Dodaj do ulubionych

Światełko Tunelu La Mensz po bredzixowemu.

26.05.20, 13:27
Dominiś CuningHam dało dupska.
Czołowy ideolog bredzixu i prawa łapa syna jaśka, to kolejne rzondowe debilę, które ma w nozdrzach obowiązujące WSZYSTKICH przepisy.
Dominiś - wraz z sunią - zakażeni SARSEM-2 wzięło na pokład awtamaszyny parkę szczeniąt, po czym udało się w bliżej nieokreślonym (jak się matołowi wyjściowo zdawało) kierunku, lub też na z góry upatrzone pozycje a właściwie do miejscowości Durham w takimże hrabstwie w płn-wsch Englandzie i to bynajmniej nie w celu zwiedzenia wpisanych na listę "dziewictwa" światowego Junesko katedry i zamku, lecz z zamiarem odwiedzenia rodziny. Nie była to pierwsza wycieczka świra w tymże kierunku - widziano tam toto co najmniej dwa razy w tym w trakcie kolejnej eskapady do jednej z miejscowości oddalonej od Durham o mil 30.
Sprawa się rypła (podobnie jak w przypadku Naczelnej Lekarz Szkocji), jednak gnój nie ma sobie nic do zarzucenia, bo to przecież przywódca stada, który skutecznie zrobił w bambuko tamtejszy Ciemny Motłoch wpływając na decyzje referendalne w sprawie wystąpienia z UE, a nie jakiś podrzędny autochton.
Lud się wkurwił co nieco i poczęstował gnoja niewybrednymi okrzykami.
Żydolewacka Partia Pracy zdecydowanie potępiła czyn dominisia, którego krytykuja też członkowie z jego partyjki.

Tymczasem syna jaśka u drzwi Down Ing Strit oznajmiło, że dominiś jest zajebiście teges i jedynym celem podróży do Durham była chęć zapobieżenia... szerzeniu się epidemii COVID!
Społeczeństwo brytyjskie jest Dur-Ham ale nie na tyle, by - czerpiąc oczywiście ze Sztandarowych i Pionierskich w Skali Światowej Osiągnięć Wolskiego Rzondu - wmawiać mu, że czarne jest czarne a białe jest białe czego słuszność negowało przecież samo zbbbbaaaffffccccaaajjjeeeww.
Wygląda, że oddychanie w reżimie "plasticzku" (jak to urządzenie ratujące życie dotkniętym COVID nazwało pewne indywiduum na najbardziej niszowym forum GW) jednak niewystarczająco poprawiło utlenowanie krwi i resztek muzgu, co przekłada się na trwała tendecję do bełkotliwych bredni w przekonaniu, że skoro motłoch zgodził się na bredzix, to - jako grupa debili - uwierzy we wszystko pozostałe.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka