Dodaj do ulubionych

Gratulacje!

07.06.20, 21:39
... uhonorowany "Medalem Jerzego Sulimy-Kamińskiego w uznaniu zasług dla kultury Pomorza i Kujaw" przez Kapitułę Związku Literatów Polskich Oddziału Bydgosko-Toruńskiego.

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/101982199_3157141640996270_8481144826490835084_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=yCqe7xOiIQsAX85JHNF&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=3b8c759cd446eb779ee3f78bac4f8b89&oe=5F0425E0

Gratulacje, Hardy! smile
Obserwuj wątek
      • 1agfa Re: Gratulacje! 08.06.20, 01:56
        Gratulacje, Hardy.
        Jak pamiętam, często pokazywałeś choćby na Podwórku, na fotografiach, urodę tamtych stron. Wycieczkując, przedstawiałeś zarazem ciekawe mini-reportaże, przybliżające ich historię.
        Interesujące, zajmujące, nawet odkrywcze.
        Na pewno są jeszcze gdzieś, zakopane w czeluściach.
        Rozsławiałeś ziemie pomorskie i kujawskie...
        A wydane tak liczne książki?! HO HO!!
        Cieszy kolejna nagroda Podwórkowicza, literata, zasłużonego dla kultury swojej małej ojczyzny, docenionego.
        Cieszę się, (cieszymy) wraz z Tobą.
        Pozdrowienia. Bywaj zdrów!
          • wscieklyuklad Re: Gratulacje! 08.06.20, 15:48
            Wielkie gratulacje!
            Przemyśl książkę wspominkową o rowerowych podróżach - przygody, turystyczne atrakcje, zachęta do zwiedzania przy okazji tych opowieści - sukces gwarantowany.

Wykorzystałem kilkudniową przerwę w pisaniu na nowe prace na kilka konkursów. Wszystko teraz wprawdzie w powijakach i kolejne terminy ogłoszenia wynikówz powodu pandemii są przesuwane, ale ponoć powstało opowiadanie na miarę "Powrotu małego księcia".
            • hardy1 Re: Gratulacje! 09.06.20, 17:48
              Wściekły Układzie, jeszcze mam chęć na wiele lat pisania. Więc możliwe, że i takie - turystyczno-krajoznawcze napiszę.

Na razie kontynuuję cykl "Zza zasłony czasu". Wspomnień wystarczy jeszcze na kilka książek smile Kończę kolejną... a właściwie kończyłem. Zabrakło mi z 1/5 treści, kiedy zaczęły obowiązywać ograniczenia przemieszczania się ludzi w związku z koronawirusem. Dla wielu była to przymusowa bezczynność, dla mnie (w związku z pracą) przeciwnie. Trochę też inne sprawy pochłaniają czas. Dość, że od marca nie napisałem nawet jednego zdania. Teraz jeszcze bardziej gorący okres. Mam nadzieję, że niedługo wreszcie zmniejszy mi się nawał pracy i wtedy dokończę nową książkę. Tak że... może na koniec roku lub początek 2021 ukaże się na rynku.
              A ja wtedy siądę nad następną wink

Nowe opowiadania napisałeś? To życzę wyróżnień w konkursach smile
        • hardy1 Re: Gratulacje! 09.06.20, 17:40
          Agfo, jest wielka Ojczyzna i mała Ojczyzna - własne podwórko, ulica, osiedle, wioska, okolica, region.
          Jedno i drugie warte upamiętniania i rozsławiania. Zwłaszcza jeżeli mała ojczyzna jest tak piękna (każda sroka swój ogon chwali) jak moja smile
          Życzę zdrowia, Agfo smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka