Dodaj do ulubionych

Orgietka na spędzie psiaczka

21.06.20, 17:14
Przemoc i szarpanina na wiecu wyborczym andrzeja dudy.

W sobotę w Białymstoku odbyły się dwa wiece wyborcze, Andrzeja Dudy i Szymona Hołowni, Na oba wiece przybyli aktywiści z Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, głównie młodzież z białostockich szkół średnich. Mieli ze sobą banery z napisami: „2050 to za późno” i „A co z klimatem?”.
Szymon Hołownia od razu ich zauważył i skomentował, zgadzając się z przesłaniem bannera. „Bardzo bym chciał – powiedział – abyśmy stan neutralności klimatycznej osiągnęli już w 2040 r., ale wiem… jakie mamy zapóźnienia w tym zakresie” – podaje Wyborcza.pl. Po tym wystąpieniu młodzież przekazała mu list ze swoimi postulatami.
Andrzej Duda zdawał się nie zauważać ani transparentu, ani obecności młodzieży. Nie odniósł się do podnoszonych przez nich kwestii – niezwykle przecież ważnych – ani jednym słowem. Za to uczestnicy wiecu zareagowali na obecność młodych ludzi agresją, przepychankami i przemocą o charakterze seksualnym. Jeden z uczestników zaczął szarpać bluzkę dziewczyny stojącej pod transparentem, podniósł ją do góry i obnażył jej pierś.
- Jeden z nich podszedł do mnie, spojrzał na moją koszulkę na ramiączkach i powiedział: "To już może w ogóle zdejmij tę koszulkę", po czym podniósł ją do góry, pokazując moją nagą pierś - relacjonuje jedna z uczestniczek zachowanie zwolennika Andrzeja Dudy podczas jego wiecu w Białymstoku. W trakcie spotkania doszło też do innych przypadków agresji.
Ataki rozpoczęły się jeszcze przed spotkaniem. Były próby wyrwania banera, młodzież spotkały wyzwiska.
Podobna agresja spotkała osoby występujące z tęczowymi flagami, reagujące na powtarzające się w kampanii Andrzeja Dudy słowa o „ideologii LGBT”. Sympatycy obecnego prezydenta usiłowali zasłonić tęczowe flagi własnymi kartkami i flagami, m.in. z symbolem Polski Walczącej.

koduj.pl

mafia i jej wielbiciele coś nie teges mają z własną seksualnością.Jedne z wielbicielek seks śmieszy, inne marzą daremnie o wielkim penisie, wolstapo rozbiera do naga a organizator wyborczej kampanijnej orgietki patrzy śliniąc się zapewne na obnażoną przemocą przez mużdżahedina pierś uczestniczki.
Prof. Izdebski - RATUNKU! Konieczna jest psajchoterapia grupowa elektrowstrząsami włącznie!
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Orgietka na spędzie psiaczka 21.06.20, 17:29
      A w Białymstoku 23-letni (zapewne absolwent uniwersytecki) rzucił w kierunku Szanownego Pana Prezydenta Rafała Trzaskowskiego butelką z resztkami Domestosa. Biorąc pod uwagę nazwę użytego do próby pozbawienia zdrowia atakowanego, był to zwolennik Wolskiej Tradycyjnej Rodziny.
      Wolstapo musi jednak wyjaśnić, dlaczego bandycie nie towarzyszyła Tradycyjnie Wolska Małżonka, ale równolatek. Istnieją uzasadnione obawy, że mogła to być parka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka