Dodaj do ulubionych

dorobek żoliborskiego

14.05.20, 18:14
skurwysyna.
Ten wysłannik szatana na Ziemie, skuteczne zdemolował człowieczeństwo Wolaków (czyli propisonów)

Turyści straszą małe foki w Gdyni. Niektórzy rzucają w nie drewnem
13 maja 2020, 10:29
Małe foki, które przyszły na świat w ostatnich miesiącach lubią wygrzewać się na gdyńskich plażach. Niestety nie mają łatwego życia. Część turystów straszy zwierzęta, a niektórzy z nich rzucają w nie kawałkami drewna.

www.rmf.fm/bajeczna-polska/news,30556,turysci-strasza-male-foki-w-gdyni-niektorzy-rzucaja-w-nie-drewnem.html?fbclid=IwAR1O3eFtV5KWcVu9zSApj9OXK2BxuITjiOGz0cadguET790tAUDmptAIQLg
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: dorobek żoliborskiego 14.05.20, 19:11
    https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/97516878_10220884632212987_1319373722372538368_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_ohc=iTG8qlW29h0AX-TUyAc&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_tp=7&oh=caa677aecf3241f168b7a51a3376427e&oe=5EE16C9C

    A jak to się robi w państwach demokratycznych?

    W końcu marca w Szkocji wprowadzono obowiązek lockdown zabraniając tym samym przemieszczania się szaraczków po kraju.
    Na początku kwietnia Złe Oczy żydolewackie publikatorżników (the Sun)- wypatrzyły, iż pani Naczelny Lekarz Szkocji The Sun” Kaśka Calderwood wraz z mężem i dziećmi spaceruje sobie w pobliżu ich wiejskiego domku w hrabstwie Fife, odległego od nory podstawowej o mil czterdzieści.
    Naczelny Likoz nie widziała w tym postępku niczego zdrożnego, a nawet bez cienia obciachu wyznała, iż daczę nawiedziła również tydzień wcześniej! Działo się to w czasie, gdy surowe przepisy zakazywały opuszczania miejsca zamieszkania poza sytuacjami, które znamy i z naszego podwórka (bo przecież Szkoci (i nie tylko) opierali się na wytycznych rudego buca w tym względzie). Ponieważ weekend zapowiadał się piękną aurą, rządzacy zaapelowali, by nikt nie ośmielił się przemieszczać do swych drugich domów, nie ulegało więc wątpliwości, iż Naczelna Likoz dała dupy (naturalnie w przenośni, choć tego akurat media nie ustaliły).
    Kaśka przeprosiła zgodnie z wymogiem etykiety, a sama szefowa rządu szkockiego Nikosia Sturgeon (znana z fatalnej organizacji walki z pandemią zwłaszcza w ichniejszych DPS - pewne kretynię nie kumając, jakie żniwo zbiera koronawirus w Wolsce zachwyca się tutejszym rudym bucem) stwierdziła, ze Kaśka jest teges i należy się od niej odstosunkować płciowo.
    Opozycja jednak nie odpuszczała i - zapewne wkurzona, iż Kaśka jest chuda a ona budzi się każdego ranka przy kaszalocie marząc już nie o jakiejś zajebiście cudnej szesnastce ale co najmniej o Kaśce - uparła się przy zemście na tej, której osiągnąć seksualnie nie mogła (by po raz kolejny dała dupy).
    Na takie dictum Sturgeon nie dająca sobie i tak rady z pandemią w odróżnieniu od jej angielskiego kolegi czyli syna jaśka, który wtedy właśnie walczył o życie w szpitalu i tylko chwilowo zaniedbał o niebo skuteczniejszą walkę z koronawirusem bez ofiar w ichniejszych DPS-ch - po głębszym namyśle zorientowała się, iż Kaśka nie będzie już najlepszą wizytówką na konferencjach w trakcie których wydaje się kolejne dyspozycje dla udręczonego ludu, wobec czego ZDYMISJONOWAŁA ją.
    Za idiotyczny, weekendowy rodzinny wyjazd do drugiego domu.

    Gdyby takie standardy stosowano w naszym mafijnym państwie, mielibyśmy naturalną zmianę władzy.
    Nie ma bowiem w mafijnych strukturach NIKOGO, kto choćby raz nie dałby poważniejszej dupy.
    Niektórzy nawet sfotografowali i rozesłali fotkę własnej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka