Dodaj do ulubionych

Niewyobrażalny dramat literatury Fuck tu

11.06.20, 06:52
Allegro wycofuje ze sprzedaży książkę ziemkiewicza. "Zawiera treści o charakterze antysemickim".

Stowarzyszenie "Nigdy Więcej" zarekomendowało Allegro usunięcie z oferty jeden z książek ziemkiewicza, ponieważ "zawiera treści o charakterze antysemickim, niosące znamiona nienawiści do Żydów, a także podające w wątpliwość historyczne fakty dotyczące ich zagłady". Serwis wycofał ze sprzedaży książkę. "
Poważnie, "Allegro" blokuje sprzedaż mojej książki, powołując się jako na autorytet na bandę świrów?! Przekazuję sprawę prawnikom, niech się tym zajmą" - odniósł się do sprawy ziemkiewicz.

Według listu otwartego Stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita [książka - przyp. red.] zawiera treści o charakterze antysemickim, niosące znamiona nienawiści do Żydów, a także podające w wątpliwość historyczne fakty dotyczące Zagłady Żydów podczas II wojny światowej
- uzasadnia swoją rekomendację "Nigdy Więcej" i dodaje, że Ziemkiewicz pisze o "micie Holokaustu", co "nosi znamiona kłamstwa oświęcimskiego" i "zgodnie z Ustawą o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu negowanie prawdy o zbrodniach nazistowskich jest przestępstwem".
W sprawie książki Ziemkiewicza Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita złożyło do prokuratury zawiadomienie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych oraz publicznego znieważenia grupy ludności z powodu jej przynależności narodowej (art. 256 pt. 2 i art. 257 kk)
- czytamy dalej. Stowarzyszenie wezwało również księgarzy, sprzedawców i dystrybutorów książki do wycofania jej ze sprzedaży. Tak też postąpiło Allegro i usunęło pozycję z oferty.


Z netu

Ci prawnicy to z pewnością poprowadzą sprawę Pro bono. I będą z Ordo Dziuris.

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka