Dodaj do ulubionych

Aldona Urbaniak vel Al......

11.05.20, 08:19
chcesz wojenki durny babsztylu?
To bedziesz ja zaraz miala.

"Ha, żeby to tylko donos do pracy, ale chwaliło się samo na forum, że do ministerstwa sprawiedliwości w Wiedniu, do jakichś urzędów higieny, sanepidu, magistratu etc. Chyba tylko do zarządu zieleni miejskiej nie pisało, ale do zarządu dróg i mostów to już chyba tak. Solidna nauka wyniesiona z domu, po rodzicach. A słupek aż skakał ze szczęścia, marząc, że będę żebraczką w łachmanach proszącą o skórkę chleba."
Obserwuj wątek
    • 1zorro-bis Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 11.05.20, 08:32
      Zaczelas kretynko od DONOSU na mnie do PROKURATURY w Niemczech.
      W nadziei, ze zostane zniszczony fizycznie, psychicznie i Bog wie co jeszcze. Wypisywalas pierdola na forum, cytujac roizne paragrafy, wedlug ktorych durny babsztylu mialem gnic w wiezieniu a ty plawic sie w tysuacach euro wydartego ode mnie odszkodowania.
      I jak sie skonczylo durnoto bezmozgowa? Ano tak jak musialo. W dupsko dostalas na calej lini.
      A tutaj probka twojej glupoty, na razie w wersji oryginalnej po niemiecku.....
            • wscieklyuklad Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 11.05.20, 11:48
              O Bossszzzeeee! Chyba nawet Syzyf nie powstrzymałby tego skamieniałego narcyzmu puszczonego w ruch przez całkiem nieznanych " polubiaczy".
              Tu chociaż to bełkot jest przynajmniej kulturalny język.
              Ale maile słane do znacznie więcej, niż czterech galerii przez poszkodowana na ego i identycznie dotknięta narcyzmem przyjaciółkę to juź prawdziwy rynsztok.
              Aż skóra cierpnie gdy się to czyta lub odsłuchuje gnój wyrzucany przez telefon.
              Pełen oczywiście pomówień i oszczerstw, co typowe dla potomkiń arystokracji.
                • wscieklyuklad Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 11.05.20, 13:03
                  Jakie pismo, takie tłumaczenie. Autor donosu jest prawdopodobnie bezpłciowy ale z kategorii gender.

A tu dopiero jest obraza Czci! (zapewniam, że to nie Zorro jest autorem tego pomysłu).
                  Ale ja na miejscu narcystek wysłałbym do knajpy identyczny jak do licznych galerii stek wulgarnych wyzwisk, od których więdną uszy i interpretacja pojęcia "anioł", "księzniczka" i podobnych pierdół.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/97019806_684324179034991_4515673373145038848_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=07e735&_nc_ohc=sI_NY9A7uvgAX936UGm&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d6720f0b58553191826aeba0b25bf529&oe=5EDE4212
                • 1zorro-bis Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 11.05.20, 13:43
                  Dunajcu....to jest ONA, a raczej ON - ten "ANIOL" w calej krasie....
                  Tak to wyglada jak kobitce miesa brakuje.....i to od lat!big_grinbig_grinbig_grin

https://s12.directupload.net/images/200509/9vni8nbv.jpgdunajec1 napisał:

> Ale mam malutkie pytanie, to jest on czy ona?
                  > Bo na tlumaczeniu jest "Niniejszym chcialbym zlozyc doniesienie...."
                  > CHCIALBYM...
                  • wscieklyuklad Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 11.05.20, 16:55
                    www.facebook.com/UKemigracjaPL/videos/658854854911705/

Skarbeczek przestanie płakać. Ale opiekunię powinno się ROZSZLOCHAĆ I SKOCZYĆ ZOMOWCOM do oczu, bo dziecko jest niepełnosprawne!
                    A tymczasem opiekunię zapewne przyklaśnie, że ZOMO zachowało się stosownie do wymogów państwa mafijnego.
                      • 1zorro-bis Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 11.05.20, 22:15
                        Dunajcu...ona pierdolca dostaje juz od dawna! Maz ja puscil w traby dla innej i zostawil z rachunkami do placenia....Przyjechalo kiedys "TOTO" do Paryzewa bo mnie poznac chciala....big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                        Olalem "TOTO" i sie zaczelo.....big_grinbig_grinbig_grin
                        I trwa ten "kryminal" jak widzisz do dzis.....big_grinbig_grinbig_grin
                        dunajec1 napisał:

> Zorro, ja bym powiedzial ze brakuje bolca,tu trzeba babe usprawiedliwic bo, "..
                        > jak nie ma bolca to dostaje pierdolca.." ot co.
                            • 1zorro-bis Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 12.05.20, 08:00
                              Sorell......a kto tutaj o seksz´izmie prawi???big_grinbig_grin
                              My dostosuwywujemy sie jedynie do "wspanialego" tekstu autorki ksiazek dzieciecych ( jednej!!!)big_grinbig_grinbig_grin
                              Tan fragment mi sie bardzo podoba: "Do tego dochodzi fakt, ze zostalam przedstawiona jako prostytutka i w miedzyczasie mam do czynienie z molestowaniem ( oj te nocne marzenia ! big_grinbig_grinbig_grin ) np. jakis mezczyzna probowal w nocy naklaniac mnie przez telefon do pewnych czynnosci ( jakich, jakich???? big_grinbig_grinbig_grinbig_grin ) - bo dowiedzial sie na FB, ze pracuje jako prostytutka. big_grinbig_grinbig_grin Ja nie wiem . babinka ma az tak bujna wyobraznie czy jest to dziki glod na SEX??! Bo zeby z jakiegos obrazka ktos wydedukowal gdzie babinka mieszka, znalazl adres (!!!), ba! numer telefonu i informacje ze pod tym telefonem funkcjonuje cos wiecej niz SEX-telefon......big_grinbig_grinbig_grin mnie po prostu rece ( i nie tylko !big_grinbig_grinbig_grin ) opadaja! Dlatego powtarzam - Policja i pani prokurator mieli niezly ubaw czytajac ten ....."kryminal dla dzieci", albo dla wgladnialych bab.....big_grinbig_grinbig_grin
                                  • sorel.lina Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 12.05.20, 09:21
                                    Ja po prostu jestem zdania, że niczyich spraw osobistych, życia intymnego, układów rodzinnych, itp. nie powinno się poruszać na forum publicznym. Tylko tyle. Tak uważam, mimo że na tamtym forum wywlekano również moje i mojej rodziny sprawy prywatne i to podając fałszywe, złośliwie spreparowane "informacje" na ich temat.
                                    • 1zorro-bis Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 12.05.20, 12:59
                                      Sorell.....wiesz czego sie nauczylem? Ze z chamem i prymitywem jezykiem salonowym rozmawiac nie mozna. Rwowniez w bialych rekawiczkach tez nie. Wiec zeby prymityw to zrozumial, trzeba niestety do niego jego metodami. I niestety, dlatego PO przegrywa, bo tej prostej rzeczy jeszcze nie zrozumieli.....smirk

sorel.lina napisała:

> Ja po prostu jestem zdania, że niczyich spraw osobistych, życia intymnego, ukł
                                      > adów rodzinnych, itp. nie powinno się poruszać na forum publicznym. Tylko tyle.
                                      > Tak uważam, mimo że na tamtym forum wywlekano również moje i mojej rodziny sp
                                      > rawy prywatne i to podając fałszywe, złośliwie spreparowane "informacje" na ich
                                      > temat.
                                            • 1zorro-bis Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 12.05.20, 21:44

al-szamanka Re: posadzić drzewo 12.05.20, 20:55

"Tyle im tylko zostało... bo marzenia o moim pójściu z torbami spełzły na niczym, a sam pacykarz i jego wspólniczka dostali porządnie po kieszeniach. Oj tak, porządnie dostali, a ani ja, ani Maseczka nie straciłyśmy nawet centa.
                                              Ale ciekawi mnie, co takiego chcą pokazać... może zdradzisz tajemnice?...."

A tobie na koniec niemieckojezyczny tumanie napisze tak: nie moglas mnie ugryzc ani na milimetr, nie udalo ci sie tumanie mimo ze uruchomilas rozne osoby i swoje mozliwosci. Nie stracilem przez twoja prymitywna dzialalnosc ANI GROSZA. Natomiast o tobie wiele osob dzieki twojej kretynskiej akcji tu i tam wyrobilo sobie odpowiednie zdanie. Twoja ostatnia akcjia w Glarerii w Karpaczu przyniosla odwrotny skutek.
                                              Jestes kobitko NIKIM, ZEREM, smutnym, starzejacym sie bez przyszlosci zawodowej rodzinnej i finansowej - ODPADEM LUDZKIM. W twoim nedznym zyciu nie pozostalo tobie nic innego jak ZAPIERDALAC jako opiekunka dla niepelnosprawnych, bo NIC innego juz nie zdzialasz i to jedyne twoje zrodlo utrzymania do...zblizajacej sie nieuchronnie nedznej, austriackiej emertyury. I to cala twoja przyszlosc, "wielka kariera" na Dzikim Zachodzie o ktorej tak marzylas wyjezdzajac z Polski w 1981 roku...NIC. Nic z twoich marzen nie zostalo. Nawet te bzdety "literackie" nikogo nie ruszyly. Co cie czeka? Ano wegetacja w socjalnym mieszkanku, w kiepskiej dzielnicy Salzburga za nedzna emeryturke ktora sobie jako PFLEGE przez ostanie 10 lat wypracowalas. I KURWICA ciebie zzera. Mnie nie moglas ugryzc - powtarzam to jeszcze raz - to chcialas sie zemscic na Bogu ducha winnej kobiecie, dla ktorej twoj byly maz ciebie w dupe kopnal i ciebie zostawil. Na koniec powiem ci tak - za rok koncze 70 lat i w swoím zyciu nie spotkalem NIGDY osoby tak ohydnej, podlej, bez skrupolow i zadnej zemsty na ludziach za swoje przegrane, zafajdane zycie. I to tyle - ludzka AMEBO.
                                                  • 1zorro-bis Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 13.05.20, 14:32
                                                    ...."Jest jedna różnica, po nas to spływa, gdyż wiemy, kim jesteśmy i wyglądamy jak wyglądamy, czego zmienić się nie da, natomiast oni wiją się jak piskorze, bo tak by chcieli pod każdym względem zaistnieć."big_grinbig_grinbig_grin
                                                    Czy podstarzala AMEBA moze wygladac? Moze. Ale wyglad to jest faktycznie moze wazny, zeby zlapac faceta gdy sie ma te 20-25 latek....big_grin Tatomiast gdy sie ma juz te "przechodzone" over sixty - to trzeba miec ciut, ciut wiecej niz tylko blond siano na glowie....big_grin I dlatego pozostaja juz tylko AMEBIE marzenia nocne typu: "nieznajomy puka noca do twych drzwi...." Tylko w jakim celu? Burdele sa przeciez pelne 20-to latek.....big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                                                  • wscieklyuklad Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 13.05.20, 16:24
                                                    Prostytutka w ABW. "Funkcjonariusze boją się, że ich dane zostały ujawnione"
                                                    Mateusz Baczyński
                                                    dzisiaj 10:49

Jeden z funkcjonariuszy zaprosił do szczecińskiej delegatury Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego prostytutkę – ustalił Onet. Do spotkania doszło w pomieszczeniu, w którym znajdują się niejawne informacje, takie jak dane agentów. Do dzisiaj ABW nie wyciągnęła konsekwencji wobec tego funkcjonariusza ani nie zweryfikowała, kim była prostytutka. – Część funkcjonariuszy obawia się teraz, że ich dane mogły zostać ujawnione lub przekazane nieuprawnionym osobom – twierdzi nasz informator.

Do wizyty prostytutki miało dojść w październiku 2019 r. Funkcjonariusz tłumaczył się, że była to jego kuzynka
                                                    Szef szczecińskiej delegatury wszczął postępowanie dyscyplinarne wobec funkcjonariusza. Jednak zostało ono wstrzymane przez jego przełożonego z Gdańska
                                                    Jak wynika z naszych informacji, do dzisiaj nikt nie zweryfikował, kim była ta kobieta, dla kogo pracuje i z kim utrzymuje kontakty. Nie sprawdzono też taksówkarza, który przywiózł i odwiózł kobietę

Koniec października 2019 r. Godziny późnowieczorne. Pod Wydział Zamiejscowy w Szczecinie Delegatury ABW w Gdańsku podjeżdża taksówka. Wysiada z niej kobieta i dzwoni domofonem do siedziby ABW. Wchodzi do środka.

Około godz. 2 w nocy ta sama taksówka podjeżdża pod budynek ABW. Kobieta wsiada do niej i odjeżdża.

Niby nic dziwnego, jednak o tej porze w szczecińskiej ABW nikt nie pracuje, poza służbą dyżurną, której zadaniem, oprócz ochrony obiektu, jest poinformowanie ewentualnego petenta o możliwości przyjęcia w godzinach 8:00 – 16:00. Jak się później okazało, nie była to jednak zwykła „petentka”.

Cicha wojna służb. Kolejne dymisje w drodze

Następnego dnia rano funkcjonariusz, który przejął służbę dyżurną zauważył, że pomieszczenie służby dyżurnej nie wygląda tak, jak powinno. Ujawnił m.in. zużytą prezerwatywę i ślady organiczne. Natychmiast poinformował o tym swojego przełożonego. W celu wyjaśnienia sytuacji dokonano przeglądu monitoringu.

Ustalono, że do szczecińskiej siedziby ABW późnym wieczorem przyjechała prostytutka i została wpuszczona do pomieszczenia służby dyżurnej, czyli miejsca, do którego mają dostęp tylko niektórzy funkcjonariusze, z uwagi na znajdujące się tam informacje. Chodzi m.in. o dane osobowe wszystkich funkcjonariuszy (wraz z ich prywatnymi adresami i numerami telefonów), informacje niejawne dotyczące procedur alarmowych wraz z kodami i hasłami, a także szafę pancerną z kilkoma sztukami broni wraz z amunicją.

Zaraz po ujawnieniu tego faktu naczelnik szczecińskiego ABW nakazał zabezpieczyć monitoring i zażądał wyjaśnień od funkcjonariusza.

Koronawirus w ABW. Pracownicy alarmują służby sanitarne

Ten poinformował, że z uwagi na złe samopoczucie przyjechała do niego kuzynka. Naczelnika nie przekonało to tłumaczenie i wszczął wobec niego postępowanie dyscyplinarne w związku z wpuszczeniem na teren ABW nieuprawnionej osoby.

Polecił też naczelnikowi ochrony zawiadomić Inspektorat ABW w Warszawie, jednocześnie informując o całym zdarzeniu Dyrektora Delegatury ABW w Gdańsku (któremu podlega szczeciński wydział zamiejscowy ABW).
                                                    Bez konsekwencji

Jak wynika jednak z informacji Onetu, dyrektor ABW w Gdańsku wydał polecenie, aby nie zabezpieczać monitoringu i nie informować o całym zdarzeniu Inspektoratu w Warszawie.

Do dziś funkcjonariusz nie poniósł żadnych konsekwencji i pracuje dalej. Z uwagi na polecenie dyrektora ABW w Gdańsku nie wszczęto też postępowania dyscyplinarnego oraz nie wykonano żadnych czynności.

Agenci nie zweryfikowali, kim była ta kobieta, dla kogo pracuje, z kim utrzymuje kontakty, nie sprawdzili taksówkarza, który przywiózł kobietę, a także nie sprawdzili pomieszczenia pod kątem ewentualnego podsłuchu.

Maciej Karczyński, były antyterrorysta, rzecznik policji oraz ABW, a obecnie prezes Ekstraklasy futsalu w poruszającym reportażu Dariusza Farona

– Część funkcjonariuszy obawia się, że ich dane mogły zostać ujawnione lub przekazane nieuprawnionym osobom. Nieoficjalnie wiadomo, że tego funkcjonariusza, oprócz kontaktów służbowych z dyrektorem delegatury ABW w Gdańsku, łączą też kontakty towarzyskie – mówi nasz informator.

– Poza tym sytuacja z października 2019 r. była już kolejną sytuacją w ostatnim czasie wskazującą na nieodpowiednie zarządzanie przez dyrektora ABW w Gdańsku. W połowie 2019 r. do gdańskiej delegatury dostał się obywatel Rosji, który przez ponad godzinę znajdował się w budynku ABW, zanim służba ochrony spostrzegła się, że jest to osoba niepożądana – dodaje.

– Żadne z tych dwóch zdarzeń nie było na rękę ówczesnemu szefowi ABW (Piotrowi Pogonowskiemu – red.), który w tym okresie miał duże problemy związane z szefem Najwyższej Izby Kontroli Marianem Banasiem i jego poświadczeniem bezpieczeństwa – wyjaśnia.

Informacje o sytuacji, do której doszło w szczecińskiej ABW, potwierdziliśmy w trzech niezależnych od siebie źródłach.

Od ponad tygodnia nie otrzymaliśmy od ABW odpowiedzi na zadane przez nas pytania w tej sprawie.

onet.pl

Zadzwońcie w nocy to wszystko się wyjaśni!
                                                  • 1zorro-bis Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 14.05.20, 12:03
                                                    durna , ludzka AMEBO....smirk
                                                    Nie dotarlo do ciebie, ze ja nie KLAMIE? Ze mowie PRAWDE? Caly czas udawadniam ci jakie ty pierdoly wypisujesz? Najpierw durna AMEBO straszylas mnie prokuratorem, wypisywalas paragrafy, wedlug ktorych ja pojde siedzie. I co ? I WIELKIE GOWNO! Ani CENTA ode mnie nie powachalac i dlatego z tej wscieklosci postaniwilas uderzyc w Bogu ducha winna kobiete. Tylko DLATEGO, ze twoj byly maz kopnal sie w koncu w dupsko i zastawil ciebie i wyniosl sie w koncu do normalnej, wyksztalconej i pracujacej kobiety. A zeby ci przypomniec AMEBO - znam DOKLADNIE caly przybieg sprawy, twoje ohydne wrecz maile i co najlepsze - wyrok sadowy z Niemicc, ktorym sie NIELEGALNIE posluzylas. Tak sie zastanawialem, czy nie zlozyc zazalenia na twoja "adwokat"....ale w koncu odstapilem od tego bo mi szkoda na takie NIC jak ty l czasu. Jedno jest pewne - zycie ci tak DOPIEPRZY, ze sie nie pozbierasz. I to juz w najblizszych latach. To masz pewne jak w banku.
                                                    A tutaj twoj kolejny belkot....AMEBO.smirk

al-szamanka Re: posadzić drzewo 14.05.20, 09:04

Jeszcze do tego się odniosę.
                                                    To wynika z ich prymitywnego pojęcia demokracji, mają przecież wolność.
                                                    A jak się ma wolność, to można wg nich popełniać największe paskudztwa.
                                                    Kumpela pacykarza, zresztą tak jak i on, nie potrafiła tego zrozumieć do końca.
                                                    Straciła forsę, jest w rejestrze karnym, gdyż dostała rok więzienia w zawieszeniu, musiała publicznie na swojej stronie FB mnie przeprosić i usunąć bohomaz.
                                                    Mogłabym tu, na Kalejdoskopie, opublikować screena tych przeprosin, mam do tego prawo, wyrok mi tego nie zakazał.
                                                    Ale już wcześniej powiedziałam, że tego nie zrobię, bo tam jest jej nazwisko.

I to jest ta "mała" różnica między nami, a podwyrkowcami. big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                                                  • 1zorro-bis Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 14.05.20, 12:22
                                                    big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                                                    A propos...."bohomazu". Durna AMEBO - to masz jeszcze pare osob do skarzenia i pisania donosow do prokuratury i latania z tym do Sadu....bo tego "bohomazu" nie usunelo jeszcze kilka osob. Osob, ktorych ja nie znam ale znalazlem to na FB! Wiec...do dziela! Do prokuratury! A najlepsze jest jeszcze to, ze ten "bohomaz" istnieje i bedzie po wieki istnial w pewnym, zacnym, artystycznym wydawnictwie - ktory tam sie rowniez znalazl. I co AMEBO? Kogo teraz zaczniesz straszyc prokuratorem i sadami? Kup sobie gumowy mlotek i....walnij sie tak w czolo. Moze pomoze....
                                                  • wscieklyuklad Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 14.05.20, 14:43
                                                    Dobry Boże, nie pomoże!

A propołs.

Pamietam, jak po zrujnowaniu Cię proponowałem jakaś kwotę na przetrwanie.
                                                    Zdołowany krępowałeś się finansowego wsparcia, wiem, że nie dojadałeś i wstrzymałeś wyjazdy z powodu braku kasiory na benzin-kierasin.
                                                    Wyznałeś, że żona w ostatniej chwili uratowała Cię od obwieszenia się na grillu.
                                                    Podobno przybiegła z Wesoła Nowiną, że Twoje konto zostało zasilone niezłą kwotą. Przypuszczała, że ode mnie, ale okazało się, że to była kasa za jakieś przerżnięte przez kogoś procesy, choć nie znam szczegółów.
                                                    Bóg czuwał, bo gdyby się o mrugnięcie okiem spóźniła, byłbyś już w krainie Wielkiego Manitou.

Ale pamiętaj, że zawsze masz u mnie bezzwrotne wsparcie, gdyby ktoś po raz kolejny puścił Cię w skarpetce równie skutecznie jak "posądowy sponsor".
                                                  • 1zorro-bis Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 14.05.20, 16:11
                                                    big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                                                    Podobno AMEBA szuka "bohomazu"....Aby zlozyc doniesienie do kolejnej prokuratury....big_grinbig_grin
                                                    Postanowilem jej pomoc! Otoz....ten "bohomaz" wyladowal po aukcji charytatywnej ........tutaj.big_grinbig_grinbig_grin
                                                    Do dziela , AMEBO! Do prokuratora!big_grin
                                                    www.youtube.com/watch?v=qY879Vejruc
                                                  • wscieklyuklad Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 14.05.20, 17:40
                                                    No i pozamiatane. Kuleszanki musiało przeżyć szooooook. Bo zapewne było poinformowane jak Cię szmateczki zmasakrowały.
                                                    A tu taka kiiiiiccchhhhhaaaa!
                                                    Jakież smutne musi być uczucie ośmieszenia i demaskacja bezczelnego kłamstwa. Moźe wreszcie przekonają się co to za bydło manipulujące ludźmi.
                                                  • sorel.lina Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 14.05.20, 17:53
                                                    A dajcież wy sobie spokój z tymi zapiekłymi w nienawiści i frustracji istotami!
                                                    Szkoda czasu, nerwów i w ogóle uwagi.
                                                    Ileż można to ciągnąć?!
                                                    Stanu umysłu ani zranionego ego nie da się uleczyć. Żaden fakt, żaden racjonalny argument nie ma tu znaczenia.
                                                    Co innego, gdyby to się miało znów przekładać na realne szkodzenie komuś, ale póki co, odpuście sobie.
                                                    Gra niewarta świeczki.
                                                  • 1zorro-bis Re: Aldona Urbaniak vel Al...... 14.05.20, 19:01
                                                    Ja mysle, ze AMEBA nigdy nie przestanie....big_grin
                                                    Przesrane zycie - rodzinne, zawodowe, finansowe.....co wiec AMEBIE pozostalo?
                                                    Ano plicie jadem az sie we wlasnej nienawisci do swiata udlawi. Tragiczna starosc AMEBE czeka. A to juz niedlugo, oj niedlugo....big_grinbig_grin;D

al-szamanka Re: posadzić drzewo 14.05.20, 17:55

Wiem, że nie zmieni, dlatego pozostaje im kiszenie się we własnym towarzystwie, gdzie ton nadaje plagiator, złodziej cudzej twórczości, co zresztą ogłoszone zostało w miesięczniku medycznym. Na miejscu jego żony za każdym razem, gdyby tylko spojrzał w moim kierunku, wymiotowałabym z obrzydzenia."......big_grinbig_grinbig_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka