www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/48-milionow-na-podwyzki-dla-swoich-ludzi/wp1s57n
                         • wscieklyuklad Re: Łelkam in mafia (za brochą) 20.05.20, 17:09
                          Burdel tata kontra burdel mafia.

                          „Walka o kolegium jest zasadna też z tego względu, że ma ono obecnie jedynie 13 członków z 19, których wymaga ustawa. Wystarczy przekonać zaledwie siedmiu, by wygrać głosowanie i w praktyce ubezwłasnowolnić prezesa. Mimo kontrowersji dotyczących Banasia, raczej trudno krytykować to, co robi w sprawie kolegium. To nie prezes ma największy wpływ na wyniki kontroli, lecz sam kontroler. Walka o niezależność kolegium to walka o niezależność kontroli”

                          koduj24.pl/pis-chce-unieszkodliwic-banasia/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka