Dodaj do ulubionych

Dlaczego zwlekają?

29.05.20, 10:40
Senator Wadim Tyszkiewicz:

Dlaczego Senat pracując zwleka z wyborami i uprawia "obstrukcję"?
Dlatego, że szulerom się nie ufa
.

Dzisiaj się toczy gra o Polskę. Tu już nie ma miejsca na błędy, bo każdy z nich może kosztować Polski Naród bardzo, bardzo wiele.

100% władzy w rękach jednego złego człowieka z Żoliborza, sfrustrowanego, mściwego, gardzącego suwerenem, który go wybiera i wynosi do władzy...

Z ekranu wylewa się totalna propaganda (za 2 miliardy zł naszych pieniędzy) siejąca jad, kłamstwa i insynuacje.
Do znudzenia powtarzane są słowa: obstrukcja..., a potem reelekcja (w kontekście Dudy).

Dlaczego Senat zwleka? A dlaczego Premier nie drukuje (sam mówi, że zwleka- przestępstwo) decyzji Państwowej Komisji Wyborczej o nieodbytych wyborach 10 maja? Dlaczego???Przecież to jego z...obowiązek.

W co oni grają z Narodem? Jaki mają ukryty cel? Jakie kolejne świństwo chcą uczynić Narodowi?

Ci „zbawcy narodu”wielokrotnie łamali Konstytucję i nadal to robią, a teraz się na tę Konstytucję powołują prąc do wyborów, póki sondaże dla Dudy są łaskawe. Przecież w proponowanej przez PiS ustawie wyborczej Konstytucja jest złamana 15 razy.
To jak to jest z tą Konstytucją? Sięgają po nią tylko pod potrzeby partyjne interpretując ją dowolnie?

Powtórzę: szulerom nie wolno ufać.
Obserwuj wątek
  • sorel.lina Re: Dlaczego zwlekają? 29.05.20, 10:48
   "Jakie kolejne świństwo chcą uczynić Narodowi?"
   W. Tyszkiewicz

   PRL, witaj!

   PiS utworzy sieć sklepów kontrolowanych przez państwo? – „Następny krok to muszą być kartki!”

   Ads bytri-table
   PiS utworzy sieć sklepów kontrolowanych przez państwo? – „Następny krok to muszą być kartki!”
   PiS utworzy sieć sklepów kontrolowanych przez państwo? – „Następny krok to muszą być kartki!”
   Bt 28 maja 2020 6

   „Sieć sklepów kontrolowana przez państwo byłaby na pewno czymś, co by uzupełniło to, nad czym teraz pracujemy, czyli obecnością państwa na kilku rynkach w ramach przetwórstwa produktów rolno-spożywczych” – powiedział w programie money.pl wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń.
   Jak stwierdził, jeszcze w tym roku ma się zakończyć budowa Narodowego Holdingu Spożywczego, znanego również pod nazwami Krajowa Grupa Spożywcza bądź Polska Grupa Spożywcza. Prace nad tym już trwają. Koncepcję tworzenia tego projektu przygotowuje firma doradcza KPMG. Umowę podpisano 30 kwietnia.


   Internauci mieli jednoznaczne skojarzenia:
   – „Po co ludzie mają zarabiać, ludzie mają pracować i wiernie służyć partii, taki model już kiedy był….. PRL”
   – „Następny krok to muszą być kartki!”;

   - „Ceny urzędowe, regulowane czy umowne? Książki skarg i wniosków też powieszą dla ludu pracującego?”
   – „Ceny urzędowe, kartki, PGR-y i czyn społeczny”
   – „Niedługo wszystko upaństwowią w imię GŁUPOTY PLUS!!!!”.
   • sorel.lina Re: Dlaczego zwlekają? 29.05.20, 10:52
    PiS na razie przygotowuje się do ataku. A głównym napastnikiem ma być Jacek Kurski, któremu raz już udało się zdobyć dla PiS-u prezydenturę – w 2005 r., gdy Donald Tusk przegrał z Lechem Kaczyńskim przez brudną zagrywkę z „dziadkiem z Wehrmachtu”. Z tamtego okresu zachowała się notatka, na której Kurski sporządził pomysły dla Kaczyńskiego. Warto to sobie przypomnieć, bo Kurski z Kaczyńskim pracują właśnie nad powtórką.

    Na poniższej notatce wypisał pomysły na to, o co oskarżyć kandydata PO, żeby go zniszczyć w oczach opinii publicznej. Są na niej pomysły, jak oczernić Tuska.

    https://www.wiesci24.pl/wp-content/uploads/2020/05/notatka-kurskiego-635x700.jpeg
     • sorel.lina Re: Dlaczego zwlekają? 29.05.20, 11:41
      Serialu "Zatoka świń" ciąg dalszy?

      W zasadzie to nie wymaga komentarza. Ja raczej chętnie usłyszałbym komentarz fanatyków jedynie słusznej partii. Dodam tylko, że PiS przy drugiej tarczy antykoronawirusowej przegłosował w Sejmie bezkarność dla popełniających przestępstwa biznesowe w związku z Covid 19. To jest dopiero cynizm i dobrze przygotowane fundamenty przyszłych interesów robionych na pandemii.

      "Firma Argenta kupowała od tureckiego producenta testy za ok. 34 zł za sztukę, a sprzedawała je polskiemu rządowi nawet za 209 zł za sztukę. Wówczas premier Mateusz Morawiecki zakazywał sprzedaży środków ochrony osobistej na aukcjach internetowych, aby nie dopuścić do spekulacji. W tym czasie rząd ignorował tańsze testy z Polski, a jak się okazuje, właściciele firmy są związani ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości.
      Tureckie testy kupowane przez ministerstwo za pośrednictwem polskiej spółki Argenta kosztowały średnio 128 zł, a ich cena detaliczna w specjalistycznych sklepach internetowych wynosiła ok. 50 zł. Kupując testy tureckie po cenach rynkowych ministerstwo zaoszczędziłoby polskiemu podatnikowi ca 27 mln złotych. Ponadto w kwietniu dostępne już były polskie lepsze testy za 62 zł sztuka".

      I trudno tu się nie zgodzić z Ludwikiem Dornem:
      ""Rodzinny klan Szumowskich niewątpliwie doił granty z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, na patologiczny charakter tego procederu wskazuje zdrowy rozsądek i doświadczenie życiowe, ale z przebiciem bariery procesowej w procesie karnym mogą być trudności. Inaczej z zakupami testów; tu bariera padła, zanim proces się zaczął...".


      Halo, halo... wyznawcy dojnej zmiany, pobudka, bo jeśli po wyborach prezydenckich obudzimy się w kraju, w którym 100% władzy będzie miał mściwy i zawzięty mały człowiek z Nowogrodzkiej, to dopiero zacznie się armagedon w polskim wydaniu. Poczujecie to i wy, ale wtedy już będzie za późno. Wtedy czeka nas tylko równia pochyła.

      W. Tyszkiewicz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka