Dodaj do ulubionych

"Zatoka swin".....w Sopocie.

21.05.20, 14:29
...warto ten film obejzec.
www.youtube.com/watch?v=EAuPAImkoGA&feature=share&fbclid=IwAR0WA4s3LO4glQCjLRfok4jloH98z_KmHrdl_RlOoU4Li-5peptg4cDeLmE

--
A takie sobie cusik....big_grin
www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: "Zatoka swin".....w Sopocie. 21.05.20, 18:47
     Żydolewaczka Doda już skontrowała!

     Latkowski wspomniał o Majdanie, głos zabrała Doda. „Jest seksoholikiem, nie pedofilem”.
     Dokument Sylwestra Latkowskiego wzbudził wiele emocji tym bardziej, że po jego emisji dziennikarz zwrócił się do polskich celebrytów o to, by „ujawnili prawdę”. Autor filmu wspomniał m.in. o Radosławie Majdanie, co spotkało się ze zdecydowaną reakcją byłego piłkarza. W jego obronie stanęła również Doda, która zabrała głos w mediach społecznościowych.
     „Co sądzicie o najnowszym filmie »Nic się nie stało«, a co najważniejsze o tym, co padło na debacie?” – zapytała na swoim Instagramie Doda. Jeden z użytkowników zauważył, że z ust Latkowskiego padły mocne słowa pod adresem człowieka, którego piosenkarka dobrze zna. Internauta najwyraźniej miał na myśli Radosława Majdana, który w latach 2005-2008 był żonaty z Rabczewską. „Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem. Mam nadzieję” – odpowiedziała Doda. Przypomnijmy, chociaż w dokumencie nie pada nazwisko Majdana, to Latkowski mówił o nim podczas debaty po emisji dokumentu. Reżyser zwrócił się do sportowca i innych gwiazd, aby „powiedziały prawdę”.

     Reakcja Majdana

     Były piłkarz na swoim Instagramie dodał oświadczenie, w którym podkreślił, że jest „zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania w tak poważną sprawę”. Majdan podkreślił, że nigdy nie kontaktował się ani z właścicielami klubów ani innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. „Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca. Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywista pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądowa” – zapowiedział.
     O czym jest film?

     Film „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego, który swoją premierę miał w środę na antenie TVP1, miał obnażyć pedofilię w środowisku polskich celebrytów. Reżyser przedstawia historię 14-letniej Anaid, która miała zostać zgwałcona i w 2015 roku popełniła samobójstwo. Sprawę wiąże z sopockimi klubami Zatoka Sztuki i Dream Club, gdzie miało dochodzić m.in. do gwałtów, szantażowania i stręczenia nieletnich dziewczyn. Głównymi organizatorami procederu mieli być Krystian W., ps. Krystek i Marcin T. ps. Turek. Pierwszy z nich czeka na wyrok, ciąży na nim kilkadziesiąt zarzutów. W trakcie dokumentu pokazywane są zdjęcia polskich celebrytów, sportowców i aktorów, m.in. Andrzeja Chyry, Borysa Szyca czy Kuby Wojewódzkiego, którzy mieli bywać w niesławnych klubach.

     Źródło: WPROST.pl / Instagram

     Mnie najbardziej martwi, że w filmie nie wspomniano o odwiedzinach byłego marszałka Seymu w burdelu podkarpackim, gdzie uwieczniono go w trakcie igraszek z CZTERNASTOLETNIĄ UKRAINKĄ!
     Co za niedopuszczalna cenzura!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka