03.06.20, 21:52
W 7 godzin w samej Warszawie 60.000 podpisów zebrał kandydat na prezydenta RP, Rafał Trzaskowski!

👍👍👍

Obserwuj wątek
   • dunajec1 Re: 60 000 ! 03.06.20, 22:13
    Nie wiem czy sie cieszyc bo moze tak byc ze PKW zmieni druki z listami do podpisu na powiedzmy dzien przed data dostarczenia.
    Ale i tu jak Wu mowi ze wybory juz sa znane tak jak i ja juz tez powiedzialem, "glosowali jak chcieli a wybrali kogo trzeba" tak ze....
    • sorel.lina Re: 60 000 ! 03.06.20, 22:25
     dunajec1 napisał:

     > Nie wiem czy sie cieszyc bo moze tak byc ze PKW zmieni druki z listami do podpi
     > su na powiedzmy dzien przed data dostarczenia.

     Myślę, ze PiS do tego się nie posunie, bo wtedy gniew ludzi by ich władzę zmiótł i pogrzebał.

     Pozdrowienia, Dunajcu! 👍

  • sorel.lina Re: 60 000 ! 03.06.20, 22:31
   Rafał Trzaskowski do swoich wyborców:

   Kochani!
   Od kiedy ogłosiłem swoją decyzję o kandydowaniu w wyborach prezydenckich, spotykając się z Wami w różnych miejscach Polski widziałem niesamowitą energię i determinację. Ale to, co dzieje się po ogłoszeniu terminu wyborów przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Liczba wiadomości, które mi wysyłacie w sprawie podpisów… jest po prostu oszałamiająca. Jesteście wspaniali! Dziękuję!
   Dlatego spieszę z informacjami o które pytacie – jak złożyć podpis, kiedy i gdzie?
   Na stronie www.trzaskowski2020.pl znajdziecie wzór karty do zbierania podpisów. Trzeba ją wydrukować, wypełnić, a następnie:
   ✅przekazać nam osobiście podpisaną kartę,
   ✅wrzucić do specjalnej skrzynki,
   ✅przyjść osobiście w miejsce zbiórki podpisów!
   Lokalizacje, w których będziecie mogli oddać wypełnioną kartę lub złożyć podpis, będziemy na bieżąco aktualizować na stronie trzaskowski2020.pl
   Przepraszam wszystkich, którym jeszcze nie odpisałem, ten dzień był niezwykle intensywny i napięty. Ale Wasze wiadomości przychodzą z taką prędkością, że post jest teraz najlepszym rozwiązaniem, aby szybko przekazać Wam niezbędne informacje o które pytacie. 🙂 Jak wiecie, czasu nie mamy wiele, ale spokojnie – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Z Waszą energią, którą widzę na każdym kroku wiem, że uda nam się na czas zebrać 100 tys. podpisów!
   Pamiętajcie – tylko razem jesteśmy w stanie zmienić Polskę! Widzę Waszą gotowość do wsparcia tej kampanii i jest ona niesamowita! Pokażmy, że mamy siłę i energię, żeby zmieniać Polskę na lepsze! Zbierajmy podpisy w całej Polsce, dzielmy się pozytywną energią, żeby 28 czerwca mieć powody do radości!
   Podajcie dalej!
  • ulisses-achaj Re: 60 000 ! 03.06.20, 22:45
   100 000 w JEDEN dzień smile Tak sobie myślę, że kiedy pad będzie się wyprowadzał z Pałacu, pożegnają go tłumy "rozżalonych" smile tym faktem Polaków. Wiwatom nie będzie końca. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka