Dodaj do ulubionych

Górnicy - zakamuflowana opcja gejowska

09.06.20, 16:32
To, ze debilę matołuszek nie ma - poza robieniem szmalu - ułamka promila pojęcia o niczym a zwłaszcza o medycynie to najoczywistsza oczywistość.
Ale ten rudy buc na Boga winno kumać bodaj ten promil właśnie.
Tymczasem ten cwaniaczek i sponsor żony, rodziny oraz znajomych królika kuma w tym względzie jeszcze mniej niż długonosy.

Na Śląsku nie ma zakażeń poziomych - oznajmiło rudy buc przed kamerami NA OCZACH 9i do uszu) Suwerena wprawdzie Ciemnego, lecz jednak z Kolan Powstałego i nie dopuszczającego ponownej możliwości na nie obalenia wciskaniem kitu zwłaszcza w sprawie tak życiowo (dosłownie) ważnej.
Zakażenia "poziome" to szerzenie pandemii w wyniku KONTAKTU BEZPOŚREDNIEGO (lub pośredniego przez zakażone przedmioty) Z DRUGĄ OSOBĄ, zatem członkiem rodziny, przechodniem, współpracownikiem.
Innymi słowy, jeśli do zachorowania dojdzie w wyniku bezpośredniego lub pośredniego kontaktu z zakażonym to ZAWSZE MAMY DO CZYNIENIA Z PROJEKCJĄ POZIOMĄ a w takim przypadku problemem jest liczba osób, które mogą zachorować w wyniku kontaktu z tą samą osoba/przedmiotem. Sytuacja jest "opanowana" (cudzysłów oznacza pewną moim zdaniem nieuzasadanioną tolerancję zdarzeń), gdy dana osoba odpowiada za zakażenie mniej niż jednej osoby (mój opór wobec tej tezy wynika z faktu, iż ta kolejna może sama zarazić więcej niż jednego osobnika).

Przebadano ok. 50 tys. górników a liczba zarażonych (najczęściej bezobjawowo) poraża i utrzymuje się na przerażająco wysokim poziomie. Przecież ci ludzie mają rodziny, przemieszczają się - także poza teren miasta, spędzają gros czasu w ogródkach piwnych także i dla nich otwartych na wyrost.
To nie jest żadne ognisko lokalne, lecz dowód, iż tylko badania na masowa skale są w stanie wykryć i odizolować kolejnych zarażonych. Gdyby taką skalą objęto inne regiony - zwłaszcza wielkomiejskie, okazałoby się, że liczba chorych w Wolsce sięga pewnie dobrze ponad STO TYSIĘCY.
Boże, chroń nas przed kolejnymi medycznymi wyzwaniami. To co teraz siedzi na stolcu winno pełnić co najwyżej funkcje portiera w gmachu mifisterstwa. To co pełni funkcję Głównego Epidemiologa (niejakie pinksas) byłoby idealne w roli bramkarza dyskoteki - taki mental.

"Dziecko by się domyśliło". Poseł PiS obala oficjalną propagandę Szumowskiego i Morawieckiego".

natemat.pl/311323,sosnierz-z-pis-dziecko-by-sie-domyslilo-ze-epidemia-wybuchnie-w-kopalniach?fbclid=IwAR2xvhhqPXWNnRySeu9KcDD91PiCVdGIU1_pcDSXuwrfdAsTLXo6Fa6IJmw
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka