Dodaj do ulubionych

Bardziej suck niż cess

17.06.20, 17:00
Obsobaczone przez zwykłą urzędniczkę Łajd Hałza psię nie miało wyjścia.
Po pierwsze primo - sfajdane ze strachu, ze trampek już nigdy nie da się złapać przy kolejnej windzie i nie pozwoli na stojaka z klasycznie głupkowatym wyrazem pysia machnąć żadnej już parafy, zaprosiło na Salony kontrkandydata na stolec ze wszczonsientom matką oraz jednego co to łazi po ulicy z genitaliami (o dziwo).
Powód zaproszenia nie był dość jasny - można się domyślić, że chodziło o akcję "Klaps" ale nie wymierzoną w dupeńkę reprezentanta ideologii bo przecież nie człowieka, ale dającą zielone światło dla telewizyjnych kamer. Skręcone wydarzenie byłoby zapewne rozsyłane do wszystkich żydolewackich redakcji, które ośmieliły się pomówić ratlerka oraz Dumny Naród Wolski, który już nigdy w Twarz sobie pluć nie pozwoli, by te w te pędy uderzyły się w piersi w gromkim Mea Culpa, mea maxima culpa i przeprosiły za oszczerstwa.
po drugie primo - piesek chciało poklepać pojednawczo po plecach zdołowaną mateńkę kontrkandydata-ideę bo przecież nie człowieka - oczywiście również przed obiektywem.

Roberto B. wzdrygnął się na myśl samą, iż miałby - jako twór odhumanizowany ściskać jedynie wirtualnie psia łapkę, gdy wiadomym powszechnie jest fakt, iż to piesek dobrze wytresowany łapkę podaje, gdy o coś grzecznie prosi, a nie w kurtuazyjnym geście jak miało mieć to miejsce.
Spotkanie okrojone chyba już się odbyło i nie było nadmiernie męczące o czym może świadczyć tradycyjny skowyt ratlerka z kampanijnej trybuny.
Być może Roberto B. pozyskał jakąś wiedzę ze spotkania psiaka z ideologią bo nagle zmienił zdanie i wyraził gotowość do machnięcia selfika na pokojach, mimo, iż matuchna wyraźnie powiedział, iż w szopce uczestniczyć nie będzie, bo co jej po uścisku wyciągniętej łapy przedniej aportera, gdy ten w sercu nosi i nosić i tak będzie nienawiść do uczenia dwulatka masturbacji (wiemy przecież, iż nikt tak wcześnie nie dojrzewa płciowo jak wolskie dzieciaczki i nie ma to nic wspólnego z pubertas precox jest natomiast naturalnym etapem filogenezy i ontogenezy) a trzylatka odziewania banana w dobytą ze złotka prezerwatywą.

Roberto B to jednak twardziel i niech nikt nie myśli, że chciał wyłącznie załapać się na filiżankę kawy z zagrychą w postaci "Jeżyków" (właśnie szamam jednego) by wzmocnić się przed kolejną terenową eskapadą i przemieszczanie się wolskimi ścieżkami z genitaliami swemi.
Toteż Roberto zażądał, by z pysia psinki dobyło się słówko "pseplasam".

Niestety trafił na jeszcze większego twardziela.
Nie padło i nie padnie żadne słowo. A "Jeżyki" musi se Roberto kupić w zrewolonizowanym Gieesie.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: Bardziej suck niż cess 17.06.20, 17:28
   Ale, ale - o mało a zapomnielibyśmy o Niebywałym Suck Cessie psiaczka.
   Oto dzięki Niebywałej wręcz Miłości do Naszey Oyczyzny a także z powodu Wyniosłego Oburzenia wobec uporu i oporu Szanownej Pani Kanclerz Niemiec Janielci M. w sponsorowaniu zabawek zaoceanicznego świra oraz w celu akcji "Klaps" (nie wiemy, czy faktycznie dojdzie do obatożenia tyłeczka, bo przecież nie genitaliów, których raczej w domu nie zostawi mimo mizerii zdziwienia) by zachęcić tamtejszą Wolonię do listopadowego oddania głosu na Najwybitniejszego Prezydenta Kosmosu, pieska na do Owal Rumu wezwano.
   Tam w pozycji zad ku tyłowi a pyś miedzy łapkami przednimi, mańkut podpisze deklarację utworzenia ForDu (tak napisała psinka na twitterze) Trump na koszt gospodarza.

   Innymi słowy trampek, którego żołnierze przymierają w Rammstein głodem z powodu skąpstwa Merkel, łaskawie zgodzi się, by ponownie nabrali ciałka na wolskich schaboszczakach z bigosem i młodymi Orlikami (nie chodzi o stadiony zrujnowane za czasów rządów Szanownego Pana Donalda Tuska i złodziejskiej bandy Pełopeselowskiej, lecz o dopiero co dorastające młode ziemniactwo) zafundowanych przez zaślinionego ze szczynścia głuptasa.
   Będziemy uważnie śledzić podsumowanie tej Niebywale Nobilitujacej oraz Materialnie Najkorzystniejszej Inwestycji. Głowę daję, iż trampek wielokrotnie powtórzy, iż całość przedsięwzięcia będzie od A-Z finansowana przez kraj docelowy dla kolejnych 25.000 darmozjadów (czytaj: z pieniędzy, które mafia kosztem tak wielu wyrzeczeń i ciężkiej pracy odebrała chronionym przez Tuska złodziejom VAT.

   Głuptasię oczywiście nie skumało idei - zapewne dlatego, iż nie kryły się pod nią elementy LGBT, toteż możemy być pewni, iż od przyszłej środy do samych wyborów mafijne media będą w kółko pierdolić z ekranu jakież to Wielkie Wyróżnienie, Akt Niepowtarzalne Przyjaźni tak doniosły, iż gdyby Szanownemu Panu Prezydentowi Wielkiej Rusi Dablju Dablju Putinowi zechciało się kiedyś zaatakować Umiłowaną Oyczyznę Naszą, to wówczas Amerykanie obrzucą ich garami pełnymi wojskowej grochówki i sznyclami po austriacku, nim spierdolą za Łabę i Nysę Szaloną.

   Ciemny Motłoch kupi jednak wrzutkę trampka z typową wolską megalomanią podszytą narodowym mesjanizmem. Kolejny olbrzymi wydatek bez militarnego znaczenia na wypadek wojny, w której walka toczy się na bombki, a nie bagneciki. W dobrym tonie byłby nie tylko wzniesiony na potrzeby kwaterunku campus, ale też zakup wyposażenia tej 1 i pół dywizji przez kraj stacjonowania.
   Mądry gospodarz już dziś mroziłby zezwłoki utłuczonych dzikich warchlaczków tkniętych afrykańskim pomorem na poczet kotlecików, szyneczek, polędwiczek.
   A Super Handlowiec już wznosiłby opodal garnizonu pawilony Mac Donalda (trampka) i Gej ef Syf.
   Interes to pewny i od COVID-19 niezależny!
   • wscieklyuklad Re: Bardziej suck niż cess 18.06.20, 19:37
    DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY!

    Elektrownia atomowa w Polsce. USA chcą ją nam sprzedać. Andrzej Duda spotka się z Donaldem Trumpem
    JaM 18.06.2020 16:20

    Jednym z głównych tematów rozmów podczas spotkania Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem ma być współpraca obu krajów w zakresie energetyki. Stany Zjednoczone będą chciały sprzedać Polsce elektrownię atomową - podaje RMF FM.

    next.gazeta.pl/next/7,151003,26044715,andrzej-duda-spotka-sie-z-donaldem-trumpem-temat.html?fbclid=IwAR16lYqHbHygPMMYtXfl6PYFTnIg3AHXPbB1VY4F1erEDC_4sjGn94KKbow

    JAKIEŚ ZAKŁADY CZY PSINKA KUPI? JAKIEŚ POMYSŁY CO MU JESZCZE IDOL WCIŚNIE PRZED WYBORAMI?

    GENIALNY DEAL TRAMPKA! RATLEREK ŁYKNIE TERAZ KAŻDE PEDIGRI PAŁER, BY MÓC SIĘ PUSZYĆ PRZED POWSTAŁYM Z KOLAN SUWERENEM PO POWROCIE.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka