Dodaj do ulubionych

Zdradkiewicz i inni zdradkiewicze

13.05.20, 10:17
Nie, to nie pomyłka! ZDRADKIWICZ!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Facet ćpa, nocami półnagi biega po stolicy, fotografuje i rozsyła zdjęcia zadka i… zamiast na oddział zamknięty trafia do Sądu Najwyższego i prowadzi Zgromadzenie Ogólne Sędziów SN. Takie rzeczy tylko w Polsce. Polsce PiS, rzecz jasna” – napisał jeden z internautów, komentując informacje o człowieku, którego Andrzej Duda wyznaczył na pełniącego obowiązki I Prezesa Sądu Najwyższego.

Zaradkiewicz już pokazał się z jak najgorszej strony i nie powinien być dalej tolerowany przez sędziów w Sądzie Najwyższym. Istnieje kilka prawnych możliwości pozbawienia go funkcji i odsunięcia od sprawowania stanowiska, wskazanego przez prezydenta.

Internauci komentują, że powodem odsunięcia może być właśnie podejrzenie utraty władz umysłowych i doniesienia medialne o zachowaniu Zaradkiewicza, który po kłótni ze swoim partnerem (jest homoseksualistą) biegał półnagi po centrum Warszawy pod wpływem nieznanych środków odurzających. Taka osoba nie gwarantuje ani powagi sądu ani rzetelności prowadzenia postępowania.

Czym kierował się Duda wyznaczając Zaradkiewicza? Poleceniem z Nowogrodzkiej. A Nowogrodzka lubi mieć ludzi na których ma haki. Nie wiadomo więc co Zaradkiewicz ukrywa jeszcze…
Obserwuj wątek
    • sorel.lina Re: Zdradkiewicz i inni zdradkiewicze 13.05.20, 10:32
     Minister zdrowia Łukasz Szumowski był gościem Beaty Lubeckiej w Radiu ZET.
     Szef resortu zdrowia był pytany o ekspertów, którzy doradzają rządowi przy podejmowaniu decyzji w związku z ogłoszoną epidemią koronawirusa.

     Szumowski uchylał się jednak od odpowiedzi: – To są osoby prywatne i nie wiem, czy chciałyby publicznie funkcjonowały.

     „Przypominam, że pytałem o to już kilka tygodni temu @MZ_GOV_PL i dostałem wymijającą odpowiedź. Teraz min. Szumowski twierdzi, że to «prywatne osoby». Nie, jeśli ktoś współtworzy politykę rządu, to nie jest «prywatną osobą»” – napisał Łukasz Warzecha.

     Wokół decyzji rządu narosło wiele wątpliwości. Utajnienie nazwisk ekspertów, którzy mają doradzać w podejmowaniu kolejnych kroków w procesie „odmrażania gospodarki” oraz modeli, które opracowali, z pewnością ich nie rozwieje. Może natomiast skłonić do stawiania kolejnych pytań.
     Jednak najprawdopodobniej pozostaną one bez odpowiedzi.

     Wcześniej, o zmianę modelu walki z epidemią w Polsce apelował do rządu były szef NFZ i polityk Porozumienia Andrzej Sośnierz. Jak mówił, ten który wybrał rząd Morawieckiego, jest „najgorszy z możliwych”. Ponadto generuje ogromne koszty.

     Z kolei polityk Konfederacji Sławomir Mentzen podkreślał, że aby zoptymalizować jakiś model, trzeba go poddać krytyce na forum naukowym. Rząd jednak nie publikuje modeli, na podstawie których podejmuje decyzje.

     Jest nawet hipotetyczna możliwość, że oni w ogóle żadnych modeli nie mają, działają całkowicie na ślepo, co niestety też należy brać pod uwagę – zaznaczył Mentzen.

     Źródła: Radio ZET/Twitter/nczas.com
    • wscieklyuklad Re: Zdradkiewicz i inni zdradkiewicze 13.05.20, 10:48
     sorel.lina napisała:

     > Specjalista-lingwista, profesor Miodek:
     >
     > [img]https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/96518580_3332364460130052
     > _7693838585367101440_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=110474&_nc_ohc=a5T0elRnPbkAX-rBL
     > VS&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=65cbddbad758a40ddf801ef1fac26d38&oe=5EE18AD6[
     > /img]

     Ale orzeł rapu pnie się w górę ( pierwszy Suckcess w pięciolatce)
     Oglądają na zabój w milionach odsłon. W tych ponurych czasach to rzadka okazja do turlania się z rozbawienia po glebie ( w rytm rapu naturalnie )

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka